Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) leslieke válasza Silenzio (#8339) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Badablog.hun minden infó megvan: :DDD

Regisztráció a Samsung Appsra
A téma szerkesztésének folyamata
Téma feltöltése a Samsung Appsra

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8352) leslieke válasza janes1976 (#8340) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy látom maradt még mára is a tegnapi sírás-rívásból. :DDD ;] :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8353) F-ECT$ válasza leslieke (#8352) üzenetére


F-ECT$
titán

A téma néhány hetente megjelenik itt :)

Dive ever, work never.

(#8354) leslieke válasza F-ECT$ (#8353) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Képben vagyok. Csak tegnap úgy tűnt, hogy janes kidühöngte magát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8355) consono válasza leslieke (#8354) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy látszik ez jó szórakozás neki :) Ha nem tudnám, hogy nem így van, azt gondolnám lajosunk tért vissza kísérteni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8356) RetepNyaraB válasza consono (#8355) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A telefon nem hajlandó frissíteni a SamsungAppsot, megakad a
Waiting...
képernyőnél. Dögöljenek meg :K
Mijamegoldás? :F :R

Wlan-nal persze. Mobilnettel nem próbáltam, mert évekig tartana a tapasztalatok szerint...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8357) leslieke válasza RetepNyaraB (#8356) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Restart után próba újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8358) RetepNyaraB válasza leslieke (#8357) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Már volt többször :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8359) laden válasza RetepNyaraB (#8356) üzenetére


laden
tag

Nekem is megakadt wifi-vel, de mobilnettel secperc alatt végigfutott.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8360) consono válasza RetepNyaraB (#8356) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is csak harmadik nekifutásra sikerült...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8361) collstock


collstock
csendes tag

Sziasztok!

Ha lehet így mondani, én is elég "fanatikus" wave tulaj vagyok, ugyanis a megjelenésük óta van egy wave 1 illetve egy wave 2 telefonom is. A téma a badát illetően a lassan eltelt 2 év alatt nem sokat változott, de a másik 3 nagy op.rendszerhez képest tényleg egész nagy a lemaradás alapvető szoftverek területén is.

Viszont lenne egy kérdésem is: valaki tapasztalt már olyat, hogy a telefonja (jelen esetben a wave 2-ről van szó, hivatalos bada 2.0-val, de akár az 1-el is)5 perc alatt lemerül 100%-ról 0-ra? És mindeközben kb 60°C-ra melegszik fel készenléti állapotban. Zsebben, szabadon, asztalon, szóval mindegy, hol tartom. A háttérben nem fut semmi, szoftver a létező összes volt már rajta, egy darab alkalmazás sincs igazából jelenleg rajta, tehát elképzelni sem tudom, mi futhat a háttérben (ha egyáltalán fut).
2-szer vittem vissza szervízbe, kicserélték az akksiját, utána is csinálta. Visszavittem, erre azt mondták, bemérték, szoftvert frissítettek (természetesen 2.0-ról 1.2-re), majd bemérték az akksit, töltőt, minden oké vele, nem lesz gond...
Ugyanehhez a problémához kapcsolódik, hogy 80%-ban, ha kezembe veszem a telefont, kikapcsolt állapotban van, és pin-t kér. Hasonló "élmény" fordult már elő valakinél? Esetleg valami javaslat?

Előre is köszönöm!

(#8362) s4tch válasza collstock (#8361) üzenetére


s4tch
veterán

A melegedésre tippem sincs.

Az újraindulás azért van, mert a "letevő" gomb valahogy benyomódik, és ilyenkor a billentyűzár ellenére is újraindul a telefon olyan 5-6 másodperc után. Ezt úgy oldottam meg, hogy beállítottam, ne kérjen PIN-t bekapcsoláskor, így ha véletlenül újraindul a telefon a zsebemben, azt észre sem veszem. Aki ragaszkodik a PIN-hez, annak a tok lehet a megoldás.

