Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) lacus46


lacus46
csendes tag

Sziasztok . valami jo tanácsra lenne szükségem , hiába szeretném feltenni a 2.0-t nem megy :O mikor rádugtam a telcsit , kies elindult , irta h van frissités , elinditottam , aztán megált és irta h a legfrissbb van fent , de nem . :W mi lehet még ? ráteszem , legfrissebb , és nincs rajta . lécci HELP.

(#8952) s4tch válasza tonylau53 (#8950) üzenetére


s4tch
veterán

2.0 alatt a file manager nem együtt mutatja a meghajtók tartalmát...

(#8953) TomWexX válasza tonylau53 (#8950) üzenetére


TomWexX
addikt

Láma kérdés, de a fájlkezelőben felül átállítottad hogy a memóriakártyát lássa?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8954) leslieke válasza lacus46 (#8951) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi az eredeti fw, ami most van fent?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8955) tonylau53 válasza TomWexX (#8953) üzenetére


tonylau53
csendes tag

Tc-vel másoltam át a fájlokat a kártya other bada, ill. java mappába. lehúztam a kábelröl, és a teló menű-fájlok-memóriakártya-egyéb-BnRHVol-badaApp ill.JavaApp mappában azt írja, hogy "nincs fájl"

S8500 Wave Nexus XXLA'(Bada2.0), Samsung note 2 LTE

(#8956) TomWexX válasza tonylau53 (#8955) üzenetére


TomWexX
addikt

Rendszerfájlokat nem lehet a telefonon látni. Mit akartál oda másolni?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8957) potyi23


potyi23
senior tag

Hi. Valaki nekem : egyik haver hozott samsung Wave II telt,valami olyan videot kapott ami lefagyassza 10 masodpercen belul ha rendszerbe van.Mit tudok vele csinalni ? boot menube felsem ismeri ,vagy ottis lefagy,vagy kilep. Memoria kartyat+simkartyat is kivettem ! mit lehet ilyen telefonnal csinalni?

:(((

(#8958) lacus46 válasza leslieke (#8954) üzenetére


lacus46
csendes tag

azt hol látom ?

(#8959) tonylau53 válasza TomWexX (#8956) üzenetére


tonylau53
csendes tag

appokat, smt, widgettet stb

S8500 Wave Nexus XXLA'(Bada2.0), Samsung note 2 LTE

(#8960) leslieke válasza lacus46 (#8958) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Kies írja ott ahol szól, hogy van frissítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8961) laden


laden
tag

Boot menü? Valamiről lemaradtam?

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8962) lacus46 válasza leslieke (#8960) üzenetére


lacus46
csendes tag

S8500BSKG1/S8500TMHKG1 (TMH )

(#8963) TomWexX válasza tonylau53 (#8959) üzenetére


TomWexX
addikt

Témát (smt) a telefon memoria/others mappába másold, és a beállítások /kijelző/téma-n belül látni fogod. Appot nem tudsz így telepíteni, külső widgetet én 2.0-n nem használok, úgyhogy abban nem tudok segíteni.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8964) leslieke válasza lacus46 (#8962) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A TMH a T-Mobile kódja, valamilyen bada 1.2 frissítést tenne fel a Kies és nem a 2.0-t, mert az csak független és vodás telefonokra jelent meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8965) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Tapasztalatok a 2.0-val kapcsolatban:

NÁLAM: Se az Asphalt 6, se a Sims nem indul el, vagyis az Asphalt kilő minden widgetet és kilép, a Sims, meg ilyen fehér foltos nem tudom micsoda..
Van néhány JPG file, amit nem tud megnyitni, pedig teljesen olyanok, mint a többi.
Amikor hívóképet akartam beállítani, ugyanannál a fotónál 2x is újraindult a telefon, pedig egy sima jpg file, nem tudom mire vélni! :D

Ezek csak apróságok, lehet más nem is találkozott ilyennel! :)

Más: Ez a ChatOn mire is való? Vadidegenekkel lehet chatelni? :D

(#8966) tonylau53


tonylau53
csendes tag

a marketen kívül, (pl. a Pc-ről) , hogy tudok telepíteni ?

S8500 Wave Nexus XXLA'(Bada2.0), Samsung note 2 LTE

(#8967) leslieke válasza potyi23 (#8957) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multiloaderrel tedd újra a szoftvert, leírás itt: [link]

(#8966) tonylau53 Sehogy, kivéve a javás alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8968) lacus46 válasza leslieke (#8964) üzenetére


lacus46
csendes tag

köszi . :o akkor nekem nem lehet 2.0 ?

(#8969) TomWexX válasza lacus46 (#8968) üzenetére


TomWexX
addikt

Dehogynem, multival. Leírást leslieke linkelte feletted. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8970) David3


David3
őstag

Figyelem!

