Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) maj-viktor válasza bepi81 (#1050) üzenetére


maj-viktor
őstag

Konkrét linkkel okosabbak lennénk... de azt ugye tudod, hogy az nem eredeti SJ6000 mivel az még jelenállás szerint nem létezik!

AZ SJ-k eredeti gyártó honlapja: sjcamhd.com
Most jön az SJ4000 WiFi PLUS (mint újdonság) és idővel még várhatóan idén az eredeti SJCAM SJ6000

De alapból az ár árulkodó, hogy valami nem kóser azzal, amit rendeltél... nettó 50$ alatt ne röhögtess! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1052) bepi81 válasza maj-viktor (#1051) üzenetére


bepi81
tag

Természetesen tudom, hogy nem eredeti SJCAM. :)
A hirdetésben is úgy van írva, hogy original SJ6000 style action cam W9... tehát, olyasmi, de nem az. ;)

Íme a link:

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-Go-pro-SJ6000-Style-WIFI-Action-Camera-W9-12MP-CMOS-Full-HD-1080P-30FPS/32326319795.html

(#1053) maj-viktor válasza bepi81 (#1052) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért egy ilyen eladótól rendelni... elég merész...

22
92.6% Positive feedback

Meg ajjajjj W9-es kódjelű.... sok jót nem olvastam róla... (meg talán a kezembe is volt, már a fene tudja, annyiféle sportkamot "teszteltem")
1. képminőség a fake-ek esetén kaki tud lenni
2. az hagyján, hogy megkapod és OK működik... de tartós több használat után "meghal"... (ezek a tapasztalatok a fake darabokkal)

Kb. minthogy veszel egy kamu Nike cipőt és nem igazán ugyanazon az anyagokból készült, nem olyan tartós... és minőségi... fake kamok esetén is ez van....

(azért majd írd meg a tapasztalatodat... bár én nincs az az isten, hogy ezt megvettem volna... pláne ilyen 0-s eladótól még pluszba... aláírásomban van egy összefoglaló aliexpress-ről kezdőknek)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1054) Djuree


Djuree
félisten

azt írta vissza a support hogy próbáljam ki transcenddel, azzal jó szokott lenni. anyátok! nem veszek mégegy kártyát csak mert azzal "jó szokott lenni". mutassák meg hol van benne a manualban, vagy akárhol hogy csak a transcend a jó. :W mert sehol nincs ilyen leírva. akkor írják bele és küldjenek egy transcendet vagy akármit amivel működni fog. kurva mérges vagyok és ezt nekik is megírtam. ez nem support....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1055) bepi81 válasza maj-viktor (#1053) üzenetére


bepi81
tag

Kb 5 éve regeltem az eBay-en is, az Ali-n valamivel később. Összesen van kb 150 vásárlásom. Árverés még nem volt, sikertelen üzlet (pl. nem érkezett meg a termék) is csak pár darab, de anyagilag mindig rendezve lett a végén. Ott van az is, persze, hogy minél tapasztaltabb, minél magasabb pozitív rátával rendelkező eladótól vásároljunk, de egyszer minden eladónak el kell kezdenie az üzletet. Ekkor vevőként természetes, hogy némi plusz bizalom szükséges, de az is védhető döntés, ha kihagyja az ilyen kezdő eladókat az ember. Én most belementem...
Van Aliexpress-es vásárló védő rendszer, eBay formára... egyelőre nincs okom, hogy ne bízzak az eladóban... :-)

A kamera: Nézd, ennyi pénzért nyilván nem várok tőle egy GoPro minőséget, de nem is annyiba kerül. Nem extrem sportra használnám, hanem csak poénnak, kíváncsiságból vettem. Ezzel együtt csak alkalmi használatban lesz. Ha megyünk nyaralni pl... Lehet, hogy bejön (értsd: megfeleő lesz a videók minősége), de lehet, hogy csalódást okoz majd. Ahogy a Youtube-on nézegettem, azért vállalható a képminősége. Hogy meddig lesz jó? Na, ez valóban kérdés.

