Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) maj-viktor válasza dwelablack (#1100) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát ez a 60fps lényege... "lassítható"...

60 FPS = frame per second - képkock per másodperc... a normál vidik 24-25-30fpsesek (szabványfüggő melyik-melyik PAL/NTSC... 24 a film, 25 a PAL, 30 a NTSC, EU-ba 25 a "szabvány"), a lassításokat ennek duplázásaival - felezéseivel lehet elérni... mármint egy valós 60fps-t "lelassítas" felére lesz 30fps-es 2x lassítás... 120fps-nél negyed

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1102) Kormi76 válasza dwelablack (#1100) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Ezekkel a vidikkel nincs semmi gond, egyszerűen azért lehet szokatlan, mert a 2x annyi képkocka miatt sokkal folyamatosabb, gördülékenyebb ("smooth") a felvétel, a mozgások kevésbé szaggatottak, mint 25-30 fps esetén (hiszen az adott mozgás több fázisát rögzíted). Hiába érzi a szemed folyamatosnak a 24 fps-t is, láthatóan feltűnő a különbség. Ha zavar, akkor egyszerűen konvertáld át 30fps-re vagy eleve úgy rögzítsd.

(#1103) maj-viktor válasza Kormi76 (#1102) üzenetére


maj-viktor
őstag

Na ja 60fps-ből simán lebutítod 30fps-re... de 30fps-ből nehezen csinálsz "valós 60fps-t"...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1104) dwelablack


dwelablack
tag

Ezekkel mind tisztában vagyok, de ez itt a videóknál egy teljesen új jelenség, nyilván saját vélemény, de ez így nekem élvezhetetlen.
Ott ülök a motoron, tisztában vagyok vele mi milyen sebességgel történik körülöttem a valóságban, erre amit visszanézek az egy gyorsított felvétel.
Régen játszottam már ugyan, de fps játékoknál nekem nem rémlik, hogy 30f/s helyett 60f/s-re emeltem a frissítést, akkor érzésre gyorsabban szaladtam volna :)

Nálam egyelőre a videók továbbra is 30fps-ben élvezhetőek, csak akkor használok 60fps-t ha képkivágásokra van szükségem.

[ Szerkesztve ]

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#1105) istika


istika
tag

Tud valaki olyan kulfoldi webshoot, akinek van EU-s raktara es van is keszleten sj5000 wifi? Feketet szeretnek venni es a coolicool.com-on neztem,viszont ott mar nincs fekete, csak ezust es sarga...megbbizhato forras kellene, ahonnet tuti h eredetit kapok. koszonom

innet mar rendelt valaki?[link]
megbizhato oldal a tinydeal?

[ Szerkesztve ]

(#1106) istika


istika
tag

megtudja valaki mondani hogy miert vanekkora kulonbseg elvileg ket ugyanolyan kamera kozott? [link]
egyik 154 masik 120 eurora jon ki es ha jol latom egyiknek 2 colos a monitorja, masiknak 1,5 colos...furcsa. probalok rajonni hogy mennyire megbizhato az oldal...

(#1107) kellerman válasza istika (#1106) üzenetére


kellerman
tag

Az első sj5000 wifi, a középső utánzat , 3. pedig sj5000 plus, azért van különbség

SJ5000 wifi 64gb-os kártyát felismeri?

[ Szerkesztve ]

(#1108) KoVee84 válasza istika (#1106) üzenetére


KoVee84
senior tag

az első 5000 wifit
a második fake
a harmadik 5000+ wifi

mit nem értesz? :F

(#1109) istika válasza KoVee84 (#1108) üzenetére


istika
tag

jah jo ok, bocsi, mar ertem...es van valakinek tapasztalata ezzel az oldallal?
egyebkent az sjcam.com vagy az sjcamhd.com az eredeti oldal? Ugyanis az sjcam.com-on van UK warehouse es ingyenes kiszallitas...

[ Szerkesztve ]

(#1110) KoVee84 válasza istika (#1109) üzenetére


KoVee84
senior tag

mindkettő jó, de nem tudom mi a különbség a kettő között...

(#1111) Attila444 válasza istika (#1109) üzenetére


Attila444
aktív tag

Az sjcamhd.com a gyártó honlapja, az sjcam.com egy webshop.

(#1112) llaszlo


llaszlo
veterán

A 4000-es és az 5000-es akkuja ugyanolyan? Honnét lehet legolcsóbban rendelni külföldről?

