Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) EAndrew válasza Dhampir (#8891) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Igazad van, kicsit félreérthető volt ahogyan írtam, de a hivatalos (KIES-en keresztül frissíthető) 2.0-ra gondoltam. Viszont a kérdéseim még mindig élnek, és az LC1re vonatkoznak.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#8902) leslieke válasza Silenzio (#8896) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha jól emlékszem az is visszaáll telefonra. Meg kell nézzem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8903) laden válasza gyulank (#8900) üzenetére


laden
tag

Úgy tudom, hogy a Wifi működik. Viszont ha a telefon sokáig van készenléti módban akkor újraindul. Az, hogy nem működik a modem az azt jelenti, hogy nincs hívás, GPS,sőt még talán nem is tölt a telefon. Nem tudok arról, hogy lenne alternatíva más szerkesztő alkalmazást illetően. Az újabb Wave-ekre van a Polaris Office. De az erre nem jelent meg. Nem hiszem, hogy csak úgy gépre le lehetne szedni. De javítsatok ki ha tébednék.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8904) leslieke válasza gyulank (#8900) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Letöltheted és később is telepítheted. Először is szedd le a Kiest innen: [link], telepítés, regisztráció, megfelelő telefon kiválasztása, majd a program letöltése. Ha meglesz a telefon, a regisztrációnál megadott adatokkal bejelentkezel és telepítheted a telefonra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8905) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hú bazz....a legördülő menű eddig a hivatalosban a leggyorsabb!:D Királyság

(#8906) mobilefan


mobilefan
aktív tag

hy all !

van zenefelismerő progi benne?

-

(#8907) leslieke válasza mobilefan (#8906) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8908) consono válasza mobilefan (#8906) üzenetére


consono
nagyúr

Van :) Csak macerás elérni... Kell egy progi amivel fel tudsz venni AAC-be vagy MP3-ba (a beépített voice recorder nem jó, mert az beleír hülyeséget a file-ba). Majd ezt a filet meg kell nyitnod a zenelejátszóban, ahol a bal felső sarokban levő kis i betűt megnyomva előjönnek a zene metaadatai. Itt a lenti "Cimkék keresése" gombot megnyomva megcsinálja a felismerést.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8909) mobilefan válasza consono (#8908) üzenetére


mobilefan
aktív tag

leslieke:köszi :)

akkor hagyom a p*csába :(
maradjon a gyári csak, ez biztos gyors. :K
van még valaki másnak is 1.2 bada vagy csak nekem ? ;]

-

(#8910) TomWexX válasza consono (#8908) üzenetére


TomWexX
addikt

És van ilyen progi? :F

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8911) leslieke válasza consono (#8908) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ez új nekem. De nem épp felhasználóbarát megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8912) consono válasza TomWexX (#8910) üzenetére


consono
nagyúr

Persze! Én valami ringtone szerkesztőt töltöttem le, de bármi jó, ami hajlandó AAC-be vagy MP3-ba menteni, csak a Voicerecoreder beleteszi a file-ba, hogy "recorded voice" és ezekre nem hajlandó megcsinálni a keresést...

leslieke: tény, hogy nem az...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8913) ABal válasza mobilefan (#8909) üzenetére


ABal
őstag

Még én is 1.2-n vagyok.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8914) mobilefan válasza ABal (#8913) üzenetére


mobilefan
aktív tag

én azt hiszem maradok is 1.2-nél......

-

(#8915) ABal válasza mobilefan (#8914) üzenetére


ABal
őstag

PÜ ment

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#8916) janes1976


janes1976
őstag

Valaki nem tudna szerezni (lóvéért) egy HM3200 szürke headsetet?

Jóáron.

Ez direkt wavehez van. Extreme digitalnal a legolcsóbb, de ott csak fekete van.

Volt egy örültem is neki mint majom a farkának, csak elhagytam valahogy. :(

Vagy honnan tudnék rendelni a legolcsóbban ilyet?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8917) TomWexX válasza consono (#8912) üzenetére


TomWexX
addikt

Konkrétan mi a progi neve? Nem nagyon szoktam az apps-ot böngészni, így nem-igen ismerem a programokat. :B

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8918) Goldmen75 válasza TomWexX (#8917) üzenetére


Goldmen75
őstag

Van még valakinek eladó S8500-a?:) Csak újszerű, megkímélt érdekel!

(#8919) Bobó_20 válasza TomWexX (#8917) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

RingtonePro, én anno ingyen töltöttem nem tudom most az-e. Ez tud AAC-be menteni igaz elég tré a minőség mégis működik! :DDD Kipróbáltam.