Kíváncsi vagyok az összegfoglalóra, elolvasom, köszi, hogy felhívtad a figyelmemet rá.

(#1056) maj-viktor válasza Djuree (#1054) üzenetére


maj-viktor
őstag

Egyébként viccen kívül másik kártyával is kikéne próbálni, lehet a kártya a problem....

(#1055) bepi81
Én is jópár éve benne vagyok a rendelősdibe... (a blog posztot amit írtam én írtam, mind a 4részét - külföldi rendelés ügyileg)
http://bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol1resz

Csak azt akartam írni, hogy:
1. alapból szinte 0értékeléses embertől vettél
2. egy másolat másolatát... (aliexpress teli hamis termékekkel) értsd a GoPro-t másolja az SJCAM... sz SJCAM-okat a megkülönböző SJ4000-50000-60000-7000-8000 fantázianevek... és OK, hogy GoPro-t nem vesz az ember (túlárazott cucc), de pár 10$-al többért kaptál volna SJCAM-ot, mely azért már eléggé kialakult a közössége - minőségi elégedettség, stb. szemben az általad most vett SJ6000 (W8)-al, stb.

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1057) Djuree válasza maj-viktor (#1056) üzenetére


Djuree
félisten

már 3 kártyával próbáltam...ugyanaz.
lehet én is jobban jártam volna egy sj6000-el... :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1058) maj-viktor válasza Djuree (#1057) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hol is vetted pontosan!?
PayPal-al fizettél!? 180nap védelmed van, még vissza postát is visszafizetik +nyomtatvány kitöltéssel

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1059) Magyi88


Magyi88
újonc

Üdv!
Nem rég vettem egy SJCAM 5000 plus akció kamerát! Egy problémám van vele, mivel kezdő vagyok sehol nem találtam erre vonatkozóan semmi leírást, ezért most hozzátok fordulok! Videó felvételnél nem folyamatos a videó készítés, hanem a kamera felbontja mindig ugyanakkora méretű fájlókra, 20512 KB vagy ennek a többszörösére, lehet csak beállítási probléma de még nem jöttem rá, hogy mi lehet a baj!
Tudnátok nekem ebben segíteni?

(#1060) Djuree válasza maj-viktor (#1058) üzenetére


Djuree
félisten

a gyártó oldaláról vettem. visszakérem a pénzt paypallal sztem, aztán nagyon gyorsan elfelejtem ezt az sj-t és veszek egy goprot inkább....

Magyi88: milyen memókarid van pontosan amivel működik?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1061) Magyi88 válasza Djuree (#1060) üzenetére


Magyi88
újonc

Kingston 32 GB Silicon Power, ennél többet nem tudok róla, mert úgy kaptam kipróbálásra! Lehet egyébként, hogy a memória kártyával van gond?

(#1062) maj-viktor válasza Magyi88 (#1061) üzenetére


maj-viktor
őstag

20MB???

elvbe... fájlrendszer probléma lehetne... de az max 4GB-nál jönne elő...
kártya honann van!? nem-e fake!? h2testw progival lehet csekkolni

kamera menü - tördelés!? (már a 20mega akkor se jön ki)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1063) Djuree válasza Magyi88 (#1061) üzenetére


Djuree
félisten

3 karival is próbáltam. :(
próbálok innen a fórumról egy transcendet kölcsönkérni, kipróbálom azzal, ha azzal se jó, akkor pénzvisszakérés, ha kell paypallal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1064) KoVee84 válasza Magyi88 (#1059) üzenetére


KoVee84
senior tag

Beragadt a loop recordod, nálam is volt ilyen probléma, a megoldás a következő:
-belépsz a menübe
-loop recordot beállítod 2 percre
-kamera kikapcs
-kamera bekapcs
-loop recordot átállítod OFF-ra

ennyike ;)

(#1065) bepi81 válasza maj-viktor (#1056) üzenetére


bepi81
tag

A leginkább a hét eleji nagy 50%-os SJCAM akciót sajnálom, hogy lemaradtam róla. Akkor kellett volna lecsapnom egy SJ4000wifire. No, de már mindegy.
Mint írtam is, meglátjuk, mi lesz, milyen lesz. Ha érdekel, megosztom majd a tapasztalatokat pro- és kontra.