(#1113) bpatrik17


bpatrik17
csendes tag

Az sj5000-es nem ismeri a PAL videórendszert? Mert nem tudom rávenni, hogy 25 fps-t rögzítsen és ne 30-at.

(#1114) istika


istika
tag

Sziasztok. Nem rendelt valaki mostansag SJ5000 kamerat valamilyen kulfoldi oldalrol, ahonnet viszonylag gyorsan meg is jott? van meg kb masfel honapom kirandulasig es addig szeretnek beszerezni egy eredeti kamerat...Szeretnek valami megbizhato oldalra linket.Aki tud ilyen oldalrol, kerem szoljon.Koszonom

(#1115) kelzsoca válasza istika (#1114) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd meg az aláírásom, ott a webshopom, természetesen eredeti sjcam termékekkel, raktárról.

https://vertigostore.eu

(#1116) maj-viktor válasza kelzsoca (#1115) üzenetére


maj-viktor
őstag

Gondolom inkább "olcsóbb külföldi forrás érdekelte", mert írta, hogy "ráér" és van 1,5hónapja!

Amúgy volt a világméretű aliexpress-es akció, attól az eladótól tudom ajánlani! (kaptam visszajelzést SJ4000HUN-on, hogy rendben megkapták tőle, eredeti... vagy a szokásos banggood forrás pl. külföld esetén)

belföldnek meg ott az electropoint (talán az edigit is forgalmazza... Wayteq is bejelentkezett)
electropointra kupon is van

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1117) bepi81


bepi81
tag

Sziasztok!

Múlt héten kedden megérkezett a (klón) SJ6000Wifi kamerám.
Előre bocsátom, rendben van a cucc, de ért pár meglepetés, amit leírnék...

1. Szóval, először is, aggódtam kicsit (bár belekalkuláltam a lehetőségét vásárlás előtt), hogy megakad a vámon és tovább terhelik a cuccot áfával és vámmal. Nos, ez elmaradt, mert a ragszám utolsó két karaktere NL (azaz, Hollandia) volt, így csak a kamera vásárlási vételárába került az eszköz.

2. A csomag szubjektíven ítélve (mivel nincs összehasonlítási alapom sem a GoPro-hoz, sem az SJCAM-hez viszonyítva) teljesen rendben van, első blikkre nem találtam gagyi megoldást rajta. Kibontva, aztán, jöttek a további meglepetések: tök jó fogású anyagokból sorja nélkül legyártott adapterek, minőséginek mondható a vízálló tok.
3. A kis kamera fogása kb 99%-ban azonos egy GoPro-éval (MM-ban megnéztem a GP-t.)

Nem recseg, nem nyeklik, teljesen stabil, az illesztései egyenletesek. Tetszik, hogy a lencse körüli fekete burkolat is gumírozott, valszeg megfelelően védi a kisebb fizikai behatások ellen is. A gombok nyomáspontja határozott, de nem üres, gagyi érzetűek. Teljesen normálisan működik minden funkciója. A hátulján 2 colos kijelző van, ami bár nem HD minőségű, a pixelek picit látszanak is, de funkcióját tökéletesen betölti, látható rajta, hogy éppen mit vesz a kamera. Ennyi a célja, nem több, nem kevesebb.
A wifi stabilan tartja a jelet, de célszerűbb úgy csatlakoztatni a telefonhoz (iPhone 4S), hogy a telón rákeresek a kamerára és ott csatlakoztatom, mert az automata csatlakozás eltarthat akár 60mp-ig is (lemértem). Igaz, volt, hogy pár mp-en belül is összejöttek...
Egy hiba feltűnt, méghozzá a mikrofon gyengesége. A felvételnek van egy alapzaja, olyan, mintha a 10-es hangerő skálán 1-esen lenne a mikrofon érzékenysége. Ezt még nyomozom, nem-e én vagyok a béna, vagy, hogy egyáltalán mennyi hangot kell, hogy rögzítsen egy ilyen kamera...

4. A telefonnal történő wifis kapcsolathoz a gyártó az IsmartDV nevű app-ot ajánlja és ezt mobilkód formájában fel is tünteti a kamera csomagolásán. QRreaderrel leolvastam, majd ugrás az APPStore-ba, a progi ingyenes, gyorsan fel is települt. A kamera képe a csatlakozást követően pár mp-en belül meg is jelenik a telefon kijelzőjén.
A telefonon látható kép minősége sokkal rosszabb, mint a kamera által rögzített kép minősége, mondhatni, kifejezetten rossz, de ez ne zavarjon senkit. Lényeg úgyis az eredmény lesz...
Amíg a telefonon nézzük az élőképet, a kis kamera természetesen kikapcsolt állapotban van, feltételezhetően energiatakarékossági okok (és funkciótlanság) miatt.

