Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kolondrum válasza jpisti (#550) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nézd már van 7000 is. Keressek a 8000-re? Sztem 9000-ig lenne találat.

(#552) jpisti válasza Kolondrum (#551) üzenetére


jpisti
senior tag

Tényleg... most néztem az SJCAM.com oldalon és ott tényleg nincs 6000-es... De láttam már YT videókat a 6000 vs. 4000 témában és azok eléggé meggyőzőek például ezek: https://www.youtube.com/results?search_query=sj6000+vs+sj4000

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#553) Kolondrum válasza jpisti (#552) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egyszerűen képben kell lenni és az ember 99%-ban ránézésre megmondja mi kamu mi nem. Már a névből is lehet. 5000-nél tartunk egyelőre.
Linkhez: Kamu kamu hátán!

[ Szerkesztve ]

(#554) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Nem tudom te milyen tesztet néztél / mire mondod az, hogy meggyőzött, de engem egyáltalán nem...

hivatalos SJ6000 nincs! Lehet van ami ilyet nevet használ, de nem az eredeti SJCAM gyár terméke...
(én amit néztem képminőséges videót - az alapján elmosottabb, lehet a WB-je jobbnak tűnik, de ezt szerencsére az "eredeti" sj5000 esetén úgy néz ki korrigálták már)

Egyszóval már a GoPro másolat SJCAM SJ4000 másolatának is van másolata... (mindenki próbálja meglovagolni az eredeti SJCAM SJ4000 sikerét! Szerintem ha számodra a lassítások fontosak, akkor vegyél egy GoPro-t / vagy most olcsób beszerezhető a Sony AS20, hameg az ár/érték arány - képminőség számít, akkor SJ5000-et... nekem ez a tanácsom, aki mind a 5-6-7féle terméket fogta a kezébe - tesztelgette)

Még nagyon az elején vagyok a teszteknek a SJ5000 PLUS egyenlőre nem feltétlenül győzött meg engem, hogy megéri az árát, de szerintem ez csak a kezdetleges szoftver/fw-nek köszönhető, hogy még kissé bugos, ez idővel javulhat, mint az SJ4000 esetén! Így most aki vásárlás előtt áll, annak talán legjobban az SJCAM SJ5000 WiFi-t tudnám ajánlani (SJCAM SJ4000 WiFi-vel szemben a jobb WB kezelése miatt)

Egyébként ha téged meggyőzött az a bizonyos SJ6000, akkor vedd azt...
(mi itt az eredeti SJCAM-okról próbálunk értekezni... illetve egy noname SJ6000 estén gondolkozz el, hogy frissítés / javítás ügyileg hova tudsz majd fordulni...)

A vicces az, hogy pont a sok hamisító miatt küzdünk gonddal SJ4000 ügyileg... pontosabban, akinek eredeti van, az nem... de a sok n00b, aki befürdött egy SJ4000-el, amit frissíteni akart az eredeti fw-ével és így hogy elrontotta / téglásította a kameráját nem talál hozzá fw-t...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#556) jpisti válasza maj-viktor (#554) üzenetére


jpisti
senior tag

Sajnos a GoPro már nem fér bele a költségvetésbe... Ami nekem nagyon jó lenne az a 120fps egy értékelhető felbontásban, mondjuk 720p-ben. Azokat már elég szépen lehet lassítani, igazi szuper-lassításokat lehet ekkora képkocka számból kihozni. Ami a GoPro-ban tudja ezt az minimum a Hero4 Silver és annak az árából 3db SJ5000+ lehat venni és ez a nem mindegy...

...de lehet, hogy elég lenne a 60fps is, némi szoftveres támogatással abból is ki lehet hozni hasonló képeket, amiket egy 120fps felvétel izomból tud... Ebben az esetben, viszont már más a helyzet mert egy sima SJ5000 vagy egy Hero is elég lehet és ezek között már nincs akkora árkülönbség.
Ami még esetleg baj lehet az az, hogy ha jól tudom akkor az SJ kamerákkal csak fix, széles látószögű felvételeket lehet csinálni míg a GoPro-val emlékeim szerint lehet széles, normál és keskeny látószögű felvételeket is!