(#8363) anrab


anrab
addikt

mekkora újdonság:
"Az Ice Cream Sandwich egyik újdonsága a mappakezelés: a főképernyő oldalaira pakolt parancsikonokat egymásra húzva csoportosíthatjuk. Az új Sense esetében sincs ez másként, a használati mód mellett a limitációk is hasonlóak, ugyanis az alkalmazásokat megjelenítő menüben nincs lehetőség könyvtárak létrehozására. Utóbbi nem annyira örömteli, lévén rengeteg gyári alkalmazást kapunk, melyekhez nem ártana egy átlátható csoportosítási lehetőség. A mappákhoz természetesen saját nevet rendelhetünk."
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8364) collstock válasza s4tch (#8362) üzenetére


collstock
csendes tag

Köszi a gyors választ! Sajnos az a baj, hogy tokban, és asztalra letéve is újraindul, és olyankor szinte mindig felmelegszik + lemerül. Bár most ki fogom próbálni a másik wave akksijával is.

(#8365) leslieke válasza collstock (#8364) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A tokban is benyomódhat a gomb, de asztalra téve már nem normális a jelenség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8366) janes1976 válasza leslieke (#8354) üzenetére


janes1976
őstag

Hiányoztam? Na itt vagyok. :)

Egyébként befejeztem az ámokfutást. :)

Ja és nem én vagyok bokroslajos. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8367) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Akciós játék: Monsters n'Bones

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8368) szebev válasza janes1976 (#8366) üzenetére


szebev
senior tag

Azert tudjuk,hogy nem Te vagy bokrosOlajos , mert o szebben fejezte ki utalatat a bada irant . Ezek a " szep " kifejezesek (amiket most nem szeretnek felsorolni ) nem az o stilusa volt !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8369) consono válasza leslieke (#8367) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi! Ez biztosan be fog jönni a kölkömnek :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#8370) osztraksajt válasza collstock (#8364) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem produkálja random időközönként, 1-2 havonta egyszer kb, de még nem vertem földhöz, bár nem vagyok messze tőle. Természetesen a szerviz nálam sem talált hibát.

(#8371) consono válasza osztraksajt (#8370) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem egyszer fordult elő az aksi lemerülés/melegedés: beragadt az exchange activesync. Egy újraindítás után abbahagyta. Ti használtok activesyncet?

"In God we trust. All others must bring data"

(#8372) osztraksajt válasza consono (#8371) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én soha nem használtam.

(#8373) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!A telefonom frissítette a samsung appsot,kikapcsolt,majd bejött egy világos kékes-zöld kijekző egy csomó szöveggel,hiába kapcsolom vissza,az írja ki,hogy upload data to pc..!
Help!

[ Szerkesztve ]

(#8374) Dhampir válasza janes1976 (#8341) üzenetére


Dhampir
félisten

A Nokia elég jól támogatja a Symbiant, és még mindig sokan használják, jó cuccok vannak rá.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8375) consono válasza Olyasmi (#8373) üzenetére


consono
nagyúr

Akksi ki-be. Majd utána vedd le a debug level-t low-ra!

"In God we trust. All others must bring data"

(#8376) Olyasmi válasza consono (#8375) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Azt pontosan hogy is kell?

(#8377) consono válasza Olyasmi (#8376) üzenetére


consono
nagyúr

*#7092463*#
debug
debug level
low
save

"In God we trust. All others must bring data"

(#8378) Olyasmi válasza consono (#8377) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

De egyszerűen nem tudom beütni a számokat hiába nyomkodok bármit,csak a letevő gombra újraindul! :F

(#8379) leslieke válasza consono (#8369) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:) Holnap én is leszedem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8380) TomWexX


TomWexX
addikt

Az m.index.hu nálatok is rohadt lassan tölt be? Nálam már az elviselhetetlenül lassú határát súrolja, többször megáll félúton, olyankot simogatni kell a kijelzőt ( :F ) hogy tovább töltsön. Más oldallal nincs ilyen gond. Sütiket, gyorsítótárat stb-t már töröltem és nem segített.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8381) chubii válasza TomWexX (#8380) üzenetére


chubii
senior tag

Nálam semmi gond. Ugyanolyan gyorsan tölti be, mint a többi oldalt.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#8382) szebev válasza TomWexX (#8380) üzenetére


szebev
senior tag

Kb. 5mp alatt betoltotte !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8383) formanekzs


formanekzs
tag

Megérkezett a szótárprogram frissítése a nagy Wave-ekre is. :C

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#8384) janes1976 válasza szebev (#8368) üzenetére


janes1976
őstag

Lehet hogy kissé nyersen fogalmaztam. ;]

