Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) consono válasza satomee (#7750) üzenetére


consono
nagyúr

:D Lehet, hogy nekem is ezt kellene csinálnom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7752) atoka1


atoka1
tag

Sziasztok! Rég jártam erre, gondolom hivatalos 2.0 még nincs :) Viszont érdeklődnék, hogy van e olyan app ami figyeli a valutát és át tudok váltani egyikből a másikba, egy olyan hírolvasó ahol én tudom beállítani honnan szedje a híreket, tehát valami normális RSS olvasó, továbbá valami normális navigáció, néztem hogy van valami Navmii meg Navfree de magyar térképpel hálisten egyik sincs...

(#7753) leslieke válasza atoka1 (#7752) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valuta: XE Currency

Hírolvasó: a beépített böngésző is tudd RSS-t kezelni.

Navi: ingyenes nincs, csak fizetős.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7754) laden


laden
tag

És valami jó adatforgalomfigyelő progi 2.0 alá? A PD Monitor annyira nem tetszett 1.2 alatt.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#7755) leslieke válasza laden (#7754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg ez: Net Metrics, vagy a gyári.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7756) atoka1 válasza leslieke (#7753) üzenetére


atoka1
tag

Köszi a választ! Igazából valami rss widgetre gondolta, hogy csak rápillantok a képernyőre és látom amit kell, ha meg rányomok oda visz az oldalra. Naviért kár, pénzt meg nem akarok adni bada naviért, mert másfél év badázás után eljutottam arra a pontra hogy nekem nem kell ez a nyögvenyelős fejlesztés, sajnos olyan érzésem van a telóval kapcsolatban, mint ha egy jó kis BMW lenne 1.2 es lada motorral, amit mindenki csak foltozgat de kevés eredménnyel, úgyhogy búcsút intek júniustól a bada világának

(#7757) laden válasza leslieke (#7755) üzenetére


laden
tag

Ez nem sebesség mérő?

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#7758) leslieke válasza laden (#7757) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja, de. Benéztem a 3. képet. :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7759) leslieke válasza atoka1 (#7756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg ezek?
RSS World - Hírolvasó widget
RSS hírfolyam a képernyődre

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7760) atoka1 válasza leslieke (#7759) üzenetére


atoka1
tag

Köszi, kipróbálom :)

(#7761) consono válasza leslieke (#7759) üzenetére


consono
nagyúr

Ez is jó: Aggregator, volt valamikor ingyenes, sajnos most már ez is fizetős lett...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7762) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Nektek működik ez a pattern lock screen? Én hiába állítok be bármilyen kombinációt, nem oldja fel vele, csak a lock gomb hosszan nyomásával...

Illetve frissítette a facebook klienst, de én semmi változást nem látok, nem olyan mint az új androidos, és a chat ugyanúgy kifagy...

(#7763) Zolii44 válasza Ranger^41 (#7762) üzenetére


Zolii44
tag

Igen, nekem működik rendesen a pattern lockscreen, gond nélkül.

(#7764) Silenzio


Silenzio
addikt

Srácok unos-untalan ismételt kérdés, de mivel lehet kirakni tévére a Wave képét és hol lehet ilyet kapni? A kábelre gondoltam, nem a Direct Wifire. És persze Wave 1-es. Kösz.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7765) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na most csalódtam kicsit....
Benn volt ismerős...elkezdett effekteket, zenéket lejátszani nekem...mondom küld már át!
Nem küldi, menjek fel a zedge.net-re, töltsem le!
Nosza....aha! Oldal alig jön be, akadozik, szarakodik, droidos ismerősöm minden gond nélkül produkálta s lejátszotta az újabb s újabb hangokat, én még mindig vacakoltam az oldallal....
Megnéztem opera alatt is, gyorsabb de az oldalakat katasztrófálisan tördeli, használhatatlan....

Szóval ez most rosszul esett a badától...

(#7766) Goldmen75 válasza Silenzio (#7764) üzenetére


Goldmen75
őstag

Pécs, Kereskedők háza, emelet , Microhm üzlet!

(#7767) leslieke válasza Silenzio (#7764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nokia CA-75U AV típusú kábel kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7768) Dhampir válasza Goldmen75 (#7765) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizony, SGS-en a flashes oldalakat is gyönyörűen nézhettem böngészővel, akárcsak a számítógépen.

(#7769) Silenzio válasza Goldmen75 (#7766) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi! Szemben a Nokia márkaboltban kérdeztem, aszongya a fickó 2900 Ft. Nem sok az egy kicsit érte?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7770) superTibcsi válasza Silenzio (#7769) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

[ebay]-en kevesebb mint feléből kijössz. :)

Itt még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#7771) Silenzio válasza superTibcsi (#7770) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi! Szerintem ezt a két dolláros árat semmi nem tudja alulmúlni. Sajnos már megállapodtam egy rokonnal, hogy megveszem az övét.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7772) San398 válasza Silenzio (#7771) üzenetére


San398
őstag

Kérdés, hogy ennek a bekötése egyezik e azzal amit a samu mérnökei kitaláltak a wave-re!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#7773) Silenzio válasza San398 (#7772) üzenetére


Silenzio
addikt

Az van ráírva hogy Wave és CA-75 kompatiböl. A kínaiak olcsójánosok, de átverni nem szokásuk.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7774) consono válasza Goldmen75 (#7765) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs a zedge.net-tel semmi baj badán! Be kell állítani az iPhone user agentet és le kell kapcsolni a flash-t, most próbáltam. Az eredmény tökéletes és jól működő mobilra optimalizált oldal.

