Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) gzbotii válasza leslieke (#9199) üzenetére


gzbotii
veterán

Es gondolom, most sem hozzak egy Desire, Omnia 7 szintjet ugye? :( (gyorsasag, stabilitas, bongeszo sebsssege, hasznos es ingyenes appok)
Mert szeretenek egy ilyet, most lenne is ra alkamam, de azert nem akarok "porul jarni" :( :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9202) gzbotii válasza leslieke (#9200) üzenetére


gzbotii
veterán

Olvasom is :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9203) leslieke válasza gzbotii (#9201) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azokkal a telefonok nem tudom összehasonlítani.

Gyorsaság, stabilitás: mindkettő rendben, fagyás még nem volt.
Böngésző: jobb, mint 1.2-ben, gyorsabb is. (de valódi tapasztalat itt W3-mal van).
hasznos es ingyenes appok: nincs változás, semmivel sincs több alkalmazás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9204) gzbotii válasza leslieke (#9203) üzenetére


gzbotii
veterán

Ertem, hogy nincs tobb, de van ingyenes, azok bar mukodnek rendesen?

Meg, pl bongeszo sebssegben mennyire lehet egy W3-hoz hasonlitani?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9205) leslieke válasza gzbotii (#9204) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Este Wifin csinálok pár oldallal tesztet mindkét telefonon. Az eredményt majd itt közzéteszem. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9206) Silenzio válasza gzbotii (#9204) üzenetére


Silenzio
addikt

Opera Minivel Wave 1-en Indexhez stopper kell. Kb. 1-másfél másodperc alatt tölt be. HSDPA-n 3-4 másodperc. Viszont szétesnek vele a péhás oldalak teszem azt.

A gyári böngésző stabilabb, lehet benne nagyítani meg anyám kínnya, de lassabb egy kicsit. Nem vészes egyik sem. Átlag olvasgatásra megfelelő.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9207) gzbotii válasza leslieke (#9205) üzenetére


gzbotii
veterán

Rendben:R
Mar miota egy ilyen keszuleket tervezek beszerezni, de annyi mindent hallani ami eltantorit

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9208) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Elérhető a Samsung Appson: NAVIGON Europe

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9209) Goldmen75 válasza leslieke (#9208) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na! Csak lehetne occóbb is:)

(#9210) leslieke válasza Goldmen75 (#9209) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A leírás szerint ez a 11.200 Ft csak bevezető ár és az első 10 napon érvényes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9211) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A badablog.hu bemutatja: Navigon Europe – Teljes Európa térképpel! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9212) Zolii44 válasza leslieke (#9192) üzenetére


Zolii44
tag

Nekem ezek vannak csak benne:
[kép1]
[kép2]
[kép3]

(#9213) Goldmen75


Goldmen75
őstag

A Facebook pl miért ír ki hibaüzenetet s kéri újból hogy lépjek be?!

(#9214) leslieke válasza Zolii44 (#9212) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A gyáriban van WL Meesenger is (bal felső sarokban):

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9215) Zolii44 válasza leslieke (#9214) üzenetére


Zolii44
tag

A gyári XLA1-ben ott volt nekem is, most XLA1 by NAMI féle van fent ebben meg nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9216) leslieke válasza Zolii44 (#9215) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hamarosan - talán még ma - jön az LC1 by NAMI, talán abban benne lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9217) consono válasza Zolii44 (#9215) üzenetére


consono
nagyúr

Ez az aktivált PSH miatt van, más az IM progi.

"In God we trust. All others must bring data"

(#9218) Dhampir válasza Silenzio (#9198) üzenetére


Dhampir
félisten

+1

(#9191) Goldmen75

:C

Én meg családon belül szerettem volna elpasszolni, hogy a nagyobb kijelző miatt Wave 3-ra válthassak.

[ Szerkesztve ]

(#9219) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Böngészőteszt: Samsung Wave 1 S8500 vs. Samsung Wave 3 S8600

Körülmények:
- mindkét telefon újraindítva a teszt előtt,
- router: TP-Link TL-WR1043ND, távolság 1 méter,

www.index.hu 5 mp <-> 3 mp
www.nemzetisport.hu 9 mp <-> 6 mp
m.mobilarena.hu 4 mp <-> 4 mp
badablog.hu 5 mp <-> 4 mp
m.prohadrver.hu 3 mp <-> 4 mp

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9220) Zolii44


Zolii44
tag

Nekem a gyári XLA1 többször lefagyott, így azért raktam fel XLA1 by NAMI féle verziót az még nem fagyott le eddig sosem.

