Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) consono válasza gzbotii (#9600) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs különbség, csak a nagyobb kijelző...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9602) gzbotii


gzbotii
veterán

En, ahogy a Samu Apps-ot turtam, csak ezt, a Kint messengert talatam, valamire valo, ertelmes messengr progrmnak. Ez bar mukodik rendesen (nem fagy be, vett ki, eljonnek az uzik, fut hatterben, nem dobal hibakodokat)?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9603) aurel343


aurel343
tag

Működik az Apps? Feltettem az új NAMI-t és azóta nem tudom elindítani. Illetve leokézok egy frissítést majd utána már nem lép be. Mit tegyek?

(#9604) fhunor


fhunor
csendes tag

ha gmal fiókot akarok socialhub-hoz hozzáadni, akkor azt írja h blokkolt azonosító, látogasson el a socialhub.samsungmobile.com/faq oldalra, ami mellesleg be se jön… ötlet? :)

(#9605) aurel343 válasza fhunor (#9604) üzenetére


aurel343
tag

Milyen verziót használsz?

(#9606) fhunor válasza aurel343 (#9605) üzenetére


fhunor
csendes tag

ezt a NAMI v2-t :)

(#9607) gzbotii


gzbotii
veterán

bada 2.0 van alapbol benne Yahoo! Messenger? Valamint, olyan, ingyenes chat progi, amin keresztul ki lehet hasznalni az elolapi kamerat (skype, yahoo messenger, msn) ?

Estleg egy reszletes bada 2.0 tesztet ha tudnatok linkelni :R

Fontos lenne. Koszzonom

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9608) gzbotii válasza Sn[4k3] (#9547) üzenetére


gzbotii
veterán

Erdekes, egy masik forumban meg epp Mas fajta keszulekre vagysz mindenkepp, itt meg megint masra :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9609) aurel343 válasza fhunor (#9606) üzenetére


aurel343
tag

A NAMI v2-vel nálam tökéletesen működik a gmail szinkronizáció.

(#9610) consono


consono
nagyúr

Né' má', Wave Y-ra mi van az Apps-on: http://samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00005878907 Ez vajon a j2me verzió, vagy lesz natív???

És állítólag ez is érkezik :http://www.badaturkiye.com/devbrowser-yakinda-samsung-apps-da-t13679.html?s=cf6351203739cd9257400629c9a836fe&p=233447, lesz legalább választási lehetőség!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#9611) leslieke válasza F-ECT$ (#9598) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Használom, azzal szerveztem az elmúlt napokban a programjaimat. E-mailek is jönnek-mennek. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9612) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok.
Legyen ön is milliomos 3 illetve 4 verzióját szeretném most megosztani veletek. Egy hátránya van ,hogy jar alkalmazás. De azért nagyon szépen megjeleníti a wave a játékot. Kellemes perceket szerezhet magának az ember evvel a játékkal.

A játékot itt tölthetitek: data.hu

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9613) Kicsimix válasza aurel343 (#9603) üzenetére


Kicsimix
őstag

Talán valamit elszúrhattál az Apps frissítése közben és amiatt.

Ha véglegesen nem indul akkor tedd fel újra a fw-t.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9614) Kicsimix válasza fhunor (#9604) üzenetére


Kicsimix
őstag

A blokkolt azonosító az blokkolt azonosító...

Rossz felhasználónév / jelszó vagy letiltott fiók miatt lehet. Én utóbbira szavazok.
Ha a gmail fiókodat valahol tiltották pl szerzői jogok megsértése miatt,(pl youtube) nem fog beengedni.

