Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Metal666 válasza bb0t (#1550) üzenetére


Metal666
csendes újonc

Akkor most érdemes ilyen készüléket venni,vagy nem? Gondolom az 1.1 firmvare a legùjabb,de ha amikrofon elhelyezésével van a baj,akkor az elég nagy gáz
..

(#1552) bb0t válasza Metal666 (#1551) üzenetére


bb0t
senior tag

Azt sikerült kihámozni az sjcam hivatalos fórumán, hogy a következő frissítés megoldja a hang problémát. Ha ez igaz akkor kezd összeállni a kamera. Mindettől eltekintve nekem nagyon szimpatikus, bár csak hétvégén fogom tudni komolyabban letesztelni.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1553) hippo0315 válasza bb0t (#1552) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nálam, megoldotta igaz csak sj5000-es, a teszt videó bizonyítja.

(#1554) bb0t válasza hippo0315 (#1553) üzenetére


bb0t
senior tag

De azt nem mondtad milyen verziószámú firmware-t kaptál...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1555) hippo0315 válasza bb0t (#1554) üzenetére


hippo0315
senior tag

Párdon az lemaradt.

SJCAM-SJ5000-Basic-v1.0-Firmware - 2015. október 9-i firmware. Innen tölthető

Amikor megkaptam a kamerát áprilisi firmware volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#1556) bb0t válasza hippo0315 (#1555) üzenetére


bb0t
senior tag

Az elite 1.1-nél tart ami november 17-i. November 23-án tették nyilvánossá.

Bár hozzáteszem, hogy ilyen minőségűnek kellene lennie, amit te feltettél vidit, abban sem volt azért százas a hang. Majd én is dobok fel egyet, hogy nálam milyen.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1557) peestheee


peestheee
tag

hivatalos fórumban látott sjcamos videó szerint az 1.2-es firmware megoldja a hangproblémát, ami több ok miatt is hihetetlen számomra..

egyrészt 6án még arról tereltek, hogy náluk nincs baja a hangnak, másrészt hogy egy szóval sem mondták, hogy pár nap múlva új firmware várható, ami megoldja a problémát, amiért a felhasználók több mint fele panaszkodik
harmadrészt folyamatosan az új batch-ről beszélnek, amit a nov.23-át követő rendelések tartalmaznak

akkor most szoftveres vagy hardveres a hiba, tiszta kavarás az egész..

arról meg már ne is beszéljünk hogy egy korrekt választ nem láttam a gyártótól erre vonatkozóan.

(#1558) bb0t válasza peestheee (#1557) üzenetére


bb0t
senior tag

Elvileg ma rakják fel az 1.2-t.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1559) bb0t


bb0t
senior tag

Már egy videót is feltöltöttek az upgrade-ről.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1560) bb0t


bb0t
senior tag

Még meleg. Az 1.2 innen tölthető le.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1561) don pardon válasza bb0t (#1560) üzenetére


don pardon
aktív tag

Szuper, bar a hangot nem nagyon emlegetik:

Other improvements include:
V1.2 20151208 Changelog:
1. Adds the Color Options
2. Adds image quality options
3. Adds sharpness options
4. Adds SJ5000x Watermark
5. Improves English Menu options
6. Improves Menu options order
7. Adds underwater mode shooting function, to have more accurate color when shooting underwater.
9. Improves IQ effects
10) adds RAW
11) Greatly Improves White Balance settings.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1562) bb0t válasza don pardon (#1561) üzenetére


bb0t
senior tag

Felraktam, szerintem nincs változás.... :(((

Helyesbítenék, hangosabb és jobban érthető a beszédhang. Azt is visszahallottam amit a másik helyiségből mondtak, de a dobozhang még megvan. Komolyabb teszteket csak este tudok csinálni.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1563) peestheee válasza bb0t (#1562) üzenetére


peestheee
tag

várom, zenét különböző távolságokból is jó lenne ha felvennél :)

(#1564) don pardon válasza bb0t (#1562) üzenetére


don pardon
aktív tag

Na ennek orulok :)

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1565) bb0t


bb0t
senior tag

Kicsit tovább olvasgatva, tesztelgetve kezd összeállni a kép.

Az audió minősége sajnos még sem változott, azért tűnt úgy, hogy jobb mert fülessel hallgattam vissza és az becsapott.

A sjcamos srácok ignorálják az audióval kapcsolatos kérdéseket, tehát nyilván nem akarják a tömeges visszaküldést. Biztos vagyok benne, hogy a következő szállítmányok már jók lesznek, ezt azok cumizták be első sorban akik már most megvették. Az enyém dec 3-án már itt volt tehát tuti nov 23 előtt adta fel az sjcam ami azt jelenti, hogy első batch.

