Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) leslieke válasza janes1976 (#8300) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem olyan biztos, hogy halott: Olcsó MeeGo modellek a láthatáron?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8302) kaller1 válasza janes1976 (#8298) üzenetére


kaller1
veterán

ott is nagyon sokan panaszkodnak

Droid nem rossz, csak jól kell hozzá vasat és gyártót választani. Aki voda 845 szintű készülékeken kezdi a droidos ismerkedést, annak biztos hamar elmegy a kedve tőle. :D

.::> <::.

(#8303) janes1976 válasza kaller1 (#8302) üzenetére


janes1976
őstag

Samsung Galaxy s3-an kell kezdeni. :DD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8304) Nimda válasza janes1976 (#8300) üzenetére


Nimda
addikt

Az N9-et pontosan azért veszik mert kuriózum...aki megveszi,nem a rendszer támogatottsága érdekli :)

(#8305) leslieke válasza janes1976 (#8303) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pénztárcakímélő választás lesz. :))

Nimda ugyanezért kéne nekem is. :K

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8306) kaller1 válasza janes1976 (#8303) üzenetére


kaller1
veterán

Á nem, azért egy galaxy nexus ics alapon már napi használatra bőven megfelel. :)

.::> <::.

(#8307) szimike79 válasza leslieke (#8297) üzenetére


szimike79
őstag

Az ébresztős eset nekem is új volt. 1.2 alatt tudtam mire kell odafigyelni, hogy ne legyen gond, de ilyennel még én sem találkoztam. :N
De még akkor reggel milyen érdekes volt, amikor rájöttem, hogy fél óra késésben vagyok. :DDD (Bár akkor nem találtam ilyen viccesnek, Samuéknál csuklottak rendesen)

Én is gondoltam már az újra telepítésen, csak már belefáradtam egy kicsit a telepítés nyűgjeibe. A múltkor sikeresen legyalultam az összes családi fényképet, tudom saját hülyeségem miatt történt, de valahogy elfelejtettem a fényképekről másolatot csinálni a vinyóra. Ha lesz kedvem lehet megcsinálom.
Már telefon váltáson töröm a fejem egy ideje, csak most másra kellett a pénz, az új teló ára már a múlté, vagyis az autó jövője a továbbiakban.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#8308) janes1976


janes1976
őstag

Érdekesség:

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/nokia/n9-16gb-p51064247/velemenyek.html

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8309) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami használható ebook readert? Lehetőleg ingyeneset, de ha tényleg fasza, akkor jöhet fizetős is.
Köszkösz!

(#8310) consono válasza Torry (#8309) üzenetére


consono
nagyúr

iuReader, be kell lőni egyszer és OK

"In God we trust. All others must bring data"

(#8311) kenand


kenand
veterán

Bada 2.0-ra nem érdemes várni. Semmivel sem jobb, minta az 1.2-es. Pár alkalmazás nem fut ugyan az 1.2-n de az alkalmazások 95%-a amúgy is csapnivaló.
Kicsit szebb a 2.0 max annyi előnye van...

1.2 gyorsabb, stabilabb. És lehet a csoportokhoz csengő hangot társítani, a 2.0-ban nem lehet, csak egyesével.

Reméljük egyszer lesz 2.x, gyorsabb, és tudja mindazt amit az 1.2. Az megjelenhet 8500-ra is...

[ Szerkesztve ]

(#8312) janes1976


janes1976
őstag

A Nokiával az a baj, hogy fényévekre le van maradva. Hardveresen elég gyengék a készülékei. Amiket most kiadtak, azt már fél vagy 1 éve ki kellett volna adni.

Ezért is szorultak vissza, ki kéne rúgni a tervezőket, mert valamit nagyon elcsesznek a Nokiánál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8313) janes1976 válasza kenand (#8311) üzenetére


janes1976
őstag

Nem várok, én már döntöttem, váltok, csak még azt nem tudom mire. :U

Ja meg nagyon meg kell gondolnom, mert sajnos nem vagyok politikus, hogy csak úgy dől a lé. Nagyon meg kell gondolnom, hogy mibe vágok bele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8314) leslieke válasza kenand (#8311) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos, hogy többet tud a 2.0, mint amit most látunk, egy friss példa: Hívás felvétel aktiválása

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8315) Tomajdon válasza consono (#8269) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Basszus, már az ICS-nél tartotok? :DD Ha még használnám a wave-t, biztos kipróbálnám!! Az S+-ra meg most adták ki a value packot ics helyett, az ics fejlesztések meg még csak elméletben vannak... bele kell húzniuk, mert az milyen már, hogy egy badás telóra előbb lesz ICS mint egy androidosra :D De nagy gratula mindenkinek, aki fejleszti, nem kis meló lehetett!!!

