Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) szuper94 válasza bb0t (#1450) üzenetére


szuper94
tag

Elkészült az SJ5000+ vs SJ5000x összehasonlító videóm, itt nézhetitek meg!
Második rész már készülőben jövőhéten fent lesz az is és még két vagy három videó is várható ezeken kívül a két kameráról. :)

(#1452) bb0t válasza szuper94 (#1451) üzenetére


bb0t
senior tag

Köszi a videót, gyroszkóp nélkül nem szabad venni. :) :R

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1453) M3xx


M3xx
tag

Első tesztvideó jellegű feltöltésem, ha van kedvetek nézzétek meg:

[SJCAM SJ5000 Wifi: Low light test]

(#1454) M3xx válasza M3xx (#1453) üzenetére


M3xx
tag

Javított változat, új link:

[SJCAM SJ5000 Wifi: Low light test]

(#1455) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok!
A hétvégén készült pár új fénykép az SJ5000+ al és az SJ5000x el. Itt tudjátok megnézni a tesztképeket.
Videókat pedig itt találtok a kamerákról!
Nemsokára elkészülnek az új tesztvideók :)

(#1456) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok.
Jó hírem van annak aki SJ5000X Elite-re vár.
Már előrendelhető, (November 27.-ig akciós) várható beérkezés: 2015. december 4-10.
Ha megérkezett teszt is lesz róla amit megosztok veletek :)

[ Szerkesztve ]

(#1457) bb0t válasza szuper94 (#1456) üzenetére


bb0t
senior tag

Lehet hülye kérdés, de hol lehet előrendelni? :B

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1458) Sanyesz. válasza bb0t (#1457) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Gondolom a fórumtárs aláírásában szereplő linken.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1459) szuper94 válasza Sanyesz. (#1458) üzenetére


szuper94
tag

Igen - Igen :)

(#1460) visionpro válasza szuper94 (#1459) üzenetére


visionpro
újonc

Csak a pozícionálás végett kollegánk miléte:

szuper94 privát üzenete visionpro számára ÚjVálasz★ Törlés2015-11-04 16:26:19
szuper94
(kvázi-tag)
Heló.
Telefonon kerestelek a xiaomi kamera miatt. le tudnád akkor írni a sorozatszámot?
esetleg a doboz alján lévő szovegekről tudnál készíteni egy jobb minőségű kozeli képet amin olvasható minden. Esetleg jegelhetnéd is a hírdetést mert 90% hogy így is úgy is kell a tokkal és az sd kártyával együtt
SJCAM 4000 / 5000+ / 5000x Tesztek!! http://www.sjcammagyarorszag.hu/ SJ5000x és M10+ az országban elsőként készletről rendelhető! 1 év magyarországi garancia ! rengeteg kiegészítő! 5000X Elite előrendelési akció

Korrekt ugye?

(#1461) bb0t válasza Sanyesz. (#1458) üzenetére


bb0t
senior tag

Csak azon belül nem találtam. :B De már megvan...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1462) Sanyesz. válasza bb0t (#1461) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hmmm. Pedig csak egy link van benne. :B

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1463) szuper94 válasza visionpro (#1460) üzenetére


szuper94
tag

visonpro

Igen úgy gondolom ezután kaptál egy korrekt és elfogatható választ.

"Szia.
bocsi hogy nem válaszoltam, a fórumokon úgy olvastam hogy a verziótól függetlenül előjön a hiba. úgyhogy inkább az sjcam mellett döntöttem"

Szerintem ennyi épp elég.

(#1464) bb0t válasza visionpro (#1460) üzenetére


bb0t
senior tag

Úgy tudom tilos privátot megosztani. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1465) bb0t válasza Sanyesz. (#1462) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem a linket, hanem a weboldalon belül... :N

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1466) llaszlo


llaszlo
veterán

Az FW frissítés az ugye csak annyi, hogy rámásolom a bin-t az SD gyökérbe? Eddig egyszer csináltam és, akkor úgy emlékszem csak ennyi volt.
Számít a fájlnév? Mert már volt letöltve egy korábbi FW és az újat átnevezte a chrome. Most valamiért nem frissíti az FW-t.

