Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) janes1976 válasza Silenzio (#8250) üzenetére


janes1976
őstag

Ha csak telefonálni kéne a telefon vennék egyet 5 ezerért, valami hulladékot. Írted. :U

Mindenki akinek Wave-je van tátott szájjal várja a Bada 2.0-át, mint a Messiást (húsvét ;] ) de mire fel? Sok helyről azt hallottam, sőt itt is írták, hogy instabil szar, még instabilabb mint az 1.2. Ebbe bízzak? ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8252) consono válasza janes1976 (#8251) üzenetére


consono
nagyúr

Ez hülyeség. A legutóbbi 2.0-kal már nincs instabilitás, fagyás, max pár hetente egyszer. De azt más rendszer (hogy egyértelmű legyen: az Android is) hozza. Én lassan egy éve 2.0-kat használok folyamatosan, az elején tényleg volt ilyen, de most már ha nem kevered a CSC-ket a firmware-ek között, akkor nincs gond. Az 1.2-vel meg egyátalán nem emlékszem instabilitásra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8253) richies válasza consono (#8252) üzenetére


richies
senior tag

nekem ne m1x volt kek halal, meg a memoria elfogyas folyamatosan..
s erezhetoen lassabb az egesz op rendszer.
hivatalos EU 2.0...

Rozsomak of Power

(#8254) janes1976 válasza consono (#8252) üzenetére


janes1976
őstag

Arra gondolok, hogy nagyobb léptékű fejlődés kéne a Badának + szélesebb körű alkalmazások. Ilyenekkel ne gyertek, hogy idő kell neki, mert ez nonszensz. Volt idejük rá.

Lehet hogy stabil a hivatalos 2.0, de az alkalmazások száma és milyensége viccé teszi az egész oprendszert.

Nekem 1.2 van a wave 1-esen és sose fagyott meg és memóriaelfogyásom se volt. Na ez stabil, csak lófaszt nem lehet rá letölteni, mert már mindenhez Bada 2.0 kell, ami wave 1-esre még nincs hivatalosan és tartok tőle hogy nem is lesz. Szerintem kimaradunk.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8255) potyi23


potyi23
senior tag

Hi.nemtudok letolteni a samsung appsrol,mert Azt irja ki hogy :Hiba A fiok ebben az orszagban nem hasznalhato.Mas fiokkal jelentkezzen be 3013 ! van fiokom is citromailos cimemre ! Mitcsinajak vele ?

(#8256) Silenzio válasza janes1976 (#8254) üzenetére


Silenzio
addikt

Pedig létezik, meg van írva, magyar nyelven. Az, hogy nem adják ki, más kérdés. A Samsung a magyarokkal feltűnően szívózik... Ld. az ingyenes navigáció esetét a Navmivel. Mi persze nem kapjuk meg, mert a Samsung szerint nincs itt az ideje.

A Bada 2.0-t én is utálom, viszont az 1.2 szerintem jó volt. Csak azzal meg böngészni nem lehet normálisan.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8257) janes1976 válasza Silenzio (#8256) üzenetére


janes1976
őstag

Ezért írtam az 1.2-ről, mert nekem az van fenn, így a 2.0-ról nem tudok nyilatkozni. Böngészés az kritikán aluli az 1.2, az biztos, de a teló feltűnően stabil. Az a baj hogy tartok tőle és nagyon is úgy néz ki, hogy az az idő amit említesz, az sose fog eljönni.

Viszont hogy miért szívózik a magyarokkal? Ez érdekes kérdés, erre már én is gondoltam, hogy kiválasztott nép vagyunk e tekintetbe. Csak ahogy te se, én se tudom a választ, a samsungnál meg úgyse fogják elárulni. :W

Őszinte leszek. Én amikor megvettem ezt a telót, hittem a samsungnak, hogy komolyan gondolja a badát és annak jövőjét. Ha nem ezt hittem volna, meg se veszem a készüléket. Beetettek a gecik, mert ócsó volt tudásához képest a wave, nyilván azért, mert Bada volt rajta. Eltelt kb. 1 év és semmi az ég egy adta világon nem történt. Mert kéremszépen ez nem fejlesztés, amit 1 év alatt bemutattak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8258) leslieke válasza potyi23 (#8255) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Válts országot és abba jelentkezz be, ahová a regisztrációt is csináltad anno.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8259) janes1976


janes1976
őstag

Jelen pillanatba a Bada vegetál és vegetálni is fog. Látszik, hogy alig tesz már bele lóvét a Samsung. Volt fejlesztőverseny, miért is? Hogy a sok "átvert balek" tudja, hogy még van Bada és hogy komolyan veszik, de ez nyílván nem erre irányult hanem arra, hogy köztudatba tartsák a Badát. Ezt minimális ráfordítással el is érték.