(#8316) kenand válasza janes1976 (#8313) üzenetére


kenand
veterán

Nekem Wave II-m van és szeretem, 1.2 volt rajta most 2.0
Feleségemnek kerestem okost telefont elviselhető áron és neki vettem használtan wave I et, 1.2-vel. Nem hiányzik róla a 2.0

Váltani nem akarok, szeretem mindkettőt. Áráért még mindig ezek a legjobbak.
Néztem Galaxy Ace-t ami egy árban van a Wave II-vel.
Hát elég gagyi a wave-khez képest, hiába van rajta Android..

Arra kell használni a wave-ket amit alapból nyújtanak, a Bada-s store tényleg nem jó semmire.
Szerencsére nem tabletről hanem telefonról van szó, nem is kell rá alkalmazás..

Lehet hogy a W7 oprendszer jobb, mint a Bada, de a telefonok csúnyák és a hardverük nem túl izmos

Én szívesen rátolnék egy iOS-t ha lehetne.... :Y

(#8317) consono válasza Tomajdon (#8315) üzenetére


consono
nagyúr

Ha hiszed ha nem, 3 nap alatt jutottunk el odáig, hogy bebootolt az ICS :) Itt az oldal közepén tűnt fel Mike, adtam neki pár linket, meg pár régi fileomat (ott anghelyi néven futok) és mára idáig jutott :D Viszont ez azt is jelenti, hogy bénák vagyunk, mert akkor akár már fél éve lehetne valami frissebb mint a froyo... Bárcsak már a modem is menne...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8318) consono


consono
nagyúr

Ja, bocs, elfelejtettem szólni: a Bada 2.0 firmware-ben amit korábban linkeltem van működő zenefelismerés ;)

Torry: van valami félig kész, de még senki nem látta működni :)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8319) Torry válasza consono (#8317) üzenetére


Torry
addikt

Akkor nem jól emlékszem, hogy a modem driver wave 1-re már megíródott csak tesztelgetni kell?

(#8320) s4tch válasza janes1976 (#8312) üzenetére


s4tch
veterán

A Nokia valóban le van maradva, de a kérdés inkább az, mihez viszonyítod. Van itt egy akciósan, fillérekért vásárolt Nokia 700 (Symbian Belle rendszerrel), valószínűleg a barátnőm fogja használni. Gyárilag van rajta ingyen navi, működő webkliens, korrekt e-mail kliens, böngésző, angry birds, letölthető rá a skype és valagnyi program. Androidhoz, iOS-hez képest sehol nincs, de a Wave 3 alatti badás telefonokat simán lenyeli keresztbe: szép amoled kijelző, igen jó dizájn és anyaghasználat, gyors működés, normális hívásinfó, hardveres felvevő-letevő gombok (hatalmas piros pont, utálom, hogy egyre kevesebb telefonon van ilyen), és olyan szoftverek, amiről badán csak álmodhatunk, lásd ingyen navi, skype. Egyetlen komoly hibája, hogy a wifire nem csatlakozik magától, mindig kézzel kell rátenni a hálózatra, egyébként mindent tud, mint a Wave-em. Ha elfogadjuk, hogy sem a badát, sem a symbiant nem a széles szoftverkínálat miatt választja az ember, akkor simán egymás mellé lehet tenni ezeket a rendszereket, és hát még a lesajnált symbian ellen sem brillírozik a bada.

Öcsém vett egy SE Mini Prót. MINDENT meg tud vele csinálni, ami nekem másfél éve hiányzik a Wave-ből.

Dominóban cirka 80, előfizetéssel 60-65 rongy egy Arc S. Alig drágább, mint a Wave 3. A fém házon kívül nem tudok indokot utóbbi mellett.

(#8321) kaller1 válasza s4tch (#8320) üzenetére


kaller1
veterán

A fém házon kívül nem tudok indokot utóbbi mellett.

Ott a pont.

.::> <::.