5. Az IsmartDV app, egyébként, többnyire kellemes meglepetés. A beállítások között lehet állítani a kamera fehéregyensúlyát (ami ezen kamerán amúgy nem lehetséges, de már létezik ennek az újabb, SJ7000 típusa, amin többek között EZ is paraméterezhető), méghozzá, 5 (automatikus, nappali, felhős, beltéri fénycső és beltéri izzófény) lépésben. Végeztem egy gyors videótesztet, ahol a nappali beállítást vizsgáltam. A kijelzőn és a szabad szemmel látható képek között jelentős különbség nem volt, így az a véleményem, hogy a fehéregyensúlyt fix beállításon tartva viszonylag színhelyes a kép. Igaz ez a beltéri fénycsőre állított módra is. Az automata nekem annyira nem jött be, mert hajlamos tévedni bizonyos körülmények között.
Az app által kínált beállítások között van még pár olyan is, amit a kamera menüjéből is tudunk választani, úgy, mint sorozat mód, fotómód, videó mód, ezek felbontása, stb...

6. KÉPMINŐSÉG: Számomra ez az egyik legfontosabb szempont a témával kapcsolatban. A fotózási képessége...háááát...nem egy nagy szám. Igaz, ugyan, hogy nekem a minőség a saját Nikon D5100 + 18-105VR jelenti a minőséget, amihez hozzászoktam, nos, ez a kiskamera összehasonlíthatatlanul silányabb képeket készít. Eleve levettem a képméretet 8Mp-re, így napos időben kb 1,8Mb-os képeket készít. Ezzel szemben a szintén 8Mp-es iPhone 4S-em 2,5-3,5Mb közöttieket, ami kb a duplája részletességben. A fehéregyensúly az SJ6000-nél is rendben van, az élesség a fix végtelenhez mérten elfogadható (kb 15cm tárgytávolságtól élesnek látszik a kép), de belenagyítva elég pixeles, rossz az élsimítás.

Mondom, nekem ezek a Nikonhoz és az iPhone-hoz mérten gyenge teljesítmények, de jó fényviszonyok között biztosan lehet vele érdekes képeket készíteni.
A videózás, viszont nekem pozitív meglepetés. Alapvetően számomra abszolút elfogadható és tetsző az 1080p-s 30fps-es felvétel, az expo-korrekció gyorsnak mondható, a színhelyesség is rendben van, egyedül a dinamika átfogása lehetne szélesebb az SJ6000-nek, mert erős fény-árnyékos témánál hajlamos a világos részeket kiégetni. Ez általában korrigálható, ha picit a világosabb rész felé billentjük a kamerát. Autóban kézben tartott dashcam-ként próbáltam, a felvételek alapján a 60km/h sebességgel haladó saját autóm és a szemben kb 50-60-nal haladó másik autó esetén is leolvasható marad a szembejövő rendszáma. Az előttem haladó autóé még erős ellenfényben (naplemente előtti negyed óra) is könnyen leolvasható marad. Ezzel együtt, sokkal célszerűbb screenshot-tal kiragadni egy-egy képet a videóból, mint fotózni azt. A screenshot .png formátumba lesz mentve.

7. Adapterek: itt néhol érzek némi olcsóságot, ami vélhetően egy GoPro-nál nincs meg. Az adapterek szorítója, bár, jó fogású, stabil anyag, de a megfelelő rögzítés nem mindig megy elsőre, vagy határozott kezet kíván. Rögzítést követően még nincs tapasztalatom, hogy mennyire marad stabil az eszköz.

8. Üzemidő: ahogy észrevettem, a leírás szerinti 75-90 perces felvételi idő teljes felbontású 1080p 30fps videó mellett kb megvan, a töltési idő sem több 2 óránál.

9. Memóriakártya: itt is a low-budget megoldást választottam. 1880Ft-ért rendeltem 32Gb-os Class10-es kártyát (a céges mobilokba összesen 45db-ot és mind jól működik!), amit behelyezve az SJ6000-be, a beállítások menüben formáztam is egyből. Ezt a magam részéről fontosnak tartom, hogy új kártyát mindig abban a készülékben formatáljunk, amiben használni kívánjuk. Az eddig lementett adatok, képek, videók hibátlanok voltak, rosszat egyelőre nem tudok mondani róluk. Mind a kamera, mind a kártya megbízhatóságáról majd később tudok nyilatkozni.