Na mindegy részemről lezártam a Bada témát, mert már nem tudok újat, pozitívat írni. ;]

Viszont a készülékekkel amit a Samsung a Badára szán nincs bajom, csakhát az kár, hogy Badát futtatnak. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8260) leslieke válasza janes1976 (#8259) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre te most jöttél csak rá??? :F A topik törzstagjai ezt már régóta tudják, többször le is lett írva ide: Bada=tartalék rendszer, Android=pénzkeresés.

Na mindegy részemről lezártam a Bada témát, mert már nem tudok újat, pozitívat írni.

Ezen jót röhögtem. Volt nekünk egy bokrosolajos nevű temetkezési vállalkozónk, aki pont ugyanezt művelte, mint amit ma tőled lehetett olvasni. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8261) janes1976 válasza leslieke (#8260) üzenetére


janes1976
őstag

Képzeld, most! Eddig türelmes voltam, kitartottam, elkötelezett voltam a rendszer iránt, vártam a sült galamra. Még egy ilyen hülyét mint én. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8262) Silenzio válasza leslieke (#8260) üzenetére


Silenzio
addikt

Minek ez a tartalék? Én arra is gondoltam már, hogy 2010-ben, mikor a Wave kijött, többe került az előállítása, mint amennyiért adták... Megéri?

leslieke: amúgy neked miért van két Wave-ed? A dizájn vagy az ár miatt? Bár a Wave 3-asod árából simán vehettél volna valami menő droidos telefont is.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8263) janes1976 válasza leslieke (#8260) üzenetére


janes1976
őstag

Emlékszem rá. Sokat írtam annak idején ebbe a fórumba. Főleg mikor megvettem a készüléket rengeteget segítettek.

Temetkezési vállakozó? Ez jó. :C Viszont sajnos :U igaz.

Bocs ha kellemetlennek tartod a délutáni írásaimat, de szítbuktam. :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8264) leslieke válasza Silenzio (#8262) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

consono itt megírta minek: [link]

Megéri? Meg! Több millió eladott Wave telefon. Akadnak országok, ahol igen komoly részesedést tudott szerezni a bada is!

Wave 1& Wave 3: két SIM-kártya, 2 telefon. Elégedett vagyok a telefonokkal is és (többé-kevésbé) a rendszerrel is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8265) potyi23 válasza leslieke (#8258) üzenetére


potyi23
senior tag

telefonon belul vatsak orszagot ? Vagy csinaljak uj regisztraciot ?

(#8266) leslieke válasza potyi23 (#8265) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefonon belül csak a magyar Samsung Appsba lehet bejelentkezni és regisztrálni. Országot váltani a Kiesen belüli Appsban lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8267) Silenzio válasza leslieke (#8264) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez jogos is talán, de a szabadalmi para első sorban, sőt, szinte kizárólag az amerikai piacot érinti. 300 milliós bázis, a világ kulturális segglyuka, de a jelentőségét túlbecsülik, pláne az üzleti világban...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8268) potyi23 válasza leslieke (#8266) üzenetére


potyi23
senior tag

megprobaltam csinalni uj samsung fiokot a telefonon,egy citromailos cimre,visszaigazolasis seikrul,de amikor bekellene lepni,egyzseruen helytelen nevet vagy jelszot ir !

(#8269) consono


consono
nagyúr

Egy kis témaváltás: Android terén kicsit felpörögtek a dolgok, csatlakozott a fejlesztéshez Mike Gapinski aki eddig LG-re és SE telefonokra készített Androidod. Ráadásul Rebellos legfrissebb kernele is elérhető lett, meglátjuk mi lesz belőle, de ilyen jó esélyünk működő androidra még nem volt!

