Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) David3 válasza Kicsimix (#9100) üzenetére


David3
őstag

Akkor kicsit csúszni fog a megjelenés?

(#9102) s4tch


s4tch
veterán

Nem tetszik az LC1: eszi az akksit, nem megy a freemail, furák a magyar félrefordítások és rövidítések (mondjuk ez nem baj, átállítottam angolra), és fura mód baromi hangos a "postman" üzenetjelző akkor is, ha egyes hangerőre veszem vissza az üzenetjelzők erejét. Kap még pár napot, aztán visszamegy a török LB2.

[ Szerkesztve ]

(#9103) Kicsimix válasza David3 (#9101) üzenetére


Kicsimix
őstag

Holnap lesz belőle valami szerintem, tesztbe van fogva perpill... Csak nézem a hibákat amikre panaszkodhatnak, hogy tudjam mik vannak...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9104) David3 válasza Kicsimix (#9103) üzenetére


David3
őstag

Akkor remélem estefelé már rakhatjuk is fel. :)

(#9105) leslieke válasza David3 (#9104) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Türelmetlen! :P :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9106) David3 válasza leslieke (#9105) üzenetére


David3
őstag

Nem mintha az LA1-essel bajom lenne, de keresem az újdonságot szoftverek terén. : )

(#9107) nokiander


nokiander
tag

Hát ez a bada 2.0 egy vicc....és erre kellett várni olyan sokat.....egy forintot nem ér az egész,sima divx video belső memón is szaggat ellentétben az 1.2 akadás mentesen vitte,lassú lett,tele van buggal :W Gratula samsung :C Már csak egy reményem maradt és az az android ha egyáltalán szerkesztenek rá egy normálisan működőt :DDD

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9108) m1sk4r válasza nokiander (#9107) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

A srác most folytatja, remélem lesz belőle valami.

Aurea mediocritas

(#9109) satomee


satomee
senior tag

Felraktam a hivatalos (vodás) 2.0-t,és azóta a módosított Opera Miniben megint nem tudok az "elfogad"-ra nyomni. Korábban a NAMI féle verzióval simán ment, most miért nem? :(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9110) nokiander válasza m1sk4r (#9108) üzenetére


nokiander
tag

Én is...hajrá-hajrá :C

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9111) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Áh minden nap, felidegesítem magam amikor netezni akarok hogy milyen förtelmesen lassú az egész.
Az az igazság amíg nem akarod a telefont extra dolgokra használni (értem ezalatt hogy csak telefonálsz, meg sms, meg videó stb.) addig tetszik is, meg jó is.
De amint elkezdené az ember arra használni amire kiatalálták (widgetek, gps, netezés, e-mailek) rémálommá válik az egész.
Nincs az az isten hogy mégegyszer badás telefont vegyek... :(

szerk.: és valjuk be, a 2.0 semmit, de semmit az égvilágon nem segített a problémáinkon.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9112) anrab válasza Kicsimix (#9103) üzenetére


anrab
addikt

a live panelban nincs euro-huf, pedig sok béta fw.-ben benne volt. érdekes hogy pont a Magyar fw-ben nincs benne.
de bármit is csinálsz csak jobb lehet. egyszerűen szánalmas amit a samu művel. /kb. 3 év/ némelyik béta verzió is felűl múlta ezt a fw-t.
köszönjük a fáradozásaidat.

(#9113) Kicsimix válasza anrab (#9112) üzenetére


Kicsimix
őstag

EUR/HUF így keresd.

De azt nem mondhatom ,hogy gondok nincsenek valóban...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9114) leslieke válasza anrab (#9112) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is megvan az EUR/HUF az LC1-ben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9115) janes1976


janes1976
őstag

Az a baj hogy igazat kell adnom az előttem szólóknak, viszont nagyon érdekesnek találom én is, hogy vártunk rá (a 2.0-ra) mint a Messiásra és ennyit melóztak rajta, de van hiba benne rendesen. Legalább ne lenne lassabb mint az 1.2, de sajnos ez nem mondható el. Viszont én akkor is tartom, hogy az akksi jobban bírja 2.0-án mint 1.2-n.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#9116) Shurycen


Shurycen
tag

Sziasztok!

