Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) duvi válasza Storms (#9399) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Üdv a klubban! :C Szerintem 31,5 K-ért jó vétel volt és a Satio után mindenképpen előrelépés :K Feltételezem, hogy vásárlás előtt utánaolvastál a bada rendszernek és tisztában vagy a képességeivel/korlátaival. Amennyiben ezek tudatában vásároltad meg a Wavet, mindenképpen jól jártál.
Mivel gyári T-s a készülék, ezért van még rá majd egy év garanciád is. (már ha megkaptad hozzá a garancia papírt is!) A T-mobile még nem adta ki a 2.0 szoftvert, ezért KIES-en keresztül még nem tudod frissíteni. Csak multiloaderrel tudod feltenni a hivatalos független 2.0-t. Én azt tanácsolnám, hogy ne kapkodd el a frissítést. Sok minden változott a 1.2-höz képest a 2.0-ban. Jó és rossz irányban is... Olvasgass vissza a fórumban és szedd össze a számodra legfontosabb funkciókat. Ha felsorolod nekünk a prioritásaidat, akkor biztos tudunk segíteni a döntésben. Nem biztos, hogy kelleni fog neked a 2.0. :N

(#9402) vidékiürge válasza Gabócza (#9400) üzenetére


vidékiürge
tag

Igen, erős a gyanúm hogy meg fogom ejteni. már persze ha az ajánlatot felkínáló ember nem lép vissza. az egyik nagy a gondom az hogy egy sz_rtelepen élek (Békés megye) ahonnan 3 óra az út 2eft-ért... egyébként még ma elcserélném...

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#9403) Storms válasza duvi (#9401) üzenetére


Storms
őstag

Őőő... nem 31.5K :U 25000Ft-ért licitáltam rá :) Ennél olcsóbban nem találtam a neten pedig 3 hétig keresgéltem. Igen utánaolvastam, és szerintem jobb lesz mint a Symbian rendszer, Android-ot nem szeretnék többet. Elsősorban a fém ház, és a Gorilla glass miatt döntöttem ennél. Egyébként programokat ( zenelejátszó, Opera, stb..) honnan tudok majd rá letölteni? köszi

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9404) Goldmen75 válasza Storms (#9403) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mind1 mennyi:)))) Qrva jó teló!:D Üdv a klubban szintén!

(#9405) duvi válasza Storms (#9403) üzenetére


duvi
nagyúr

Pláne jó vétel volt :K ! Azt hittem a 31,5K villám áron vitted el.
Első lépés: INNEN töltsd le és telepítsd fel az aktuális KIES verziót
Második: KIES elindít a gépen és csatlakoztatod a telót USB kábelen.
Harmadik: regisztrálsz a Samsung Appstoreban
Innen tudsz letölteni alkalmazásokat a Wave-re.
Regisztrációhoz és vásárláshoz nem árt egy dombor bankkártya. Bár nemrég bekapcsolták a tf. számlán keresztüli fizetést is.
Az Opera Wavere okosított verzióját INNEN tudod letölteni. Kicsomagolás után bemásolod a telefon Others mappájába a két telepítő filet. A telefonon a JAD-al elindítod az installt. Ha végzett, akkor a telefon Játék, egyéb menüjében találod meg az Opera indító ikonját. (minden javas alkalmazás ide kerül be)

[ Szerkesztve ]

(#9406) leslieke válasza Storms (#9399) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv a klubban! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9407) superTibcsi válasza Goldmen75 (#9384) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Honnan lehet beszerezni a játékot? Samsungapps-on nem találtam. :F

Pár hónapja én is 25k-ért jutottam a telefonhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#9408) Silenzio válasza Storms (#9403) üzenetére


Silenzio
addikt

Jó dolog a gorilla glass, csak ne ejtsd le, mert ripityára törik olyan helyzetben is, ami a műanyagnak meg se kottyanna. :) Persze ez nincs benne a gorilla glassos promókban... Javaslok hozzá valami tokot.

(#9407) superTibcsi: akkor nem kerested elég jól. Kiesen bal felső sarokban lehet kategóriát állítani, a telón nem tudom hogy van, de ott is van ilyen.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9409) duvi válasza superTibcsi (#9407) üzenetére


duvi
nagyúr

(#9410) superTibcsi válasza duvi (#9409) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Köszönöm. :R

Bugos lehet a kereső, mert én bizony nem találtam..

Under construction!!!

(#9411) Goldmen75 válasza Silenzio (#9408) üzenetére


Goldmen75
őstag

E-bay-en lehet hozzá filéres tokokat venni, én is ilyet használok, s nagyon jó, már párszor pottyant de a telónak semmi baja!!!! A hátát oldalát kell védeni...a kijelző karcolhatatlan(nem törhetetlen):D

SPACE ESCAPE: Ha valaki rájön hogy lehet átkapcsolni FPS-módba visítson!!!! Thx:D

[ Szerkesztve ]

(#9412) superTibcsi válasza Silenzio (#9408) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Lejárt a szerk. idő.