Ettől függetlenül hazafelé csinálok egy autós felvételt, amit majd feltöltök ide.

Az sjcammagyarorszag és szuper94 is mélyen hallgat, ha kicsit tisztában vannak vele mit árulnak akkor nagyon jól tudták, hogy hibás szériát adnak el.

Szuper94 ha már járkál fent a fórumon akkor hozzászólhatna a témához mert nagyon kíváncsi lennék az álláspontjára.

:((

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1566) visionpro


visionpro
újonc

Sosem szabad első szériás tech cuccot venni, ez köztudott. Érdemes kivárni legalább az első teszteket, véleményeket, aki mégis ennyire türelmetlen, annak esetenként tanulópénzt kell fizetnie és ha már beleugrott ne sírjon.

(#1567) bb0t válasza visionpro (#1566) üzenetére


bb0t
senior tag

Ez igaz, mar mikor megrendeltem tudtam, hogy baja lehet de az nem azt jelenti, hogy el is kell fogadni. Elso sorban a kep erdekel, csak az ember igyekszik kihozni a cuccabol a maximumot. Az ilyen destruktiv hozzaszolast olyan feleslegesnek erzem. A boltban meg nincs kiirva villogo led transzparenssel, hogy ne vegyel meg elso szerias vagyok.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1568) Metal666 válasza bb0t (#1567) üzenetére


Metal666
csendes újonc

És az első batch és utáni szállítmányok között akkor mi a különbség? Módosítás az össueszerelésnél,vagy valami ilyesmi?gondolom akkor a sima 5000x-nél is lehetnek ilyen hangproblémák.vagy ez most kizárólag csak az elite verzióra vonatkozik? Vagy venni kell 4000-est mert az még jó volt.

(#1569) don pardon válasza bb0t (#1567) üzenetére


don pardon
aktív tag

Sajna nekem sem segített a hangon. Kíváncsi vagyok mit fog lépni az sjcammagyarország, illetve az SJCAM... ez így túl sokat nem ér

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1570) bb0t válasza Metal666 (#1568) üzenetére


bb0t
senior tag

a dashcamtalk fórumon az sjcamos képviselő állítási szerint az első batch harverhibás de a második nem. Azóta, hogy ez hová finomodott, (szoftverhibává) nem értem, és ezt a kommunikációt, maszatolást sem amit csinálnak.

Engem felhívott a magyarországi forgalmazó amikor megérkezett a kamera és még direkt rá is kérdeztem, hogy akkor ez most jó vagy hanghibás? Azt mondta jó, mert ez csak szoftverhiba volt amit az 1.1 kijavított, de ha mégis hibás lenne akkor nekik van firmware a gyártól. (gondolom az 1.1-re gondolt) hát lezártam magamban annyival, hogy lósz..t sem tud a dologról, és reménykedjünk, hogy hátha jó de nem. Nem tudom én se, hogy mit lépnek... :U

A 4000-rel amit felépítettek, most ezzel a szériával lerombolják... Ha így folytatják ez az ügy az SJCAM hattyúdala lesz. Az újabb fícsörök csajnos nem engedik, hogy az ember visszanyúljon a bevált típusokhoz... :(((

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1571) bb0t


bb0t
senior tag

Hazafelé csináltam egy videót. Sajnos nincs referencia hang de nagyon hangos volt a rádió. Ha lett volna mellettem még valaki akkor nem értettük volna egymást. Kosárlabdázás közben is csináltam felvételt, ott is üvöltött a magnó de abból semmit nem lehetett hallani, ellenben a labda pattogását nagyon szépen... :N

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1572) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok.
Csak a félreértések elkerülése végett én nem vagyok az sjcammagyarorszag.hu alkalmazotja csupán reklámozom őket, teszteket készítek. Úgy tudom ők is az 1.2-es szoftvert kapták a gyártótól a probléma megoldására. Nekem még nem volt időm tesztelni az 1.2-es szoftvert de az 1.1 nél sem is csak annyit figyeltem meg hogy halkabb a sima 5000x nél és az 5000+ nál.
Ez meg az én személyes véleményen hogy ezeknél a kameráknál nem a hang az elsődleges cél mert nagyon sok helyre csak a tokkal lehet felfogatni ami eleve elveszi a hangot. Fel van fújva ez az egész hang dolog

(#1573) bb0t válasza szuper94 (#1572) üzenetére


bb0t
senior tag

Ez meg az én személyes véleményen hogy ezeknél a kameráknál nem a hang az elsődleges cél. - Az a gond, hogy ez egy hiba. És ugyanannyiba került a selejtes sorozat mint a már jó sorozat. Természetesen senki sem diktafonként akarja használni de ekkora összeget ha kifizet az ember akkor elvárható szerintem, hogy valami kis hangja legyen. Nem hiszem, hogy 1.2-es szoftvert kaptak mert ez egy egészen új mai szoftver, ma tette közzé az SJCAM, de mindegy is mert egy szó nem esik a logban a hangról.

