Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Kolondrum válasza llaszlo (#696) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hosszú szőrű fehér-sárga cicám van annyit mondok jó? Talán kiszúrod a videót.

(#702) llaszlo válasza Kolondrum (#701) üzenetére


llaszlo
veterán

HA ennyire stresszes vagy, akkor ne olvasd ezt a fórumot. És főleg ne szólj be!!!! Jobb lesz hidd el. :D :D ;] ;]
Mellesleg kerestem, de nem találtam. Na bumm. Nem, nem kell válaszolnod ha normálisan nem tudsz, akkor inkább maradj csöndben.

(#703) Kolondrum válasza llaszlo (#702) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor te sem nézel review videókat, pedig abból kiderül, hogy eredeti vagy sem, mert van olyan aki beleírja, esetleg még a f/w verziót is megmutatja. A cica után a vidi közepén találod. :C sőt a hirdetés alá kommentek is vannak. Sj4000 és 5000-rol is csináltam.
Én elvagyok. Az, hogy ti mit gondoltok az nem érdekel. A fesz keltéshez értek.

[ Szerkesztve ]

(#704) Kolondrum


Kolondrum
félisten

OLX-en összefutottam a saját képeimmel. Ha olvasod "barátom" vedd le!

(#705) KoVee84


KoVee84
senior tag

Ha valaki akkut keres SJ szériához, akkor ez most besztbáj!

(#706) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Hali !

Véleményt kérnék erről a sport kameráról :D (a képfeldolgozó "motor" és a processzor szempontjából)

Bemutatjuk a Xiaomi Xiayoi Sport kamerát.
Tulajdonságok:
72 Gram
Anyaga PC + ABS és fém ötvözése
Ambarella A7LS Processzor
Sony Exmor R BSI CMOS 16 Millió Pixel Szenzor
155°(Telefonoké 89°) Széles látószög
3D Zajcsökkentés
WiFi kapcsolat (kb. 100 Méter), könnyű fénykép és videó átvitel a telefonodra
BLE Ultra-alacsony fogyasztás
Bluetooth és távirányító alkalmazás
4 működési mód: Fotó, Time-lapse fotó, Időzített Fotó és videó
Videók és képeket akár azonnal megoszthatod okostelefon alkalmazással (hamarosan magyar nyelven)
Videó ámogatás:
1080p 60 FPS
1080p 30 FPS
720p 120 FPS
720p 240 FPS
H.264 videó kódolást Sport szintű képfeldolgozó processzor biztosítja.
Az iBuyGou oldalon már előrendelhető $85.99 áron, de hamarosan a Xiaomi For Sale oldalról is EU raktárból!

[ Szerkesztve ]

-

(#707) sambenez válasza KoVee84 (#705) üzenetére


sambenez
addikt

A mérete minden irányban 1-2mm-el eltér az eredeti sj4000 akkuétól. Így nem tudom mennyire áll majd stabilan a helyén, és az érintkezők jó helyre esnek-e?

(#708) bartal996 válasza GoldhandRent (#706) üzenetére


bartal996
tag

Érdekesnek tűnik.. A specifikációk alapján nyilván elég brutális, főleg ezért az árért.. De nem fűzök személy szerint hozzá sok reményt... Aztán kitudja.. Majd akkor lehet csak róla mondani valamit, ha megjelent, és eltelt 1-2 hónap. Előrendelni szerintem zsákbamacska lenne, még szinte SJ5000 nél is az volt.. De rendeld meg aztán próba cseresznye, majd mond el a véleményeidet róla! :D

(#709) KoVee84 válasza sambenez (#707) üzenetére


KoVee84
senior tag

Kulfoldi forumon ajanlottak, tobben rendeltek is, gond nelkul hasznaljak... Szoval befer :K

(#710) sambenez válasza KoVee84 (#709) üzenetére


sambenez
addikt

Persze befér, mert kisebb. Arra gondoltam, esetleg mozog és érintkezés gond lehet emiatt. De ha többen használják gond nélkül akkor biztos jó.
Ha igaz ami rá van írva akkor ráadásul még hosszabb felvételt is lehet vele készíteni.

(#711) Pompi válasza GoldhandRent (#706) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ezt inkább ide. Csak rögtön olvass is vissza.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#712) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Egyik kép sem a hirdetett termékről készült. Szóltam barátom, hogy vedd le a képem. Elhintem ahol tudom mennyire jó fej és kedves vagy.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#713) fotosjani válasza Kolondrum (#712) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Miért nem az olx-en írsz neki :F

(#714) Real_Necro válasza Kolondrum (#712) üzenetére


Real_Necro
veterán

OLX-en van "Jelentés" gomb. ;)

Nem biztos, hogy fórumos az ember, lehet csak gugli kidobta.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#715) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mert nem érdekli közölte. Jelenteni? Szrt sem ér, már korábban volt példa.

(#716) Pompi válasza Kolondrum (#715) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És ha ott nem érdekli, akkor majd itt fogja? :U

Feel Good Inc.