Nem Kiesen kerestem, hanem az apps honlapján. Ott nem hozott találatot.

Under construction!!!

(#9413) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hát bazz....az 5 m-re mellettem lévő telcsis boltba, most halásztak elő egy wave-t:D Igaz 2 helyen karcos a kijelző egy kicsit..de tökéletes állapotban:D:D

(#9414) duvi válasza Goldmen75 (#9413) üzenetére


duvi
nagyúr

Ahogy lenni szokott. A jó öreg Murphy nem nyugszik.... :D

(#9415) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Most jött vissza a Wave 2-őm szervizből és régen átállítottam a GSM 900/1800-ra a Hálózatot, mivel nincs 3G-m és eddig nem volt E betű a bal felső sarokban a térerőnél, most meg van az mire szolgál ott? Illetve ennél a beállításnál (GSM 900-1800) normális h ott van?

Matthew 24:42

(#9416) TomWexX válasza @matthew@ (#9415) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen normális, és az csak egy információ hogy ahol éppen vagy, milyen hálózat van a levegőben.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9417) @matthew@ válasza TomWexX (#9416) üzenetére


@matthew@
őstag

Oksi, köszi a helpet! csak azért volt fura, mert eddig nem volt, de akk mind1.
Amúgy a szervizben 3 nap alatt végeztek a telefonnal, vagyis kiporolták a hangszórót és kicserélték a fülhallgatómat, közben az előlapi gombokat nem cserélték ki, pedig azokat is mondtam h kéne, mert a króm kopott róla kicsit, illetve aksit is hagyták az eredetinek, régebben SE-nél mindent szó nélkül cseréltek, sőt olyan is volt h kis hiba miatt teljes készülék cserét kaptam és újraindult a gari, ez kicsit csalódás volt Samuéktól :U
Haverom koreai és mondta h kint Koreában fényesre nyalják az ember seggét a szervízesek, van kis különbség, de hát ez van :DDD

Matthew 24:42

(#9418) Silenzio


Silenzio
addikt

Srácok, mit kell csinálni a bada2-es gyári navigációval, hogy működjön? Itt valaki azt írta, ha lejár a licenc nem lesz hangos navigáció, de nekem semmilyen sincs. Megmutatja, merre kell menni aztán az első kalkulálásnál feldobja hogy meg kell venni a szoftver licencét. Ilyenkor mi van?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9419) Goldmen75 válasza Silenzio (#9418) üzenetére


Goldmen75
őstag

Meg kell venni....

(#9420) vidékiürge válasza Silenzio (#9418) üzenetére


vidékiürge
tag

ha lejár a próbaidő, utána nincs lehetőség, 50euróért megveheted és tovább navigál :)

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#9421) Goldmen75


Goldmen75
őstag

A Wayteq-nek jön az új android alapú navija! Naon kivi leszek milyen!!!:D

(#9422) Silenzio válasza vidékiürge (#9420) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor miért mondta itt valaki, hogy csak a hangos navigáció nem megy? Vagy az nem a Route 66-re vonatkozott?

(#9423) TomWexX: legalább az útvonal nézet működhetne, hogy lássam hol merre kell kanyarodni, még ha ő nem is mutatja. A google maps valami miatt csapnivaló, az utvonalterv.hu (ami egyébként sokkal jobb mint a google) meg még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9423) TomWexX válasza Silenzio (#9422) üzenetére


TomWexX
addikt

De a R66-re vonatkozik.
Hangos navigáció = Navigáció

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9424) TomWexX válasza Silenzio (#9422) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor már nem lenne értelme megvenni, pláne nem 50€-ért. :DDD
Útvonalat tervez előre, mutatja menet közben hol vagy, de nem navigál (se hangosan, se némán), és majd ha fizetsz, akkor teljes értékűvé válik. Szerintem ez így korrekt.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9425) Dhampir válasza @matthew@ (#9417) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha nem is lefetyelték fényesre, de egyszer még ajándékkal is kedveskedett a Westendes Samsung szerviz, amikor anno a Spicamat vittem firmware-frissítésre

(#9426) David3


David3
őstag

Külföldi oldalakon olvastam, hogy nem működik Wave és Wave II készülékeken a Navigon. Aki megvette, annak mik a tapasztalatai? A fórumon olvastam, hogy a térképet nem igazán akarja letölteni...

(#9427) Silenzio válasza TomWexX (#9424) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor nem értetted, amit írtam. EGY PILLANATRA megmutatja, hol vagyok, egy pillanatra megmutatja az útvonalat, amit meg kell tennem, aztán nekiállna navigálni, ledob és kiírja hogy vegyem meg. Nna, akkor EZT hogy tudom kikapcsolni?