(#9221) Goldmen75 válasza Dhampir (#9218) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kinek mi jött be:D Én még mindig favorizálom ez a modellt!! S sajnálom, de "drága" votl a tiéd:)

(#9222) Dhampir válasza Goldmen75 (#9221) üzenetére


Dhampir
félisten

Igazából nem gond, mert külön nem is hirdettem, mivel nem akarom eladni, legfeljebb, ha "drágán" megvetted volna, akkor váltottam volna. :)

(#9223) a510


a510
aktív tag

Sziasztok, 2.0-val XP-n szeretnék internetmegosztással netezni. KIES install után lett csak modem driver, csatlakozás után lesz is egy network connection, de csak 1 Mbit/s a sebessége és nincs internet kapcsolat. A network kapcsolathoz tartozó adapter automatikus ip címe 192.168.170.2 lett. Eddig 1.2-es firm esetén elindult egy program, amivel kapcsolódás után tudtam netezni. Mit csinálok rosszul, megy valakinek 2.0 és XP együtt?
Köszi

(#9224) uzerto


uzerto
tag

Sziasztok. Az egyik haveromnak nem sikerült a szoftverfrissítése. Azóta nincs download mod-ja. Tudtok rá valamilyen megoldást?
Előre is köszi!

mod.
leslieke: Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9225) Silenzio válasza a510 (#9223) üzenetére


Silenzio
addikt

Hát én csak Wifivel csináltam ezt és Win7-tel, de gond nélkül ment. XP-vel szerintem bonyolultabb.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9226) leslieke válasza uzerto (#9224) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerviz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9227) a510 válasza Silenzio (#9225) üzenetére


a510
aktív tag

Az a baj, hogy a pc-ben nincs wifi kártya, tehát csak az usb kábeles megoldás jöhet szóba. Most kipróbáltam w7-es laptopon, itt működik minden gond/beállítgatás nélkül :(

(#9228) Attelah válasza anrab (#9179) üzenetére


Attelah
tag

Ha jól emlékszem az 1.0-ban választható volt, az 1.2-ben is választható volt csak ott a középső és exponáló gomb kivételével minddel fel lehetett villantani a kijelzőt.
Legyen választható! Azért okostelefon nem?

A zsebben még mindig oldhat ha a lezár/felold gomb hosszú ideig benyomódik. De ha a többi gomb nyomódik be akkor még nem old fel, el is kell húzni a képernyőn azt a "hártyát". Az meg azért véletlenül elég nehéz sztem. :D
A restart okoz sokszor gondot sokszor. Azt kötném olyanhoz, hogy feloldott billentyűzetnél két gombot kelljen egyszerre nyomni pl 5 sec-ig, vagy ahogy a kikapcsolásnál sztem nagyon királyul megoldották, kérdezzen rá hogy biztos hogy ezt akarod?
Még jó hogy 2 telefonom, van, azon legalább szólnak, hogy mivan a másik telefonoddal?! Pedig az egy ezer éves telefon sok gombbal, tok nélkül és az mégse old fel olyankor amikor nem is kéne.

Tok nélkül egy ilyen telefont? Bátor dolog. :D

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#9229) leslieke válasza Attelah (#9228) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell ahhoz bátorság, hogy tok nélkül legyen egy ilyen telefon. Volt itt már olyan hozzászóló, akinek tokban is újraindult.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9230) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Valakinek ötlet honnan vegyek a wave-be olcsó, jó minőségű pótaksit?

Oneplus 8T 8/256

(#9231) Silenzio válasza Attelah (#9228) üzenetére


Silenzio
addikt

Hülyeség. Mint a pasik 90%-a, zsebben hordom a telefont. Csak arra kell ügyelni ne legyen mellette kulcs vagy ilyesmi. Sosem indult újra nyomódás miatt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9232) gelbelex válasza leslieke (#9211) üzenetére


gelbelex
őstag

A badablog.hu bemutatja: Navigon Europe – Teljes Európa térképpel! :)

A térképletöltéshez / regisztrációhoz wifi-s internetkapcsolat is elég..? Vagy muszáj a 3G-s?

(#9233) a510 válasza leslieke (#9229) üzenetére


a510
aktív tag

Sőt nekem tokban gyorsan merült, mert állandóan nyomta a menü gombot. Zsebben hordom én is tok nélkül, és csak a leesések okoztak kárt benne eddig. Igaz, a jobb zsebem a wave-nek van fenntartva :) Féltem a farmer szegecsek miatt, de vagy nem ér hozzá amikor kiveszem, vagy bírja.

(#9234) Dhampir válasza anrab (#9179) üzenetére


Dhampir
félisten

Úgy spóroltam a tokon, hogy mellényzsebben egy zokniba téve hordom. :DDD
Bármilyen nem szöszölős zokni megfelel erre a célra.

(#9235) Attelah válasza Silenzio (#9231) üzenetére


Attelah
tag

Nekem pl szombaton is újraindult. Puha, bőr tokban hordom zsebben. Elég szűk neki a hely egy másik teló és zsepi mellett, néha még pénztárca is mellé kerül. Kulcsok a másik zsebbe vannak. Ha leguggolok, lehajolok, kocsiban ide oda hajolgatok (ott ezért ki szoktam tenni inkább) akkor óvhatatlanul benyomódhat. Nem hordok bő gatyát nagy zsebbel de combra feszülőset sem.