(#1467) bepi81 válasza llaszlo (#1466) üzenetére


bepi81
tag

Szia. Igen, számít a filenév is, egyébiránt csak felmásolod a .bin file-t az sd-re és behelyezed a cam-be, majd bekapcsolod. Ha lefutott a művelet, akkor kiveszed a kártyát a cam-ből, formázod, majd visszahelyezed a cam-be és már használhatod is. :K

(#1468) llaszlo


llaszlo
veterán

Akkor most már nem értem. Innét [link] leszedtem az SJ5000 wifi 1.0-át. Rámásolom az SD gyökérre és amikor bekapcsolom a kamerát, akkor nem történik semmi sem. A fájlnév maradt az ami eredetileg volt. FW96655A.bin
Az SD működőképes és olvassa is, mert kipróbáltam és rögzítette meg le is játszotta a videót

És tuti régebbi fw van rajta a 2015.08.07-es.
Emlékszem, hogy amikor azt telepítettem, akkor többször belefutottam abba, hogy nem töröltem a .bin-t és mindig frissítette. Ami nagyon bosszantó volt, mert valami lengyel vagy milyen nyelvet állított be alapból.

[ Szerkesztve ]

(#1469) baalco válasza llaszlo (#1468) üzenetére


baalco
tag

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem úgy kell bekapcsolni, hogy közben rá van dugva töltőre?

(#1470) bb0t


bb0t
senior tag

Úgy néz ki visszahívják az első szállítmányt az Elite-ből hardveres hanghiba miatt! Ide vajon milyen jön majd? :F

szuper94: megírnád majd a firmware verziót és csináltál tesztet a hangról is? :R

It turns out that the first 100pc batch may have had an issue with the hardware.
We halted shipments and this latest batch has improved audio.
You can send your unit back if you received the first batch with firmware version V1.0s.
The second version was improved. Please contact us or your reseller directly.
Thanks!

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1471) szuper94 válasza bb0t (#1470) üzenetére


szuper94
tag

Utána kérdezek. Úgy tudom ezt a szállítmányt napokban adják fel. Nem hiszem hogy hibás verziókat küldenének ha tudnak a hibáról.
Lesznek tesztek amint megérkezik a kamera.

(#1472) bb0t válasza szuper94 (#1471) üzenetére


bb0t
senior tag

Rendben köszi. Állítólag a gyro sem működött és hiába raktak rá 1.2 szoftvert hardveres a hiba. Most 1.3-nál tart a jó példányok elvileg már ilyen verziószámmal vannak. Ehhez passzol amúgy a neten lévő videók tömkelege is ahol a hang szörnyű és a g. sem érződik. Kíváncsi leszek a tesztvideóidra! :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1473) llaszlo válasza baalco (#1469) üzenetére


llaszlo
veterán

Úgy csináltam. Meg anélkül is.

(#1474) szuper94


szuper94
tag

Az SJ5000X Elite-ből még feladás előtt kipróbáltak egy kamerát a gyártónál és teljesen jó volt alatta a hang, úgyhogy ide már a jó verziók fognak érkezni. + Érkezett egy kis infó az SJ6000-ről egyenesen a gyártótól egy kép a dobozról.
Hamarosan elérhető a youtube-on a második tesztvideóm az sj5000+ és sj5000x ről.

(#1475) bb0t válasza szuper94 (#1474) üzenetére


bb0t
senior tag

Jól hangzik, reméljük a legjobbakat. :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1476) csucsu1


csucsu1
csendes tag

Sikerült :)
Elite::

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1477) csucsu1


csucsu1
csendes tag

Tökéletesen működik :)

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1478) csucsu1


csucsu1
csendes tag

A szoftverről nem tudom mi lehet galiba, mert 1.1 van rajta és semmi baja.
Ráadásul 2015 nov. 16-i a szoftver.
Hogyan lehet hogy egy hét alatt kb. azóta 2 is kiadtak??? :)

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1479) csucsu1


csucsu1
csendes tag

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1480) bb0t válasza csucsu1 (#1479) üzenetére


bb0t
senior tag

Érdekes. Nem tudsz feldobni tesztvideót a hangjáról illetve a gyro működéséről?

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1481) bb0t válasza szuper94 (#1474) üzenetére


bb0t
senior tag

Az SJCAM M10+ "AVIATOR+ miben különbözik az elite-től a 4K-t leszámítva? Meg a formáját?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1482) csucsu1 válasza bb0t (#1480) üzenetére


csucsu1
csendes tag

De majd csinálok hétvégén :)

Samsung SM981 NVME 1Tb SSD, Western Digital Red pro 4TB, Toshiba 4TB, Western Digital Green 3.5" 6TB, NearLine, Core i9 9900K, Asus Rog Z390-F gaming, Asus front base panel, Corsair Vengeance LPX 64Gb DDR4 3600Mhz, Asus strix geforce gtx 1060 6Gb, SB X-Fi Xtreme Audio, A4Tech X750F, iiyama ProLite B

(#1483) bb0t válasza csucsu1 (#1482) üzenetére


bb0t
senior tag

:R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1484) Attila444 válasza bb0t (#1481) üzenetére


Attila444
aktív tag

Az M10 és az SJ4000 sorozat ugyanazt tudják, csak máshogy néznek ki.
Az Elite az SJ5000 sorozat tagja, más lencse van benne, máshogy néz ki, nagyobb kijelző, variálható látószög, 4K.
Hamarosan érkeznek az első példányok és tudom tesztelni, akkor lesz róla több info.