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#557) maj-viktor válasza jpisti (#556) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sony AS20-at tudnám ajánlani... aprós oldalakat ellepték... az tud 120fps-t

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#558) jpisti válasza maj-viktor (#557) üzenetére


jpisti
senior tag

Köszönöm, de még várok inkább. Hátha az 5000+ kinövi a gyermekbetegségeit. Az valahogyan sokkal szimpatikusabb mint a Sony. (talán az sem véletlen, hogy ilyen sokan próbálnak szabadulni tőle)

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#559) settenkex válasza jpisti (#558) üzenetére


settenkex
tag

Nem szabadulnak töle, csak volt egy nagy tesco akcio ami miatt sokkal olcsobban lehetett hozzájutni: 22500ftért. Voltak akik betáraztak és árulják valamennyi haszonnal. A kamerával nincs gond.

Szerintem amúgy neked pont a sony lenne a legjobb. Ár/értékben nagyon jó! Nekem is van és véleményem szerint nagyon jóa képe. Van benne egy nagyon jó stabilizálás, ami miatt a látószög csökken, azaz így úgymond állítható. A lassitása nagyon jó, ilyen árban nem lesz kihívója e téren. Formája miatt is jobb ez a szárnyvégekre. Bár nem olcsó, de lehet hozzá szerezni karóra szerü vezérlöt, ami több kamerát tud kezelni egyszerre, ráadásul színes kijelzös. Ilyen nincs sjhez.

Tömören: ami most nagyon megéri az a sony as20 (hála tesconak), utána a sima SJ5000 vagy a wifis. Sokkal jobb a képe,mint a 4000esnek és van valós 60fps. Az SJ5000+ az ára miatt és mert gondok voltak vele, szerintem nem a legjobb vétel (még).

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#560) deicide


deicide
veterán

Két kérdés.
A beállítások közt az Optical freq 50/60hz az mire jó?
Video-t lassítani milyen programokkal lehet?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#561) maj-viktor válasza settenkex (#559) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pontosan! Ezt nagyon jól és korrektül leírtad! Kb. ilyet írtam volna én is!
Ilyen repülős témához a SONY AS20 tökéletes lenne! (Carl Zeiss lencse - Stabilizátor) Én a helyedbe vennék 3-4db ilyen SONY-t! ~30-35E Ft / db-ért kapható aprós oldalakon (és igen nem - nem azért mert szar, hanem mert volt a Tesco-s akció 22,5E-ért és sokan a haszon miatt felvásárolták (amti meg is értek), szal ha valaki már mondjuk 28E-ért eladja, akkor is keresett rajta egy 5E Ft-ot)

Egyébként a bolti ára 60E Ft (nézd meg az edigital.hu-t), így 30E-ért tökéletes vétel / db-ja!

A 3db 1-1 a 2 szárnyra, 1-1 meg pl. belső kamera felvétel / fejre rakni! Rohadt fasza videókat lehetne össze rakni ilyen 4 kameraszögből repüléssel! Én a helyedben tuti vennék belőle egy ~3-4 db-ot a fent említett módokon megoldanám a rögzítést... persze duplán (ragacsos - kábeles, stb.) + az említett karpánt LCD sem hülyeség, mert azzal meg nézheted egyszerre mindegyik kamerának az élőképét (vagy mobilon/tableton egyenként)

Bár a karpánt írtó drága... ~40E-s tétel asszem!
http://www.sony.hu/electronics/actioncam-elokepes-tavvezerlo/rm-lvr1
http://www.argep.hu/product_2305133.html

De ezekkel a beállításokkal pl. 3kamerát megúszol 100E alatt azaz 1db GoPro ára alatt vagy! És mégis 3 kamerád van... 3 kameraszöggel!