(#717) Kolondrum válasza Pompi (#716) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem fogja, de feketíteni lehet ahol tudom. Ez csak egy pont. ;]

(#718) fotosjani


fotosjani
aktív tag

Kijött a 1.9FW a SJ5000+ hoz,
meg a sima 5000-re is vannak márciusi FW-ek.

[ Szerkesztve ]

(#719) Kolondrum válasza fotosjani (#718) üzenetére


Kolondrum
félisten

(#720) fotosjani válasza Kolondrum (#719) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Vettél észre valami érdekességet?

Bár ez inkább a Plus-os verzió 1.9 FW esetén érdekes kérdés.

(#721) Kolondrum válasza fotosjani (#720) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen nektek fontosabb.
Annyit, hogy a dátumot nem felejti el akkucserekor amit nekem korábban megtett, a playback bugot nem javították még mindig és a wifi nevet is hiába írom át majd OK-ézom, nem változik meg. Más nincs, minden a régi. Se új nyelv, se rotate menu. Placebonak érzem a frissítést.

Szerk: Video lapse eddig mit tudott? Most van: 1-2-5-10-30- 1min. Photonál: 3-5-10-20sec

[ Szerkesztve ]

(#722) fotosjani válasza Kolondrum (#721) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Video lapse és Photo lapse esetén ugyan ezek az értékek voltak a korábbi FW-ben is.

(#723) Kolondrum válasza fotosjani (#722) üzenetére


Kolondrum
félisten

...csak Symbi nem görgette le, mert nem kellett neki más időzítés. :DD

[ Szerkesztve ]

(#724) fotosjani válasza Kolondrum (#723) üzenetére


fotosjani
aktív tag

:)

(#725) esfrost


esfrost
tag

Sziasztok!

Kb. egy hete folyamatosan próbálom kitalálni, hogy milyen kamerát vásároljak. Átolvastam ezt a topicot, illetve külföldi fórumokon is olvasgattam, és persze nem utolsó sorban egy csomó reivew-t végig néztem.

Ennek ellenére nem igazán találtam meg a kérdéseimre a választ.

Kerékpározás közben szeretnék fényképeket készíteni. Egy széles látószögű, strapabíró, kicsi és könnyű kamerára lenne szükségem.

Kifejezetten fotók készítésére szeretném használni, mozgókép készítésére nem feltétlenül.

Sajnos a GoPro nekem árban kiesik, sem 60-100 ezer forintot nem tudok, és legfőképpen nem is akarok elkölteni egy kamerára.

Én az SJCAM5000-re gondoltam. Wifi-re nincs szükségem, illetve a 1080/60fps felvételre sincs igényem, ezért gondoltam a sima 5000-es típusra. BG-n most egész jó árban, 30k-ért hozzá lehet jutni...

A kérdésem egyszerű, melyik, vagy milyen típusú SJCAM (akár más márka) kamerát ajánlanátok erre a feladatra?

Összegezve a kritériumok:

- Könnyű. (100 gramm alatt)
- Kis méretű.
- Strapabíró.
- Széles látószög. (170°)
- 10+ megapixel.
- ~40 ezer alatt.

Elnézést, ha egyes kérdések már megválaszolásra kerültek ebben a topicban.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#726) maggi1886076


maggi1886076
addikt

SJCAM SJ5000 full tartozékokkal, honnan a legolcsóbb?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#727) KoVee84 válasza maggi1886076 (#726) üzenetére


KoVee84
senior tag

inkább azt kérdezd meg, hogy hol van egyáltalán készleten :DDD
EU raktárakban egyelőre nincs, szóval marad Kína, ebben az esetben pedig sztem banggood...

(#728) maggi1886076 válasza KoVee84 (#727) üzenetére


maggi1886076
addikt

olcsóbb nincs?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#729) KoVee84 válasza maggi1886076 (#728) üzenetére


KoVee84
senior tag

google a barátod :))

(#730) maggi1886076 válasza KoVee84 (#729) üzenetére


maggi1886076
addikt

A google ebbe nem a barátod :P Arra voltam kíváncsi, hogy van-e vhol vmi extra akció, ahonnan jobban megéri. Ezeket már hamisítják?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#731) Kolondrum válasza KoVee84 (#727) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link] - Mi nincs? ja ez nem a sima.

[ Szerkesztve ]

(#732) KoVee84 válasza Kolondrum (#731) üzenetére


KoVee84
senior tag

Tegnap még ezek sem voltak, meg 5000+ sem, most meg már abból is van 3 szín raktáron :B

(#733) sambenez


sambenez
addikt

Próbált valaki mostanában banggood eu-ról vásárolni?
Bármelyik SJ5000-et próbálom megvvenni, nekem most ezt írja ki a kosárnál: "This warehouse can not ship to your location."

Tegnap még semmi gond nem volt, ráadásul a termék oldalán ott van a szállítási lehetőség kiválasztása, de a kosárnál mér nincs.
Mi történhetett?

