Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) laden válasza Kicsimix (#9641) üzenetére


laden
tag

Nekem megvan minden eddigi letöltésem a listában. Nem csak egy oldal. Nekem Wave II van.

[ Szerkesztve ]

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#9652) Kicsimix válasza leslieke (#9650) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem tudod, ki fog írni egy hibaüzenetet a KIES...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9653) leslieke válasza Kicsimix (#9652) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát az remek lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9654) Kicsimix válasza laden (#9651) üzenetére


Kicsimix
őstag

Amint lecseréled a FW-t és újra leszedi a listádat ki fog ürülni.. Amik most benne vannak és utalványosok azok pedig már nem működnek illetve vásárlást kérnek ismét...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9655) laden válasza Kicsimix (#9654) üzenetére


laden
tag

Áhááá. Értem. Ahelyett, hogy normális rendszert dobnának ki csak az alkalmazásboltot csiszolgatják. Nagy kitolás lenne ha tényleg tudnának egy működő droidot tenni rá. Remélem összejön nekik.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#9656) Dhampir válasza laden (#9655) üzenetére


Dhampir
félisten

A Bada stabilabb a droidnál, avagy nem?

(#9657) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Visszaraktam Nami 1 féle 2,0-át s most KIES-en át leszedek mindnet majd csinálok egy bizt. mentést....anyjukat!!!!:....

(#9658) gzbotii


gzbotii
veterán

Hat nem vagyok egeszen 3 oraja Wave 2 tulaj, de mar 4x lett volna nagyon kedvem foldhozverni :((( Nem indul tul jol a baratsagunk

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9659) Dhampir válasza gzbotii (#9658) üzenetére


Dhampir
félisten

Wave 2? Fúj, annak csak Super Clear LCD a kijelzője! :)

Mi baj van véle máskülönben?

(#9660) gzbotii válasza Dhampir (#9659) üzenetére


gzbotii
veterán

Fuj fuj a kijelzo :U
Belassul. Fagy. Lassu. Idegesito benazasok a szoftban. Bughalmazok egymas-hegyen hatan :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9661) leslieke válasza gzbotii (#9660) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen szoftver van rajta?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9662) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Lefrissült a kies s a nami féle romra kiírta hogy ez a legfrisebb:D Nem azt hogy ez a szoft nem frissíthető:D

(#9663) Sn[4k3] válasza csibusz0314 (#9627) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Tényleg várnod kellett volna még. A szilícium (és minden egyébj fém) előszeretettel oxidálódik nedves közegben, pláne áram hatására. Kéne egy Wave Xcover :D

Bezzeg a régi időkben! A Motorola V3-amat anno négyszer áztattam meg: egyszer WC-be esett, egyszer ki lett kosva, egyszer úsztunk két hosszt, egyszer meg a felmosóvödörbe esett bele - csak az utolsó után romlott el, pontosabban nem halványult el a kijelző lecsukás után sem, az aksi legyengült, a hangszóró recsegett, nem kezelte a füleseket (láttam/látom a csatlakozóknál a zöld réz-oxidot).

30e-ből nem sok értelmes telót lehet venni Wave-en kívül. Szánj rá minimum még egy tízest és akkor mondjuk vehetsz 35-40 között Omnia 7-et ami szintén szálcsiszolt és SAMOLED. 35-ért még van LG Optimus 7 is, 40-45-50-ért meg HTC Trophy, Surround, Mozart.

Wave II annyiban rosszabb a tesójánál, hogy nem Super AM-OLED, hanem SuperClear LCD, azaz színek nem olyan élénkek, de elvileg napfényben ugyan olyan jól olvasható - ezek cserébe nagyobb a képátló.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9664) gzbotii válasza leslieke (#9661) üzenetére


gzbotii
veterán

Hivatalos roman bada 2.0 (egesz pontosan nem tudom milyen FW)
bada 2.01201051941LI

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9665) leslieke válasza Goldmen75 (#9662) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Programokat le tudod tölteni újra?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9666) Goldmen75 válasza leslieke (#9665) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mindet! Most töltök 1000-el!

(#9667) leslieke válasza gzbotii (#9664) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sammobile szerint csak a vodás Wave 2 telefonokra van hivatalos 2.0 Romániának.
Kies mit mond rá?

