Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) leslieke válasza ABal (#8099) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Máshol is így van, böngészőben is csak 1-2 mondat jön le, a többiért kattintani kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8102) Shurycen válasza bexinho23 (#8096) üzenetére


Shurycen
tag

Nekem tabon, pl asus transformeren kifejezetten tetszik, de telefonon egyébként szerintem se olyan jó, ettől függetlenül elnézegetnék most már egyre jobban egy droidot, sajnos akár hányat fogok a kezembe, egyfolytában csak azzal szembesülök, hogy hogy le vagyunk mi a kis badánkkal maradva :S

(#8103) kaller1 válasza Shurycen (#8094) üzenetére


kaller1
veterán

nem kell az nekünk

Ha holnap kijönne egy hibátlan fullos nandflash android verzió, azért megnézném, hogy itt hányan tudnának neki ellenállni. :)

.::> <::.

(#8104) leslieke válasza kaller1 (#8103) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Önként jelentkezem ellenállásra! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8105) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezt próbálta már valaki? hívásrögzítés aktiválása

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8106) Swami


Swami
senior tag

Na most van az, hogy nekem van bada és android telóm is, Ha van köztetek hasonszőrű és tud olyan appot ajánlani droidra, mint a Buddies Now a badán, hát azért nagyon hálás lennék. Annyira megszoktam már és hiányzik az új telefonról és lehet, hogy én vagyok béna, de eleddig nem találtam a Play Store-ban. Köszi!

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#8107) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

olyan kérdésem van, h hogy lehet azt beállítani a tárcsázóban, hogy a hívások ne egyenként legyenek, hanem kategorizálva, mint ahogy a régi OSen?

azaz, h ne úgy legyen, ha 5x egymás után hívtam bélát, h béla 5x szerepel a tárcsázóban, hanem csak egyszer, és legyen mellette egy 5ös pl...

van erre megoldás? :U :F

(#8108) leslieke válasza CoolBoy323 (#8107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre nincs megoldás. Ez ilyen béna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8109) CoolBoy323 válasza leslieke (#8108) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

na ne :Y

ez nagyon durva hiba :(

esetleg 3rd party app? :S

(#8110) leslieke válasza CoolBoy323 (#8109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez ilyen és 3rd party app sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8111) CoolBoy323 válasza leslieke (#8110) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

miért nem csinál vki?

kinek jön be amúgy ez a stílus? :F melyik idijóska samu fejlesztőnek? de lököttek Istenem XD

nah m1, ez van... hátha lesz frissítés vmikor... v nem várható már semmi rá?

(#8112) leslieke válasza CoolBoy323 (#8111) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ilyen szintű belenyúlást nem hinném, hogy enged a Samsung. Ki kell várni, míg rájönnek, hogy a régi megoldás jobb volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8113) David3


David3
őstag

(#8114) CoolBoy323 válasza leslieke (#8112) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

petíció?!

(#8115) leslieke válasza CoolBoy323 (#8114) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Indítsd el, de sok jóra ne számíts.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8116) CoolBoy323 válasza leslieke (#8115) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:F :(((

(#8117) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Indul már a szarlavina... Samsung kies szerint a dombornyomott visám száma érvénytelen... Dejó hogy ezen a szaron kívül a világ összes online szolgáltatása elfogadja...

(#8118) leslieke válasza Necro_Ramone (#8117) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilon regisztrálj. Ott elfogadja, utána már Kiesen keresztül is tudsz vásárolni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8119) Necro_Ramone válasza leslieke (#8118) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Hinnye ez működik! Van még az appson bármi megvételre érdemes dolog? (az egészen)

(#8120) leslieke válasza Necro_Ramone (#8119) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt érdemes: English-Hungarian Dictionary

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8121) leslieke válasza Necro_Ramone (#8119) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még ezt megnézheted: Simple unit converter

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8122) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Hát, RSS olvasóra nagyon szükségem van (és ez végülis tök jól működik) de ezekre egyáltalán nincs. :)

(#8123) David3


David3
őstag

Esetleg egy LED Flashlight-ot még érdemes. : )

(#8124) gelbelex válasza leslieke (#8112) üzenetére


gelbelex
őstag

:))

(#8125) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Akit érdekel a játék, most ingyen letöltheti: Crusade Of Destiny

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8126) ABal


ABal
őstag

OFF
Nem tudtok olyan helyről, ahol használt PC-t, monitort és egyéb kiegészítőket le lehet adni vagy felajánlani? Persze több éves cuccokról van szó.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8127) Fogash válasza ABal (#8126) üzenetére


Fogash
tag

hulladékudvarokban, mert veszélyes hulladéknak számít. vagy express.hu/ingyen elvihető rovat, vagy írsz egy emailt a legközelebbi iskolának, vagy vársz tékig és elviszed a mikulás-gyárba...

(#8128) duvi válasza ABal (#8126) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Próbáld meg ezt a linket használt PC ügyben:
http://pclap.hu/index.php?menu=85

(#8129) leslieke válasza duvi (#8128) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elolvasva a szöveget és hozzáadva a stílust, ezektől egy fogpiszkáló se kellene ingyen se. ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8130) ABal


ABal
őstag

Köszi a segítséget!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8131) laden


laden
tag

Egy kicsit OFF kérdés. Akinek android van a Samsungján annak a Samsung Apps-ban ugyanez a gyér kínálat van vagy a az Android market kínálata? Vagy nekik két helyről lehet tölteni a cuccot?

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8132) David3 válasza laden (#8131) üzenetére


David3
őstag

Aki felrakta Wave-re az Androidot, az a Google Play-ből (Android Market) tud letölteni alkalmazásokat.