(#1066) Magyi88 válasza KoVee84 (#1064) üzenetére


Magyi88
újonc

Köszönöm szépen az információt! Úgy néz ki, hogy tényleg az volt a baj! :)

(#1067) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Aki lát benne fantáziát. Aláírásom.

(#1068) mati12 válasza Kolondrum (#1067) üzenetére


mati12
senior tag

Én a tölthető vízálló tokban látnék fantáziát.. Az esetleg külön nem eladó? Ha igen akkor az ár jöhet priviben.

[ Szerkesztve ]

(#1069) KoVee84 válasza Magyi88 (#1066) üzenetére


KoVee84
senior tag

Szívesen!

(#1070) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Már csak a kamera van meg.

(#1071) maj-viktor válasza Kolondrum (#1070) üzenetére


maj-viktor
őstag

A múltkor 2015.06.08-as ali-s akcióba -50%-on olcsón volt a vízálló tok (ami közben tölthető), szal az a speckó fajta... majdnem vettem, de aztán rájöttem felesleges nekem... másnak lehet jó lett volna!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1072) Djuree


Djuree
félisten

megjött a xiaomi yi, azzal tökéletesek a memókarijaim. :U ennyi. indult a full refund paypalon...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1073) Attila444 válasza Djuree (#1072) üzenetére


Attila444
aktív tag

Kifogtál egy hibás darabot, előfordul az ilyen...

(#1074) Kolondrum válasza Djuree (#1072) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mond meg nekik savazd le az sjcamot! Távozz sátán! :U

(#1075) Djuree válasza Attila444 (#1073) üzenetére


Djuree
félisten

hát előfordul sajnos, csak miért pont velem. :o

SymbianOS: hát ahogy a support hozzáállt a dologhoz, azt kellene. linkeltek egy ebayes memókarit, hogy vegyem meg azt mert valszeg azzal jó lesz. :Y lol. :W ennyit tudtak mondani, semmi kérdés, semmi tanács. nyilván, ha másik hárommal nem volt jó, ami minden másban tökéletes, egy negyedikkel tuti jó lesz, ha mégsem hát ez van, linkelnek egy ötödiket is, hátha azzal jó lesz majd, vagy nem...a végére meg lesz 15-20 memókarim. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1076) Attila444 válasza Djuree (#1075) üzenetére


Attila444
aktív tag

A plusz memóriakártya mindig jól jön :D

(#1077) llaszlo


llaszlo
veterán

Innét rendelt már valaki? EU szállítás. Így vám áfa stb nincs. Az ár is rendben van szerintem EU szállítással. A kérdés, hogy eredetit küldenek-e?
[link]

(#1078) Kolondrum válasza llaszlo (#1077) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én SJ4000 plus 2K-t rendeltem innen, júliusban küldik. Elvben..

(#1079) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szerintem elmondhatom, hogy ennyi volt az SJ5000 sorozat, becsomagoltam. Holnap elválnak útjaink. Remélem nem járok úgy mint a kezdeti SJ5000 plus tulajok, hogy a túl új hibás.

(#1080) istika


istika
tag

Sziasztok. jelen allas szerint tud valaki mondani par oldalt ahopnnet jo aron es tuti eredeti sj kamerat lehet rendelni? SJ5000 wifit szeretnek bar azt nem tudom hogy annyival szebb minoseget produkal e mint az sj4000...csak mert egyertelmu h joval dragabb. Volt egy sj4000 de azt eladtam rovid idon belul mert nagyon gyengenek talaltam a videok minoseget.koszi a valaszokat

(#1081) istika


istika
tag

Ebayen keresgeltem..szerintetek eredeti ? [link]

(#1082) llaszlo válasza istika (#1081) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezt senki nem tudja, hogy eredeti-e, de mire ide ér, lesz kb 43e Ft. Számold rá a vámot!!!