Egy kis kedvcsináló:

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8270) leslieke válasza potyi23 (#8268) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

gmail vagy hotmail címmel próbáld meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8271) Dhampir válasza janes1976 (#8259) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem tetszik a Bada, máskülönben nem használnék Wavet. :)

(#8272) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Régen nem volt már programajánló, itt van két akciós alkalmazás:

Voice Transformer
Sound Box Horror

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8273) szimike79 válasza consono (#8269) üzenetére


szimike79
őstag

Ha tényleg összejön nekik egy működő droid, még az is lehet, hogy kipróbálom. Feltéve, hogy akkor még meglesz a Wave.
Amit az utóbbi időben művel nekem 2.0-val, az már a sírjak, vagy nevessek kategória. Csak már nem akarom a teló hülye érthetetlen húzásaival a fórumot terhelni, mert a végén bokrosolajos sorsára jutok én is. Az biztos, hogy az 1.2-höz képest kész katasztrófa lett az egész. Csak nagy önuralom árán sikerül megállnom, hogy földhöz vagdossam. :((( :( :((( :W

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#8274) consono válasza szimike79 (#8273) üzenetére


consono
nagyúr

Ez ugye már ICS, tölti az aksit, nincs az a lekapcsolós bug, ami volt a froyoval, de cserébe nem megy a touchscreen még... Azért ez sem rossz 2 nap alatt ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#8275) leslieke válasza szimike79 (#8273) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meg kell tartani a telefont addig. :DDD

Milyen problémák jönnek elő 2.0-al és melyik fw van fent?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8276) janes1976


janes1976
őstag

Akinek Wave 1-ese van, azt nem segíti ki, hogy wave 2-esen meg 3-ason milyen jó a 2.0. :U

Oké, de már egy csomó programnak 2.0 kell. Nézegettem a Samsung Appsot. A köcsög Samsung nem látja, hogy 1.2-re már elnézést, de lófasz nincsen? :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8277) consono válasza janes1976 (#8276) üzenetére


consono
nagyúr

leslieke 1.2-n és Wave I-n van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8278) kaller1 válasza szimike79 (#8273) üzenetére


kaller1
veterán

Tényleg ennyire rossz a 2.0? Ha igen, akkor nem is várok rá frissítést.

.::> <::.

(#8279) leslieke válasza consono (#8277) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Marad is Wave 1-en az 1.2, azzal adom oda majd keresztfiamnak.

(#8278) kaller1 Nem ennyire rossz, de vannak hibái, pl.: a gagyi hívásnapló, kivették a zenefelismerést, W1-2-n továbbra is van memóriaelfogyás.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8280) janes1976 válasza kaller1 (#8278) üzenetére


janes1976
őstag

"Tényleg ennyire rossz a 2.0? Ha igen, akkor nem is várok rá frissítést."

Figyuzzál? Mióta várunk rá 2.0 frissítést? Szerinted jönni fog? Őszintén. Minden jel arra mutat hogy jönni fog? :(((

Azért én nem fogok meglepődni, ha a wave 1-esek kimaradnak. :(((

Mer ígérgetés az van dögivel, de próbáld ki, írj egy levelet a samunak hogy mikor jön wave 1-re a 2.0 hivatalosan és figyeld meg mit válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8281) consono válasza janes1976 (#8280) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, jönni fog. Már majdnem minden európai országban kijött. Ez számomra azt jelenti. De persze ha nem jön Kiesen keresztül az sem érdekel, csak akkor a hőbörgők tábora lesz nagyobb...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8282) kaller1 válasza janes1976 (#8280) üzenetére


kaller1
veterán

Nem csak az a lényeg, hogy jön-e, hanem hogy mi jön. Ha nem jó, akkor inkább ne is jöjjön, szvsz.

.::> <::.

(#8283) leslieke válasza janes1976 (#8280) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ma már egyszer írtam: ha kell a 2.0 ne várjál, hanem multiloaderrel tedd fel!!

Ennyi kell hozzá:
1,Firmware frissítés menete,
2, Magyar nyelvet tartalmazó, érintetlen szoftver! (XEH régió is van benne), S8500XXLA1_S8500OXDLA1_VDC jelszó: samfirmware.com
3, vagy a módosított változat: GT-S8500_XEZ_1_2012.01.13_XXLA1-OXDLA1_CFW_BY_NAMI, részletek itt: [link]

Európa nagyrészének, és már Ázsiának is van Wave 1-re bada 2.0. Szóval jönni fog, csak az a kérdés, hogy mikor.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8284) janes1976 válasza leslieke (#8283) üzenetére


janes1976
őstag

Az a baj, hogy bár nagyon kéne a 2.0, de én (is) a hivatalos frissítést szeretem, nem pedig a házi barkácsolgatást. Úgyhogy én is a hőbörgők táborához tartozom. ;]