Elindult a badablog.hu idei, 2012-es fotópályázata a mobilprofi.hu támogatásával!

badablog.hu Fotópályázat - 2012

Mindenkinek eredményes fotóvadászást kívánunk, mindemellett sok sikert! : )

[ Szerkesztve ]

(#8971) leslieke válasza AlesszaMusic (#8965) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sims-re hibajavítás itt: [link]
Asphalt 6 is van hasonló megoldás, csak azt nem találom.

ChatOn: a Samsung saját fejlesztésű mutliplatformos csevegőprogramja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8972) lacus46 válasza TomWexX (#8969) üzenetére


lacus46
csendes tag

Ez nekem sokk :)) csak elb...nám. :K

(#8973) TomWexX válasza lacus46 (#8972) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyáltalán nem olyan bonyolult mint ahogy elsőre látszik. De te tudod, én senkit nem akarok rábeszélni. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8974) Viktojka


Viktojka
tag

1.2-ben volt "ütemezett üzenet" (ha jól emlékszem ez volt a neve), 2.0-ban benne van? Ha igen, hol? Nem találom. :( :(

(#8975) leslieke: Zsííír! :DD Ismét köszönöm. :R Ott pont nem kerestem...

[ Szerkesztve ]

(#8975) leslieke válasza Viktojka (#8974) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üzenetek -> Speciális. Első helyen van, amit keresel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8976) gelbelex válasza laden (#8935) üzenetére


gelbelex
őstag

ha háttértár módban van a telefon úgy érzékeli mintha nem is lenne benne memóriakártya. Szóval a telefon részéről logikus, hogy visszateszi a telepítés helyét telefon-ra.

:F
Ha háttértár módban nem lehet telepíteni, akkor a rendszer ugyan mi a fenéért változtatja meg a Kies-mód beállítását? :W

(#8977) consono válasza gelbelex (#8976) üzenetére


consono
nagyúr

Mert nem látja a kártyát... Mit nem lehet ezen érteni? :) A rendszer multitaskol, ha háttértár módban van, akkor is működik a telefon (nem úgy mint mondjuk a régi SE-okon), nem látja a kártyát, de te a telefonos Samsung Appsot azért tudod, tudnád használni és telepíthetsz, telepíthetnél progikat. Mit csinálna ilyenkor? Persze, visszaállhatna, ezért mondtam, hogy ez filozófia kérdése: a Samsungnál úgy gondolták jobb, ha alaphelyzetre áll vissza, nem az előző állapotra.

"In God we trust. All others must bring data"

(#8978) s4tch


s4tch
veterán

Virus Panghoz hasonló játékot tudtok pc-re, droidra vagy symbianra? Baromira emlékeztet valamire, láttam már valahol, de nem ugrik be, hol...

(#8979) gelbelex válasza consono (#8977) üzenetére


gelbelex
őstag

Mit nem lehet ezen érteni? :) ... nem látja a kártyát, de te a telefonos Samsung Appsot azért tudod, tudnád használni és telepíthetsz, telepíthetnél progikat.

De miért telepítenék? Hiszen csak a telefonra tudnék... Ha Kies-módban a kártyára szoktam telepíteni, ez miért lenne másképp a háttértár módban? ;) És ezen álláspontom miért változna meg attól, hogy egyszer háttértár módba lépek? :F
Ezt nem értem.

ezért mondtam, hogy ez filozófia kérdése: a Samsungnál úgy gondolták jobb, ha alaphelyzetre áll vissza, nem az előző állapotra.

Ők azt is gondolták, nem fog nekem kelleni a hangprofil sem... :DD

(#8980) duvi válasza mobilefan (#8909) üzenetére


duvi
nagyúr

Szintén az 1.2 van fent és egyelőre marad is.
A jelenlegi 2.0 tuti nem kell nekem :N
Ha jól látom, erős kisebbségben vagyunk már :D

[ Szerkesztve ]

(#8981) szebev válasza mobilefan (#8914) üzenetére


szebev
senior tag

Ugy nez ki en is 1.2-n maradok.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8982) AlesszaMusic válasza leslieke (#8971) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Köszönöm!

Más: Sikerült már valakinek manuálisan módosítani a hangerőket a szervizmenüben 2.0 alatt? Ha feljön a szövegbeviteli mező, bármit nyomok nem módosít semmit, és el sem lehet tüntetni.

(#8983) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Ha valaki tudja, hogy Bada2-nél hogyan kell a java alkalmazásoknál eltüntetni a virtuális billentyűzetet ne titkolja, mondja el. Előre is köszi.

A kamerával nem vagyok elégedett. A beállításokból hiányzik a kontraszt a telitettség és a képélesség állításának lehetősége. Éjszakai felvételeknél ez baj ha vaku nélkül akarok videózni. A rázkódásvédelem meg az autófókusz jó de nem hiányzott a videózásnál. A tapizós kezelés viszont megkönnyíti a kameragombbal küzdők életét.