Tegnap felettem multival én is az újat és hát sajnos nem hogy jobb lenne a helyzet, még rosszabb! Este 80%-on tettem le a telót és reggelre 35%-on járt :) Számomra vicc! Viszont talán egy jó ok lehet szórakozni a garanciásokkal hátha sikerülne kiharcolni valami okosságot :)

(#9117) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem éjszaka 5-7%-ot merül normál üzemmódban, ha átteszem repülő módba akkor 1-2%-ot csökken.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9118) San398


San398
őstag

Miért van az, hogy a telefonon lévő Apps sokkal több alkalmazást lát a saját fiókban mint ha Kies-ben nézem?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#9119) satomee


satomee
senior tag

Az aksi nekem mintha gyorsabban merülne mint a NAMI féle 2.0 alatt, de az is érdekes hogy 69%-on áll az akku, majd kb 15-20 perc múlva ránézek és 70%-ot mutat... :F
Erre valaki nem tud valami megoldást?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9120) leslieke válasza San398 (#9118) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is több van a mobilon, főleg azokkal, amiket anno a kuponos akció keretében mindenféle kamu címmel szedtem le.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9121) leslieke válasza satomee (#9109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Törlés -> újratelepítés?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9122) satomee válasza leslieke (#9121) üzenetére


satomee
senior tag

Már 2x telepítettem újra...:(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9123) janes1976 válasza leslieke (#9117) üzenetére


janes1976
őstag

Egy éjszaka nekem 5-öt merül, repülő mód azonos lesliekével.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#9124) leslieke válasza satomee (#9122) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefonmemóriába a jad indításával most telepítettem, elfogad gombra is aktív volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9125) anrab válasza Kicsimix (#9113) üzenetére


anrab
addikt

és leslieke:
köszi így valóban megvan. ez eszembe se jutott. mindig csak eur-keres-kiválaszt volt a menet és felajánlotta. mármint olykor olykor.
így jártam :)

(#9126) San398 válasza leslieke (#9120) üzenetére


San398
őstag

Köszi! Ez nem is jutott eszembe (volt nekem is pár kamu email) :)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#9127) satomee válasza leslieke (#9124) üzenetére


satomee
senior tag

Hát én telepítettem telefonra és mem karira is, igaz a JAR-al. Lehet hogy ez a probléma...? :U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9128) Silenzio válasza Ferdzsoo (#9111) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem használható a gyári GPS. Legalábbis 1.2-n az volt. Volt olyan eset, hogy drága rokonom méregdrágán vásárolt autós GPS-ét megszégyenítve én dudáltam rá hátulról, hogy rossz irányba megy, hála a kis Wave-nek. Az Androiddal nincs összehasonlítási alapom.

A böngésző(k)ről túl sok jót nem tudok mondani. Az Opera mininek szerintem óriási bajai vannak a ph! lapcsaláddal - nálatok nem tűnt fel? - Nálam szétesik az egész. Ettől eltekintve elég jó, sokoldalú, jól kezelhető, látványos és gyors.

A gyári böngészőnek pár ritka anomáliát és a lassúságát rónám fel, de összességében használható. Most viszont trónolás közben össze fogom hasonlítani anyám androidos alkalmatosságával csakazértis alapon. :)

leslieke: ha nektek 5-öt merül, az új kínai aksim mégis tudhat valamit, mert 8 és fél óra alvás után egy vagy két %-kal mutatott kevesebbet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9129) leslieke válasza satomee (#9127) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A jad-dal telepítsd fel! A telefonra azért jobb, mert a Java menüben nem kell még külön átlépni a memóriakártyára. Sok helyet meg nem foglal.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9130) Silenzio válasza satomee (#9127) üzenetére


Silenzio
addikt

Nálam is aktív. A lekváros bödön (jar) lesz a gond.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9131) nokiander


nokiander
tag

Tudnátok nekem ajánlani a legújabb,legstabilabb,lehet módosított Bada 1.2-t ajánlani amit visszarakhatnék mert ez a gyári Bada 2.0 katasztrófa...Sajnos nem vagyok otthon ebbe a témába de ismerem a visszarakási folyamatot csak firmware kéne... :R

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9132) San398 válasza Silenzio (#9130) üzenetére


San398
őstag

Én mindig a JAR-al telepítem és soha nem volt ilyen gondom, hogy nem tudtam az Elfogad gombra nyomni(mindig aktív volt)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#9133) leslieke válasza nokiander (#9131) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt van módosított 1.2: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9134) satomee válasza leslieke (#9129) üzenetére


satomee
senior tag

A JAD-al simán felment, csak azt nem értem hogy eddig akkor miért volt jó neki a JAR is...? :F
Na mindegy, a lényeg hogy megint van minim,ismét köszi a gyors helpet! :R