Amúgy meg egy ganédomb a program, mert elsőre neki is állt navigálni, mielőtt rájött, hogy kéne a licenc... Be is pofázott egy szexi Psota Irén angolul.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9428) TomWexX válasza Silenzio (#9427) üzenetére


TomWexX
addikt

Ahham!
Nem tudom nálad miért ilyen, én már nagyon régen megvettem az örökélet licenc-t, így nem tudom ellenőrizni hogy nálam milyen az nélkül. :F
Mindenesetre ha elindítom a programot, majd miután megtaláltak a holdak elindulok, akkor szépen követi az utamat. Ezt biztosan tudja licenc nélkül is...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9429) Dhampir válasza Goldmen75 (#9413) üzenetére


Dhampir
félisten

Még akarsz venni? :)

(#9430) aurel343


aurel343
tag

Sziasztok! Pár hónapja volt itt egy leírás arról hogy hogyan válhatok rózsaszínből bármi mássá. :) Most szükségem lenne erre. Valaki tud segíteni?

(#9431) Silenzio válasza aurel343 (#9430) üzenetére


Silenzio
addikt

Hagyj fel a buzulással, és mellőzd azt a színt. :) Amúgy miről beszélsz? :))

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9432) Dhampir válasza Silenzio (#9431) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD :C

(#9433) TomWexX válasza aurel343 (#9430) üzenetére


TomWexX
addikt

Consono linkelte be pár hónapja azt az XDA-s cikket. Keress vissza, biztosan megtalálod. Egyébként nem rózsaszín, hanem magenta. :P

(#9431) Silenzio: :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9434) aurel343 válasza TomWexX (#9433) üzenetére


aurel343
tag

Igen azt keresem csak nem találtam. Bocsi a színtévesztésért. :)

(#9435) TomWexX válasza aurel343 (#9434) üzenetére


TomWexX
addikt

Csak én vagyok ilyen ügyes? 2 perc volt... ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9436) aurel343 válasza TomWexX (#9435) üzenetére


aurel343
tag

Köszönöm! :C

(#9437) Silenzio válasza aurel343 (#9434) üzenetére


Silenzio
addikt

Nofene... Nem is tudtam erről. Mondjuk nem is érdekel egyelőre. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9438) aurel343 válasza Silenzio (#9437) üzenetére


aurel343
tag

Eddig engem sem de új világ jön és szükségem lesz rá. :)

Egyúttal érdeklődnék, hogy az új Nami féle LC1-nek van-e már javítása? (lejárt sociál hub előfizetés)

(#9439) @matthew@ válasza Dhampir (#9425) üzenetére


@matthew@
őstag

Akkor nem mind1 h hová viszed úgy néz ki :(

Matthew 24:42

(#9440) Storms


Storms
őstag

Hány féle színbe árulják ezt a telefont? Mert amit megvettem: LINK Ez most kék vagy milyen színű ? Remélem hogy nem :U

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9441) Sn[4k3] válasza duvi (#9405) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

:Y Ennyiért nekem is kéne Wave!

Még olyasmit hallottam, hogy lehet rá telepíteni Androidot (WP7 nem?), ezt hogyan?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9442) szimike79 válasza Silenzio (#9431) üzenetére


szimike79
őstag

Apám, kész vagy mint a matek lecke. :))
Ezen behaltam a röhögéstől! :C :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#9443) Silenzio válasza Storms (#9440) üzenetére


Silenzio
addikt

Csak egyféle színben van. Én mondjuk szívesen lefestetném kékre. Mikor leesett egy kis helyen lekopott a festék, így elég randa.

szimike79: :R

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9444) Dhampir válasza Sn[4k3] (#9441) üzenetére


Dhampir
félisten

Ja, jól szétbuherált-barmolt telefon, osztán mivel esetenként nincsen rá garancia, lehet, hogy másnapra szívinfarktusban elhalálozik, és kidobtad a pénzt az ablakon. :(

(#9445) Storms válasza Dhampir (#9444) üzenetére


Storms
őstag

Mér lenne ez szétbuherálva? Miből gondolod?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9446) Sn[4k3] válasza Storms (#9445) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A válasz nekem jött :U

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9447) Storms válasza Sn[4k3] (#9446) üzenetére


Storms
őstag

Láttam, de azt a telefont én vettem meg LINK ha visszanézed a hsz-eket.

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9448) Sn[4k3] válasza Storms (#9447) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

És képzeld, tudok olvasni, de én a kérdésem a te telefonodtól függetlenül tettem fel... Még csak az a hsz-em se neked ment, totál el vagy tájolva

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9449) Dhampir válasza Storms (#9445) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor a tiéd szerencsés vétel volt. A szétbuherálást azért említem, mert sokak legkedvesebb időtöltése (ami máskülönben nem baj, mert engem nem zavar) az állandó firmware buznyákolás.

(#9450) Silenzio válasza Sn[4k3] (#9448) üzenetére


Silenzio
addikt

Először is nyugi.
Másodszor is: van kettőpont valahányas Android Wave-re, de azt még senki sem tudta elérni, hogy ezzel a főzött rommal telefonálni is lehessen. Galaxy S-nek látja a készüléket, de másfajta antenna van a Wave-ben, és nem készült rá driver.

Komoly esély van a jégkrémszendvics leportolására, de a munkát csak mostanában kezdték.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.