(#8322) leslieke válasza s4tch (#8320) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van 4" kijelzős Symbian Belle Nokia?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8323) s4tch válasza leslieke (#8322) üzenetére


s4tch
veterán

Fogalmam sincs. Egyébként semmi jelentősége.

(#8324) kaller1 válasza leslieke (#8322) üzenetére


kaller1
veterán

Van, az X7-es.

.::> <::.

(#8325) consono válasza s4tch (#8323) üzenetére


consono
nagyúr

Dehogy nincs! Ne hasonlítsunk almákat (sic. :D) körtékhez... Mi is a Symbian által támogatott max. felbontás? 640x360 4-5 éve? Bele lehet kötni bármelyik rendszerbe, nincs tökéletes.

"In God we trust. All others must bring data"

(#8326) leslieke válasza kaller1 (#8324) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, csúnyácska.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8327) Orlin válasza janes1976 (#8261) üzenetére


Orlin
addikt

itt van még 1.Én is benyaltam,h fejlesztve lesz de szinte semmi :@ Màr a topicot és a Bada oldalakat is ritkàn nézem mert ami kell màr meg is van.Nem kell félnem h sok újdonságrol maradok le :) Egyedül az aksi ami még szimpi a telöban és ennyi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8328) s4tch válasza consono (#8325) üzenetére


s4tch
veterán

A bada által támogatott max. felbontás mit számít, ha a W3 kivételével 320x480-as panelek vannak a most futó badás telefonokban? A Nokia 700 meg 360x640, a Wave 1 mellé lehet tenni, használat közben semmivel sem rosszabb. Egyébként ezer helyen bele tudok kötni a symbianba, nem véletlen, hogy megbukott vele a Nokia, de a bada a mezei júzert érintő dolgokban csak a hálózatkezelésben van előtte. Ha odaadod a kettőt az utca emberének, már csak az ingyen navi miatt is a Nokiát fogja választani.

Bada vonalon jelenleg leginkább a Wave Y létjogosultságát látom: az legalább viccesen olcsó.

Most nézem, HTC Radar a T-nél 2 éves Mozaik S hűséggel 45e, Lumia 710 ugyanennyi, Arc S 55e, Wave 3 55e. Melyiket választanád?

[ Szerkesztve ]

(#8329) consono válasza s4tch (#8328) üzenetére


consono
nagyúr

Egyiket sem, nem veszek szolgáltatós telefont. Ha a listaárakat is idetennéd kicsit más lenne a helyzet, mint amit ki akarsz hozni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8330) cyanID válasza kenand (#8316) üzenetére


cyanID
tag

1.0 val semmi gondom nem volt, az összes többi visszalépés.

Ha tudatos, akkor le a kalappal a Samsung előtt...

Legyünk hát droidok!

Meghalt a király,éljen a király!

Egy eg

[ Szerkesztve ]

(#8331) kaller1 válasza consono (#8329) üzenetére


kaller1
veterán

Te lehet nem, de sokan mások meg igen.:)

Kis érdekesség, hogy amíg a wave 3 új ára három hónap alatt esett 30%-ot, addig az Arc S ára tartotta magát.
A nem keresett termékek (wave 3) szoktak így járni, azon sem lepődnék meg, ha ez lenne az utolsó badás "csúcsmodell". :U

.::> <::.

(#8332) consono válasza kaller1 (#8331) üzenetére


consono
nagyúr

Persze, nem is mondom, hogy más ne csináljon ilyen, nekem egyszerűen nem éri meg: nem én fizetem a telefonomat, hanem a cég.
Én nem hiszek a Bada és a Wave vonal halálában, azért mert itt, nálunk nem lett siker, máshol egészen jól tartja magát (pl. lengyelek, oroszok, franciák, de Indiát is mondhattam volna).

"In God we trust. All others must bring data"

(#8333) Silenzio válasza janes1976 (#8284) üzenetére


Silenzio
addikt

Jack, egyszerűen baromság, amit művelsz. Létezik végleges, magyar nyelvű 2.0. Az, hogy Kiesre nem tették fel, nem jelenti, hogy gányolt, barkácsolt IZÉ lenne. Hőböröghetsz, de ha még a rendelkezésre álló lehetőségeket sem vagy hajlandó kihasználni, ne csodálkozz, ha páran a fórumban hülyének néznek. Most mivel lenne jobb a Kieses frissítés? Abban, hogy később bármikor frissítheted, ha valamikor az iszonyat távoli jövőben kiadnak egy újabb frissítést - amit szintén megtehetsz multiloaderrel.