Egyébként egy teljes gyári visszaállítást csinálj meg, megoldhatja a problémáidat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9668) gzbotii válasza leslieke (#9667) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez is vodas volt. De az elozo gazdaja fuggetlenitette.
Egy Hard reset utan esetleg visszazarhat vagy hasonlo:F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9669) Goldmen75 válasza Goldmen75 (#9666) üzenetére


Goldmen75
őstag

Egyedül AB s Brúszlí nincs meg:(

(#9670) Goldmen75 válasza Goldmen75 (#9669) üzenetére


Goldmen75
őstag

Bruce megvan!!!:D Ab nem lesz.

(#9671) Sn[4k3] válasza gzbotii (#9608) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Any problem? :) Még én sem döntöttem el, hogy mi lesz. Mindennek meg van a maga előnye és hátránya is. Nagy valószínűséggel az lesz amibe beszámíttatják a nyüves Blade-et - bár már kezdek megbékélni vele.

Tisztánlátás kedvéért, amik érdekelnek: Wave és Wave II: ár/érték arány, jó design ill. multimédia - iPhone: egyszerű, de nagyszerű, sok app, gyors, stabil (igaz ez a Wave-ekre is, de azok egy szinttel fejlettebbek) - Nokia N8, SE Vivaz: jó kamera, amire használni akarom, arra bőven elég a Symbian - Xperia X10, Galaxy S, Desire, stb.: Android, tehát sok app, mókolhatóság, a fentiek igen jó kis készülékek - Omnia 7, HTC 7 Trohy: WP7, gyors, jó kamera, design.

Eddigi rangsor alapján a Wave vezet, szorosan az iPhone-nal.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9672) gzbotii


gzbotii
veterán

Na, van ra 1 drb ertelmes jatek (Asphalt 6) es az sem indul el.. tipikus.
Valakinek megy ez Wave 2, bada 2.0-val?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9673) consono válasza Goldmen75 (#9669) üzenetére


consono
nagyúr

Én most töltöm a Bruce Lee-t a hivatoalos LC1-el.. Én amúgy sem látok semmi problémát az appson...

Az Asphalt 6-hoz van egy kis hack, ami megpatkolja a textúrákat (sajnos a Wave 3 és a sima Wave nem ugyanazt a formátumot használja). Ugyan ez van a Sims3-hoz is.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#9674) David3


David3
őstag

Ma lefuttattam a Kies update patch-cset a Kies előtt, és erre az XXLC1_V2-re azt írja, hogy ez a legfrissebb szoftver. Érdekes, hogy a V1-gyel még nem írta ezt ki. Sőt, az LA1-es szoftverrel sem. Nem mintha Kies-zel valaha frissítenék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9675) laden válasza Dhampir (#9656) üzenetére


laden
tag

Droidom nem volt. Lehet stabilabb, de nekem pár alkalmazás hiányzik. Meg a nagyobb testreszabhatóság.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#9676) Goldmen75 válasza consono (#9673) üzenetére


Goldmen75
őstag

KIES-en keresztül, vagy telón töltöd??

Na indul a biztonsági mentés...

[ Szerkesztve ]

(#9677) gzbotii válasza Dhampir (#9656) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem stabilabb, es sajnos nem is laggol ennyire (hogy ne hasonlitsuk egy WP vagy iOS-hez :N )

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9678) consono válasza Goldmen75 (#9676) üzenetére


consono
nagyúr

Kies-en. Telón nincs kedvem végigscrollozni mindenen, meg másik userrel volt töltve... Amúgy a hivatalos LC1 nekem rendesen megy , nem csak egy oldal, asszem... Az NFS is visszamenet, ami a fw telepítés utáni restore-nál azt mondta, hogy újra le kell töltenem...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#9679) Goldmen75 válasza consono (#9678) üzenetére


Goldmen75
őstag

Onnan megy nekem is! De telón csak 1 oldalt adott be....

(#9680) leslieke válasza gzbotii (#9677) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multiloaderrel tedd újra a 2.0-át. Nem fog laggolni és stabil is lesz a rendszer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9681) consono válasza Goldmen75 (#9679) üzenetére


consono
nagyúr

Most esett le mit mondasz :) Nem egy oldalt ad be, hanem 22 alkalmazást. A többit nem látom én sem... De ez inkább bug. Lefrissítettem az egyik alkalmazás, erre az eltűnt a listáról :DD

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#9682) duvi válasza leslieke (#9680) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak nehogy bukja a függetlenítését...
Bár ha ennyi gond van a jelenlegi szoftverrel, akkor így se tudja normálisan használni.

[ Szerkesztve ]

(#9683) gzbotii válasza leslieke (#9680) üzenetére


gzbotii
veterán

Es melyik FW rakjam ra?
Mennyi az eseje a teglasitasnak?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9684) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Bakker köcsög kies: A tartalomfileok biztonsági mentése során csak a belső memóriában tárolt adatok mentése történik meg.