Veled kapcsolatban személy szerint annyi problémám van, hogy az ígért hang teszt helyett napokra eltűntél, miközben a fórumon be voltál jelentkezve elég gyakran...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1574) Metal666 válasza szuper94 (#1572) üzenetére


Metal666
csendes újonc

De mondjuk ha a kisfiamnak szeretnék venni egy kamerát,amivel azért némi hangot is szeretnék felvetetni,akkor mi legyen?igazad van abban,hogy elsődleges cél a képfelvétel,ami ugye nagyonjó,de ez a hangdolog egy kicsit aggasztó.főlwg azért mert a 4000 -es szériánál nem volt ilyen gond.sok haver használ 4000-es kamerát,de már miért ne vegyen az ember ùjabbat,ha már ùgyis az jobb.de ez a hang téma akkor is hunyós...főleg az 5000x elite-nél.

(#1575) szuper94 válasza bb0t (#1573) üzenetére


szuper94
tag

Persze megértem a problémát de szerintem egyenlőre a gyártó se tudja pontosan hogy mi a baj. Ez egy új kamera a piacon, lesz még frissítés főleg ha szoftveres a probléma. Pl. az sj5000+ 2.7 es szoftveren van.

[ Szerkesztve ]

(#1576) bb0t válasza szuper94 (#1575) üzenetére


bb0t
senior tag

Ezt írták a hivatalos youtube csatornájukon: As you can see the audio is no longer an issue. You may need to contact your reseller to arrange a replacement unit. Ez nem szoftveres problémára utal. Fű alatt elismerik, hogy szériahiba. Bízom benne, hogy az sjcammo normálisan fog a kérdéshez állni. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1577) don pardon


don pardon
aktív tag

Csináltam ma reggel egy videót munkába menet: katt
Gyro egész jól működött szerintem. Bár a YT csak 720p-nek ismeri el az 1080p 60fps videót, szóval van még itt is mit javítania az SJCAM-nak. Most látom hogy már fullhd 60fps-be is lehet nézni!

A hang sajna nincs az uj FW-vel sem. Bennem még el egy kis remény, hogy megoldja majd egy új FW bár egyre valószínűbb, hogy hardver hiba :(

bb0t: ilyet mondtak tegnap a hivatalos forumon:
2nd batch began shipping on November 23. If yours shipped before then, then it is probably first batch.
It sounds as if v1.2-s does not improve audio much.
If this is the case, please contact your reseller directly to arrange and exchange if sound is very important to you.

Thanks

Asszem nemsokara felhivom az sjcammo-t hogy milyen megoldsat tudnak ajanlani...

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1578) bb0t válasza don pardon (#1577) üzenetére


bb0t
senior tag

Én már írtam nekik. A hanggal ők már nem foglalkoznak, egyértelmű, hogy csak a csere oldja meg. :U

A vízjeles problémát meg majd az 1.3 oldja meg.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1579) don pardon


don pardon
aktív tag

Srry nem ide akartam :))

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1580) Mrlink


Mrlink
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy az Elite elmegy-e 64gb-os kártyával??
Vagy inkább csak a 32es?
Köszönöm.

(#1581) szuper94 válasza don pardon (#1577) üzenetére


szuper94
tag

Visszanéztem a beszélgetéseket és ezeket a kamerákat november 23.-a után adták fel magyarországra. (Tehát az sjcam szerint elvileg akkor a jó kamerákat küldték ide) Nekem még nem volt alkalmam tesztelni az 1.2 es szoftvert de megnézem mit tud az 1.1 hez képest. Dobozhangot én az 1.1 nél sem hallottam, csak halkabb mint a sima 5000x. Ha meg csak a kamera szenzor változott az 5000x és az elite között akkor nem lehet hardveres hiba.

