Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Konix


Konix
csendes tag

Ej, a régi szép idők!

www.joga.club.hu

(#1852) don pardon válasza körte51 (#1850) üzenetére


don pardon
aktív tag

Az egyik hivatalos fórumon leírják hogy mit kell csinálni. Nem találom épp, de itt egy youtube link.

Azt hiszem az 1.2.4es FW hozta be, legalábbis én vettem észre az enyémen hogy előtte is lett volt ilyen.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1853) Morzsibácsi válasza bb0t (#1816) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Példa a színhűségre:

Ez azért nem olyan f@sza szerintem.
És a sárga meg a piros,még ennél is sokkal roszabbak.
Ja,és az gondolom egyértelmű,hogy a felső az eredeti,a valós szín.
Egyébként érdekes,hogy az Sj kamerán kívül,minden más ( telefon,fényképező,kamera )úgy látja mint az első képen.

[ Szerkesztve ]

(#1854) körte51 válasza don pardon (#1852) üzenetére


körte51
tag

Köszönöm! :R

(#1855) körte51 válasza Morzsibácsi (#1853) üzenetére


körte51
tag

Van egy sj 4000 ,amit próbálgatok és az elit képe ,színe szerintem élénkebb jobb. Én a képével meg vagyok elégedve és egyre jobb a frissítésekkel! Csak nehogy elkiabáljuk,mert volt már példa ,hogy a frissítéssel rontottak a 4000-en! Az biztos ,hogy kell neki a normál fény, akkor van csúcson!

[ Szerkesztve ]

(#1856) Morzsibácsi válasza körte51 (#1855) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Nekem is van egy Sj 4000 wifi-m. Mint fentebb is írtam,szerintem egyenlőre mindenben jobb mint az Elite. Nekem a frissítések,sem képben,sem hangban,nem hoztak igazán kézzelfogható változást. Az alsó kép is full nappali,tökéletes fényviszonyok mellett készült...de ezt kaptam vissza.Ennél több fényt? Hogyan? Max ha felgyújtom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1857) körte51 válasza Morzsibácsi (#1856) üzenetére


körte51
tag

:C

(#1859) bb0t válasza Morzsibácsi (#1853) üzenetére


bb0t
senior tag

Azt vettem észre, hogy Elite úgy van beállítva egyféle fényviszonyban jól nézzen ki. Mondjuk verőfényes napsütésre optimalizálják, más esetben teljesen félremegy minden.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1860) Morzsibácsi válasza bb0t (#1859) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Igen,lehetséges.De pl dobok ide egy rövid videót.....Nincs benne kék,nincs benne sárga,nincs benne piros, Szerintem így teljesen jó,sőt azt mondom nekem tökéletesen megfelelne. De amint az említett másik 3 szín előkerül,onnéttól viszonylag élvezhetetlen a kép.

Cuha patak

(#1861) bb0t válasza Morzsibácsi (#1860) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem jó a link, de az említett három szín általában szokott lenni a felvételeken. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1862) Morzsibácsi válasza bb0t (#1861) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Nálam működik. Ezt kellene látnod ha megnyitod.

(#1863) vidra1221 válasza Morzsibácsi (#1862) üzenetére


vidra1221
tag

Nálam sem jó a link! :N

Nem rendelkezek hozzáféréssel, azt írja!

[ Szerkesztve ]

(#1864) bb0t válasza Morzsibácsi (#1862) üzenetére


bb0t
senior tag

Úgy tűnik privát. :N

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1865) Morzsibácsi válasza vidra1221 (#1863) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Bocsi! Lehet elfelejtettem nyilvánossá tenni. Most próbáljátok meg,légyszi.
Cuha patak

Ha mégsem működne,akkor itt egy másik link:
Cuha patak 2
Valamelyik csak jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#1866) Morzsibácsi válasza szuper94 (#1858) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Számomra talán az 5000+-nak van a legélesebb képe.Nehéz eldönteni,de azt hiszem nálam ő nyert. Ha megállítod egy pillanatra a "házas,udvaros résznél",ott milyen színű a ház valójában? Azt melyik kamera találta el legjobban? Mert ott ugye négyféle színt látunk...