(#8920) janes1976


janes1976
őstag

Annyira megtetszett a Bada 2.0 hogy nem adom el, pedig el akartam. :C

Az a baj hogy úgy lement a sima wave ára, hogy ezt a telefont csak elkótyavetyélni lehet. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8921) ati15 válasza leslieke (#8834) üzenetére


ati15
csendes tag

Koszi szepen , es bocs hogy csak most koszonom meg de idaig vele voltam elfoglalva hogy milyen ujdonsagok vannak meg hogy kell mit rajta csinalni .

(#8922) janes1976 válasza Goldmen75 (#8918) üzenetére


janes1976
őstag

Dugig van a net vele. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8923) Attelah


Attelah
tag

Sziasztok!

Látom van Kiesen telepíthető 2.0 is. Én eddig csak multival frissítettem, de most a Kiessel akarom. Kérdésem hogy Kieses frissítéskor mi vesződik el? Pl jegyzeteim, telefonszámaim megmaradnak vagy oda lesz mind? Ezek a teló memóriájában vannak.

A biztonsági mentés a jelenlegi 1.2-ről (és tartalmáról pl. jegyzetek) csinál egy filet amit utána (ha mondjuk nem tetszik a 2.0) Kiessel vissza tudok állítani?

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#8924) leslieke válasza Attelah (#8923) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van biztonsági mentés, amit ott beállítasz, azt a frissítés után visszateszi a Kies a 2.0-ra. Ha nem tetszik a 2.0, akkor már csak a mutliloaderrel tudod visszatenni az 1.2-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8925) TomWexX válasza Bobó_20 (#8919) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi, megnézem. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8926) gyulank válasza leslieke (#8904) üzenetére


gyulank
addikt

Feltelepítettem, csináltam fiókot, aktiváltam, de ingyeneset nem talált.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#8927) Attelah válasza leslieke (#8924) üzenetére


Attelah
tag

Köszi! Nem láttam még ilyet, de akkor úgy kell elképzelni hogy lesz egy lista amit szeretnék hogy rajta legyen az új verzión is és akkor azokat bepipálom?

Szerk: telefonszámok, sms-ek, jegyzetek benne vannak ebben a listában? SafeSecrets is megmarad illetve az abban elmentett adatok?

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#8928) leslieke válasza gyulank (#8926) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt keresd: Picsel Smart Office

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8929) leslieke válasza Attelah (#8927) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

telefonszámok, sms-ek, jegyzetek benne vannak ebben a listában?

Ezek biztosan benne vannak, továbbá lehet menteni a programokat és a beállításokat és egyeb mást is.

SafeSecrets is megmarad illetve az abban elmentett adatok?

Ezt a programot sose használtam, nem tudom megmondani, hogy mi lesz a sorsa.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8930) gelbelex válasza Silenzio (#8896) üzenetére


gelbelex
őstag

Figyelmetlenség... Mit mást lehet várni olyan szellemóriásoktól, akik a hangprofilokat, és a hangosodó csngőhangokat ki bírták venni a badából..? :(

#8897 consono: Filozófia? Nekem háttértár módban a Kies nem csatlakozik a telefonhoz, így hogyan is telepíthetnék (nem manuálisan)? Meg kellene őriznie a megelőző beállítást, nem? ;)

[ Szerkesztve ]

(#8931) leslieke válasza gelbelex (#8930) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Háttértár módban nem is fog csatlakozni a Kieshez, ahhoz a Kies mód kell. Bada 2-ben ez az alapértelmezett mód. Ezt meg se kell jegyeznie.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8932) gyulank válasza leslieke (#8928) üzenetére


gyulank
addikt

Megoldódott. Valamiért a keresésből nem adta ki, de a Samsung Apps közt is megtaláltam, és ott ingyenes volt. Viszont a legtöbb alkalmazás Bada 2.0-tól működik. Ezzel a programmal lehet majd frissíteni is 2.0-ra? Ja, és ezeket amiket letöltöttem, elmenthetem valahogy? Ha esetleg újratelepíteném a gépet, vagy valami, akkor is megmaradjon. Na meg akkor több telefonra is lekérhetném.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#8933) leslieke válasza gyulank (#8932) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ez a program frissíti 2.0-ra a telefont. Alapértelmezésben ide menti a fájlokat a Kies: C:\Documents and Settings\USER_NEVED\Dokumentumok\Samsung\Kies\Download\Applications

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8934) gelbelex válasza leslieke (#8931) üzenetére


gelbelex
őstag

Arra gondoltam, hogy ha csak a Kies-módban lehet telepíteni, akkor meg kellene jegyeznie telepítés helyét...