10. Összességében? 53 dollárért sztem brutál jó vétel volt. Fotózásra nem fogom használni, mert arra sokkal alkalmasabb eszközeim vannak. A kamera látószöge kellemesen széles (140 fok), szépen görbíti a teret, jó videókat készít (kivéve a hangokat), a menüje világos, érthető. A készülék user manual-ja eredeti, színes, és tökéletes angolsággal megírt lap, nem fénymásolt gagyi. Az adapterek hozzá bőségesek (bár nem teljesek). Mindezen tulajdonságok az ár figyelembevételével nagyszerűek, de kár lenne azt a hamis látszatot kelteni, hogy a GoPro nem éri meg a felárát bizonyos esetekben. Ahogy én láttam az eddigi GoPro videókat, az kevesebb minőségi korlátot szab a felhasználónak, csak ezért busásan megkérik az árát. Aki, tehát, nem szorosan ezzel foglalkozik (mint pl. én), annak valszeg kevésbé éri meg a GoPro, de, ha rendszeresen vágnék videókat, esetleg üzletszerűen foglalkoznék akció videózással, mindenképpen rászánnám a felárat! Viszont, az SJCAM csak drágább ennél az SJ6000-nél, sztem semmiképpen nem éri meg a felárat. Mondom ezt úgy, hogy tucatszámú SJCAM videót néztem meg a YT-on, és nem kápráztattak el minőségre, EZT az SJ6000 is tudja 2/3-ad áron.

11. Jövő: Már rendeltem hozzá szintén az Aliexpress-ről szélvédőre cuppantható tartót 700Ft-ért, autóba szivargyújtó töltőt 1000-ért, és egy frankó kis tatyót 2300-ért. Lehetne 3 dollárért pótaksit is, majd látom, szükséges-e...

[ Szerkesztve ]

(#1118) maj-viktor válasza bepi81 (#1117) üzenetére


maj-viktor
őstag

Tök jó, hogy összefoglaltad és leírtad, csak 2 észrevételem lenne...

1. Ez SJCAM SJ5000 topik (nem fake SJ6000)
(amúgy ennél jobb képeket lő az eredeti SJCAM-ok... de és azok sem tökéletesek)

Legközelebb inkább ide az ilyen tapasztalatokat:
http://prohardver.hu/tema/olcso_sportkamerak_gopro_alternativak/friss.html

2. Annyiért tuti fake kártyát kaptál... máris 45db vettél... fogadni merek 8GB-os valós kapacitású a Windows 32GB-nak látja, stb.
DE futass le rajta egy H2TESTW - t (ingyenesen letölthető program - teleírja a kártyát - visszaolvassa az adatokat róla)

Legolcsóbban is "megbízható helyről" Kínából ~3,5E-ért Ft kapsz valós kapacitású C10-es 32GB-os microSD-t

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1119) bepi81 válasza maj-viktor (#1118) üzenetére


bepi81
tag

Oh, bocsi, nem akartam off-topicot ide, csak nem találtam az enyénnek megfelelőt. Esetleg, tudsz segíteni átemelni az általad írt topicba?

Megnézem azt a kis programot mindjárt, bár, a sportscam is 5 óra 50 perces felvételi időt jelez a 32Gb-os kártyával.
A 16Gb-osokból, pedig a céges telefonok (Lenovo A319) 14,74Gb felhasználható kapacitást. De érdekes, amit írtál, utána nézek. ;-) Köszi.

A képek azért ennél jobbak, a minőségük attól függ, hogy tartom a kamerát. Én még tapasztalatlan actioncam-es vagyok, de lesz ez még így se... :-)))

(#1120) bpatrik17 válasza istika (#1114) üzenetére


bpatrik17
csendes tag

Innen érdemes venni: http://www.aliexpress.com/snapshot/6715460433.html?orderId=67648401358097 megint 20%-al lement az ára. 13 nap alatt megjött, pedig 15-60 napit ír.

(#1121) Attila444 válasza bepi81 (#1117) üzenetére


Attila444
aktív tag

Ezek a képek borzalmasak...nem véletlenül mondja mindenki, hogy ne vegyetek hamisítványt, mert semmi pénzt nem érnek...még azt a 15 ezret sem éri meg (még így se, hogy szerencséd volt a vámmal és átcsúszott)
A memóriakártyát is teszteld le, elég valószínű, hogy az is hamis.

