Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) leslieke válasza consono (#9749) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is az a legfrissebb, bár nekem meg ndrive nincs hozzá. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9752) Storms


Storms
őstag

Hol lehet a zenelejátszóba az equalizert bekapcsolni? ( ha van). Csak valami 5.1-et találtam.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9753) leslieke válasza Storms (#9752) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> zenelejátszó

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9754) Dhampir válasza leslieke (#9747) üzenetére


Dhampir
félisten

Most szerettem volna venni, erre ma délután, kábé 2 óra leforgása alatt pont vége lett az eddigi akciónak, és 9000 Ft-tal visszadrágult, 73 000 valamennyiről 81 900 Ft-ra. :O
2 év Samsung garanciával volt akciós.

A nagyobb kijelző miatt nekem jobb lett volna, ha telefonálás mellett ritkán wifire is használtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#9755) leslieke válasza Dhampir (#9754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ITT 71 830 Ft 2 év Samsung garanciával.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9756) leslieke válasza Dhampir (#9754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ITT egy másik 72 990 Ft-ért.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9757) duvi válasza Dhampir (#9754) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha T-s vagy akkor 62 991 Ft-ért is megveheted, 2év gari + kamatmentes részlet. Komolyabb csomagokkal még olcsóbban is...

(#9758) Storms


Storms
őstag

Esetleg nem tudtok valami progit WiFi-hez amivel lehet nézni a talált AP-ket meg a jelerősséget? Gyárinál még keresés gomb sincs :D
Érdekesen oldották meg ezt a 3.5mm-es jack-et. Semmi kupak rá vagy valami? Simán telemehet igy porral.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9759) leslieke válasza Storms (#9758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

WifiDiscover vagy WifiScanner vagy WiFiAnalyser

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9760) Dhampir válasza duvi (#9757) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem vagyok T-s, és csak a kártyafüggetlen érdekelt volna, nem használok szolgáltató által láncolt készülékeket.

(#9756) leslieke

Hú, köszönöm, tőlük vettem a Wave1-et is, de ezt nem láttam. :R

Közben megnézek egy másik boltot is, mert ott meg 62 820-ért van, kérdéses, hogy Samsung garanciával tudják-e adni.

[ Szerkesztve ]

(#9761) Goldmen75 válasza Storms (#9758) üzenetére


Goldmen75
őstag

fekete szig.szalag:D

(#9762) Storms válasza leslieke (#9759) üzenetére


Storms
őstag

Köszi :R
csináltam pár képet próbaképp, a kép tulajdonságainál ezt írja : fw 05.11 prm 07.157
Ez mennyire régi kamera Fw? (Bada 2 LC1)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9763) David3 válasza Goldmen75 (#9748) üzenetére


David3
őstag

Nekem is 2010. 12. hónapi térkép van.

(#9764) Sn[4k3] válasza leslieke (#9741) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Még egy érv a W3 mellett. Ha jól nézem, neked mindkettő meg van. Tudnál nyilatkozni a főbb részletekről, eltérésekről pro/kontra?

Most is nézem, hogy jó gyökerek vannak a Vodánál... Wave Y bezzeg van, de Wave 3 nincs :U Havi 5.000-től meg inkább jobban megválogatnám, hogy mit hozok ki két év béklyóval.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9765) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ndrive nem talál műholdat...van egy GPS status progi az meg egyből...mi lehet a bibi??

(#9766) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Újra a Wave tulajok között :) Köszönöm Dhampir ^^

(#9767) Dhampir válasza csibusz0314 (#9766) üzenetére


Dhampir
félisten

Szívesen, és én is köszönöm! :R

(#9768) radav válasza Goldmen75 (#9765) üzenetére


radav
csendes tag

Beállításokban engedélyezted neki, hogy használja a GPS-t?

(#9769) gzbotii


gzbotii
veterán

Par kerdes:

1. Miert van az, hogy jon egy uzenet, elolvasom es nem tunik el az ertesitesi feluletrol.
2. A franya bongeszo miert nem fogad el mas kezdooldalt?
3. Egy app futasi sebesseget/stabiltasat befolyasolja, hogy a telefon belso memoria vagy a memkarin van?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9770) leslieke válasza gzbotii (#9769) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1. bökj rá az üzenetre, akkor eltűnik,
2. Beállítások -> Internet -> Kezdőoldal,
3. a gagyi, hamis kártyák okozhatnak gondokat, egyébként nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9771) Goldmen75 válasza radav (#9768) üzenetére


Goldmen75
őstag

:) Köszi hogy aggódsz, de ezen már rég túl vagyok:) Ez az első lépés:D

(#9772) gzbotii válasza leslieke (#9770) üzenetére


gzbotii
veterán

A kijelzot ugy oldottam fel, a bejott uzenet ikont elhuztam balra. Elolvastam. Meg ott viritott. Toolbar le. Raboktem. Ezt ketszer. Es ta-dam meg mindig ott :) Ez nagyon jo
Amugy, ha torlom az ertesitesek kozul, az segit csak

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9773) leslieke válasza gzbotii (#9772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked azóta bajod van a telefonnal, mióta megvetted. Abban a szoftverben valami problémás. Gyári beállítások visszaállítása vagy újratelepítés lenne a jó megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9774) gzbotii válasza leslieke (#9773) üzenetére


gzbotii
veterán

Egy hard reset miatt esetleg bukhatom a fuggetlenitest (iPhone ota uj "teruleten" mindig erdeklodom :U )?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9775) consono válasza gzbotii (#9774) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem nem bukod, de ha bukod is, a FLOCK 10 perc alatt kinyitja újra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9776) spider80 válasza gzbotii (#9774) üzenetére


spider80
őstag

szerintem semmiképp. én függetlenítettem, 2x hard reseteltem,és utána adtam el. Nem reklamált a vevő,hogy nem menne a kártyája vele.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#9777) gzbotii


gzbotii
veterán

Rendben. Akkor ment is neki egy HR. Remelem javulni fog.