Persze ahogy van szabadidőm...
https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1534916320090885

https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1534916320090885

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#562) bartal996 válasza settenkex (#559) üzenetére


bartal996
tag

Mikor volt ez a TESCO-s kiárusítás?!?!? És miért nem tudtam róla?? :O :W

(#563) maj-viktor válasza bartal996 (#562) üzenetére


maj-viktor
őstag

~2hete, de rögtön kifosztották, mert -50%-os akció műszaki cuccok voltak! Így a 60-ről 45E-re leárazott SONY 22,5E-ért volt... (nekem se jutott már), csak egy itteni fórumtárs segítségével jutottam hozzá kis felárral (28E-ért postával)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#564) bartal996 válasza maj-viktor (#563) üzenetére


bartal996
tag

Fáj a szívem... :( :O És szerintetek ez a sony as20 ez jobb mint egy sj5000 plus? Képe talán ugyan az.. de ez mégiscsak sony.. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#565) jpisti válasza maj-viktor (#561) üzenetére


jpisti
senior tag

Amivel nekem gondom van az AS20 esetében, az a rögzíthetőségének a szegényessége. Egy SJ vagy egy GoPro esetében nagyon sok és csereszavatos megoldások állnak rendelkezésre, ráadásul egy SJ-hez rengeteg rögzítő jár alapban is és 20-30 dollárért egy komplett szettet lehet hozzá venni monopod-dal, hámokkal, fejpánttal stb...

Az, hogy melyiket teszem a szárnyvégre, pláne egy műrepülés alatt, az nem igazán számít. Viszont a karperec teljességgel felesleges... :-) Csak nézzétek meg a lentebb linkelt videómat, ott egyszerűen nincs idő és lehetőség sem ilyesmire... amikor +7G-vel, vagy -3G-vel érkezik a túlterhelés akkor garantáltan nem lesz időd ilyesmire. A látószög problémája is fontos lehet, mert amíg egy fejen van szárnyvégen esetleg a függőleges vezérsíkon rögzített felvételnek kifejezetten jól áll a halszem effektus, ami a széles látószög velejárója, addig egy kabinba telepített kamerának ami az utast veszi, na annak már annyira nem, sőt! Torzulnak ott akkor az arcok eléggé és ezeket egy kevésbé torzító normál vagy esetleg szűk látószöggel jobban vissza lehet adni.
Az meg, hogy az AS20 képstabilizátora dolgozik, az nem jelenti azt, hogy kisebb a látószög... attól mér az halszemes... Meg nekem nem is nagyon tetszik a képstabilizátoros felvételek "lebegése", valahogy olyan zavaró a számomra.

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#566) bartal996 válasza jpisti (#565) üzenetére


bartal996
tag

Nekem még az is(talán csak az), hogy kell egy eszköz, amivel tudod nézni a rögzített képet, ami pl egy endurózásnál, nem valami jó..(pl odacsap egy ág akkor elő kell halásznod a telefont stb)..

(#567) bartal996 válasza jpisti (#565) üzenetére


bartal996
tag

A kiegészítők hiánya szerintem ne okozzon gondot :)
Ezzel meg van oldva minden gondod :D
[LINK]

(#568) maj-viktor válasza jpisti (#565) üzenetére


maj-viktor
őstag

Egy 1$-os kiegészítővel, amit már mi is linkeltünk korábban GoPro tartozék kompatibilissé tudod tenni a SONY-dat... csak egy adater kell 1-2$-ért 300-600 Ft külföldről vagy belföldön 1E-ért kapsz...

Tény, hogy nincs sok rögzítő a SONY-hoz, de veszel hozzá pluszba egy GoPro/SJ4000 készletet, mely ~20-30$-ért kapható, amiben van minden ami az SJ-hez tartozik! (~6-8E Ft-os tétel)

Látószögről... akarsz halszemet, de nem akarsz torzulást... ilyen nincs! A halszem, azért halszem, mert a szélek görbülnek, és így torzulnak! (persze egy nagyon profi cserélhető optika esetén van az, hogy tükörsima a kép, de a hobbi - olcsó kategóriában ilyen nem fogsz találni)

Kabinba - kis térben pedig csak a halszem megoldás... Egy akkora repülőkabinba min 120fokos, de jobb a 170!
És a SONY stabi esetén pont ezt a 2 lehetőséget kínálja... 170fok - 120fok stabi ON esetén

De vicces, hogy pont én SJ4000HUN adminként próbállak meggyőzni arról, hogy inkább a SONY-t vedd! :DDD

Én feladom!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#569) bartal996 válasza maj-viktor (#568) üzenetére


bartal996
tag

Viktor!!!
Kérhetnék tőled egy 'raw' , vágatlan videót ami as20 al készült légyszives?? elég lenne 1 perc is. És feltöltenéd valami filemegosztóra pls(pl.:mediafire)?
KÖSZI!!