A Kiesért cserébe viselheted a gyerekbetegségeket, a direkt kihagyott funkciókat, a prémium alkalmazások hiányát. A "főzött" romok egy csomó dologban sokkal jobbak (prémium social hub, hogy a minimumot említsem pl.), és a hivatalos változat is instabil. Akkor meg? Lehet, hogy szart kapok a pénzemért egy idióta mogultól, de legalább tisztán. Ámen. Szerinted tényleg akkora túlzás, ha ezt zombi mentalitásnak nevezem? Zombi vagy ember, ZOMBI VAAAGY.

Apropó instabilitás. Fontos kérdésem lenne a 2.0-t használóktól. Nálatok is jelezték már, hogy a telefon nem hívható (pedig be volt kapcsolva és nem repülő módban)? Mint kiderült, pénteken egy fontos üzleti találkozót szalasztottam el. Gondoltam magamban, kurv'annyukat hogy nem hívnak, most meg közölték, hogy fél napig egyfolytában próbálkoztak. A telefonon mindez nem jött át. Ez a sokadik eset a sokadik embertől. Szóval kezdhetek anyázni és dühöngeni, milyen szar ez a Bada 2, vagy szervizbe kéne vinni a telefont?

consono: kétszer futottam át az oldalt, de nem látom, hol linkeltél firmware-t.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8334) leslieke válasza consono (#8332) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Egyetértek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8335) leslieke válasza Silenzio (#8333) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak hálózati hibánál fordult elő, hogy nem voltam elérhető. Vidd el szervízbe, ha újra előjön.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8336) David3 válasza Silenzio (#8333) üzenetére


David3
őstag

Repülő üzemmódban a készülék letiltja a GSM hálózatot. Ez a cél arra szolgál, ha épp repülőgépen vagy, ne kelljen kikapcsolni a telefont, de beállítod ezt az üzemmódot, így nem zavarja be a repülőgép rendszerét.

Igen, ennyi az egész. :)

Jaaa, hogy nem repülőmódban! Félreolvastam. :)

Más: Megjelent HVGA felbontású készülékekre az 1.1.1-es szótár, így Wave Y tulajdonosok már frissíthetnek is!

[ Szerkesztve ]

(#8337) kaller1 válasza consono (#8332) üzenetére


kaller1
veterán

máshol egészen jól tartja magát

Ez nem vigasztalja azokat a hazai tulajokat, akik beleugrottak a megjelenése után nem sokkal, aztán fél év alatt elveszti az értéke felét. Majd nézd csak meg, eljön a nyár, és a wave 1 használt ára beesik 25k környékére, de nem azért, mert annyira rossz készülék lenne.

.::> <::.

(#8338) consono válasza kaller1 (#8337) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, nem :) Fel fog menni az ára abban a pillanatban, hogy lesz rá ICS :D Mondjuk most is ott van az ára már...

Silenzio: erre gondoltam :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1588195, egészen jól muzsikál, csak a backupomat nem tudtam visszatenni (persze lehet, hogy a Kies új verziója miatt...) A zenefelismerés mondjuk pont féloldalas benne, mert a felvett zenét nem hajlandó tag-elni, de ez a hangfelveő hülyesége... Tényleg, van mp3-ba rögzítő hangfelveő Badára?

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8339) Silenzio


Silenzio
addikt

Szerintetek van annak realitása, hogy témákat gyártsak Badára? Elég jó ötleteim vannak. Viszont nem ártana vele egy kis pénzt is keresni. Hogy működik vajon ez az egész, kit kell megkeresnem, ha a témámat fel akarom rakni az Appsra, akár ingyenes, akár fizetős?