Ez mióta van így????????..................

(#9685) consono válasza Goldmen75 (#9684) üzenetére


consono
nagyúr

Ezt csak mondja, nem? Legalább is az alkalmazásokat lebackupolja a kártyáról is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9686) leslieke válasza gzbotii (#9683) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Innen a román vodást. Multiloaderes telepítés menete itt: [link]

Tégla nem lesz, de az kérdéses, hogy független is marad-e.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9687) Kicsimix válasza Goldmen75 (#9676) üzenetére


Kicsimix
őstag

Elvileg a biztonsági mentėst is ellenőrzi a KIES ės ha elmėletileg lejár a jogosultságod az alkalmazások használatához akkor onnan sem fogja visszarakni : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9688) consono válasza Kicsimix (#9687) üzenetére


consono
nagyúr

Hogy is van? Egy évig van jogod letölteni bármit? Utána meg jöhet a warez?

"In God we trust. All others must bring data"

(#9689) Goldmen75 válasza consono (#9688) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kapják be....mi az hogy 1 év?? Ha eccer megvettem valamit....

(#9690) Dhampir válasza gzbotii (#9677) üzenetére


Dhampir
félisten

A Wave 1 nálam nem laggolt még, az SGS viszont igen.

(#9691) Sn[4k3] válasza Dhampir (#9690) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Azt írd nyugodtan az open-source Android számlájára. A bada a Samsung saját operációs rendszere amit optimalizált a saját SoC-jához (Hummingbird). Továbbá a Wave előnye a fizikai híváskezelők, a jobb kamera (with LED) a jó design és a príma anyaghasználat :K

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#9692) Dhampir válasza Sn[4k3] (#9691) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizony, azért is váltottam. :K

(#9693) leslieke válasza consono (#9688) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van. Vásárlástól számított 1 évig lehet korlátlanul letölteni, utána újra meg kell venni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9694) F-ECT$ válasza Dhampir (#9690) üzenetére


F-ECT$
titán

A wave is tud laggolni, de tény hogy droidon többször tapasztalni (főleg az olcsóbb modelleken).

A bada talán stabilabb, de csak azért mert messze nem tudsz rá annyi progit, romot, kernelt, modot letölteni, mint a droidra. Az alap droiddal általában nincs baj.

Dive ever, work never.

(#9695) gzbotii válasza leslieke (#9686) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat, valoszinu, hogy nem marad fuggetpen :(

Egy Hard reset mennyit segitene?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9696) osztraksajt válasza leslieke (#9693) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen, nekem is szépen tünedeznek el a listából a régebben letöltött programok. Mondjuk már eleve időrendben vannak látszik mi kerül ki a sor aljáról.

A megvett dolgokat azért szerintem illene külön időlimit nélkül kezelni. Az egyedi ideiglenes akciók időbeni limitálását aláírom hogy valamenyire jogos elvégre nem fizettem érte, de a fizetősöknél durva.

(#9697) F-ECT$ válasza leslieke (#9693) üzenetére


F-ECT$
titán

Még egy badás szívás, hurrá! Ugye mondanom sem kell, hogyha droidon veszel valamit, az az acchoz kötődik, és viheted magaddal telefonról telefonra is, mindenféle időbeli korlát nélkül...

Dive ever, work never.

(#9698) leslieke válasza F-ECT$ (#9697) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem most találta ki a Samsung. Az elejétől kezdve ilyen.

Pozitívan, netán segítőkészen is tudnál hozzászólni? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9699) San398


San398
őstag

Problémám van az R66-al. Telefonon indítás után ezt kapom

Hiába látogatok el az oldalra semmit nem találok ahol lehetne frissíteni az R66-ot.
Az R66 sync meg nem kompatibilis a Bada 2.0-val "Ha a Samsung Wave-je bada 2.0-val fut, a SAMSUNG LBS navigációs alkalmazás nem kompatibilis a ROUTE 66 Sync-el. Ebben az esetben közvetlenül a SAMSUNG LBS-ből kaphat tartalmat. Csak menjen a “Több > Tartalom”-ba, hogy letöltse a térképeket vagy prémium tartalmat vásároljon."

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#9700) leslieke válasza San398 (#9699) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak mobilon keresztül tudod letölteni a térképeket, azt meg írja is, hogy hol kell keresni a letöltési lehetőséget. A Sync programhoz nem jött frissítés, le vannak maradva.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.