[ Szerkesztve ]

(#570) maj-viktor válasza bartal996 (#569) üzenetére


maj-viktor
őstag

SONY-nak van topikja... ott asszem Pompi osztott meg RAW videót (nekem most nem nagyon van időm ilyet készíteni, ígyis mega teszt-re vállalkoztam és azzal sem vagyok sehol se és sztem 1hónapon belől csoda lesz ha mindent megcsinálok, amit terveztem)

http://prohardver.hu/tema/sony_akciokamerak/friss.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#571) deicide válasza deicide (#560) üzenetére


deicide
veterán

És még egy kérdés, azt hogy lehet beállítani, hogy ne kezdjen új file-t 5 percenként?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#572) Kolondrum válasza deicide (#571) üzenetére


Kolondrum
félisten

Komolyan ennyire nem megy a kezelése? :( Költői.

(#574) DigitXT válasza maj-viktor (#563) üzenetére


DigitXT
félisten

Nincs vége. Tegnap hagytam egyet, Vácott. Ma írják, hogy Esztergomban VAN!
Bocs az offért, csak a miheztartás végett: motoros haveroknak vettem kettőt.:B
De úgy néz ki, elhozhattam volna a harmadikat is: igény lenne rá, főleg, hogy én
a motorra ráfagyást, s a benzinköltséget nem számolva, beszerzési áron adom.
Természetesen csak nekik, s csak abban a limitált darabszámban, ami belefért.
(Amúgy nekem is nemdan küldte egy pár napja Ózdról a saját példányaimat.:DDD)

(#575) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hogyan csináljunk 31 perces üzemidőt a 70-ből? Nagyon egyszerű. Kell egy rakás fél-1-2 perces videót csinálni. Ergo mai nappal véglegesen ki merem jelentei, hogy jobban megéri elindítani a felvételt és úgy hagyni, mint sokszor csinálni kisebbeket. Az 1 perc még megy a kijelző olyan mint egy fekete lyuk az akkura nézve.

(#576) deicide válasza Kolondrum (#572) üzenetére


deicide
veterán

Sajnos elég szűkszavú a kezelése és ha nem muszáj, nem töltöm az időmet az opciók próbálgatásával, de látom nehéz segíteni, akkor próbálkozom...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#577) Kolondrum válasza deicide (#576) üzenetére


Kolondrum
félisten

Alapból nem vesz fel részleteket úgy van alapértelmezetten. Valami c... record menüben találod. Most nem tudom megnézni, mert kódolok és onnan olvassa az adatot.

(#578) maj-viktor válasza DigitXT (#574) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én követve hiszem, hogy azaz 1db még ott van tegnapról... más a másik városban, ahol több volt még állítólag... itteni fórumtárs szerint!

(egyébként az én darabom is "nemdan" által van, "magasabb áron", de nekem így is megérte)

/szerk
Van fent egy összefoglaló, sőt még talán OccsE fordítása nyomán magyarul is levan írva az angol menü...
Cycling record (Off / 3min / 5min / 10min)

Neked az off kell akkor, ha gombnyomástól - gombnyomásig akarsz felvenni...
(nem válszolni baszik az illető, csupán pont ezért készítettek összefoglalót az emberek)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#579) Kolondrum válasza maj-viktor (#578) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha nem lenne mivel "venni" én is biztos beszabadulok az ittenibe, de érdeklődés hiányában meg sem néztem van e.

