Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) becenevem


becenevem
aktív tag

Nekem lefutott a frissítés. Továbbra is 1.2-m maradt! :DDD :DDD :DDD
Na. Akkor még egyszer...

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#8702) satomee


satomee
senior tag

Üdv, 2.0 alatt hogy lehet beállítani hogy az üzeneteket ne chat nézetben listázza ki a telefon?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#8703) leslieke válasza becenevem (#8701) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kétszer kell lefuttatni. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8704) leslieke válasza satomee (#8702) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sehogy, csak a chat nézet van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8705) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Most, hogy hivatalosan elérhető a bada 2.0, szeretném mindenki figyelmét felhívni az angol-magyar szótárunkra.

Angol-Magyar Szótár: Wave, Wave II, Wave verzió

Angol-Magyar Szótár: Wave Y verzió

[ Szerkesztve ]

(#8706) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Na én is sikeresen túlestem a frissítésen, bár kellett hozzá 3 óra mire befejezte.........

Preconfig után felajánlotta KIES barátunk a frissítést, a 3000 mb szabd helyre, pedig a C meghajtón volt szüksége. Egyenlőre még csak belepillantottam, de nem igazán nyerte el a tetszésem.. A régi kinézet sokkal, de sokkal jobb volt.

(#8707) a510


a510
aktív tag

Tudtam, hogy valami sz@r lesz a frissítéskor. Első firm (vagy mi) felment rendesen, de most a biztonsági mentésnél csak megy az előkészítés, de semmi nem történik. Egyszer már azt írta, hogy megszakadt a kapcsolat és konnektáljam újra. A telefonon is azt írta, hogy nem sikerült a mentés csatlakoztassam. Csatlakoztatás valami programhiba lett, kies újraindítás után megint csak előkészítés. Mi a bánatot csináljak?

(#8708) osztraksajt válasza a510 (#8707) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ebből 90% hogy Multi lesz sajnos, a telefonon az adatokat valószínűleg buktad ha nincs mentésed. Én hasonlóképp jártam, csak ami a kártyán volt azt tudtam megmenteni. :W

De hátha valaki tud valami okosabbat mondani.

(#8709) leslieke válasza a510 (#8707) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mennyi adatot akarsz menteni? Van elég hely a gépen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8710) Viktojka válasza a510 (#8707) üzenetére


Viktojka
tag

Nekem is elég sok idő volt az előkészítés, meg maga a biztonsági mentés létrehozása. Nem is sok, nagyon sok... :((( De sikeresen megcsinálta, most megy vissza, de úgy látom, ez is kb. olyan sokáig fog tartani...

(#8711) a510 válasza leslieke (#8709) üzenetére


a510
aktív tag

Nincs semmi szinte a telefonon, mentettem előtte mindent kézzel, 54MB lett. Fél tera hely van a laptopon, sajnos 64 bites, remélem nem az a baj. Ha megint leáll, megpróbáljam mentés nélkül folytatni a firmware frissítést?
Köszi

Szerk: SD-t nem menti ugye? Mert az tele vean (16GB) :Y

[ Szerkesztve ]

(#8712) leslieke válasza a510 (#8711) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én szinte anélkül frissítettem, csak a névjegyekről, üzenetekről, beállításokról csináltam mentés. Azokat szépen vissza is tette a 2.0-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8713) a510 válasza leslieke (#8712) üzenetére


a510
aktív tag

Vazz, elindult a mentés, de előtte úgy tett, mint aki kifagyott. Még az ablakot sem tudtam mozgatni. Most szeressem vagy ne a kiest?!
Most az alkalmazásokat menti, na az vagy 3GB SD-ről.
Köszi a támogatást, :R

(#8714) osztraksajt válasza a510 (#8711) üzenetére


osztraksajt
őstag

Na az viszont lehet hogy nálad az kavar be, nekem gyakorlatilag alig volt párszáz megányi alkalmazás az SD-n.

Nekem előkészítés közben újraindult a telefon és a bada logónál lefagyott, vagy 1,5 órát vártam hátha történik valami, de semmi.