(#1083) llaszlo válasza istika (#1081) üzenetére


llaszlo
veterán

Én innét venném [link]

(#1084) istika válasza llaszlo (#1082) üzenetére


istika
tag

nalunk SK-ban nincs vam...illetve van csak nem szamolja fel senki mert nem foglalkoznak vele a vamosok.

(#1085) istika válasza llaszlo (#1083) üzenetére


istika
tag

ha innetr endelem, akkor meg elviekben sem szamolhatnak fel vamot ugye? csak mivel eu-s raktarbol jon es free shipping

(#1086) kelzsoca


kelzsoca
félisten

(#1087) elefant


elefant
HÁZIGAZDA

az SJ5000+-ban van képstabilizátor?

(#1088) mati12 válasza kelzsoca (#1086) üzenetére


mati12
senior tag

Gondolom rájöttek arra,hogy az általuk eddig forgalmazott SjCam koppintás sz@rra sem való....

[ Szerkesztve ]

(#1089) llaszlo válasza istika (#1085) üzenetére


llaszlo
veterán

Ott van, hogy nincs adó. Annyi lesz amennyit ott látsz. De kereshetsz webshopos kuponkódot és, akkor olcsóbb is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1090) comlo


comlo
újonc

Sziasztok!

Sokat olvasgattam a forumot, de érdemben most szólok először hozzá valamihez :D .

Szerintem olyan tapasztalatokat szereztem az elmúlt 1 hétben, amit elég kevesen, és sokak döntésében segíthet.

Történt pedig, hogy én Indonéziában (Jakartában) élek és dolgozom, és jóideje szemezgettem már egy action cam-el. Annó elvégeztem egy médiaiskolát, ahol megtanultam vágni, valamint itt elég sok olyan élményben van részem, aminek megörökításéhez, nagyon jó társ lenne egy ilyen. Ráadásul itt elég olcsón hozzá lehet jutni, mindenféle elektronikus ketyeréhez (rengeteg hamisított SJ cam-től, a szintén jóval olcsóbb, zsír új eredeti GoPro4 balck-ig ... hogy csak az akció kamerákat vegyem). Végül elhatároztam hogy megveszem a létező legolcsóbb, ~10e Ft alatti kamerát, ökörködni az is jó lesz elven. Itt jött be az a dolog, hogy nála csak picit volt drágább, egy eredeti SJ4000 ... aminél meg csak picit volt drágább a Wifi-s ... aminél egy picit volt csak drágább az 5000-es ... nem nyújtom soká, egy SJCAM sj5000 wifi + boldog tulajdonosa lettem. kemény 2 nap használat után, amikor azért sokmindent kipróbáltam vele, végül visszabattyogtam az üzletbe, és szintén "egy kicsivel többért" (ez mondjuk már relatív nagyobb lépés volt, de még így is jóval olcsóbb mint otthon) becseréltem egy Hero3+-ra. A két kamera közti különbséget, a váltás okát, és a konklúziót írnám le most.

Csomagolás: a Gopro érezhetően nyugatra készült. Design-osabb a csomagolás, a tartozékok, ugyan ugyanabból a műanyagból készültek, csillognak mint a salamon töke ... aminek pont semmi értelme nincs persze.