(#1582) peestheee


peestheee
tag

na én kértem is a refundot a webshoptól ahonnan jött volna, pedig 120 dollár volt egy különleges akcióban..szomorú

veszek 2x ennyiért egy hero 3-mat 30 kiegészítővel, legalább a csalódást megspórolom

[ Szerkesztve ]

(#1583) bb0t válasza Mrlink (#1580) üzenetére


bb0t
senior tag

Hivatalosan 32-t támogat de rá van írva, hogy egyes 64/128-as kártyákat is megeszik.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1584) Mrlink válasza bb0t (#1583) üzenetére


Mrlink
tag

Hmmmm....
Akkor egy Samsung Micro SDXC 64GB EVO Class 10 az egyesek közé tartozik vajon???

(#1585) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok,

segítséget illetve tanácsokat szeretnék kérni.

Akciókamerára lenne szükség a családban, és nem tudok dönteni.
Lenne keret GoPro-ra is, de egyszerűen nem bírok ekkora összeget kiadni a kezemből erre a célra. :D
Ezért néztem az SJCAM4000 és 5000-res szériát alternatívának.
Igazából egy évben csak pár alkalommal lenne használva, snowboardozáshoz, illetve vitorlázáshoz.
Válasszak az SJCAM családból megfelelő kiegészítőkkel, vagy vegyem a méreg drága GoPro-t méreg drága kiegészítőkkel? :DDD

Tényleg nem tudom mit csináljak. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1586) Metal666 válasza m3tr0 (#1585) üzenetére


Metal666
csendes újonc

Segítsen már nekem valaki abban hogy az sj4000 plus wifi. készülékekben van gyro stabilizátor,vagy nincs? Vagy csak egyszerűen az újabb kiadásùakban van? Vagy egyszerűen firmware-el upgradelhető és kész..Illetve magyar menű varázsolható-e bele?

(#1587) don pardon válasza Metal666 (#1586) üzenetére


don pardon
aktív tag

Úgy tudom van benne gyro, talán az első szériában nem volt csak. Amúgy nekem nincs 4000+-om szóval nem én vagyok a legjobb forrás :)
Amúgy meg itt kérdezz rá: katt

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1588) bb0t válasza Mrlink (#1584) üzenetére


bb0t
senior tag

Jó kérdés, ha megtudtad írd le. :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1589) kojo02 válasza bb0t (#1560) üzenetére


kojo02
tag

Na szóval. Most "veszekedtem" a SJCAM-tech supprot-tal... (nem a magyar)

V1.2-ben nem lehet kikapcsolni (mármint én nem találtam - de szerintük se) a vízjelet. SJCAM 5000x felíratott a jobb alsó sarokból. :W :O

Állításuk szerint ezt javítja a V1.3 ami december 23-24.-én adnak ki...

De remélem előbb javítják ezt a hibát...

[ Szerkesztve ]

(#1590) bb0t válasza kojo02 (#1589) üzenetére


bb0t
senior tag

Igen, az új firmware javítani fogja a vízjel problémát. Bár ez lenne a legnagyobb bajunk. :) mondjuk én úgy tudtam jövő hétre ígérték az 1.3-at.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1591) m3tr0 válasza bb0t (#1590) üzenetére


m3tr0
senior tag

A legnagyobb baj a hanggal van?
Akkor a tiétek az első széria? A második az már jó?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1592) bb0t válasza m3tr0 (#1591) üzenetére


bb0t
senior tag

Az 1.2 szépen helyretette a képet (teljesen be volt sárgulva) és lett jópár új feature. Előzetes tesztjeim során a gyro és a képminőség a várakozásoknak megfelel, de ezeken még javíthatnak továbbra is az új firmware-ek.

A hang ügye nagyon bonyolult. Igazából nem sikerült még egyértelműen beazonosítani, hogy melyik szériából való. Én mindenesetre még nem találkoztam olyan userrel aki rakott volna fel jó minőségű hangról videót. Maguk az SJCAM-os srácok raktak fel két olyan videót amin teljesen jó a hang, és nyilván mi vásárlók is olyat szeretnénk. Én egyelőre kivárok és meglátjuk majd, hogy mi lesz. Elképzelhető, hogy egyfajta do it yourself megoldás lesz mert azt rebezsgetik, hogy apró változtatást kell csak eszközölni az alaplapon és megjavul.