(#1122) llaszlo válasza istika (#1114) üzenetére


llaszlo
veterán

A coolicool-on most az sj5000 wifi EUból csak 125.99USD. Nincs áfa, vám és semmi már ezen az áron.

(#1123) llaszlo válasza bpatrik17 (#1120) üzenetére


llaszlo
veterán

Itt 136USD az 5000 wifi, a coolicoolon EU-ból meg 126USD. És az utóbbit tuti nem vámolják.
Jelenleg a coolicool EU-s ajánlatánál nem nagyon van jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1124) orcee válasza llaszlo (#1123) üzenetére


orcee
csendes tag

Sziasztok!
Coolicool-on van egy olyan opció 11 dollárért, hogy :
"add Customs Insurance&Shipping Insurance to your order(Customs Insurance offers premium protection and safety for your valuable items during internationl shipping. We will refund you the tax once package has been caught by the customs or you will undertake all)"

Ennek van értelme vagy felesleges mivel EU raktárból jön a cucc?!

(#1125) tulok9876


tulok9876
újonc

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy frissítettem a 5000 plusz kamerát és azóta csak fehér képernyőt mutat. Próbáltam más régebbi frissítésekkel, de bekapcsoláskor nem indítja el, hanem csak a fehér képernyőt mutatja... kamera wifi működik
Valakinek valami ötlete lenne ?

(#1126) KoVee84 válasza tulok9876 (#1125) üzenetére


KoVee84
senior tag

Valószínűleg az 1.54 colos kijelzőméretű verziód van.
Két opció lehetséges:
-Felraksz egy 1.54-hez való firmwaret
-Ha azzal is fehér képernyő fogad, akkor próbálkozz meg a 2.1-es firmwarrel, másoknak azzal működött.

itt az összes firmware sj5000+-hoz

(#1127) tulok9876


tulok9876
újonc

Próbálkozom vele, de nem akarja elindítani... nem tudom, mit csináljak vele!
Így csináltam mostanság, de így sem jó és simán a kártyáról sem indítja el!

Kövesse ezeket az utasításokat, hogy telepítse a firmware:
1. Kapcsolja be a SJCAM várjon 8 másodpercig.
2. Nyomja meg a bekapcsoló gomb 4X. (Ez lesz a fényképezőgép beállításait)
3. A fel nyíl gombot, az SJCAM. (Kiemeli a Firmware beállítás)
4. Nyomja exponáló gombot a SJCAM. (Belép Firmware menü)
5. Nyomja le nyíl gombbal a SJCAM. (Megváltoztatni a YES kiválasztása)
6. Ezután nyomja meg újra az exponáló gombot. (Elindítja a Firmware telepíteni)
7. Várjon, 2 perc múlva újraindul.

(#1128) llaszlo válasza KoVee84 (#1126) üzenetére


llaszlo
veterán

Az 1.54"-os az eredeti? Van belőle ilyen is?

Egy 16GB-os kártyára kb mennyi videó fér el 720-as felbontással?

(#1129) tulok9876


tulok9876
újonc

Siker, annyi volt, a 2. pontnál 5x kellett megnyomni!
Indulhat a tesztüzem!

(#1130) KoVee84 válasza tulok9876 (#1129) üzenetére


KoVee84
senior tag

Melyik fw lett jo? Az 1.54-eshez való?

(#1131) tulok9876


tulok9876
újonc

Igen, 1.54-es és már a 2.6-os fw

(#1132) mati12


mati12
senior tag

A holnapra tervezett grill partit szeretném megörökíteni time lapse felvételen. Egész napos buli lesz,milyen idő beállítással érdemes a felvételt készíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1133) maj-viktor válasza mati12 (#1132) üzenetére


maj-viktor
őstag

Emberi mozgás esetén minél kisebbet... felhők, stb. esetén érdemesebb csak nagyobbat használni...

De amúgy "kiszámolod"... hány percig akarsz felvenni és azt után hogy akarod összefűzni... ha 1sec, ha 5sec... alapból 25fps-el vágod össze, így 1perc valós felvételhez kell 1500db kép ezeket leoszthatod 1sec-re vagy 5sec-re így 1500mp vagy 7500mp időtartam kell az 1 perc elkészítéséhez...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1134) llaszlo


llaszlo
veterán

Magyar nyelvű kézikönyv van valahol a neten Sj5000 wifihez?