(#580) deicide válasza maj-viktor (#578) üzenetére


deicide
veterán

Azt elolvastam én is, de az 5000+ menüjében nincs Cyclic record, Loop record van, de az meg off-ra van állítva. Ezért kérdeztem, hogy mivel lehet folyamatosra állítani.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#581) maj-viktor válasza deicide (#580) üzenetére


maj-viktor
őstag

(bocsi, azt hittem a 4000-es topikban vagyok)

Csekkolom, mivel ja az 5000 PLUS- modellnek tök más menü rendszere van, mint a korábbi modelleknek (de még a sima és WiFi 5000-nél is)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#582) -Mosquito- válasza maj-viktor (#578) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Némelyik Tescoban még mindig lehetett kani. Nekem pl Feb.3 Kökis. Olx-en most van 25-28 között is.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#583) bartal996 válasza -Mosquito- (#582) üzenetére


bartal996
tag

Felénk van még 18 darab :DD :DD HOlnap veszek is egyet

(#584) deicide válasza maj-viktor (#581) üzenetére


deicide
veterán

Póbálgattam, de ez ilyen. Külföldi fórumon is megerősítik:

"You are right, this has nothing to do with loop recording. At the moment the camera has no way to record longer chunks than 5 minutes... "

Végül is utána összefűzöm, ha kell, belefér, csak fura.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#585) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Megoldani látszik a keserves akku idő. Mint tokkal és tok nélkül is. :)) 1 akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#586) bartal996 válasza Kolondrum (#585) üzenetére


bartal996
tag

Csak nem egy FW? :)

(#587) Kolondrum válasza bartal996 (#586) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dehogy, 3.3Ah-s li-po akku bank, rajta ül a kamera és be van dugva töltőre. Munkába kiváló, ha meg tokkal akkor szintén ez csak kabátban az akku, oda bújik be a vezeték (rendeltem sjcamtól). Nem veszek egy rakás akkut, megoldom így.

A buzeráns bugos F/W miatt ma ezzel nyomultam: 7-Data Recovery Suite - Mert hiába volt kijelölve a fájl amit törölni akartam ha az utolsó legfontosabbat törölte ki. A kis b..i!

[ Szerkesztve ]

(#588) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A wifis verziót (nem plus) használók biztosan belefutottak ebbe a bugba ami a play back menün belül várja a felhasználót. Bár elég 1x kiismerni a "hibát" és továbbiakban kezelhető, sőt elő sem jön, mert nem tud. Már írtam róla, igaz akkor csak kérdeztem. Válasz nem jött, fájjon a fejetek ha eltűnik az amit nem akartok. :P
Heeeeeeeee!

[ Szerkesztve ]

(#589) Gaboapo


Gaboapo
csendes tag

Ha valakit érdekel, TECHMOAN-nak megjelent az SJCAM5000+ ismertetője a YT-on!

[ Szerkesztve ]

(#590) Kolondrum válasza Gaboapo (#589) üzenetére


Kolondrum
félisten

Minden fasza, meg is kövezhettek, de ott kapott egy komoly fejlövést, hogy 40 percet megy. Sok olyan sport van ahol 40 perc nem idő. Ezen nagyon szeretek lovagolni annyira nagy fekete pont.

[ Szerkesztve ]

(#591) Kolondrum válasza Gaboapo (#589) üzenetére


Kolondrum
félisten

Végre hozzájutottam nyers plus felvételekhez. Most de tényleg, mivel tud többet az FPS-en kívül? Nézem nézem, látom, hogy jó meg minden, de ha már ilyen akkor más területekre is figyelhetett volna a gyártó. Aki tervezte nem tudta, hogy a 40 perc semmi? Tudta, csak sztak rá.

(#592) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jövő héten banggoodról lehet rendelni néhány 5000 pluszost angol raktárból. Ki van írva.

