Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) potyi23 válasza leslieke (#8400) üzenetére


potyi23
senior tag

mar probaltam,de ugysem lett jo..! remelm megjavul...

(#8402) leslieke válasza potyi23 (#8401) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wifin nálam sikeresen frissített a widget, 3G-n nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8403) TomWexX válasza leslieke (#8402) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam frissül wifi-n is 3G-n is, csak kár hogy verőfényes napocskát mutat mikor már sötét van. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8404) leslieke válasza TomWexX (#8403) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hálózati hiba lehet nálam, mert más se megy 3G-n. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8405) ABal válasza TomWexX (#8403) üzenetére


ABal
őstag

Tegyél rá olyat, ami leköveti a napszakokat is!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8407) leslieke válasza David3 (#8406) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha működőképes verzió is lesz, megugrik felfelé a Wave ára. :DDD ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8408) laden válasza David3 (#8406) üzenetére


laden
tag

Hát consono már beszámolt róla, hisz ő is a fejlesztők közt van. A srác elég gyorsan halad szerintem. Pár nap leforgása alatt képes volt bebootoltatni a rendszert szeretett vasunkon. Remélhetőleg a modemmel is tudnak valamit kezdeni. Igaz épp ma olvastam, hogy lesz egy pár hét kihagyás, mivel mike gépe elfüstölt. Remélem sikerül nekik összehozni. :)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8409) David3 válasza leslieke (#8407) üzenetére


David3
őstag

Az biztos, hogy akkor sokan vennék, ha tényleg működne.

Amúgy ma még lehet összedobok egy cikket, a Tizenről pár újdonságot...

(#8410) TomWexX válasza ABal (#8405) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez a gyári 2.0-s livepanelbe épített widget, amit nem lehet cserélni. Egyébként most már holdat mutat, este 20 órakor van a váltás.

(#8406) David3 Ha sikerül összehozni egy teljesen stabil (legalább annyira mint egy alapból androidos telefonon) androidot, akkor én biztosan fel fogom rá hegeszteni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8411) ABal


ABal
őstag

Az Androidra a Wave-en én is nagyon kíváncsi lennék... de mi lenne a memória elfogyással? Ez nem jön majd elő Android alatt? Az Androidnak nem kell több memória alapból mint amivel a Wave rendelkezik?
Consono?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8412) TomWexX válasza ABal (#8411) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem kell az androidnak több memória, cserébe viszont sokkal jobban kezeli mint a bada. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8413) ABal válasza TomWexX (#8412) üzenetére


ABal
őstag

Az nagyon jól hangzik. Bárcsak tényleg összejönne! :K Az oprendszer csere is nagyot lendítene számomra a telefon használhatóságán. (ima helye)

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8414) Nimda


Nimda
addikt

Én inkább arra lennék kiváncsi,hogy ha sikerül valami véletlen folytán a portolás,hogy oldják meg az android market használhatóságát...S8500 a kompatibilitási listában?:)

(#8415) leslieke válasza Nimda (#8414) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A régebbi próbálkozásoknál ez működött, vagyis nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8416) consono válasza leslieke (#8415) üzenetére


consono
nagyúr

Így van. A 2.2 is Galaxy S-nek hazudta magát :) Azt majd meglátjuk, hogy a RAM mire lesz elég, legfeljebb nem 6-8 progi fog párhuzamosan futni, hanem csak 2-3. Az LG Optimus 540-ben csak 256 mega van, mégis van rá ICS...

Most viszont kicsit rosszindulatú leszek: Mike-nak elfüstölt a gépe, egyelőre nem tudja folytatni a portolást. De persze semmilyen forráskódot nem osztott még meg, viszont az XDA-n elindult már a dobjunk össze neki pénzt gépre projekt... Remélem csak én vagyok rosszindulatú nem pedig egy újabb lenyúlás beindítása volt csak a pár screenshot...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8417) osztraksajt válasza consono (#8416) üzenetére


osztraksajt
őstag

Noname kínai tableteken is van market, szóval gondolom nem ez a legnagyobb gond, max APK-ból telepítenénk.

Ebben közöttünk te vagy a legkompetensebb hogy megítéld a kérdései alapján meddig juthatott ténylegesen. Remélem nem csak újabb hoax.