Meg ahogy írtam délután, nemcsak a 2.0-ról van szó, hanem az alkalmazások milyenségéről és mennyiségéről is. Az a baj, hogy a 2.0 nekem nem elég. ;] Bár több alkalmazást lehetne letölteni a telóra való igaz, de ezek az alkalmazások még mindig nem hozzák az elvárt szintet. ;] A magyar alkalmazások számáról meg nem is beszélek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8285) szimike79 válasza leslieke (#8275) üzenetére


szimike79
őstag

A firm-et látod az aláírásomban, az már elméletileg nem bétás.
A böngésző szinte a használhatatlan kategória lett. Legtöbb esetben vagy félig tölti be az oldalakat, vagy egyáltalán nem, és szép fehér oldallal befejezi a betöltést. Ha esetleg flottul menne minden, és betölti az oldalt, akkor pedig jön a jól ismert "az oldal túl nagy" üzenet. Widget-eket már nem is rakok ki , mert ha játszom valamivel (bár mostanában az is egyre ritkább) bezárja az összeset.
Produkált 2-3 alkalommal olyan fagyást, hogy negyed órát küzdöttem vele, mire sikerült egyáltalán életet lehelni bele, csak többszöri aksi ki-be segített rajta, de az is csak nehezen.
Két alakalommal az ébresztő fél órával később ébresztett, mint kellett volna. :Y És hogy miért, a mai napig nem tudom. Még szerencse, hogy csak 1,5 km a melóhely, épp hogy beértem.
Ezek most csak hirtelen jutottak eszembe, de a lista nem csak ennyi.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#8286) janes1976


janes1976
őstag

Ráadásul ha már itt tartunk, az okosok (nem én) szerint ezeket az alkalmazásokat átnézik és engedélyezik, de tömve van a Samsung Apps használhatatlan, kritikán aluli alkalmazásokkal. Egyszerűen semmire se valókkal.

Meg mégy egy dolog. Kijött a 2.0. Ha jön a 3.0 akkor megint az összes alkalmazást át kell rá írni? Ez normális amúgy? Én nem értek hozzá, laikus vagyok ezért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8287) leslieke válasza janes1976 (#8284) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sírás helyett továbbra is a multiloadert ajánlom, és lesz 2.0. :P

Alkalmazások: valóban nem sok az, ami van. Ráadásul minden alkalmazásra jut két téma. :W
Megoldás itt is van: váltás droidra, iosre.

Magyar alkalmazások: épp ma jelent meg a badablog.hu-n, hogy elérte a 100(!!)-as letöltésszámot az angol-magyar szótár. Fizetős, de a legolcsóbb kategóriában van. Ezek után te fejlesztenél?? Megjegyzem, ha ingyenes lenne, halál biztos vagyok benne, hogy sokkal többen leszedték volna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8288) janes1976 válasza leslieke (#8287) üzenetére


janes1976
őstag

Oké. Gondolkodom rajta. :R

Viszont pont ezt magyarázom, hogy a Samsung bassza el ezt az egész Badás dolgot, csak nem értem mit akarnak ezzel elérni. Továbbá furcsának találom, hogy az elején beleöltek egy csomó geppát, és ahogy telik múlik az idő, egyre kevesebb benne a zsé. Mintha a Samsung meghátrálna vagy nem foglalkozna annyit a Badával, mely éppen csak köszöni jól van. Ennek viszont ellentmond az a dolog, hogy Badás mobilokat meg löki a piacra. Érthetetlen. Azzal értek egyet, aki azt írta délután, hogy az egészbe a profit a legfontosabb. Hogy hány telefont ad el.

A megoldás rész tetszik. De ez kell hogy megoldás legyen? Váltsál? Hát végül rákényszerít a Samsung egy csomó embert erre is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8289) leslieke válasza janes1976 (#8288) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezekre is van válasz:

1, a bada tartalékrendszer.
2, vannak országok, ahol jelentős piaci részesedést ért el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8290) janes1976 válasza leslieke (#8287) üzenetére


janes1976
őstag

De amúgy a Wp7-et is hasonlónak tartom a Badához. Ott se nagyon lehet tudni mi lesz. Hogy fejlődik, milyen ütemben fejlődnek az alkalmazások, lesznek-e magyar alkalmazások stb. Lutri.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8291) janes1976 válasza leslieke (#8289) üzenetére


janes1976
őstag

:) De basszus amikor pl. Te megvetted a wavet, akkor tudtad hogy ez egy tartalékrendszer? Mert én nem, én úgy voltam vele, hogy ez egy jól fejlődő, fasza oprendszer lesz, sok alkalmazással, köztük magyarokkal is.