(#593) maj-viktor válasza Kolondrum (#591) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát igen, PLUS esetén ez a 40perc alatti siralmas! Akkor csinálhattak volna más akku-t a PLUS-os modellhez (más formájú - nagyobb kapacítású), mert várható volt, hogy ugyanazzal - ugyanolyan 900mAh-s akkuval egy nagyobb "tudású" chip többet fogyaszt... szal átvariálhatták volna! De látszik az egész SJ5000 PLUS első tesztelőiből, hogy totál bug az egész... Kezdte Gery... megjegyezte! Aztán én is tapasztaltam elsőkézből... és most Techmoan

The BIG SJ5000+ Plus Action Camera REVIEW from Techmoan - Includes sample clips
https://www.youtube.com/watch?v=0WQ2ibJ08FY

elég szomorú, hogy ő is azt tapasztalta, amit Gery és én is... azaz nem hibás darabot kaptunk, hanem totál bug-os félkész terméket adtak ki... (reménykedjünk, hogy nem a hardware a rossz, csupán a finomhangolás kell a szoftverének (fw-nek)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#594) settenkex válasza maj-viktor (#593) üzenetére


settenkex
tag

És a végén az összefoglalóban is leírja a pro-kontrában a lényeget, ami között sajnos van hardveres is...
Igen, a mikrofonról és a hangszórójáról van szó...

De a sok bugon felül engem nagyon zavar, hogy kb minden új sjcam más firmware design-t kap. Persze könnyen kitapasztalható, de miért nem lehet következetes a dolog? (nem azt mondom, hogy úgy mint az akku esetében). Meg zavaró, hogy bár az van írva, mégsem tudja a 240fps-t :(

Még mindig azt mondom, hogy a sima és wifis SJ5000-res jobb vétel a Plus-os változatnál. Voltam a hétvégén túrázni és nagyon szép fotókat (!) tudtam vele csinálni. Videó is készült és nagyon elégedett vagyok vele, maholnap feltöltöm. ;)

És ő hasonló árban már inkább a Sony AS30-at ajánlja...

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#595) maj-viktor válasza settenkex (#594) üzenetére


maj-viktor
őstag

Naja.. valahogy az egész forgalmazásának az elkezdése sem volt kóser... folyamatos pre-order & készlethiányok és így mostmár elég nyilvánvaló miért is volt / van ez! (félkész a cucc - pedig én nagy reményeked fűztem az egész magas fps-éhez, de így.... pláne most kedvezett a teszkó SONY akciója magas fps ügyben)

És ja SJ4000-es típusok helyett én is az SJ5000-et ajánlom mostmár jobban (pláne, hogy már jómagam is kézbe fogva látom a különbségeket)... csak még az áron finomíthatnának... azon a bizonyos nettó 120-140-180-as kezdő ár, ami már -10$ megvolt, így 110-130-170 $ (sima-wifi-plus), mondjuk ha a középső modell, a wifis ~110$ lesz, de persze inkább lekússzon a 100$alá (bár sztem ez max egy bő fél - 1 év múlva lehetséges)

Mert azért a wifi funkció jól tud jönni szerintem, így megéri az a plusz ~20$-s felárat (persze van akinek nem)

Fehéregyensúly (WB - White Balance) és fénykép ügyileg én is tapasztalom amit írsz / írtatok / írtok... így láthatóan jobbnak tűnik az SJ5000, mint az SJ4000... de én is folyamatosan tesztelem őket, amint lesznek "nyilvános" anyagok, azt úgyis posztolom, de ti is nyugodtan tegyétek - mondjátok mit tapasztaltok még esetleg

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#596) KoVee84 válasza Kolondrum (#592) üzenetére


KoVee84
senior tag

Arra várok :K

(#597) benedek92


benedek92
csendes tag

Sziasztok!SJ4000 wifiben van külön videolapse funkció,ez az 5000-es szériában is megtalálható?a sima és a wifi-s verzió között itt is csak a wifi a lényegi különbség?

(#598) settenkex válasza benedek92 (#597) üzenetére


settenkex
tag

igen, igen :)

és ezen felül van a plus, ami plusz két megapixel és ambarella chipset.
de az még sok hibát tartalmaz (ahogy fentebb írtuk is), illetve jóval drágább is...

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#599) Kolondrum válasza benedek92 (#597) üzenetére


Kolondrum
félisten

Úgy érzem vissza senki sem olvas egy kicsit sem. Olvas ez esetben = link.

(#600) Yack


Yack
csendes tag

Sziasztok! Melyik kamerának jobb a képminősége? Az sj4000 vagy a sony AS20 nak. A videok alapján a sonyit látom gyengébbnek. Előre is köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.