Nekem is volt..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9615) TomWexX válasza consono (#9610) üzenetére


TomWexX
addikt

Jöhetne a mi wave-ünkre is! :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9616) David3 válasza consono (#9610) üzenetére


David3
őstag

Az imént láttam én is, azt hiszem kirakom a blogra. : )

(#9617) David3


David3
őstag

(#9618) Kicsimix válasza consono (#9610) üzenetére


Kicsimix
őstag

Natív megnéztem...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9619) leslieke válasza Kicsimix (#9618) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

No, akkor ez jöhetne a nagyokhoz is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9620) aurel343 válasza Kicsimix (#9613) üzenetére


aurel343
tag

Köszönöm. Közben már újratettem. Tökéletesen működik minden! :C

(#9621) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok! Sikeresen beleesett a telefonom a Wcbe... Egyből kikapcsoltam, aksi ki, mem karit, meg a simet benne hagytam (azt is ki fogom venni).. Ötlet, hogy hogyan mentsem meg? Szétszedni nem tudom... Annyira nem értek hozzá.. Most bent van a kocsiba, mert ott legalább van 50 fok.. Válaszokat előre is köszönöm

(#9622) Sn[4k3] válasza csibusz0314 (#9621) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hátlap le, aksit ki, memkarit, SIM-et ki és terítsd ki száradni törülközőre. Kocsiba ne nagyon rakd, az a meleg inkább árt majd, mint sem segít. Képernyővel felfele fordítsd, nehogy a kijelző alá follyon a víz! Egy-két óra múlva rakd vissza az aksit és kapcsold be, akkor kiderül, hogy károsodott-e, mert ugye áram hatására oxidálódna a szilícium.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9623) bobo021 válasza csibusz0314 (#9621) üzenetére


bobo021
csendes tag

szerintem azonnal vedd ki a kocsiból! hajszárítóval sem szabad nekimenni. valahol azt olvastam ilyenkor dobd bele egy tál rizsbe és az majd "kiszívja" a nedvességet egy-két nap alatt. lehet hülyeség de még mindig jobb mintha szétmelegítenéd a telefont valamivel.

(#9624) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Remek, a rossz hír, hogy testvérem a bűnös, és elvitte magával.. Szóval el sem érem, és a legjobb, hogy memkari és a sim benne maradt.. Mindegy, inkább kezdek belenyugodni, hogy vége

(#9625) David3 válasza consono (#8908) üzenetére


David3
őstag

Utólagos engedelmeddel a badablog fórumába beraktam ezt a leírást. : )

(#9626) consono válasza David3 (#9625) üzenetére


consono
nagyúr

Semmi gond :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#9627) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Hát már száradt egy ideje, megpróbáltam beüzemelni.. Elsőnek kék képernyő, F/W update, utána bejön hang nincs.. Képernyő nem érzékel, és újra újra indul.. Szóval szerintem halott :(

(#9628) Kicsimix válasza csibusz0314 (#9627) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ma ejtetted bele és már be is kapcsoltad?...Vagy 2-3 napot várnod kellett volna legalább..

Lefogadok,hogy belül most is vizes... Fw update is.... uhh......

Rosszabb dolgokat nem is tehettél volna : (

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9629) csibusz0314 válasza Kicsimix (#9628) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Igazából mindegy, mert már akkor vége volt mikor a wcbe esett.. utána kocsiba rakták.. az sem tett jót neki..

Mindegy.. Bátyám kifizeti, ad 30 ropit.. Valaki aki kicsit segítőkész, betársulhatna és linkelhetne pár értelmesebb telefont itt, a hardveraprón, mert már nézem egy ideje, de nem sok jó van... Nem muszáj Samunak lenni.. Aki amit gondol..

Köszönettel, a fórum egyik kétségbeesett lánytagja ^^

(#9630) leslieke válasza csibusz0314 (#9629) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt akad pár eladó Wave: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9631) F-ECT$ válasza csibusz0314 (#9629) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom, ha nem fontos a Samu, akkor a bada sem. A keret 30? Annyiért droidot nem ajánlok, talán egy használt wp7-es belefér.

Dive ever, work never.

(#9632) gzbotii válasza F-ECT$ (#9631) üzenetére


gzbotii
veterán

hat..azert azokert is kernek 50e ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9633) csibusz0314 válasza F-ECT$ (#9631) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Hát androidból volt már pár, én is kihagynám.. Viszont WP7 kecsegtet, csak igen.. nem találtam értelmeset, aminek az ára is ott van.. PLUSZ, a wave az wave.. Minőségi. Most találtam egyet 25ért.. Wave 2. Kérdés:
A wave 2 rosszabb mint a wave 1 ? :D Mert nevetséges az ára és tényleg nem rossz :) Ezüst színű.. Viszont olvastam, meg mondat is egy srác, hogy annak nincs olyan szép kijelzője, mint az 1nek. Wave 2 tulajok: VÉLEMÉNYT :)

(#9634) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Új Nami féle 2.0 , apps ban csak 1 oldal tölt be, saját letöltések...nem is mindig csatlakozik.....Ez a rom lehet vagy más????? HELP ! me különben visszarakom az előzőt...