(#1867) bb0t válasza Morzsibácsi (#1866) üzenetére


bb0t
senior tag

4 felé bontott képernyő esetén igen nehéz megállapítani melyik az éles. :) bár nem néztem végig a videót de mostanában ez dívik, minél több kamera képét rázsúfolni a képernyőre, hogy a végén bélyegképeket láthass csak, nehogy meg tudd állapítani melyiknek milyen a képe. :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1868) Morzsibácsi válasza bb0t (#1867) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Teljes mértékben igazad van. Én ezt úgy próbáltam orvosolni,hogy megnéztem "egyben" is a felvételt,és megnéztem 4x úgy,hogy mindig egy adott kamera lépére próbáltam koncentrálni.Nem mondom,hogy ez a tuti módszer,de nálam így jött ki az eredmény.Tegnapi link,most már működik? :B

(#1869) szuper94 válasza Morzsibácsi (#1866) üzenetére


szuper94
tag

Véleményem szerint a 4 kamera közül a sima 5000X nél a legélethűbb a ház színe. Már dolgozok egy részletesebb tesztvideón amibe a 4 kamerás felvételek után bele lesznek vágva egyesével a teljes képernyős jelenetek is :)

(#1870) Morzsibácsi válasza szuper94 (#1869) üzenetére


Morzsibácsi
tag

És jó lenne olyan is amikor mind a 4 kamerával,olyan dolgot,témát,rögzítenél ahol hang is van. Így azt is össze tudnánk hasonlítani.Szerintem sokan megköszönnénk.
Ja és az előbbiben a képére,nem a lépére.... :B

[ Szerkesztve ]

(#1871) bb0t válasza Morzsibácsi (#1868) üzenetére


bb0t
senior tag

Igen itt teljesen jó szép naturális színei vannak.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1872) Morzsibácsi válasza bb0t (#1871) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Én is úgy gondolom,hogy ez teljesen rendben van.Maximum szezonban,majd ha megyek motorozni,előtte megkérem a sárga,a piros,és a kék autók tulajdonosait,hogy maradjanak otthon. :D De jobban örülnék inkább,ha a gyártó találna ki rá addigra valamit.

(#1873) Mrlink


Mrlink
tag

Sziasztok!!
azt szeretném kérdezni hogy másnak is van ilyen két pont a kamerán?
Mert mára múltkor is észre vettem de akkor nem volt ilyen "látványos"
A tokban levő kis lekerekített kis pöcöktől lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1874) bb0t válasza Mrlink (#1873) üzenetére


bb0t
senior tag

Az enyémen nincs. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1875) Mrlink


Mrlink
tag

hmm....
érdekes.Lehet csak nekem ilyen...

(#1876) szuper94


szuper94
tag

Jövőhéten készül már az új videóm. 4000, 4000+, 5000+ és 5000x elite kamerákkal. Hang és teljes képernyős rész is lesz benne :)
Eddigi tesztvideóim:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLMTVhCtNTiC_iwBSErMLv1lpQ6VnAIIQL

(#1877) kojo02 válasza szuper94 (#1876) üzenetére


kojo02
tag

Jól látom a teszt videókban, hogy az Elite-nek nincs megy a 170 fokos látószög?!?

Valahogy a sajátomból is hiányolom ezt...

Néha mintha meglenne, néha meg elfelejti. Le kéne tesztelnem de még nem volt rá időm...

[ Szerkesztve ]

(#1878) bb0t válasza kojo02 (#1877) üzenetére


bb0t
senior tag

Jól látod. Másik kamera mellé rakva ugyanerre jutottem. És ha még a GYRO is be van kapcoslva akkor még kevesebb... :((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1879) körte51 válasza bb0t (#1878) üzenetére


körte51
tag

Jól benéztem ezt a kameraválasztást! :W

(#1880) Morzsibácsi válasza Mrlink (#1873) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Az enyémen,még nincs. Nem nagyon használtam még a tokjában.De külföldi fórumon régebben találkoztam már ezzel a dologgal. Ott azt írták,hogy a vízálló tok pontatlansága okozza ezt az "esztétikai problémát". Bárcsak ez lenne a legnagyobb gond ezzel a kamerával....

(#1881) Mrlink válasza Morzsibácsi (#1880) üzenetére


Mrlink
tag

Igen valóban a tok az.
Olyan mint ha "megolvadna" a tokban ahogy hozzáér.

(#1882) Morzsibácsi válasza Mrlink (#1881) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Nem tudsz a tokon valamit finoman igazítani? Mit tudom én megfaragni,megcsiszolni vagy valami hasonló hülyeség,azokon a pontokon.

(#1883) Mrlink válasza Morzsibácsi (#1882) üzenetére


Mrlink
tag

Gondoltam rá.
Csak ha netán nem jó akkor többet árt.