(#8418) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss hír: Tizen információmorzsák

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8419) Dhampir válasza consono (#8416) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekünk meg a HUF füstölt el. Gyűjtsünk kínai szódabikarbónára és elektromosságot fejlesztő biciklire, ami fagylaltgépet működtet a 2013-ban megrendezendő Költészet napján induló 24 órás versfolyamon, és dohos pincékben megrendezett progresszív filmklubokra, ahol csak dobozos sör tompíthatja a penész nyers illatát. Elnyüstöltem a karalábépucoló faragógépemet, de kakukkos órából átalakított dugóhúzóval megmentem a Földet. :))

[ Szerkesztve ]

(#8420) consono válasza Dhampir (#8419) üzenetére


consono
nagyúr

Dhampir: like :D
osztraksajt: az tuti, hogy ő ismert, elismert fejlesztő, pl az Optimus 540-re is ő csinált ICS-t, meg SE telókra is. Csak már nem merek őszintén örülni a múltbéli tapasztalatok miatt... Mindegy, majd meglátjuk!

"In God we trust. All others must bring data"

(#8421) osztraksajt válasza consono (#8420) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ez azért jó hír hogy nem egy noname Joe a srác.

Ennyit már csak kibírunk. Ha működni fog akkor az a pár hét nem oszt nem szoroz ha már 1 évet vártam egy T-s 1.2 frissítésre. Ha meg semmi nem lesz belőle akkor semmilyen időt enm vesztettünk, de legalább megvan a lottószelvény feeling, hogy hátha nyerünk. :DDD

(#8422) szebev válasza Dhampir (#8419) üzenetére


szebev
senior tag

Latom kipihented magad a husveti unnepek alatt :) ! Jot nevettem rajta !
Ha lesz android wavere, akkor tolom is ra az biztos . Az is jo hir, hogy nem lesznek memokezelesi gondok :C

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8423) Silenzio


Silenzio
addikt

Az éjjel kipróbáltam ezt a gyöngyszemet Badán. Herótom van a felszínes, árkád mobilos vackoktól. Ezeket kell nyomatni. Szépen vitte, lenyűgöző volt. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8424) peter_k válasza consono (#8420) üzenetére


peter_k
tag

Az, hogy az Optimus eleve androidos rendszerrel van ellátva, nem teszi könnyebbé a munkát?
Azt gondolnám, hogy egy ilyen hegesztés tized annyi munka, mint egy Badás telefonra ICS-t tenni.
Nem értek hozzá, csak kérdezem. :)

[ Szerkesztve ]

(#8425) consono válasza peter_k (#8424) üzenetére


consono
nagyúr

De, sokkal egyszerübbé teszi. Bár igazából a Wavehez is talán csak a RIL meg a GPS driver hiányzik, a szenzorok és az aksi töltés/kijelzés is megy talán...

Silenzio: a szívem csücske ez a játék, nekem is fent van :)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8426) peter_k válasza consono (#8425) üzenetére


peter_k
tag

Akkor drukkolok erősen! :D

De szép lenne!

(#8427) Silenzio válasza consono (#8425) üzenetére


Silenzio
addikt

Az hagyján, most kipróbáltam a Monkey Island 3-at is. Az már nagy felbontású. Istentelen szép és simán fut. :) Aztán a Discworldöt, gond egy szál se. ;) Imádom ezt a telót, sokkal jobb, mint 320*480-as kijelzőn bámulni ezeket. Még repedt üvegen át is. Egyrészt a sok tapizástól szépen összesimult, betonstabil benyomást kelt, másrészt hozzászokott a szemem a repedésekhez. Viszont már szereztem embert a javításra, 5 és 10 közti összeg lesz a Samsung 30-as ajánlata ellenében. :P
Ráadásul azt is sikerült elérnem, hogy a háttérben stabilan fusson a Live. Eddig mindig kidobált az msn. Most már csak arra kéne megoldást találni, miért dob ki a FB ha betöltöm a chatet.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8428) vidékiürge


vidékiürge
tag

Sziasztok!