(#1135) llaszlo


llaszlo
veterán

A lencsevédőkön nem tudok eligazodni. A leírások alapján, mintha az SJ5000+ és SJ4000-es ugyanaz lenne, viszont az SJ5000-hez meg másik kellene. [link]
Máshol meg pont azt írják, hogy a SJ5000-esek egyformák és az SJ4000 más féle. [link]
Hogy van ez? Honnét lehetne SJ5000 wifi-hez rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#1136) LurkerSheik válasza bepi81 (#1117) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

53$ ezért? 67-ért egy valóban használható Xiaomi Yi-t kaptál volna.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#1137) maj-viktor válasza LurkerSheik (#1136) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem érted! Spórolt 10$-t és vett egy FAKE-t... ez siker élmény! :D
(aztán ha elromlik - fw-t kell cserélni rajta, pisloghat, hogy kuka)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1138) istika válasza llaszlo (#1122) üzenetére


istika
tag

En is epp a coolicool-t neztem, ugyanis eloszor megrendeltem banggood-rol , majd most irtam nekik hogy mizu, miert nincs meg shipped es visszairtak h sorry but out of stock. a gondomn mar csak az hogy nekem olyan helyrol kell rendelnem, ahonnet egy honap alatt tuti megjon, ugyanis augusztus 15en megyek kirandulni es addigra kell meghozza fekete szinben. coolicool-on meg csak sarga vagy ezustben van.

(#1139) llaszlo válasza istika (#1138) üzenetére


llaszlo
veterán

Én aug 3-án megyek és szerintem holnap vagy legkésőbb szerdán meg is kapom. Csütörtökön este rendeltem pénteken reggel adták fel, és ma jött Mo-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1140) istika válasza llaszlo (#1139) üzenetére


istika
tag

te honnet rendelted?

(#1141) istika válasza istika (#1140) üzenetére


istika
tag

Tud valaki egyebkent olyan lehetosegrol hogy az elolap ki lehet cserelni ha valaki mas szinut szeretne? mert azt tudom hogy sj4000ben lehet cserelni az elolapot csak azt nem tudom h sj5000 wifiben is lehet e...

(#1142) istika


istika
tag

Megjelent az sj4000 wifi 2K...tud errol valaki valamit?

(#1143) KoVee84 válasza istika (#1142) üzenetére


KoVee84
senior tag

Write only? Tudsz erről valamit? ;] :W

(#1144) llaszlo válasza llaszlo (#1139) üzenetére


llaszlo
veterán

Reggel 8 után hívott a futár, hogy meghozta. :)
Töltőnek nem kellett volna lenni a dobozban? Semmilyen töltő sem volt benne.

isti: cc-ről

[ Szerkesztve ]

(#1145) llaszlo


llaszlo
veterán

Felvétel közben, hogy lehet kilőni a kijelzőt? úgysem kell közben.

(#1146) maj-viktor válasza llaszlo (#1145) üzenetére


maj-viktor
őstag

Screensaver!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1147) llaszlo válasza maj-viktor (#1146) üzenetére


llaszlo
veterán

Kösz. Arra azt hittem, hogy elkezd valami megjelenni a kijelzőn ami mozog.

Nincs valami értelmes részletes leírás a beállításokhoz? Mert a gyári az nagyon gyér.

(#1148) maj-viktor válasza llaszlo (#1147) üzenetére


maj-viktor
őstag

Bár ez SJ4000-hez van... de nagyjából szinte ugyanaz...

https://www.facebook.com/notes/sj4000-hungary/sj4000-ismertet%C5%91/1451972691718582

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1149) llaszlo válasza maj-viktor (#1148) üzenetére


llaszlo
veterán

Köszönöm. Az normális, hogy alig hallani valamit a beszédből tokos felvételnél? Tok nélkül is nagyon alapzajos. OK az sj5000nek tudom, hogy ez nem a legjobb része. Honnét tudhatom, hogyha hibás?

[ Szerkesztve ]

(#1150) bepi81 válasza LurkerSheik (#1136) üzenetére


bepi81
tag

Így igaz, amihez konkrétan semmi kiegészítő nincs és kijelző sincs rajta... ;-) Tök jó üzlet... főleg, hogy ezután a 76 dolláron felül el fogsz költeni még 40-et a kiegészítőkre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.