Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) RetepNyaraB válasza Dhampir (#9839) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

gyári német 2.0
Goldmen@: ja az opera. De mielőtt kitúrtam volna az akkut egyszercsak újraindította magát és aztán fél óra böngészéstől nem purcant meg. Szép és nem is szaggat :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9852) gzbotii válasza F-ECT$ (#9850) üzenetére


gzbotii
veterán

Most egy Wildfire S-t, de mar ment is elado listara :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9853) David3


David3
őstag

Pár képernyőfotó az Operáról. Több ITT.

[ Szerkesztve ]

(#9854) Storms


Storms
őstag

Ha csinálok egy gyári visszaállítást ezzel: Hard reset *2767*3855#
Az mit töröl le a telefonról? Töröl valami háttérképeket vagy valamit le?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9855) leslieke válasza Storms (#9854) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezen művelet elvégzése előtt fontos, hogy ments le minden adatot a készülékedről, mert a gyári értékekre állítja vissza azt! A memóriakártyát és SIM kártyát nem érinti! Ha már egyszer beütötted a kódot, nem tudod visszaállítani az adatokat, illetve a folyamatot sem tudod félbeszakítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9856) Storms válasza leslieke (#9855) üzenetére


Storms
őstag

Frissen felrakott nami lc1 V2 után ütöttem be, semmivel nem lett "szegényebb" a telefon mint előtte? :B

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9857) leslieke válasza Storms (#9856) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Maradnia kellett minden gyárinak, de a módosításokat nem tudom mennyiben érinti a hard reset.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9858) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Valaki van még rajtam kívül aki használja a 0.facebook.com-ot? Mert az valahogy nem akar bejönni Operában.. Arra marad a Dolphin akkor :/

(#9859) Storms válasza leslieke (#9857) üzenetére


Storms
őstag

Amúgy ha háttérképet akarok változtatni és megnyitok egy képet azt mért keretezi be ilyen vastag sárga vonallal? Gyári fw-be is igy van?

szerk:. amiket a kiessel feltelepítek Apps-ok azokat a telefon vagy a mem. kártyára rakja?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9860) leslieke válasza Storms (#9859) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyáriban is bekeretezi sárga vonallal. A vonalon belüli rész lesz a háttérkép.

Attól függ mi van beállítva itt: Beállítások -> Általános -> Telepítési hely.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9861) Dhampir


Dhampir
félisten

Az Opera a telefonra el tud menteni honlapokat?

Ez azért jönne jól, mert ha útközben rövid időre felkapcsolódnék wifin, akkor nem kellene az elolvasás miatt ott ragadnom, hanem letölteném, és mehetnék tovább a dolgomra. :)

(#9862) leslieke válasza Dhampir (#9861) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van lapok mentése funkció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9864) Dhampir válasza leslieke (#9862) üzenetére


Dhampir
félisten

Az jó, köszi!

(#9865) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! 2.0 alatt van olyan lehetőség, mint az 1.2-ben volt, hogy a levelező kliensben megnyitás nélkül olvasottnak lehetett jelölni egy levelet? Eddig nem találtam rá, ha van is ilyen.

(#9866) leslieke válasza Bukoba (#9865) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én se találtam, szerintem nincs ilyen opció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9867) Silenzio


Silenzio
addikt

Meggondoltam magam. A gyári Opera elég jó. Nem tökéletes, de mérföldekkel jobb mint a bütykölt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9868) David3 válasza Silenzio (#9867) üzenetére


David3
őstag

A bütykölt (ha egyre gondolunk), az Java verzió, ez pedig natív alkalmazás, így érthetően gyorsabbnak is kell lennie a natívnak, mint egy Java-snak. Ezért várták olyan sokan... : )

(#9869) Silenzio válasza David3 (#9868) üzenetére


Silenzio
addikt

Igen, igazad van, erre nem gondoltam... :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9870) Bukoba válasza leslieke (#9866) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi Leslieke. Nem értem a Samsungot, hogy bírtak egy csomó jól működő dolgot nem beletenni a 2.0-ba. Namindegy, alapvetően nekem bejön a 2.0, de azt hiszem ez lesz az utolsó badás telefonom. Igaz, még egy ideig együtt leszünk :)

(#9871) leslieke válasza Bukoba (#9870) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha igaz a mai hír, akkor már nem is lesz bada telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9872) Bukoba válasza leslieke (#9871) üzenetére


Bukoba
tag

Hát, ilyen Samsung hozzáállással ne is legyen. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi lesz majd a váltótípus, kb. Android és iOS marad a lehetőségek között, a Wp7 annyira nem szimpi. Mondjuk a mostani péklapát méretű Androidos csúcs gépek nem tetszenek.