(#9635) leslieke válasza Goldmen75 (#9634) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A gyári is csak 1 oldalt tölt be. Emiatt ne cserélj semmit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9636) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nana! A hivatalossal lejött mindenem!!! S most csak 1 oldal...valami nem stimm...

(#9637) anrab válasza Goldmen75 (#9636) üzenetére


anrab
addikt

igen, ez érdekes. a gyárival Nekem is lehetett látni még azokat is amiket anno a nagy letöltési lázban mindenféle e-mail címmel leszedtem. most vagy tíz látszik.
se baj. inkább ez.

[ Szerkesztve ]

(#9638) Goldmen75


Goldmen75
őstag

De az előző namissal is megvolt minden!!!! Most akkor mi van?!

(#9639) leslieke válasza Goldmen75 (#9638) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az van, hogy dolgoznak a Samsungnál. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9640) Goldmen75 válasza leslieke (#9639) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ezt csak mondod, hogy megnyugodjak, vagy hot info??

(#9641) Kicsimix válasza leslieke (#9639) üzenetére


Kicsimix
őstag

Pontosan, és ne is fárasszátok magatokat emiatt mert kipucolták a letöltési listát...
Az utalványos dolgokat sem lehet már letölteni mert visszavonták azokat is.

(A Badablog fórumán már több napja beszéltünk róla.)

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9642) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Valaki ? #9633 :/
Bocsi, de telefon nélkül vagyok, és minél előbb szeretné :)

(#9643) leslieke válasza Kicsimix (#9641) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De kipucolták azokat is, amiért fizettem anno. Ami viszont egyáltalán nem korrekt lépés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9644) leslieke válasza csibusz0314 (#9633) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem Wave 1-nek szebb a képe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9645) csibusz0314 válasza leslieke (#9644) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Akkor Wave 1-et jobban megéri venni?

(#9646) Goldmen75 válasza Kicsimix (#9641) üzenetére


Goldmen75
őstag

MIvan??? Ez komoly???? S még biztonsági mentésem sincs....hogy az a jó q......

(#9647) Goldmen75 válasza csibusz0314 (#9645) üzenetére


Goldmen75
őstag

Wave 1 még mindig a legjobb vétel, én már csak tudom!:D

(#9648) leslieke válasza csibusz0314 (#9645) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megtaláltam, hogy mit írtam a két telefonról anno: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9649) duvi válasza csibusz0314 (#9633) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
-Nálunk van a családban Wave és Wave II is.Enyém a Wave II.
"A wave 2 rosszabb mint a wave 1 ?" Nem rosszabb. A kijelző méretétől és típusától eltekintve ugyan az a két modell. A Wave Samoled kijelzője kicsit erőteljesebb színeket produkál, mint a Wave II SCLCD-je. Szerintem abszolúte elhanyagolható ez a különbség. A Wave II mellett szól viszont a nagyobb méret és itt nem jelentkezik a kijelző "beégés" se. Ha most kéne választanom a két modell közül, akkor is a Wave II lenne a nyerő :K 25K-ért szerintem nem kapsz jobb telefont a piacon.
-Másik lehetőség, ha szolgáltatónál vennél egy új készüléket drágábban, de kamatmentes részletfizetéssel. 60K körül már vannak igen jó lehetőségek. Hűséggel elhozhatod 0-15K körül és a fennmaradó összeget kamatmentesen törleszted egy év alatt.

(#9650) leslieke válasza Goldmen75 (#9646) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-on viszont megmaradt minden, és ott továbbra is látom a Wave 1-re letöltött alkalmazásokat.
Kíváncsi vagyok, hogy holnap Wave 1-re Kies-zel vissza tudom-e rakni a Dungeon Hunter-t.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.