(#1485) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok!
Elérhető a második tesztvideó az SJ5000+ és 5000x ről!
Itt tudjátok megnézni!
Aki nem látta volna annak itt az első!
Tesztképeket itt találtok!
Hamarosan itt az 5000x Elite! Összehasonlító videók lesznek még jobb minőségben mint az eddigiek!

[ Szerkesztve ]

(#1486) bb0t válasza szuper94 (#1485) üzenetére


bb0t
senior tag

mikor lesz fent? :) :B

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1487) hippo0315


hippo0315
senior tag

Szervusztok!

Most vettem egy sj5000-t, az egész teljesen új terület számomra, ezért lehet a kérdésem totális hülyeség lesz. előre is elnézést kérek miatta.

Több videon látható, hogy a kamera az ütésvédő tokban van a kocsiban, még pedig fejjel lefelé, viszont a video képe nincs fejjel lefelé.

A kérdésem, ezt utólag programmal fordítja meg az ember fia vagy a kamera magától teszi?

Vagy esetleg az autóban ne is tegyem az átlátszó tokba, hanem a hozzá adott csiptethetős keretbe?

(#1488) szuper94 válasza bb0t (#1486) üzenetére


szuper94
tag

amint megjön a kamera csinálom is a videót :)

(#1489) Attila444


Attila444
aktív tag

MEGÉRKEZTEK!!!
Annyira friss, hogy még meleg :DD

Milyen kamerákkal szeretnétek összehasonlító tesztet? SJ5000, SJ4000, X1000, Xiaomi? Írjátok meg és tesztelem. Feltöltöm gyorsan az aksikat és este jön egy akkuidő teszt.

SJCAM SJ5000X Elite:

(#1490) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok!
Az sjcammagyarország webáruházhoz is megérkeztek tegnap az 5000x elite szállítmányok, aki megrendelte az hétfői kiszállítással megkapja :) hétvégén már tesztvideó várható 4k minőségben! :D

(#1491) bb0t válasza szuper94 (#1490) üzenetére


bb0t
senior tag

Engem nem a 4K érdekelne hanem a hang meg a gyro. ;)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1492) szuper94 válasza bb0t (#1491) üzenetére


szuper94
tag

Az is lesz :)

(#1493) szabieable


szabieable
aktív tag

Az elite mivel tud többet a sima 5000x-nél?

(#1494) don pardon válasza szabieable (#1493) üzenetére


don pardon
aktív tag

Tobbek kozott sony szenzor van benne.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1495) szabieable válasza don pardon (#1494) üzenetére


szabieable
aktív tag

Istennek se találok normális compare anyagot hozzá, sj oldalán pedig csak x elite van... tudom én vagyok a béna :)

(#1496) bb0t válasza szabieable (#1495) üzenetére


bb0t
senior tag

tessék buksi ;)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1497) szabieable


szabieable
aktív tag

Akinek esetleg már megjött az 5000x elite, lemérné a vízálló toknak a méreteit az optika körül? Érdekelne, hogy mennyire megy rá az előtét filter amit a 4000-nél használtam.
Illetve még egy fontos kérdés :) Az akksik mennyire mennek a típusok között? ( perpill a 4000hez van sztem 4-6db batterym )
Remélhetőleg a kedves gearbest hajlandó lesz refundolni a firefly rendelésem és akkor tudok rendelni 5000x elite-t

(#1498) don pardon válasza szabieable (#1497) üzenetére


don pardon
aktív tag

Én úgy tudom, hogy mindegyiknek ugyanakkora az akksija. Legalábbis múlt hétvégén vígan betettem az sj4000 akksiját sj5000+-ba.

Nekem nemrég refunddolt a gearbest az sj5000x elite rendelésemet mert 2 hete csücsültek rajta (gondolom nincs raktáron). Szóval nem biztos hogy érdemes most onnan rendelni, de drukkolok hogy visszakapd te is a pénzed!

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1499) Attila444 válasza szabieable (#1497) üzenetére


Attila444
aktív tag

Az Elite vízálló tokja olyan, mint az összes többi 5000-nek. A 4000-es sorozatnak teljesen más a mérete, a lencsevédő sem megy rá.
Aksiból ugyanaz való mindbe.

(#1500) peestheee válasza Attila444 (#1489) üzenetére


peestheee
tag

engem is a hang érdekelne, úgy láttam más tesztekből hogy elég dobozos..

gopro 3/3+-al való összehasonlítás jöhetne még

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.