(#8338) consono :R

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8340) janes1976 válasza Silenzio (#8333) üzenetére


janes1976
őstag

Bada RIP. Ennek a rendszernek VÉGE, és én kérek elnézést, hogy le mertem ezt írni. Meg azt, hogy a Samsung 1 év alatt lófaszt se csinált vele. A 2.0-ától se kell nagyon elájulni. Itt nem ez a gond. Itt aza gond, hogy lassan már csak a legelvakultabb wave 1-es tulajok tartanak ki e rendszer mellett. :(

Mert a Samsung elhúzta a mézesmadzagot hogy majd így lesz meg úgy lesz meg fasza lesz minden, tejjel-mézzel folyó kánaán, és ebből lett a nagy semmi. Elzárták a pénzcsapot. :K

Amúgy meg minden tiszteletem annak, aki még kitart :)

A szomorú az, hogy a teló még mindig nagyon rendben van, csak KÁR hogy Badát futtat. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8341) janes1976 válasza kaller1 (#8337) üzenetére


janes1976
őstag

pont erről (is) beszélek

Úgy fog járni a Bada mint a Nokia a Symbiannal.

És ez a köcsög SAMSUNG hibája. :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8342) Silenzio válasza janes1976 (#8340) üzenetére


Silenzio
addikt

Tény, de ez nem újdonság. Attól, hogy számtalanszor nekifutunk a témának, még a tények maradnak, mert a tények makacs dolgok. :) Ha RIP, akkor hagyjuk csendben elrohadni! Én azért várom azt az ICS-t, hátha. Nem áll szándékomban másik telefont venni a közeljövőben.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8343) Gabócza válasza Silenzio (#8333) üzenetére


Gabócza
senior tag

Apropó instabilitás. Fontos kérdésem lenne a 2.0-t használóktól. Nálatok is jelezték már, hogy a telefon nem hívható (pedig be volt kapcsolva és nem repülő módban)? Mint kiderült, pénteken egy fontos üzleti találkozót szalasztottam el. Gondoltam magamban, kurv'annyukat hogy nem hívnak, most meg közölték, hogy fél napig egyfolytában próbálkoztak. A telefonon mindez nem jött át. Ez a sokadik eset a sokadik embertől. Szóval kezdhetek anyázni és dühöngeni, milyen szar ez a Bada 2, vagy szervizbe kéne vinni a telefont?

Ilyen velem is előfordult már néhányszor, és ez szerintem nem op.rendszer függő. Volt ilyen velem WinMobile-on, Symbian-on és Androidon is. Mondjuk Badára pont nem emlékszem, bár az csak 1 hónapig volt. Nem telenor-os vagy véletlenül? Ott hallottam sok ilyen esetről. Ha őket kérdezed, akkor a SIM cserét javasolják...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#8344) David3


David3
őstag

Ha nem haragusztok meg, én azért hoznám Nektek a híreket, én egyelőre még nem temetném a badát, révén, hogy tök elfogult bada felhasználó vagyok. ;]

Samsung Kies frissítés Windows 8 támogatással.

(#8345) Silenzio válasza Gabócza (#8343) üzenetére


Silenzio
addikt

De, telenoros. Rájuk jellemző? Remek.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8346) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
mennyire karcálló az üveg, ha a fóliát leveszem a kijelzőről?
Mert már elég ronda a sok sérüléstől az a fólia. Most vettem egy bőrtokot, tehát még védve is lesz ha nem használom.

(#8347) Silenzio válasza Kal-El (#8346) üzenetére


Silenzio
addikt

Eléggé. Én kulccsal szoktam karistolni, hogy menőzzek vele. Az lett a büntetésem, hogy leejtettem és betört. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8348) Gabócza válasza Silenzio (#8345) üzenetére


Gabócza
senior tag

Eddig aki ilyen problémáról írt bármelyik fórumban ahol épp megfordultam és rákérdeztem, mindenki telenoros volt. Ahogy én is. Nekem kicserélték a SIM kártyámat, ami tényleg régi volt, jó pár éves, még pannonos. Azóta (kb. fél éve) nem jött elő ilyen hiba, igaz előtte se volt túl gyakran. Mondjuk ez olyan hiba, amiről csak akkor tudsz, ha utólag elmondják neked. De az feltűnt, hogy ha engem nem tudtak hívni és én telefonáltam egyet, akkor észhez tért.
Esetleg ha régi SIM kártyád van, egy próbát megér a csere. Ingyenes.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#8349) Silenzio válasza Gabócza (#8348) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez az, hogy nem. Egy éve kaptam a telóval.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8350) osztraksajt válasza Gabócza (#8348) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem 2-3 éve egy T-s kártyával fordult elő rendszeresen, a két telefon a kezemben volt és full térerő jelzésnél sem volt kapcsolható, persze hívni lehetett róla. :W Kártyacsere megoldotta.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.