Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) rosco1


rosco1
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy mióta feltettem wave I-re a hivatalos 2.0-t soxor nincs hang a telón. Ha hívnak nem csörög, a zeneletszóban is csak sokadik próbálkozásra jön a hang. Mi lehet a hiba? Beállításoknál 9-es a csengőhangerő, felül pedig a hang és rezgés bekapcsolva.

(#9452) Silenzio válasza rosco1 (#9451) üzenetére


Silenzio
addikt

Csak a 2.0 óta? Másnál ilyet még nem hallottunk.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9453) fhunor


fhunor
csendes tag

2.0-ban hol lehet az adatforgalmat nézni? :)

(#9454) Sn[4k3] válasza Silenzio (#9450) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hát ne kössön belém senki a maga hülyesége miatt. Mindegy.
Akkor én nem fogom haxolni, talán akkor, ha lesz rá stabil, fullos ICS. De jó lesz a bada is, csak legyen már :) Nem bírok tizedikéig várni, de muszáj.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9455) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van akinek meghalt már a telojában a wifi ?
Nemrég la1-es soft-om volt rácsatlakozik lát minden wifi helyet, de semmit nem tölt be se böngésző se widget, elég elszomorító az 5 éves sony telomon még mai napig jó a wifi nehogy már 1,5év alatt behaljon...

(#9456) @matthew@ válasza fhunor (#9453) üzenetére


@matthew@
őstag

Beállítások--> Általános --> Használat --> Csomagkapcsolat adatok számlálója

Matthew 24:42

(#9457) leslieke válasza Sn[4k3] (#9454) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

bada 2.0 van, azon túl mit akarsz még?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9458) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Idegen-Szavak Gyűjteménye kvíz

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9459) consono


consono
nagyúr

Lefordult az új kernel az androidhoz, most kínlódom, hogy a rendszer is elinduljon... Legalább boot logó, meg adb már van ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#9460) Sn[4k3] válasza leslieke (#9457) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hát csak tudtam, hogy elméletben megoldották rá a droidot, persze a gyakorlatban kicsit másképpen... ha pedig lesz rá (remélhetőleg stabil) ICS akkor meg miért is ne?

Amúgy mennyire lehet testreszabni a GUI-t?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9461) leslieke válasza Sn[4k3] (#9460) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

consono hozzászólásait figyeld ICS ügyben, jó eséllyel Ő lesz az első , aki a működő verzióról beszámol.

Bada 2.0: ebben bőven több lehetőség van, mint az 1.2-ben, pl.: ikonok mappázása, ikonok a kezdőképernyőn, ismerősök/kedvencek hívóképe ikonként a kezdőképernyőn, gyorshívás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9462) Sn[4k3] válasza leslieke (#9461) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

1.: kösz!
2.: Másképp fogalmazok: témázni, netán Launchert cserélni lehet-e?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9463) consono válasza Sn[4k3] (#9462) üzenetére


consono
nagyúr

Téma mint a tenger (statikus és animált is), de launchert nem lehet cserélni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#9464) leslieke válasza Sn[4k3] (#9462) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Téma van, launcher nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9465) Sn[4k3] válasza consono (#9463) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Akkor gondolom tuti lesz nekem tetsző.
Ha felrakom a 2.0-t (vagy úgy veszem), de nem tetszik akkor visszatehetem a régit?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9466) osztraksajt válasza Sn[4k3] (#9465) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen, multiloaderrel minden további nélkül, viszont az adatmentésről gondoskodnod kell.

(#9467) leslieke válasza Sn[4k3] (#9465) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Upgrade/downgrade menete multiloaderrel: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9468) David3


David3
őstag

Látom kikerült már ide is az Idegen-Szavak Gyűjtemény kvíz játéka. Kinek mennyire tetszik? : )

(#9469) Storms válasza Sn[4k3] (#9454) üzenetére


Storms
őstag

1.: Nem kötöttem beléd, pont fordítva volt.
2.: Te vagy eltájolva, innen indult: LINK-> LINK-> LINK-> LINK
Ezért volt félreérthető!
3. Ez kötekedés? LINK Te ugrottál egyből nekem.
hagyjuk!

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9470) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na ez a WAZE jöhetne badára is...

[ Szerkesztve ]

(#9471) F-ECT$ válasza Goldmen75 (#9470) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó kis progi, bár néha még Pesten is csak kevesen használják, így nem mindig jelez előre minden dugót. Szerintem előbb-utóbb fel fogja váltani egy teljesen automatikus megoldás (pl a google navi is jelzi már a nagyobb utak aktuális forgalmát).