Amugy, a telefon nekem nagyon bejon, a dizajn (nem volt ilyen minosegi keszulekem az iPhone 4-esem ota) , a UI is tetszik. De azert nehaany ponttjan durvan elb**szot. Neha, indokolotalnul belassul, program telepiteskor egyszeruen szetfagy, csomo bug. Remelem ez javul most egy kicsit

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9778) leslieke válasza Sn[4k3] (#9764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megpróbálom összeszedni a pro és kontra dolgokat.

Wave 1:
+ fizikai kameragomb,
+ fizikai híváskezelő gombok,
- lassan vége lesz mindenféle támogatásnak,
- újonnan már nem vagy nehezen beszerezhető,
+ USB foglalat ajtóval zárható.

Wave 3:
+ nagyobb kijelző,
- nincs fizikai kameragomb,
+ stabilabb házkialakítás,
+ várható (remélhető) további fw frissítés,
+ nincs kevés a memória üzenet,
- alulra került a 3,5-es jack,
+ előoldali kamera használata a fényképezőben,
+ finomabb tapintású a ház.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9779) Dhampir válasza leslieke (#9778) üzenetére


Dhampir
félisten

A Wave 3-nak is zárható az USB-foglalata?

(#9780) leslieke válasza Dhampir (#9779) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, nyitott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9781) gzbotii válasza Sn[4k3] (#9764) üzenetére


gzbotii
veterán

A Trophymat meg ezt is elcserelnem veled, egy kis potlassal a Blade-ert :D Azt es gondolom ezt is vinned :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9782) gzbotii


gzbotii
veterán

Valaki tudna segiteni beallitani egy Yahoo! fiokot hozza. Most, hard reset utan is hibat dob :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9783) Dhampir válasza leslieke (#9780) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, köszönöm.

Egy másik kérdés, ami eszembe jutott, hogy létezik hozzá jól használható eBook-olvasó alkalmazás?

(#9784) David3


David3
őstag

Nem tudom, hogy ki mennyire követi a Tizen alakulását. Mindenről azért nem számolunk be, de a fontosabbakról próbálunk írni.

Tizen 1.0 “Larkspur” – az első végleges verzió

(#9785) leslieke válasza Dhampir (#9783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ugyanazok érhetőek el, mint a többire. Külön nem kerestem ilyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9786) Sn[4k3] válasza gzbotii (#9781) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ne húzz fel ;] Még jó, hogy ráfizetnék, de gondolom te ragaszkodsz ezekhez a gyöngyszemekhez

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9787) gzbotii válasza Sn[4k3] (#9786) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem all szandekomban :N Amugy volt Omniam 7, HD7 meg Optimus 7-el kezdtem :P ;] :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9788) gzbotii


gzbotii
veterán

No, valaki meg tudna mondani, miert is nem tudok beallitani hozza semmi fele email accountot?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9789) leslieke válasza gzbotii (#9788) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Fiókok alatt add meg a teljes e-mail címed és hozzá a jelszót. Mást nem is kell megadni. Van hotmail, gmail, yahoo, meg egyebek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9790) gzbotii válasza leslieke (#9789) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen. Elmeletileg. De megis hibat dob. Mindig :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9791) leslieke válasza gzbotii (#9790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi a hibaüzenet? Internetkapcsolat vagy wifi engedélyezve van? Beállítások -> Hálózat -> Csomagkapcsolat be vagy Beállítások -> Wifi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9792) gzbotii válasza leslieke (#9791) üzenetére


gzbotii
veterán

3g aktiv es WiFI-re is lehet csatlakozva van. Azt irja, a szerver nem elerheto...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9793) leslieke válasza gzbotii (#9792) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gmailes és hotmailes leveleket most kértem le. Esetleg a jelszóban nincs különleges karakter?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9794) gzbotii válasza leslieke (#9793) üzenetére


gzbotii
veterán

megcsak z,y,z sincs. Se Live, se Gmail, se Yahoo. Juhee :D

:W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9795) leslieke válasza gzbotii (#9794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor csak az marad, amit délután mondtam: tedd újra a szoftver multiloaderrel. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9796) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Letöltöttem egy .smt kiterjesztésű témát a badablogról, és azt írja, hogy (a fájltípus nem támogatott) Miért :(

(#9797) leslieke válasza csibusz0314 (#9796) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A telefonra másold fel az Egyéb mappába, majd a beállítások -> kijelző -> téma alatt állítsd be.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9798) consono válasza csibusz0314 (#9796) üzenetére


consono
nagyúr

Másold be a telefon egyebek mappájába!

"In God we trust. All others must bring data"

(#9799) csibusz0314 válasza leslieke (#9797) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Köszönöm, igen butus voltam ^^

Igen, a másolásig eljutottam :) Others mappába raktam alapból, csak így akartam indítani, nem is jutott eszembe a kézenfekvő megoldás, hogy beállításoknál.. -.-" :D

Más: Az appstore-ba nem találtam az Operát, most én vagyok lüke, vagy tényleg nincs Wavere? Mert egy két helyen olvastam, hogy van :/

[ Szerkesztve ]

(#9800) Dhampir válasza csibusz0314 (#9799) üzenetére


Dhampir
félisten

Opera 6.5 [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.