(#1884) Morzsibácsi válasza körte51 (#1879) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Engem most már az bosszant,hogy balga voltam. :D Zokszó nélkül visszakaptam volna a pénzemet.Nem is tudom miben bíztam,amikor azt mondtam,hogy nem. Kíváncsiság,vagy valami hasonló miatt tartottam meg. Most,hogy egyre többet használom,most már egyre kevésbé vagyok kíváncsi :D Nem tartom kizártnak,hogy nem ez lesz az első olyan cuccom,amit falnak b@szok. :K

(#1885) körte51 válasza Morzsibácsi (#1884) üzenetére


körte51
tag

Én is motoron használom ,majd ha kitavaszodik , nekem a képe rendben van , ezt a látószög dolgot észre sem vettem, de valószínűleg kevesebb a 170° ,majd próbálom! Most jöttem rá ,hogy nem is egyenes a nézése!
Ha fejreállítod és a sík nem változik , oldalra néz, de nem ám keveset! Én meg azt hittem ferdén ragasztottam fel a sisakra! Hát ez hihetetlen! Ezen már csak röhögni lehet! Kis kínai nagyot alkotott :C

[ Szerkesztve ]

(#1886) Morzsibácsi válasza körte51 (#1885) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Hát bevallom én ezeket a dolgokat,nem is figyeltem.Én egy talpra állított színhelyes képpel is ki lennék békülve. :D Az a bosszantó,hogy az elődjei határozottan jók voltak.Ár-érték arányban egyik legjobb vétel volt.Hogy ezt a szériát,hogy tudták így elb@szni,komoly rejtély számomra.Nagy várakozással tölt el az is,hogyha most "laborkörülmények"között ezt produkálja,mi fog történni "élesben"? Tokba rakva,rázkódás,nagy sebesség,akár pár másodpercenként változó fényviszonyok ( pl egy hegyi szerpentin),eső,köd,és sorolhatnám még.

(#1887) Morzsibácsi


Morzsibácsi
tag

Bocsi csak még egy bónuszkérdés.Magyar nyelvre állítva mindenkinek ilyen a kezdőképernyő? Köszi!Kezdőképernyő

(#1888) körte51 válasza Morzsibácsi (#1887) üzenetére


körte51
tag

Ez van mindegyiken!

(#1889) Morzsibácsi válasza körte51 (#1888) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Akkor oké. A Prehrá menüpont kevert meg.Azonkívül.hogy nem magyar,nekem angolosnak sem tűnt.Ezért is volt a kérdés.Köszi!

(#1890) körte51 válasza Morzsibácsi (#1886) üzenetére


körte51
tag

Nézzük a jó oldalát,nem fogjuk sajnálni, ha 150nél leesik a sisakról. :DD

(#1891) Morzsibácsi válasza körte51 (#1890) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Én nemrég rendeltem hozzá egy bőrönd felszerelést.Majd ha megjön dobok fel képet.Eddigi,és baráti köri tapasztalatok alapján (sportmotor ),a legjobb felvételt,talán a mellkas pánttal lehet elérni.A motoron bárhova rakod,elég jól rezeg a jó magyar utak miatt. A sisak meg már talán kicsit magas.150-nél nem baj ha leesik,mert akkor megtalálom még az udvarban.....de néha ki is szokok járni vele... :DD :))

(#1892) körte51 válasza Morzsibácsi (#1891) üzenetére


körte51
tag

Minek tolod ennyire? A Riga4 nem szereti ezt a gyilkos tempót, hajtókaros lesz! :DDD Igen egyetértek ,hogy a motoron nagyon remeg főleg ha nem sor4 és az enyém csak v2 az meg remeg egy kicsit. A sisakra teszem és folyamatos fejkörzéssel ki tudom küszöbölni a 170° hiányát! :N

(#1893) Morzsibácsi válasza körte51 (#1892) üzenetére


Morzsibácsi
tag

:D :D :D

(#1894) bb0t


bb0t
senior tag

GYRO be van kapcsolva srácok? ;]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1895) Morzsibácsi válasza bb0t (#1894) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Nekem pl nincs.Még nem olyan körülmények között használom,próbálgatom,hogy szükség lenne rá.

(#1896) körte51 válasza bb0t (#1894) üzenetére


körte51
tag

Én sem kapcsoltam be. Miért? Ha be van kapcsolva ,mégkisebb a látószög ,azt olvastam.

(#1897) bb0t válasza körte51 (#1896) üzenetére


bb0t
senior tag

Igen csak rázkódásról beszéltek és a GYRO pont arra hivatott, hogy kiegyenlítse a rázkódásból fakadó képremegést, simább folyamatosabb legyen a kép. De mondjuk lényegtelen mert az Elitenél nem sikerült túl jól belőni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1898) Morzsibácsi válasza bb0t (#1897) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Ne szomoríts el.Tavasztól én nagyon díjaznám ha ez a funkció működne rajta.Elég a bajom e nélkül is :N

(#1899) bb0t válasza Morzsibácsi (#1898) üzenetére


bb0t
senior tag

Majd még faragnak rajta biztos :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1900) Morzsibácsi válasza bb0t (#1899) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Igen.Én is így érzem.Figyeld meg a 120.8622.12658-s számú fw-vel már ez tökéletesen fog működni.Meg abban az fw-ben már az is benne lesz,hogyha 1m-ről beszélsz a kamerába,akkor a felvételt egy jobb minőségű hallókészülékkel,már vissza tudod hallgatni.(teljes hangerőn számítógépen) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.