(#8715) leslieke válasza a510 (#8713) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na az el fog tartani egy darabig, míg lementi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8716) a510 válasza osztraksajt (#8714) üzenetére


a510
aktív tag

Bocs a nyávogásért :W
Ezek szerint türelmetlen vagyok, nehéz így meccset is nézni, azt hittem pikkpakk kész lesz :)

(#8717) Fred23


Fred23
nagyúr

Végre itt a hivatalos 2.0. :K

Fontosabb változások, első benyomások? Kamera, üzemidő milyen? Esetleg megy a 480p youtube-on? Hibák, bugok? Várom a tapasztalatokat, aztán ha minen oké, felteszem én is. :D

(#8718) fhunor


fhunor
csendes tag

Üdv! Azt tudja valaki, h T-s telefont, ha beviszem szervizbe ott frissítik-e 2.0-ra? Illetve, ha igen akkor a telepített app.ok megmaradnak-e? :)

(#8719) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Bocs, ha már volt szó róla, annyira nem olvastam vissza, de ingyenesen tölthető a smart office az appsból. :)
update: bocs, látom már be lett írva de az örömömet gyorsan meg akartam osztani. Amúgy még nem láttam wave-re ennyire lassú programot. :)

[ Szerkesztve ]

(#8720) leslieke válasza Aryes (#8719) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt már róla szó. :)) Ha már szóba hoztad, április 30-ig tart az akció!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8721) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Működik a letöltés: S8500XXLC1_S8500OXDLC1_XEH

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8722) s4tch


s4tch
veterán

Hogy is kell becsapni a Kiest, amikor azt írja, nem támogatja a frissítést? :F

(#8723) s4tch válasza s4tch (#8722) üzenetére


s4tch
veterán

Közben eszembe jutott, Kies Registry Patcher a cucc neve, és az xda-n lévő topikban lévő infókkal ellentétben megy a frissebb Kies verziókkal is. Nekem az eredetileg T-s, amúgy LB2/XEH telefonomra sikerült a S8500XXJL2/S8500OXDJL1 kóddal rávenni, hogy mutassa az új firmware-t, viszont nem futott végig a frissítés...

(#8724) spider80 válasza AlesszaMusic (#8706) üzenetére


spider80
őstag

Na,akkor legalább a szabad hely hiányban igazam volt :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8725) Ferdzsoo válasza s4tch (#8723) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nálam dettó. Csak KF3/KG2-re írtam át.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8726) janes1976


janes1976
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Számítógépen keresztül tegnap óta próbálok belépni a Samsung Appsba és mindig ezt írja ki. Hálózati hiba. "A kiszolgáló karbantartás vagy kapacitásbeli problémák miatt nem tudja feldolgozni az Ön kérelmét(1)."

Most akkor nem tudok semmit se letölteni a számítógépen keresztül?

Mi lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8727) leslieke válasza janes1976 (#8726) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem működik a Samsung Apps, most léptem be. Valóban hálózati hiba lesz nálad. Router, ilyesmi van?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8728) TomWexX válasza s4tch (#8723) üzenetére


TomWexX
addikt

Már régen volt erről szó hogy egyáltalán nem jó ötlet átverni a Kies-t hogy az más fw-t lásson, mert abból sok jó nem fog kisülni. Használjátok inkább a multit, az sokkal stabilabb mint a fos kies!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8729) s4tch válasza TomWexX (#8728) üzenetére


s4tch
veterán

Mindenképp az lesz, eddig is multival jutottam el az LB2-ig. Csak ki akartam próbálni, működik-e egyáltalán a Kies-móka.

Aki feltette a friss fw-t, és van tapasztalata korábbi 2.0 verziókkal (LA1, LB2 elsősorban), írhatna pár sort, változott-e egyáltalán valami.

(#8730) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Feltettem én is az új 2.0-ás firmware-t Kiessel. Első benyomásként tetszik az új felület, de van pár dolog, amelynek a megoldásához a segítségeteket kérem.
- Olyan kontakntánl, akinél több szám van megadva, lehet valahogy állítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett?
- Az 1.2-n volt egy e-mail widget, ahol az exchenge activesync-nél lehetett a push-t indítani és leállítani. Van valami hasonló a 2.0-n?
- Samsunk Appsól próbáltam telepíteni témákat, de mindegyiknél azt írja, hogy a telepítőcsomag hibás. Más alkalmazáspkat gond nélül telepíti, csak a témákat nem.
- Widgeteket lehet valahonnan letölteni a 2.0-hoz?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#8731) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hogy jobb, ha visszarakok egy 1.2-őt vagy multizom?!:)

(#8732) rObika8802


rObika8802
aktív tag

2 kérdés: nem tudom más találkozott-e ezzel a gonddal..arról lenne szó,hogy a teló wifiről nem mutat semmilyen képet FB-n..csak,ha teljes méretes megtekintésre megyek, vki vmit??