A korábbi kérdésedre válaszolva pedig azt tudnám mondani, hogy az SJCAM hobbikamera, a GOPro pedig az ára is mutatja profi eszköz. Ha csak néhány alkalommal kell saját felhasználásra akkor jó lehet az SJCAM, csaj aztán nehogy megérezd a vér szagot. :) Ha komolyabb videókat akarsz majd forgatni ahhoz ugye minél komolyabb annál jobb. :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1593) peestheee válasza m3tr0 (#1591) üzenetére


peestheee
tag

senki sem tudja, a gyártó nem ad magyarázatot a dologra, terelnek..az tuti hogy hardveres a hiba, ha van egy kis eszük, akkor mihamarabb javítják..de kétlem hogy ez a második szériában már meg lenne csinálva

nevetséges, valaki írta a külföldi fórumon, hogy csak apró változtatást kell eszközölni a készülék belsejében, és meg van oldva a probléma..nem azért veszek egy kamerát 40ezerért, hogy utána maszekoljak vele

egyébként óriási poén, hogy az 1.2-be berakják, az 1.3-ból meg kiveszik a vízjelet, rengeteg értelme volt dolgozni vele

[ Szerkesztve ]

(#1594) m3tr0 válasza bb0t (#1592) üzenetére


m3tr0
senior tag

Azért érdekel mert ma meg kéne rendelnem egy kamerát és azon gondolkodok,hogy Elite legyen van SJ5000 WiFi.
Ugye az Elitben ott a slow motion és a gyro, persze gyerekcipőben járó firmware elbizonytalanított.
SJ5000 Wifi meg stabil softtal ellenben nincs benne slow mo és gyro ami meg pont kellene. :D
Amúgy az Eliteből is a második batchből kapnék már.
Meg merjem venni az Elite-t?

mod: vízjelet ott cseszték el,hogy úgy rakták bele,hogy nem lehet kikapcsolni :DDD amúgy nem rossz az.
Engem a hang probléma aggaszt amire azt mondták,hogy igazából egyértelműen szoftveres hiba. :DDD
De a gyártó szemszögéből nézve én is azt mondanám. Bár ha belegondolunk, ha videót készítenék magamnak vagy megmutatni a családnak,hogy pl. milyet vitorláztunk, tuti zenét vágnék alá...szóval ha innen nézzük a hang nem is annyira fontos,de amúgy meg igen, egy 40 ezres kamerával lehessen már hangot is rögzíteni. :U

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1595) bb0t válasza m3tr0 (#1594) üzenetére


bb0t
senior tag

Kérdezz könnyebbet és kettőt. A slow motion-t utólag szoftveresen is meg lehet csinálni csak annak nem árt az fps. A gyro másik kérdés... Amúgy nincs vele gond a hangot leszámítva, de a batch-ekről szólva ugyanolyat kapnál mint mi. A firmwareből az 1.1 tényleg vacak de az 1.2 sokat javított a dolgokon az 1.3 mindjárt itt van és folyamatosan jönni fognak. Kiforrja magát szerintem nemsoká. A hang a nagy kérdés.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1596) m3tr0 válasza bb0t (#1595) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ami nem tiszta még,hogy a hang probléma pontosan melyik típust érinti?
Az egész 5000-res szériát? Ahogy nézek videókat a sima 5000-resnél is van olyan,hogy alig hallani a hangokat.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1597) bb0t válasza m3tr0 (#1596) üzenetére


bb0t
senior tag

Ez a probléma kifejezetten az Elite-re vonatkozik de azt mondják a többi 5000esnek sem túl jó a hangja.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1598) m3tr0 válasza bb0t (#1597) üzenetére


m3tr0
senior tag

Akkor most már tényleg totálisan tanácstalan vagyok. :DDD
Az a baj,hogy karácsonyi ajándék lenne és ugye szorít az idő. :Y

mod:és a 4000-res széria? :DDD Tudom,tudom...menjek abba a topikba, az lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1599) bb0t válasza m3tr0 (#1598) üzenetére


bb0t
senior tag

Mindegyiknek van valami hibája vagy hiányossága a másikhoz képest. :) Ha nem akarsz kompromisszumot kötni akkor választ a GoProt. Vagy ott a Xiaomi szép a kép jó a hangja csak pár feature abban sincs benne.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1600) don pardon válasza bb0t (#1599) üzenetére


don pardon
aktív tag

Xiaomi: nincs hozza kiegeszito. Annak is volt HW baja anno, a fokusz rosszul volt beallitva(kezzel ki lehetett javitani). Errol van infotok, hogy ezt orvosoltak mar?

Kerdeses amugy az elite-nel, hogy tegyuk fel tenyleg rossz helyen van a mikrofon es en atrakom es mukodik minden szuperul akkor a garanciam ugrott-e vagy sem.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.