Látom, szerintem a Wp7 még nagyon friss, meg fosnak tőle, mint mi annak idején, hogy mi lesz a Badával. Komolyan kell-e venni vagy nem. Gondolom, aki Wp7-es telót vesz abba is ez játszódhat le. Meg ugye sokan bejáratott oprendszert akarnak és nem pazarolnak pénzt gyerekcipőbe járóra, meg olyat amihez van egy vagon magyar alkalmazás is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8292) leslieke válasza janes1976 (#8290) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eladásban a WP7-nél jobban teljesít a bada: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8293) leslieke válasza janes1976 (#8291) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudtam mi lesz a sorsa. Most se lehet tudni. Tesztek, videók, na meg a Wave 1 szépsége alapján választottam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8294) janes1976 válasza leslieke (#8293) üzenetére


janes1976
őstag

"Tesztek, videók, na meg a Wave 1 szépsége alapján választottam." Én magam is, ezért van wave 1-esem. :) Viszont én adtam türelmi időt a Badának, ami lejárt. Most fogok váltani, pont azon gondolkodom, mire váltsak. Most nem úgy lesz mint amikor megjelent a wave 1 és teljesen rabul ejtett. Itt a telefon volt a nyerő és leszartam hogy Badát futtat, mivel mindenhol azt olvastam hogy ennyi meg annyi pénzt öl bele a Samsung, meg hogy milyen jó lesz majd. Most oprendszer lesz az első és utána nézek telót. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8295) szimike79 válasza consono (#8274) üzenetére


szimike79
őstag

2 nap alatt tényleg nem rossz. :K Bár az előző próbálkozások sajna zátonyra futottak, kíváncsi leszek, hogy az akkor felmerülő gondok hogy oldódnak meg. Én személy szerint örülnék egy használható droidnak.

kaller1: Pont ezért nem akarok probléma hegyeket írni, mert lehet, hogy ezek csak egyedi jelenségek nálam. Nem szeretném másnak a kedvét elvenni a 2.0-tól. Itt sokan elégedetten használják, és bejött nekik.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#8296) kaller1 válasza leslieke (#8292) üzenetére


kaller1
veterán

Most még. Én nem vagyok wp7 párti, de a badától minden téren komolyabban összerakott rendszer.

.::> <::.

(#8297) leslieke válasza szimike79 (#8285) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy újratelepítéssel, esetleg a Nami-féle verzióval megnézhetnéd, hogy elmúlnak-e a hibák nagyobbik része.

Ez a később ébresztett érdekes jelenség. Eddig csak olyanra volt panasz, hogy egyáltalán nem ébresztett.

(#8296) kaller1 meglehet, hogy előrébb fog kerülni, de pl. a csempéket nagyon sokan visszataszítónak tartják. legalábbis azok, akiket megkérdeztem.

(#8294) janes1976 ha nekem kellene váltani (ami nincs napirenden), akkor Nokia N9 lenne. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8298) janes1976 válasza kaller1 (#8296) üzenetére


janes1976
őstag

Wp7-en is gondolkodom, de a telefonok nagyon nem tetszenek eddig.

Az a baj, hogy ha droidos fórumot olvasol, ott is nagyon sokan panaszkodnak.

Nincs egy jó oprendszer? Alma?

N9 jó teló, de ott is az oprendszer halott. Ráadásul a nokia nyomatja a wp7-es telefonokat, úgyhogy az az oprendszer is a bada sorsára fog jutni, sőt az sztem még odáig se jut el.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8299) kaller1 válasza leslieke (#8297) üzenetére


kaller1
veterán

pl. a csempéket nagyon sokan visszataszítónak tartják.

Köztük vagyok én is. :) Véleményem szerint a Nokia idővel nagyot fog rántani a wp7 piacon, pláne, ha a ms beadja a derekát, és a gui-hoz engedi hozzányúlni nokiáékat.

.::> <::.

(#8300) janes1976


janes1976
őstag

Gyakorlatilag a MeeGo már nem is létezik. Így hát írni meg nem fognak rá semmit, tehát itt az N9 tulajokat sajnálom, akik nagyon megszívták, ráadásul leszurkoltak egy kisebb vagyont a telóért.

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n9_az_elso_mohikan/adatatvitel_akkumulator.html

Az összegzés résznél. :U

Érdekes amit belinkeltél. Ki tudja mit akar a Nokia?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.