(#8133) laden válasza David3 (#8132) üzenetére


laden
tag

Én nem feltétlenül erre értettem. Ma néztem ismerősöm Galaxy Ace telefonját és ott láttam a samsung apps ikonját, de nem láttam a Google Play (leánykori nevén Android Market) ikonját.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8134) leslieke válasza laden (#8133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Samsung Appsot a Samsung droidos telefonjai is használhatják. Persze más tartalmat látnak, mint a badások.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8135) F-ECT$ válasza laden (#8131) üzenetére


F-ECT$
titán

Androiddal lehet letölteni a Samsung appsról (ahogy írták is droidra sokkal jobb a kínálata), a Play-ről, a GetJar-ról és az Amazon-ról. (Legalábbis én ezekről a legális helyekről tudok, de még ezeken kívül is lehetnek boltok.)

Dive ever, work never.

(#8136) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Van valakinek infója hogy áll a wavedroid poject? Van egyáltalán olyan akinek van fent android a bada mellett? Azt vágom hogy telefonálni nem tudnék androiddal, de pl. a progikat milyen mértékben tudnám felrakni? Aki tud valami bővebb infót, esetleg valamiféle tutorial féleséget, dobjon egy üzit..........

Oneplus 8T 8/256

(#8137) consono válasza ruszi_tomi (#8136) üzenetére


consono
nagyúr

Mostanában nem sok minden történt, de pont ma egy új developer tűnt fel, aki eddig LG-re meg SE-re csinált ROM-okat. Majd meglátjuk, hogy vezet e ez valahova.

Alkalmazások terén van egy csomó progi ami működik, browserek, játékok, stb. Ami telefon közeli az nem megy, semmi olyan amihez kell a hangbemenet, GPS, szenzorok.

edit: Hmmm... Dolgozik az emberke, az ICS ramdiskjével kinlódik éppen :)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8138) leslieke válasza consono (#8137) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mire kész lesz, a Samsung is kész lesz a bada 3-assal. ;]

Hohó! PH! nagyúr lettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8139) consono válasza leslieke (#8138) üzenetére


consono
nagyúr

Igaza lehet, nagyuram ;) Mondjuk a rendszer bebootolása az egyszerűbb, de attól még modem driver nem lesz...
Hehe, valamikor én is őstagosodtam :) Fel sem tűnt...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8140) laden


laden
tag

Egyébként vicces hogy a Nokia N9-re hamarabb elkészült egy android port mint wave-re. Pedig ott az alapoktól kellett kezdeni mindent, míg itt nem egészen. :(

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8141) consono válasza laden (#8140) üzenetére


consono
nagyúr

Nem nem :N Az N9 droidja az N900 droid portjának a továbbgondolása. Kicsit előnyösebb a helyzetük abban is, hogy a Maemo/MeeGo Harmattan Linux kernelre épül, egy csomó mindenhez van driverük. A Wave nem Linux, hanem Nucleus alapú és sajnos a hardver csak nagyjából azonos a Galaxy S-sel, pont a rádiós rész teljesen más (ráadásul ez nincs semilyen más Androidos masinában sem), nem véletlenül az nem működik...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8142) laden válasza consono (#8141) üzenetére


laden
tag

Ezt nem tudtam. Kár hogy a Cyanogenmod nem akar portot csinálni nekünk. Bár kettős érzésem van az androiddal szemben. Kellene a nagyobb testreszabhatóság, meg az alkalmazások. Ugyanakkor van a Badának egy olyan része amit nem hangoztatnak: erre nincs vírus, se malware. Legalábbis nem hallottam róla.

Kicsit olyan ez a Bada kontra Android, mint a Windows kontra Linux. A Linux sokkal stabilabb, csak kevés az alkalmazás. Itt se lenne gond ha kicsit odafigyelnének a készítésnél. Vagy ha már nem akkor adnának gyakrabban frissítéseket "biztonsági rések betömése" álnéven, amivel kijavítják amit elszúrtak.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8143) rosco1


rosco1
csendes tag

Hali!

Wave I-es telón kezdőképernyőn hogy lehet beállítani h. ne lehessen scrollozni oldalra, hanem csak 1 kezdőkép legyen (jelenleg 3 van)?

(#8144) leslieke válasza rosco1 (#8143) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 1.2-n nyomd meg a widget gombot, forgasd el a kijelzőt, majd töröld az üres képernyőket.
Bada 2.0: csippentsd össze az ujjad a kijelző, majd töröld az üres képernyőket.

Mindkét esetben csak üres képernyőt lehet törölni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8145) consono


consono
nagyúr

Hmmm...

Készülő új firmware... Fully activated Navigation????

"In God we trust. All others must bring data"

(#8146) Teaway válasza consono (#8145) üzenetére


Teaway
veterán

Egyik hozzászóló azt írtja:

"please add
polaris office,
better ram management,

urdu keyboard, <--- ez mi a lótüdő?
[...]"

Nincs itthon csokid??

(#8147) consono válasza Teaway (#8146) üzenetére


consono
nagyúr

Pakisztán hivatalos nyelve... De indiában is sokan beszélik. http://en.wikipedia.org/wiki/Urdu

"In God we trust. All others must bring data"

(#8148) ABal válasza consono (#8147) üzenetére


ABal
őstag

Ráadásul, most az ingyenesen letölthető szótárak között pont van egy angol-urdu példány. Lehet barátkozni.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8149) Teaway válasza consono (#8147) üzenetére


Teaway
veterán

Ázsiai nyelvekkel hadilábon állok.

Nincs itthon csokid??

(#8150) potyi23


potyi23
senior tag

hi.Wave II telen szeretnem frisitteni a firmwaret ! melyiket toltsem le ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.