(#734) KoVee84 válasza sambenez (#733) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ez érdekes... Sima banggoodról sem, ha az UK raktárat választod ki... :U
Kérdezd meg a customer servicet

(#735) sambenez


sambenez
addikt

Online chat-en próbáltam kideríteni mi az oka, de nem akarta/tudta megérteni mi a probléma.

Közben megnéztem SJ4000-et lehet rendelni. Remélem ez valami átmeneti állapot az SJ5000-rel.

(#736) KoVee84 válasza sambenez (#735) üzenetére


KoVee84
senior tag

megnéztem osztrák címre, arra sem műxik :N

(#737) sambenez válasza KoVee84 (#736) üzenetére


sambenez
addikt

Azért vagyok mérges, mert hetek óta akarok venni egy fekete 5000 wifi-t, de csak ezüst volt. Tegnap észrevettem van már fekete is, de nem rendeltem meg. Gondoltam majd ma. Erre ez fogad. :Y :W

Megnéztem több országot is, de csak ha UK-ra állítom akkor enged rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#738) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Imádom ezt a kamerát! :))

(#739) sambenez válasza Kolondrum (#738) üzenetére


sambenez
addikt

Imádnám én is. :O
De jelenleg csak a 4000-et imádhatom.

(#740) kevin1155


kevin1155
tag

Srácok, van aki árult már 5000 és 5000 Wifit?
Mennyire kelendőek, ha szabadna tudni? Viszik azért?

(#741) Kolondrum válasza sambenez (#739) üzenetére


Kolondrum
félisten

Elég az amúgy!

(#742) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!

Sportkamera vásárlás előtt állok és régóta nézegetem ezeket az SJCAM-eket. A keretbe beleférhetne az 5000+ is, ami egyedül kellene belőle a FHD 60fps, viszont sok az aggasztó infó róla, rossz WB, apróbb hibák, olvasgatva a fórumot. Mik a tapasztalatok, ha lassítást nem alkalmazok, a 30 fps nagyon szembetűnően gyengébb, zavaró? Illetve 720-ra levéve, van-e bármi észrevehető minőségromlás, vagy ez megoldás lehet a nagyobb fps kihasználására? Hiszen tudjuk hogy egy HD és FHD között nincs érvágásra okot adó különbség.
Másik kérdés, hogy a wifi megléte a kioldáshoz használható vagy van-e más funkciója? Ha csak ennyi, akkor nekem elég lehet a wifi nélküli 5000, ezzel kicsit spórolnék is. Beszerzés helyét tekintve, ebay, vagy láttam ajánljátok a banggoodot? PayPal által itt is fennáll a Buyer Protection? Illetve nem értem azt a UK/China warehouse különbséget. Bármelyikről tudják a gift/kis érték feltüntetést? Tartozékok tekintetében vannak különböző csomagok, vagy egyféle összeállításban árulják ezeket?

Így hirtelen csak ennyi kérdésem támadt, köszi előre is a válaszokat... :)

(#743) Kolondrum válasza M3xx (#742) üzenetére


Kolondrum
félisten

Üzemidőn nem is akadsz fenn? Az mire elég? Ja tudom, lesiklani a hegyről kb.

(#744) M3xx válasza Kolondrum (#743) üzenetére


M3xx
tag

Igen, akartam sorolni a hátrányokat,amikről olvastam és nem jutott eszembe szinte semmi... :D

(#745) Kolondrum válasza M3xx (#744) üzenetére


Kolondrum
félisten

A wifisem 65 perces ebben a 10-15 fokos levegőn. Ez azért elég kehes. Elve a bukóm mint egy szkafander, nem gond a plus vezeték, de azért vannak limitek.

(#746) r107


r107
csendes tag

Tegnap megérkezett az 5000+ 1.7-es verzióval. Érdemes frissíteni a szoftvert? Nem nagyon találtam leírást milyen újításokat (javításokat) tartalmaz a firmware.

(#747) mijos


mijos
senior tag

Banggood SJ5000 wifi-nél 5000 ft különbség van UK és CH raktár között, viszont ha a Plus verziót venném, mindkét raktárból ugyanannyiba kerül. Ez csak nekem furcsa? Mellesleg vacilálok a Plus mellett, mert mégis csak a "top" terméke, papírforma szerint a legjobb 5000-es szériából, hátrány amit eddig tőletek hallottam az az akku gyors lemerülése.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#748) Kolondrum válasza mijos (#747) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ja "barátom" csak CN-nél fizetsz áfát. UK-nál nem. :DD

(#749) sambenez


sambenez
addikt

Nem tudom mennyi érdemem van benne de megjavították, most már megint lehet UK raktárból rendelni a kamerát.

(#750) M3xx válasza Kolondrum (#748) üzenetére


M3xx
tag

Az mit takar? Banggood-ról nem jön el kis értékkel, ráírják a valósat? UK-ből mi a vámhatár?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.