Ház: Meglepő módon az SJcam nyitómechanizmusa, kb fényéveket ver a GoPro-éra. Míg az előbbit, 10 perc után biztonsággal nyitottam-zártam, az utóbinál lassan 1 hét után is, mindig az az érzésem, most fogom eltörni. A Gombokat az SJCam esetében nehézkesebb volt nyomkodni a házban. a Gopro háza kisebb, elsőre nem érződik annyira maszívnak. Persze valószínüleg mindkettő ugyanúgy kibírná a tortúrát ... nem volt szívem nagyon megkínozni őket :U

Tartozékok: habár csomó dolgot nehézkes volt használni (a biciklis tartó túl vékony vázra volt tervezve, a pántok lehet hogy erősen fognak, kinézetre azért nem voltak valami bizalomgerjesztőek (azért a csoklómról nem esett le a kamera, de extrém helyzetben azért féltettem volna), az álvány csatlakozónak lehetlenül rövid menete volt, így nem tudtam alátét nélkül rendesen rögzíteni), tény, az SJCam-hoz adott alap kiegészítőkkel, szinte minden rögzítés alapből megoldható. A goprohoz szinte semmit nem kapsz alaból,csak két matricás tapaszt, meg egy "átforgató" álványt (90 fokkal elforgatja a kamerát). Ami még ciki: a gopro csatlakozó védő borítása semmihez sem kapcsolódik, 1gy rohadt könnyű elhagyni.

Aksi: Sajnos ezt nem tudtam rendesen letesztelni az SJcam esetében. Annyit tudok, hogy minden forumon, egyik nagy hibájának írják, és midnenki azt mondta ebben a GoPro fényévekkel jobb ... hát ... nekem a GoPro, erősen intenzív használat mellett, kb 3/4 napot bírt csak.

Kép: Igazából nem csinál rosz képet az SJCam, jó fényviszonyok között. De nem lehet nem megjegyezni, hogy a másik oldalon, hasonló környezetben, a GoPro azt a képminőséget, és látványvilágot hozza, amit a GoPro ptomovideókban. gyengébb fényviszonoyok között, a hero3+ sem tud csodát csinálni, de itt nagyon kijön már a két kamera közti különbség. Ami pedig még egy fontos szempont volt nálam: a gopro tud különböző látószögekkel dolgozni, az SJCam nem. Jó poén a halszem kamera, de rengeteg olyan helyzet van, amikor nem néz ki jól.

Verdikt: Jó kamera az SjCam, csomó dologban meglepően jól teljesített nálam. Főleg a látószög és a képminőség okán, NÁLAM szubjektíven megérte a Gopro a plusz ráfordítást. Akinek ezek nem annyira fontosak, esetleg számomra lényeges 120 fps-es 720p-s felvételi funkció sem lényeges, azoknak leginkább az alap SJCam-ot ajánlom, mert ha visszanézek, azért az tényleg NAGYON baráti áron lehet már beszerezni.

Még valami: ma már a videóvágás és szerkesztés, messze nem akkora kunszt mint 5-10-20 éve volt. De azért nem minden átlag családapa profi Premier Pro-ban, és Final Cut X-ben. mielőtt valaki akciókamerát szerez be, érdemes végig gondolni, hogy mire fogja használni. Az ebből kikerült nyersanyagot, rendesen "meg kell dolgozni", hogy mások számára is élvezhető legyen. Nálam például a mikrofon képességek, azért sem kerültek elő, mert én alapból zenére vágok mindent. Vízalatt a bugyborékolást, motron pedig a szélzajt, úgysem szeretném nagyon hallani :-D

Köszi a figyelmet!

(#1091) maj-viktor válasza comlo (#1090) üzenetére


maj-viktor
őstag

köszi hasznos volt... esetleg saját felvételek - link!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1092) istika


istika
tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem: sj5000wifi vagy sj5000+? Képminőségre melyik a szebb és jobb?Csak mert árbanelég nagy a kulonbseg...koszonom
Ehhez egyebkentmit szoltok? szerintetek eredeti?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1093) KoVee84


KoVee84
senior tag

SJ5000+ v2.6 már letölthető.