(#8935) laden válasza gelbelex (#8934) üzenetére


laden
tag

Viszont ha háttértár módban van a telefon úgy érzékeli mintha nem is lenne benne memóriakártya. Szóval a telefon részéről logikus, hogy visszateszi a telepítés helyét telefon-ra. Bár valami módon mégis érzékelhetné, hogy van kártya csak nem tudja jelenleg elérni. De ez a Samu hibája.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8936) potyi23


potyi23
senior tag

hi.gyors valasz kellen ,mivel tudom a badat elinditani bootban ? melyik billentyu ?
nem emlexek ra !

Megvan !

Help : egyik haver hozott samsung Wave II telt,valami olyan videot kapott ami lefagyassza 10 masodpercen belul ha rendszerbe van.Mit tudok vele csinalni ? boot menube felsem ismeri !

[ Szerkesztve ]

(#8937) anrab válasza potyi23 (#8936) üzenetére


anrab
addikt

hang le-feloldás-és be-ki kapcsoló gomb egyszerre kikapcsolt állapotban.

(#8938) Wheelbarrow válasza leslieke (#8933) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Az enyém Vodás de a Kies nem hajlandó frissíteni 2.0-ra. Azt írja, hogy az eszköz nem fríssíthető a Kies-el. Ezt azóta csinálja mióta a Kies frissített. Előtte szépen írta, hogy nincs új verzió. Már újra telepítettem a Kiest, újra indítottam a telefont de nem megy. Tudsz valami megoldást erre a gondra? Más vodásnak ment a frissítés? Előre is köszi. :W

(#8939) leslieke válasza Wheelbarrow (#8938) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Töltsd le innen a patchet: [link] Ez többeknek segített már.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8940) EAndrew válasza EAndrew (#8890) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Én kérdéseimre senki? :(

Igaz a biztonsági mentést már közben Leslike megválaszolta másnak, de a többi kérdésre még mindig várok válaszokat ha lehet.

Ja és nem a hivatalos 2.0 Kies-re ("de itt a hivatalos (KIES) 2.0") gondoltam, hanem természetesen a Bada 2.0-ra KIES frissítéssel. :DDD

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#8941) Wheelbarrow válasza leslieke (#8939) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Köszi, működik, épp a biztonsági mentés megy. :R A Kamera softot kell a szervizmenüben is frissíteni mint az 1.2-nél?

(#8942) leslieke válasza Wheelbarrow (#8941) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kamera szoftot nem néztem, hogy kell-e/lehet-e frissíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8943) Wheelbarrow válasza leslieke (#8942) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Köszönöm, majd akkor elbabrálgatok vele :DDD

(#8944) becenevem


becenevem
aktív tag

Egy érdekesség. Volt egy T-s 8500-m, amit most anyum használ 1.2-vel. Rajta vannak a kedvenc játékaim.
Beléptem a KIES-ben a fiókomban és ott van minden előzmény a játékokról, amiket megvettem.
A gyári független 8500-mra felraktam a 2.0-t és engedi a régi dolgokat visszapakolni erre a másik telefonra.
EzzzAzzz! :DD :C

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#8945) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Nálam is beköszöntött a Bada2 korszak, a frissítés sikeres.. :))

(#8946) leslieke válasza becenevem (#8944) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A legutóbbi frissítés óta (1-2 hete volt kb.) lehet több telefonra is telepíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8947) janes1976


janes1976
őstag

Jó is az a 2.0. :K

Ezeket a podcastokat eszik vagy isszák?

Ezekkel mit kell csinálni, le kell játszani, egyáltalán mik ezek?

Bocs a tudatlanságomért.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8948) Viktojka


Viktojka
tag

leslieke: Köszi az Operás linket! :R Feltettem, f@sza. ;)

(#8949) laden válasza janes1976 (#8947) üzenetére


laden
tag

Zenék, vagy épp valamiféle "műsorok". Ja és általában hallgatják. :)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8950) tonylau53


tonylau53
csendes tag

sziasztok. feltettem multival a 2.0-t , és bármit másolok az other mappába (a kártyára) , utána semmi sincs benne. leglább is a teló szerint . mi lehet ez ?

[ Szerkesztve ]

S8500 Wave Nexus XXLA'(Bada2.0), Samsung note 2 LTE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.