(#9873) Storms


Storms
őstag

Na kipróbáltam mit is tud fotózás terén a wave:
kép1
kép2
kép3
kép4
Bada 2 LC1 (cam fw előtte: sesbdg01)
Fúj a szél szóval ennél jobb képek is lettek volna, nem homályosodott volna a széle. :)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9874) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Az Asphalt 5-öt le lehet szedni valahonnan?
Fw frissítésnél látom bekampecolt, letöröltem botorul és az Appson nem találom. :((
A 6-os pedig bár települ, el is jut a konfigurációig, elkezdi tölteni a pályát, de tovább sajna már nem megy :((( (tudom wave 3-asra van, de bepróbálkoztam)...

Ezenkívül az új opera mini itt a PH fórumon sms-nyi hozzászólást engedélyez csak - ezt át lehet-e kattintani valahol? :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9875) gelbelex válasza leslieke (#9728) üzenetére


gelbelex
őstag

Szintén...

(#9876) Dhampir válasza Storms (#9873) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon szépen sikerültek. :C

(#9871) leslieke

A Tizent rá lehet majd tenni a Wave 3-ra?

A Tizen fejlesztése kissé homályosnak tűnik. :U

[ Szerkesztve ]

(#9877) leslieke válasza Dhampir (#9876) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs róla publikus infó, hogy rá lehet-e majd tenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9878) jahsd


jahsd
csendes tag

Sziasztok!
Bada 2.0 van a mobilomon, és a zenelejátszó egyik pillanatról a másikra elromlott. Mikor megnyitom, kukacozik körbe körbe és írja hogy betöltés. Úgy hagytam vagy 3 óráig és nem történik semmi. nem fagyott le, csak ezt nem tudom megnyitni. Ilyenkor mi a teendő?

(#9879) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Amúgy, mi értelme van annak a NAMI-s CFW feltelepítésének?

Volt szerencsém most pár überebb telefont megtaperolni a "hülye" áruházláncban. HTC One V, SE Xperia arc S, Samsung Galaxy W, Nokia N9 és még megannyi felsőkategóriás telefon melett ott volt a Wave 3 is. Szépnek valóban szép, de pár hiányosságot fel tudtam fedezni a rövid találka alatt: kevés háttér, kevés widget (igaz, van az a live panel, de engem zavar, hogy "van", magam akarnám kirakosgatni a widgeteket) amiket csak egyszer lehet kirakni, a kameragomb hiánya is zavaró. De azért legalább gyors volt.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9880) Viktojka


Viktojka
tag

Halihó!

2.0-nál (LC1) valahogy be lehet állítani a FB pusht, vagy ahhoz PSH kell?
Ha igen, hogyan lehet aktiválni a PSH-ot?

(#9881) consono válasza Viktojka (#9880) üzenetére


consono
nagyúr

Kell hozzá a prémium. Olyan fw-t kell feltenned, amiben van PSH, más megoldás nincs..

"In God we trust. All others must bring data"

(#9882) Viktojka válasza consono (#9881) üzenetére


Viktojka
tag

:R És van olyan PSh-s fw (2.0), amiben van magyar nyelv?

(#9883) leslieke válasza Sn[4k3] (#9879) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hátteret lehet kártyával bővíteni. A Live Panel a bada 2.0 "sajátossága", a valódi használhatóságát csak a Samsung tudja. Widgetet lehet telepíteni és kirakni is, csak az már a kezdőképernyőre tehető ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9884) Sn[4k3] válasza leslieke (#9883) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Tudom, hogy lehet külön háttereket, widgeteket használni, de így számomra már kevésbé out-of-the-box a Wave 3 az elődjeihez képest.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9885) David3


David3
őstag

Bár sokan temetik már a badát, de még szolgáltatjuk azért a híreket, ha nem haragusztok. : )

Körbenéztünk a Samsung Apps kínálatában.