2. T-s vok és a mobilnet nem megy róla...ebben az új firmben 2 kapcsolat van megadva a webet választottam igaz még nem írtam be a T-s beállításokat(mindj megnézem)

ezekre esetleg vki vmi megoldást?

reméltem pedig ,hogy a tegnap felrakott új firm(az Apps csak nekem lassú??) javítja ezeket...

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#8733) leslieke válasza Bukoba (#8730) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

- Olyan kontakntánl, akinél több szám van megadva, lehet valahogy állítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett?

Tartsd lenyomva az ujjad azon a számon, amit alapértelmezetté akarsz tenni.

- Az 1.2-n volt egy e-mail widget, ahol az exchenge activesync-nél lehetett a push-t indítani és leállítani. Van valami hasonló a 2.0-n?

Gyári widget nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8734) Bukoba válasza leslieke (#8733) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi Leslieke!

(#8735) leslieke válasza Goldmen75 (#8731) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multizz, azzal egy lépésben fent lesz az LC1. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8736) gelbelex válasza Goldmen75 (#8731) üzenetére


gelbelex
őstag

Neked valamilyen CFW volt mostanában, ugye? Nami, Nexus...?
Nem vált be, vagy csak kíváncsi vagy az LB2-re?

(#8737) janes1976 válasza leslieke (#8727) üzenetére


janes1976
őstag

Router van, de akkor rossz, amikor beírom az email címem meg a jelszavam, nyomom hogy oké és akkor.

Először nyomom hogy lekérés. Utána meg kell adni a mail címet meg a jelszót és itt szarakodik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8738) janes1976


janes1976
őstag

Mit lehet ilyenkor tenni?

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8739) Goldmen75 válasza gelbelex (#8736) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mégis csak hivatalos...:)

(#8740) s4tch válasza janes1976 (#8738) üzenetére


s4tch
veterán

resetelni a halozati adatokat

(#8741) leslieke válasza janes1976 (#8737) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A router kihagyásával nézd meg mit csinál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8742) janes1976 válasza s4tch (#8740) üzenetére


janes1976
őstag

Azt hogy és hol lehet?

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8743) s4tch válasza janes1976 (#8742) üzenetére


s4tch
veterán

settings - general - reset - reset settings - és itt bepipálod a networköt. Többünknél működött hasonló esetben.

SZERK: adatvesztéssel nem jár, no para. Adatvesztéssel a factory reset jár, de te nem azt fogod lefuttatni.

[ Szerkesztve ]

(#8744) janes1976 válasza s4tch (#8743) üzenetére


janes1976
őstag

Az a furcsa hogy telefonon be tudok jelentkezni, a gépen nem megy.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8745) leslieke válasza janes1976 (#8744) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Próbáld meg router nélkül. Telefonon nem kell semmit törölnöd.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8746) janes1976 válasza leslieke (#8745) üzenetére


janes1976
őstag

oké

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8747) janes1976 válasza leslieke (#8745) üzenetére


janes1976
őstag

Ugyanúgy szar.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8748) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Mé , maradjon a NAMI féle? Szerintetek?:D:D

(#8749) s4tch válasza janes1976 (#8744) üzenetére


s4tch
veterán

Ja, arról lemaradtam, nem olvastam vissza, úgy tűnt, a telefonnal van gondod. Akkor fene tudja. Böngésző cache, cookie-k ürítése tud ilyenkor segíteni.

(#8750) janes1976 válasza s4tch (#8749) üzenetére


janes1976
őstag

Ezzel mindegy mit csinálsz már mindent megpróbáltam.

Na hogy kapja be a bránert, létrehoztam egy másik email címmel azzal meg jó.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.