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9135) nokiander válasza leslieke (#9133) üzenetére


nokiander
tag

Köszi szépen de akkor most ezekből melyiket ajánlanátok :F

Tulajdonképpen mit változott a rendszer a 2.0-val mert én nem veszek észre semmi változást vagy csak én vagyok a lúzer... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9136) leslieke válasza satomee (#9134) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jar-ral is lehet telepíteni, de néha kell a jad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9137) leslieke válasza nokiander (#9135) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak 1 módosított 1.2 van ott: GT-S8500_XXKF3-OXDKG2_FULL_HUN_SHP_OK, a többi az érintetlen, gyári fw.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9138) nokiander válasza leslieke (#9137) üzenetére


nokiander
tag

És érintetetlent vagy módosítottat ajánlod?Mi van módosítva?

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9139) leslieke válasza nokiander (#9138) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a 2.0-át ajánlom. :D

A módosított 1.2-ben nem tudom mi a változás, sose használtam. Kicsimix készítette.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9140) nokiander válasza leslieke (#9139) üzenetére


nokiander
tag

Oké és miért is olyan jó ez a 2.0 ?Nekem sokkal lassabb meg lomhább a rendszer mióta frissítettem...Mik azok a nagyon nagy érvek amik mellette szólnak ezt mondja meg nekem valaki?

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9141) satomee válasza nokiander (#9140) üzenetére


satomee
senior tag

Először nekem is szaggatott mint állat, aztán pár nap után ez egyszerűen megszünt. Érdemes lehet még esetleg leformázni a memóriakártyát is telepítés után.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9142) leslieke válasza nokiander (#9140) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amiért nekem jó:
- kvázi kapsz egy új rendszert,
- jól és jobban is testreszabható,
- stabil, fagyásmentes, de ez csak pár napos tapasztalat és ezzel 1.2-n is ritkán volt gondom,
- akkumulátor tovább bírja,
- az új alkalmazások (már az a kevés, ami jön) igénylik a 2.0-át.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9143) Goldmen75 válasza leslieke (#9142) üzenetére


Goldmen75
őstag

Egyetértek!

(#9144) nokiander válasza leslieke (#9142) üzenetére


nokiander
tag

Értem köszi a választ... :R Még adok neki pár napot aztán meglátom....

satomee : Nincs benne memkari.... :N Meglátom csak tegnap óta van fent....

Azért tényleg belegondolni is jó érzés ha tényleg szerkesztenének rá egy stabil,működő Android rendszert...Az már ütne mint a hangszer... :DD

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9145) Dhampir


Dhampir
félisten

A puzzle üzenet/hívásértesítés témát be lehet állítani valahogyan a 2.0 alatt is?

(#9144) nokiander

Egyből kapnánk egy mobil "svájci bicskát". :)

[ Szerkesztve ]

(#9146) leslieke válasza Dhampir (#9145) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9147) Dhampir válasza leslieke (#9146) üzenetére


Dhampir
félisten

:O

Pedig az annyira tetszett! :(((

[ Szerkesztve ]

(#9148) nokiander válasza Dhampir (#9145) üzenetére


nokiander
tag

Azt hiszem :C Ez a telefon egyszerűen gyönyörű s nagyon egyben van még mostani viszonylatban is,hibátlan...csak hát ez a fránya bada... :( Android-al verhetetlen lenne s kíváncsi lennék hányan vásárolnák vissza a wave-üket :P

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#9149) consono válasza leslieke (#9142) üzenetére


consono
nagyúr

Én is egyetértek. Szerintem a 2.0 sokkal többet nyújt, mint az 1.2. Akinek gondja van, lehet, hogy kellene egy SD formázást csinálni és nulláról visszamultizni a firmware-t. Vagy ti Kiessel frissítettetek? Lehet, hogy az a baj... Persze lehet, hogy a lassúság nekem azért nem tűnik fel, mert az elmúlt 8-10 hónap bétái után a végleges már egészen gyors :) Ja és nálam a GPS is OK.

Más. Itt lehet követni az ICS fejlesztést: http://mikegapinski.androidus.pl/samsung-wave-s8500-ice-cream-sandwich/ Vannak új videók...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9150) leslieke válasza consono (#9149) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem végig Kiessel volt frissítve, 2.0 után SD formázással és nincs gond a sebességgel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.