[ Szerkesztve ]

(#1094) maj-viktor válasza istika (#1092) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem nagy!? Kezdő árkor +40$ volt ami ~+28% volt... most hirtelen nem tudom az árakat

/szerk
Megnéztem gyorsba egy oldalt nettó 155$ VS 130$ azért 25$ nekem azért nagy különbségnek tűnik... nettó 7E Ft

Amúgy 5000 PLUS-t nem vennék... SJ5000 WiFi-t viszont nagyon is ajánlom!

banggoood okés... néha szokott lenni kupon kód is... SJ4000HUN-ra posztolom az aktuálisakat!
(most pont SJ4000 WiFi PLUS-ra van asszem - korábbi posztok)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1095) istika válasza maj-viktor (#1094) üzenetére


istika
tag

epp most lajkoltam a fb oldalt...A banggood-os kupon csak teljes aru termekekere ervenyes ugye?mert epp nezem hogy az sj5000 wifi is akcios, ill. a xiaomi powerbank is amit kineztem...

(#1096) maj-viktor válasza istika (#1095) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nemtudom melyikre gondolsz... mert mindig vannak "aktuális kuponok"... most így fejből a SJ4000 WiFi PLUS-ra és a "sport cam kiegészítőkre" rémlik, hogy van aktív kupon... korábbi posztokat átpörgetve levan írva melyik - mire - meddig érvényes...

/szerk
Ja igen, most pár napja volt valami akció 6%-os kupon ami pl. Xiaomi Powerbankra jó... (rendeltem is még egyet magamnak pluszba)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1097) bpatrik17


bpatrik17
csendes tag

Hali, tegnap kaptam meg az 50%-os akciózott Ali-s sj5000-et. Nagyon király cucc, ár-érték arányban best buy szerintem. Viszont van egy kis észrevételem, bár engem személy szerint nem érdekel annyira. Bátyámmal kimentünk autókázni, hogy leteszteljük 720p 60-ba a gépet és meglepő módon nem is szaggat a videó, inkább mintha be lenne lassítva vagy nem is tudom. Nagyon furcsa. 2 kártyával is próbáltuk egy Samsung-gal és egy Kingston-nal. Ez normális vagy miért csinálhatja? Előfordulhat, hogy hibás a termék? Mellesleg bátyám az 5000 Plus felé hajlik az 1080p 60 miatt, velem ellentétben ő lassításra használná. Megérné azt megvenni? Olvastam itt, hogy volt aki belebukott.

[ Szerkesztve ]

(#1098) maj-viktor válasza bpatrik17 (#1097) üzenetére


maj-viktor
őstag

60fps esetén inkább ponthogy "gyorsabbnak" kell látnod - érzékelned a vidit, mert alapból 25-30fps-re van a szem ráállva... filmek 24/25/30fpsbe készülnek... a 60fps idegen lehet a szemnek! de melyik modellről is van szó!? SJCAM SJ5000 vagy SJCAM SJ5000 WiFi vagy SJCAM SJ5000 WiFi PLUS

(konkrét nyers vidit tudsz felrakni!?)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1099) bpatrik17 válasza maj-viktor (#1098) üzenetére


bpatrik17
csendes tag

A sima 5000-es modell. Délután rakok fel tesztvideót, hátha az segít és valaki tud valamit. Olyan, mintha a kamera nem bírná a sebességet. Elméletileg a kártyák nem lassúak (class10). Tudom, hogy azon belül is van sebesség különbség, de azért bírnia kéne. Valaki tapasztalt már ilyet?

(#1100) dwelablack


dwelablack
tag

Nagyon rá voltam kattanva erre a 60fps-re, sőt... egy dolog miatt talán még most is, a képkivágások miatt.

De nekem nagyon zavarja a szemem. Nektek nem? YT-n visszanéztem jópár 60fps videót, és nekem olyan az egész mintha gyorsított felvétel volna.
Pölö
Pölö2

Apropó, ha már hozzászóltam: vennék használtan egy sj5000-et (sima/wifi). Kiegészítő nem szükséges, doboz sem. Ha esetleg valaki elgondolkodott az eladáson, pm! :R

[ Szerkesztve ]

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.