Dive ever, work never.

(#9472) s4tch válasza Goldmen75 (#9470) üzenetére


s4tch
veterán

Annyi minden jöhetne badára... Mióta megvan a droid tablet, a telefon szoftverkínálatán csak kínomban mosolygok. Leginkább a dalvikot kellene integrálni a rendszerbe, valami hasonló dologgal jött elő a blackberry is a tabletjére, azon már némi mókolással futnak a droidos programok. Mondjuk ez a samsungnak nem nagyon érdeke, a saját, jól futó droidos vonalának csak nem állít konkurenciát...

(#9473) richies válasza s4tch (#9472) üzenetére


richies
senior tag

ha barki hasznal kb sgs2 telot 1-2 napig, ne mfog bada-ra visszaterni :)

nah en elkoszonok innen, majd meg a wave4-re kivi leszek, meg a bada 3-ra...

de samuban mar megingott a bizalmam, minek tamogassam "ezeket".

egy very happy "one s" tulaj

Rozsomak of Power

(#9474) Goldmen75 válasza richies (#9473) üzenetére


Goldmen75
őstag

pápá:)

(#9475) richies válasza Goldmen75 (#9474) üzenetére


richies
senior tag

bada elviselese = Masochism :DDD

Rozsomak of Power

(#9476) bexinho23 válasza richies (#9473) üzenetére


bexinho23
őstag

Én is imádom a jelenlegi SGS+ -omat, viszont alkalmanként, amikor romot dobok fel asszony wave-jére, vagy híreket olvasgatok badával kapcsolatban, vagy csak szimplán fényképezek vele, nosztalgikus, kellemes érzés vesz uralma alá :) Igaz ez volt az első okostelefonom, így sosem fogom felejteni. Mint ahogy az első mobilomat se felejtem.

OFF akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#9477) richies válasza bexinho23 (#9476) üzenetére


richies
senior tag

OFF

szinten zenesz, elso okostelefon ,imadtam kb 1 evig, majd egyre tobb lett az igeny (netezni, kicist FB-ozni mobilon, ami talan alap ebben az idokben :F )
sygic gps-el s csak szivtam, volt, majd nemlett 2.0 alatt...vicces.

nah telleg nem offolok ,csak probalom a nepet aaa "zideg"-tol megszabaditani ;]

[ Szerkesztve ]

Rozsomak of Power

(#9479) Storms


Storms
őstag

sziasztok!

ki milyen gps programot használ ? Létezik olyan ami nem fizetős? ndrive vagy sygic?
köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9480) Dhampir


Dhampir
félisten

Wave 3 tulajdonosoktól kérdezem, hogy milyen a GPS-antenna érzékenysége, hamar megtalálja a műholdakat?

(#9481) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Kíváncsi vagyok, mikor jön majd az új wave?:) Kicsit megindult a fejlődés megint...nem hiszem hogy ezt ennyiben hagyják (wave3):)

(#9482) Dhampir válasza Goldmen75 (#9481) üzenetére


Dhampir
félisten

A Wave 4-re gondolsz?

(#9483) Goldmen75 válasza Dhampir (#9482) üzenetére


Goldmen75
őstag

Aham...

(#9484) Silenzio válasza Goldmen75 (#9481) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem jövő március körül, ha lesz egyáltalán. Az eddigi ütemterv alapján.

Kezeli a Wave az ntfs-re formázott SD kártyát? Akarok csinálni timelapse-ot, és mocskosul zavar a 4 gigás limit. Mondjuk az még jobban, hogy hamar lemerül, Kb. 2 órányi felvétel 60%-kal merítette le. Sebaj, ezért vettem a 3700 mah-s aksit.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9485) Goldmen75 válasza Silenzio (#9484) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hol vetted az akksit s mennyiért? S jó??