(#9886) leslieke válasza David3 (#9885) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amíg van bada, addig van hír is! Ha meg majd nem lesz, akkor rendezünk neki egy szép temetést. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9887) ABal


ABal
őstag

Rendes tőletek, hogy az adott közhangulat ellenére is optimistán viszonyultok a dolgokhoz, és van türelmetek például ilyen cikkek háttérmunkáján végigrágni magatokat.

Úgy látszik "válasz" helyett "új"-at nyomtam, de David3-nak ment volna.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#9888) David3 válasza ABal (#9887) üzenetére


David3
őstag

Sokan ez miatt biztosan fanatikusnak néznek engem, meg vaknak, meg hasonló jól hangzó "címeket" aggatnak rám, de engem ez nem érdekel. Addig csinálom, míg szeretem csinálni. Ha már nyűg lesz, akkor már nagy a baj. Az, hogy vannak olyan android fanok, akik valóban robotokká válnak, és bejönnek ide trollkodni, őket még válaszra se méltatom.

Legszívesebben a bada-temetéses hírhez is írtam volna egy 2 oldalas eszmefuttatást, de lehet, hogy egy-két ember egóját megmozgattam volna vele, amit ugyancsak "hülyebadás" beskatulyázással jutalmaztak volna.

(#9889) Dhampir


Dhampir
félisten

A badablog.ru információja szerint év végéig várható a bada platform megszűnése. [link]

[ Szerkesztve ]

(#9890) David3 válasza Dhampir (#9889) üzenetére


David3
őstag

Ha jól vettem ki a szövegből, akkor valami olyasmi Samsungnak a bada (a badablog.ru szerint), mint egyféle piaci szegmenst kitöltő platform? Nem hinném, hogy egy cég 3 évre készítene egy rendszert, amit aztán otthagy, és csinál egy másikat. Nem lenne logikus.

(#9891) Dhampir válasza David3 (#9890) üzenetére


Dhampir
félisten

Főleg azután, hogy az iromány szerint az orosz piacon szerepelt legjobban a bada.

Ez meglehetősen durva cikk volt, és elég nagy fórumvita alakult ki róla. [link]

Ezt a vásárlókban/felhasználókban kialakult bizonytalanságot a Samsungnak kellene eloszlatnia egy közlemény kiadásával, amely tisztázhatná a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#9892) formanekzs válasza Viktojka (#9882) üzenetére


formanekzs
tag

Szia!
Az LC1-re is van már NAMI féle PSH-s itt:

[s8500xxlc1oxdlc1-by-nami]

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#9893) @matthew@


@matthew@
őstag

Valaki be tudná nekem linkelni azt a patchet vagy nemtommit amivel az Asphalt 6 futna rendesen a Wave 2-n? Illetve ezt hogyan kell feltenni?

Matthew 24:42

(#9894) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kies frissítés: 2.3.1.12044_18

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9895) TomWexX válasza Dhampir (#9889) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt a cikket le tudná valaki fordítani? Mert a google fordítóval elkezdtem olvasni de a 3-ik sor közepénél belefáradtam. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9896) consono


consono
nagyúr

Úgy néz ki lesz Tap a Talk kliensünk is végre :) http://badahub.com/2012/05/tapatalk-client-bada-board-for-certification.html#more-13924 Lehet rendesen fórumozni egy csomó helyen!

@matthew@: nem találom a patchet, csak a Sims 3-hoz, lehet, hogy nem is kellett hozzá?...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#9897) Dhampir válasza consono (#9896) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes, hogy alatta található a Russian love match hirdetés. :DD

(#9898) consono válasza Dhampir (#9897) üzenetére


consono
nagyúr

Azt én nemlátom, adblock rulez!

"In God we trust. All others must bring data"

(#9899) Dhampir válasza TomWexX (#9895) üzenetére


Dhampir
félisten

Innen indult el a dolog: [link]

(#9898) consono
:C

[ Szerkesztve ]

(#9900) San398 válasza consono (#9898) üzenetére


San398
őstag

Van valami előre haladás ICS téren vagy a Gapinski is belefáradt?!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.