S8500-hoz, az örök élet navigációt át lehet íratni más készülékre ugye? Angol nyelvű ügyfélszolgálatukon kell jelezni igaz?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#8429) leslieke válasza vidékiürge (#8428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, át lehet tenni másik készülékre: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8430) Silenzio


Silenzio
addikt

Szerintetek ha egy órányi HD ready videofelvételtől 50%-ot merül az aksi, soknak számít? Felvettem egy naplementét és 66-ról 16-ra mentem le. Már berendeltem a telefonhoz egy speckó aksit videózáshoz, az érdekel, vegyek-e egy másik gyárit is.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8431) vidékiürge válasza leslieke (#8429) üzenetére


vidékiürge
tag

áhh, hogy le is van írva :) köszönöm! csupán azt kérdezem még, szerintetek így el is lehet adni egy licenszet használt piacon (Bada2 alatt működik csak)?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#8432) leslieke válasza vidékiürge (#8431) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A licence a telefonhoz van kötve, azaz eladható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8433) Silenzio válasza vidékiürge (#8431) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem látom akadályát. Csak a cég ne tudja meg. :P

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8434) leslieke válasza Silenzio (#8430) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem kicsit soknak tűnik az 50%.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8435) vidékiürge válasza leslieke (#8432) üzenetére


vidékiürge
tag

Áhh, kíváló :) akkor, ez szól itt mindenkinek, akinek kell 8eft-ért titokban eladó! :)

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#8436) Silenzio válasza leslieke (#8434) üzenetére


Silenzio
addikt

Kösz. Nekem is. Sajnos nem emlékszem, új korában mennyit merült, mikor az unokaöcsém ballagását vettem. :)
Asszem kinéz egy új aksi, már a biztonság kedvéért is. 4000-ért megéri egy eredeti.
Persze csak a javítás után, így is bírja 1-másfél napig.
Amúgy a ChatON mire való? Össze lehet kapcsolni más fiókokkal, vagy csak saját magán belül kommunikál? És miért kéri a telszámom?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8437) leslieke válasza Silenzio (#8436) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A badablog.hu-n van róla egy írás: Még szövegelsz? Nézd meg a Ch@t On-t!
Telefonszám a regisztrációhoz kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8438) @matthew@


@matthew@
őstag

Üdv.
Valaki tudna nekem egy jó és működő Kies telepítőt linkelni?

Matthew 24:42

(#8439) leslieke válasza @matthew@ (#8438) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a legújabb: Kies_2.3.0.12035_16_4

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8440) @matthew@ válasza leslieke (#8439) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi!

Matthew 24:42

(#8441) Silenzio


Silenzio
addikt

No, feltettem egy batterylife progit meg még egy hasonlòt. Mindkettő szerint 60%-on az aksi, holott a rendszer szerint 80-on. Eszerint ha az alapbòl indul ki 25%-ot degradálódott az aksi. Reálisnak tűnik.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8442) leslieke válasza Silenzio (#8441) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azok a progik nem jó értékeket mutatnak. Legalábbis a múltban ez volt a helyzet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8443) consono


consono
nagyúr

hupsz...

ICS a Wave-en nagyon kezdetleges állapotban.

Tudja valaki hogyan lehet beágyazni YouTube-os videót?

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8444) lacus46


lacus46
csendes tag

sziasztok . bocsi h nem olvasom végig . van olyan h gondol 1-t a vawe 1 és magátol ujraindul ? 2 x csinálta . nem lehet h vki külsö forrásbol ráül a telora ? köszi , lehet tudatlan vagyok .

(#8445) San398 válasza consono (#8443) üzenetére


San398
őstag

Reméljük nem hagy alább a kezdeti lelkesedés! Csak így tovább! Hány éves ez a Mike, hangja alapján elég fiatal?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#8446) leslieke válasza consono (#8443) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi a videót: badablog.hu-ra is felkerült: [link] :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8447) consono válasza San398 (#8445) üzenetére


consono
nagyúr

Passz, így a neten elég nehéz megítélni :) Mivel van sok ideje ilyennel játszani gondolom egyetemista még.

"In God we trust. All others must bring data"

(#8448) SlyChocolate válasza Silenzio (#8423) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Honnan szedted le?

(#8449) Silenzio válasza SlyChocolate (#8448) üzenetére


Silenzio
addikt

Sima Kies alkalmazások. Battery-re keresve jöttek ki. De ha Lesliekének igaza van, nem mész velük semmire. Szerintem szar az aksim, de ha ez sem mérvadó, csak úgy tudom felmérni, mennyire, ha valakivel csinálok egy összehasonlítást.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8450) F-ECT$ válasza Silenzio (#8449) üzenetére


F-ECT$
titán

Igaza van.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.