Nem is ez a lényeg hogy hol tartom vagy hogy öltözködök, hanem hogy meg van neki a lehetőség hogy feloldódjon, újrainduljon. Érdekes módon az X600-as egyszer nem oldott fel 6 év alatt, pedig azon volt gomb bőven, és egyszer nem indult újra mert nem is volt rajta ilyen funkció (minek is egy telefonra? kikapcs-bekapcs oszt goo!)

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#9236) Attelah válasza Dhampir (#9234) üzenetére


Attelah
tag

Amikor meglett a teló és még tokom nem volt hozzá én is egyből zokniba tettem. 2 hetet úgy húzott le.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#9237) leslieke válasza gelbelex (#9232) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

on first startup a short data connection (ca. 25kB) is required to register your product

Szerintem az adatkapcsolat a lényeg, a típusa mindegy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9238) Attelah válasza a510 (#9233) üzenetére


Attelah
tag

Nekem a tok inkább porvédőként a fontos. Nyilván ütéstől is véd, de az a ritkább eset. A zsebem meg tele van szösszel, porral...

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#9239) Dhampir válasza Attelah (#9236) üzenetére


Dhampir
félisten

Spóroltam 200 Ft-ot. [link] :D

Talán jobb a suhogós melegítő, annak a zsebe kevésbé porosodik.

[ Szerkesztve ]

(#9240) Silenzio válasza Attelah (#9235) üzenetére


Silenzio
addikt

Az jogos, hogy hajolgatásnál, de azért a cuccaid máshogy/máshol menedzselhetnéd. Mi az az újraindulás? Tudtommal az is kikapcs-bekapcs. Vagy van különbség?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9241) Attelah válasza Silenzio (#9240) üzenetére


Attelah
tag

Zárd le (vagy ne) a billentyűzetet. Nyomd a hívás vége gombot 5-8 másodpercig. Figyeld a kijelzőt, megjelenik a Sam Wave felirat. Na ez volt egy újraindulás.

Old fel a billentyűzetet. Nyomd a hívás vége gombot 2 másodpercig. Megjelenik egy kérdés, nyomd rá hogy IGEN. Aztán sötét lesz kijelző. Ha most nem nyúlsz hozzá 10 évig akkor is sötét marad. Ha 10 év után hosszan nyomod a hívás vége gombot akkor megjelenik a Sam Wave felirat. Na ez volt egy kikapcs-bekapcs. :D
Ha nem várunk 10 évet csak mondjuk 5 másodpercet akkor is újraindul a teló---> nincs szükség újraindítás funkcióra---->véletlenül nem indulhat újra a telefon. Ilyen egyszerű. :D

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#9242) David3


David3
őstag

(#9243) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok.

Újra wave 1 telefonom van. Immáron 3 x ra. És ugyan az a készülék :D . Most vagy velem van valami gond :DDD Vagy ténleg ennyire jó a wave :DD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9244) San398 válasza snecizero (#9243) üzenetére


San398
őstag

Szerintem is-is! :D Üdv újra itt!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#9245) leslieke válasza snecizero (#9243) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eladod -> visszaveszed játékot játszol? :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9246) Silenzio válasza snecizero (#9243) üzenetére


Silenzio
addikt

De szar. :C

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9247) atala válasza Silenzio (#9198) üzenetére


atala
addikt

Nekem bőven elég amiket írtatok. A teljesség igénye nélkül.
- kisebb billentyűzet
- nem lehet testre szabni a videó felvételt, nincs időzítés
- nem lehet egyszerűen némítani

Még biztosan van pár, csak már nem emlékszem miket írtatok.
Valahol meg lehet nézni tételesen a 2.0 hibáit az 1.2-höz képest?
Nem írta le valaki?

(#9248) leslieke válasza atala (#9247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A némítás igen egyszerű: fentről legördülő menüben van a némítás/hangosítás váltó ikon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9249) Silenzio válasza atala (#9247) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem vettem észre a kisebb billentyűzetet. A némítás pofonegyszerű. A videókat meg testre lehet szabni. Időzítőt nem néztem, sosem használom. Engem csak a felvétel pause hiánya zavar, de azt az Androidból is kivették azóta. Legalábbis a Galaxy S2-ben nem találod meg 140 ezerért. :P Van viszont lassítás és tök muris. A feliratokat lehet időzíteni. Satöbbi.

snecizero: a bada 2-ben benne van csak el van rejtve. Volt itt egy leírás hogy kell bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9250) snecizero


snecizero
senior tag

Létezik már beszélgetést felvevő program ? És ha igen akkor azt hol tudom letölteni ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.