Leformázod, kipróbálod:)

[ Szerkesztve ]

(#9486) leslieke válasza Dhampir (#9480) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, hamar van jel. Kb. 10-15 másodperc kell neki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9487) leslieke válasza Silenzio (#9484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kezeli az ntfs-re formázott kártyát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9488) leslieke válasza Storms (#9479) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak Wave 3-ra van ingyenes navigációs szoftver: a Route66. Ez is csak Magyarországon navigál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9489) gbela


gbela
senior tag

Úgy tűnik megválok a Wave-től, Bada 2.0 nem hozta meg a várva várt megváltást nekem, bár különösebb bajom sincs vele, de kipróbálnám a Windows phonet (Omnia 7 valsz). Hirdetés még nincs, mert akarok róla képet csinálni, de ha az itteni igen összeszokott és segítőkész közösségből valakit érdekel szóljon. 30k-ért fogom adni. És ezúton thanks mindent, és kitartást a mostohagyerekhez:)

(#9490) richies válasza gbela (#9489) üzenetére


richies
senior tag

foleg hogy samunak 85%-ot novekedett a nyeresege...s a legtobbet eladott mobil is nala van, nem ertem miertnem csapjak le ezt labdat?

ha lenne ra normalis bongeszo, navi meg fb kliens, egyebek, stabil goyrs rendszerrel.. :o

Rozsomak of Power

(#9491) F-ECT$ válasza richies (#9490) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt sosem fogjuk biztosan megtudni. Valószínűleg nem ültetnek elég programozót a bada elé, mert most a több front fontosabb. Amint azok "bebuknak", és kell majd a tarcsi rendszer, akkor majd beindul a gyorsabb fejlődés. (Egyelőre viszont ennek kicsi az esélye, úgy tűnik, hogy a szabadalmi pereknek is gátat akarnak majd szabni, így marad az android a fő csapásirány.)

Dive ever, work never.

(#9492) consono válasza leslieke (#9486) üzenetére


consono
nagyúr

Bekapcsolt segítőkkel ezt nekem a Wave is tudja, pont a múltkor lepődtem meg, hogy épp hogy csak elindítottam az NDrive-ot és letettem a helyére a telót, az meg már mutatta is, hogy hol vagyok. Mindezt firmware frissítés után...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9493) Goldmen75


Goldmen75
őstag

1 pillanatra megilyedtem ,hogy nincs meg az Ndrive-om, de aztán hamar megint ráeszméltem, hogy minek kínlódjak a felrakással, mikor ott a wayteq:)

(#9494) leslieke válasza Goldmen75 (#9481) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legkorábban év végén várható, de inkább csak jövőre. Szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9495) Dhampir válasza gbela (#9489) üzenetére


Dhampir
félisten

Picit használtam WP7-et, nem volt bajom vele, de nekem a Bada jobban tetszik, bár Flashes böngészés a Badán sincsen, de legalább a Bluetooth jól működik, és nem vagyok a Zunehoz láncolva.

A WP7-et egy kőfalakkal szilárdan körbezárt kertnek látom, ahol biztonságban vagy, de hóka-mókázni nem nagyon lehet, persze nincs kizárva, hogy tévedek.

Gyártói garanciaidő még van a Wavedre?

[ Szerkesztve ]

(#9496) F-ECT$ válasza Goldmen75 (#9493) üzenetére


F-ECT$
titán

Kívánok Neked egy kiadós anyázást, amikor nagyon kellene a navi, de csak a wave-ed lesz Nálad, és a wayteq nem ;)

Dive ever, work never.

(#9497) Goldmen75 válasza F-ECT$ (#9496) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszi, rendi vagy:) De ha úgy megyek/ünk el otthonról, akkor MINDIG nálam van!:) Elkerülve a "baleseteket":)

(#9498) gbela válasza Dhampir (#9495) üzenetére


gbela
senior tag

Júniusig lenne garis, de papírja már nincs meg sajna. Amúgy mindene megvan, meg elég sok fizetős program.
A fő szempont, hogy Bada egyelőre halott. És én is szeptember óta vártam 2.0-át olyan szinten, hogy már mindjárt, már a jövőhéten. És mindig reménykedtem, hogy majdcsak jobb lesz, majdcsak rámegy jobban a Samsung. Azaz ebben még mindig reménykedek, mert szimpatikus a rendszer, de rájöttem, hogy minek várni? Veszek most egy másik telót, ami valószínűleg jobb lesz, és ha jön egy jobb Bada akkor 2 nap alatt váltok ha arról van szó, és élvezem majd azt. Nincs értelme ezzel foglalkozni napi szinten.
Droid kizárva, ios kizárva, marad a WP7, aminek korlátairól sokat olvastam, de Badával ellentétben az valóban fejlődik, és javítgatják, új verziók évente többször. Aztán ha nem jött be...hardverapró pörög, szabad a vásár :)

(#9499) Orlin


Orlin
addikt

Másnak sincs T-Mobile hálózat?Wave nem talál.Mutter telója sem nagyon.Bár ott azért van néha?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9500) Sn[4k3] válasza Orlin (#9499) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hol laktok?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.