Hiányoznak a profilok is, én használtam őket. A menügomb most nem a menübe visz ez még szokatlan. A Kies viszont szépen vissza telepítette a régi programokat ez viszont jó.

[ Szerkesztve ]

(#8984) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Újabb feketepont a Bada2-nek. A videólejátszó nem játszik le olyan AVI videókat amiket 1.2 alatt simán lejátszott :W
Elmegy a Samsung a pi.ába!!

(#8985) gyulank válasza leslieke (#8933) üzenetére


gyulank
addikt

Amúgy van itt különbség a telefonok közt azon kívül, hogy Badás, vagy Androidos?
Mert pl. i7500 nincs a listában, de ha lista csak azt könnyítené meg, hogy Badás vagy Androidos verzió kell, akkor bármelyik Androidos telefont kiválaszthatom, és működni fog ugye?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#8986) leslieke válasza Wheelbarrow (#8983) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt a leírás: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8987) leslieke válasza gyulank (#8985) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs Androidos telefonom, így nem tudom, hogy ott is működik-e az előre letöltés és későbbi telepítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8988) gyulank válasza leslieke (#8933) üzenetére


gyulank
addikt

Egy csomó dolgot nem talál ez az alkalmazás, amiből a Google play egyből kidob egy csomó verziót.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#8989) leslieke válasza gyulank (#8988) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem azonos a kettő, ezért nem talál meg mindent.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8990) gyulank válasza leslieke (#8987) üzenetére


gyulank
addikt

Na de, ha s8500-ra is tesznek Androidot, akkor sem választhatom ki, hogy s8500-as telefonra Androidos programokat keressen. Most én csak annyit akartam tudni, hogy itt a listában készülékfüggők, vagy csak oprendszerfüggők az alkalmazások. De ezek szerint szerencsére csak oprendszerfüggők. Vagyis mindegy, hogy i9100-ast választok ki,működik i9000-en, és i7500-on, és ha van Android rajta, akkor s8500-on is.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#8991) leslieke válasza gyulank (#8990) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hivatalosan S8500 nincs és nem hinném, hogy lenne Android valaha is. A házi barkácsolást meg nem fogja támogatni a Samsung.

A listában készülékfüggők és oprendszerfüggők az alkalmazások, minden alkalmazásnak ott van az adatlapján, hogy melyik telefonokra és milyn rendszerre tehető fel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8992) F-ECT$ válasza Wheelbarrow (#8983) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lehet, hogy azért hagytak ki olyan progikat (zenefelismerő) / beállításokat (kamera kontraszt) a bada2-ből, hogy lejjebb pozíciónálják? (Főleg, hogy zenefelismerés van, csak rohadtul eldugták, és megnehezítették az elérését.)

Ha már itt tartunk: mióta kijött a bada, mindig volt új verzió amit vártunk (először az 1.2, aztán a 2.0). Most van bejelentve bármi új? (Egyszer olvastam, hogy jön a 3.0, de nincs az a várakozást fokozó havi 1 hír, mint ami a 2.0-nál volt.)

Dive ever, work never.

(#8993) leslieke válasza F-ECT$ (#8992) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 3.0-át már akkor bejelentették, mikor még kint se volt a 2.0. Biztos gőzerővel dolgoznak rajta, és nem érnek rá információkat kiszivárogtatni. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8994) Wheelbarrow válasza leslieke (#8986) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Köszi, sikerült. :R
Azért röhejes, hogy eddig a telefonon néhány pöttyintéssel el lehetett intézni a dolgot most meg át kell írni a fájlt :Y

(#8995) gyulank válasza leslieke (#8991) üzenetére


gyulank
addikt

Viszont hivatalosan az i7500-as Androidos, és nincs a listában.
Na de most akkor szeretném tudni, hogy mi van azzal az Androiddal, amit házilag tesznek az s8500-ra? Nem működnek a GooglePlayről letöltött dolgok sem, vagy csak a KIESen keresztül nem lehet felrakni?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#8996) Wheelbarrow válasza F-ECT$ (#8992) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Engem ez nem nyugtat meg. A multimédia miatt esett a választásom a Wave-re. A fotó-videó képességei és az, hogy alpból lejátsza az avi-t is.
Szerintem inkább adnak és elvesznek valamit ami jó csak, hogy érezzük a törődést.

[ Szerkesztve ]

(#8997) leslieke válasza gyulank (#8995) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A GooglePlayről lehet majd letölteni, Kiesről - szerintem - nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8998) s4tch válasza leslieke (#8997) üzenetére


s4tch
veterán

Szerintem meg galaxy s-nek fogja latni a kies a buheralt wave-et, es menni fog vele az app store.

(#8999) leslieke válasza s4tch (#8998) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az is lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9000) consono válasza s4tch (#8998) üzenetére


consono
nagyúr

Eddig is így vol, szerintem nincs értelme ezen változtatni :)

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.