Viszont a Samsung (meg a Bada) csak azt kapta tőlem, amit megérdemel. :P

Nem gondolom, hogy valótlanságokat írosgattam volna, persze, ki lehetett volna fejezni szebben is, csak tök csalódott vagyok az általam választott rendszer miatt. :(((

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8385) leslieke válasza formanekzs (#8383) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megérkezett, de nálam nem akar frissülni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8386) matthews


matthews
aktív tag

Srácok!

Wave 1-en 1.2 bada van. Az apps ugye frissítené a fennlévő cuccokat de mivel némelyikhez 2.0 kell így az apps ikon mellett kis narancsszínű körben ottmarad a szám. El lehet ezt valahogy tüntetni. Nem túl zavaró csak érdeklődöm. Köszönöm válaszaitokat.

"No brain, no problem"

(#8387) leslieke válasza matthews (#8386) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem fog eltűnni, csak ha felteszed a 2.0-át és frissíted a programokat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8388) gelbelex válasza janes1976 (#8384) üzenetére


gelbelex
őstag

Teljesen igazad van.
A mérgelődés érthető, de sajnos felesleges. A bada nem elég fontos a Samsungnak, olcsóbb nekik, ha a felsőkategóriás oprendszert más fejleszti. Ezen sem a fórum, sem a mérgelődés nem változtat. ;)
Aki csak azt várja a telefonjától, amiben a bada jó, elégedett júzer lehet.
Aki pedig egy laptop képességeit keresi mobilméretben, annak bizony szűk a bada-cipő, ez van.

(#8389) matthews válasza leslieke (#8387) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönm les!

Akkor maradnak mert én nem multizok.

"No brain, no problem"

(#8390) leslieke válasza leslieke (#8385) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

No, sikerült a frissítés nálam is. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8391) collstock válasza consono (#8371) üzenetére


collstock
csendes tag

Én sem használom. Pontosabban jelenleg semmit nem használok, így is csinálja. Pedig ezek szerint nem egyedi jelenség. Elképzelni sem tudom, mitől lehet.

(#8392) TomWexX válasza chubii (#8381) üzenetére


TomWexX
addikt

+szebev

Köszi, mostanra nálam is helyreállt. Vagy csak a vidéki 3G-t nem szereti. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8395) formanekzs válasza David3 (#8393) üzenetére


formanekzs
tag

A telepített szótárban kerestem az aktuális verziószámot, de nem találom. Tényleg nem lehet megnézni, vagy csak én nem találom?

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#8396) leslieke válasza formanekzs (#8395) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs benne. Csak a Samsung Appson lévő adatlapon látszódik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8397) potyi23


potyi23
senior tag

hi.hogy tudok jatekot kitorolni a badarol?

(#8398) David3 válasza potyi23 (#8397) üzenetére


David3
őstag

Szia!

Két lehetőséged van: Ha bada 1.2-t használsz, akkor: Menü, bal felül "Widget" gombra ráböksz, és a törlendő alkalmazás jobb felső sarkában található "behajtani tilos" gombra böksz.

Viszont, ha bada 2.0-át használsz, akkor: Menü, és lenyomva tartod az ujjad a képernyőn. Innen ugyanaz a teendő, mint bada 1.2-nél, a "behajtani tilos" gombra kell bökni.

[ Szerkesztve ]

(#8399) potyi23 válasza David3 (#8398) üzenetére


potyi23
senior tag

2.0 -om van ! es igy torlodik is ?nemcsak a parancsikont torlom ki ? ja masik problema vele,hogy a fokepernyon az idojaras connectiont failed -ot ir ki,tegnap estétol ! mit lehet vele csinalni ?

(#8400) leslieke válasza potyi23 (#8399) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így törlődik is, nem csak az ikont törlöd. Az időjárás widget néha kiakad. Állítsd be újra a várost és megjavul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.