"In God we trust. All others must bring data"

(#7775) gelbelex válasza consono (#7774) üzenetére


gelbelex
őstag

:C

(#7776) gelbelex válasza leslieke (#7747) üzenetére


gelbelex
őstag

DioDict szótárak: Az angol-német és a Cobuild Advanced értelmező szótárt próbáltam, nagyon jók! A szószedet tetszőleges szavával lehet továbbkeresni. :C

[ Szerkesztve ]

(#7777) leslieke válasza gelbelex (#7776) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én az angol-oroszt szedem le.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7778) Goldmen75 válasza Silenzio (#7769) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem a nokiában kell venni, hanem a microohm-ban 750-Ftért vettem tavaly....

(#7779) RetepNyaraB válasza satomee (#7750) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerencsére ezt nálam nem lehet benézni, a rohadékok 10 eurot kérnek érte. Maradjon a nyakukon :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#7780) satomee válasza RetepNyaraB (#7779) üzenetére


satomee
senior tag

És tényleg, most nézem: megint 2.800Ft az Apps-on.... Azért ez kicsit több mint amennyit nekem érne, még szerencse hogy nem most nyúltam bele :Y

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#7781) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Az a problémám, hogy az apps a tegnapelőtti frissítés után nem indul, megjelenik a az indulási logó, de azonnal kilép. Többszöri is újraindítottam a telót, de ugyanaz. Nami féle LA1. Valaki esetleg találkozott már ilyennel?

(#7782) Goldmen75 válasza osztraksajt (#7781) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nami van nekem is, de nincs gond..

(#7783) ABal


ABal
őstag

Én elkiabáltam a szerencsémet a mobilos alkalmazásbolttal kapcsolatosan, mert semelyik alkalmazás mellett nem jelenik meg a letöltés gomb a legutóbbi frissítés óta.
A KIES viszont jobb lett, arra nem lehet panaszom.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7784) leslieke válasza ABal (#7783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam van letöltés gomb, viszont cserébe hol lassan, hol gyorsan tölti be a listákat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7785) szimike79 válasza ABal (#7783) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem azért nem tudsz mobilról letölteni mert 1.2 van a telódon, és amihez 2.0-a kell, fel sem ajánlja a letöltési lehetőséget. Nekem 2.0-val működik rendesen. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#7786) ABal válasza szimike79 (#7785) üzenetére


ABal
őstag

Sajnos nem. 1.0-át vagy 1.2-t igénylő programokhoz sincs letöltési lehetőségem.

[link]

[link]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7787) leslieke válasza ABal (#7786) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

-52 Ft?? :C Fizetnek is a letöltésért?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7788) ABal válasza leslieke (#7787) üzenetére


ABal
őstag

Hát, lehet, de kipróbálni a fent nevezett okból nem tudom. :N

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7789) szimike79 válasza ABal (#7786) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor viszont valamit nagyon elszúrtak Samu apóék. Így passzolom a kérdést. :N

Mondjuk a -52 FT tényleg nem semmi.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#7790) leslieke válasza ABal (#7788) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"Jó" hírem van. A jelenség nem egyedi, nálam is ilyen Wave 1-en és W3-on is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7791) ABal válasza leslieke (#7790) üzenetére


ABal
őstag

HE?! Akkor sorsközösségbe kerültünk. De szimikének meg működik. :F

Ezek a jelenségek a "Valamit kijavítunk, másvalamit elszúrunk" levédett Samsung technológia keretében történnek meg.

Mindjárt megnézem, hogy találok-e egyáltalán valamit letöltőgombbal.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7792) leslieke válasza ABal (#7791) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van amit enged letölteni/megvenni nekem is. De ennél semmilyen gomb nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7793) ABal válasza leslieke (#7792) üzenetére


ABal
őstag

Nálam is így van: elvétve azért találok programot, ami mellett van lekérés/vásárlás, de most 10 szúrópróbából háromnál volt gomb. :F Ezek között volt már korábban megvett, vadiúj és 2.0-ás is. Na, mindegy. Majd KIES-ből intézem a dolgaimat.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7794) szimike79 válasza ABal (#7791) üzenetére


szimike79
őstag

A két "kukacos" játékot már pár napja leszedtem, így most nem tudom, hogy azoknak megy-e a letöltése. Csak találomra megprobáltam leszedni egy ingyenes progit, egy csengőhang szerkesztőt, próbaképpen, hogy működik-e. Az 2.0-ra lejött. De ott követelmény a 2.0-a. Azért írtam, hogy az 1.2-vel lesz a gond. De még most sem tartom kizártnak, hogy az is bekever. Ami biztos, Samuék jól megkutyultak valamit.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#7795) leslieke válasza szimike79 (#7794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

W3-on 2.0 van és ott se lehet leszedni a fenti játékot. Ahogy nézem azokkal a programokkal van gond, ahol rossz az ár.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7796) ABal válasza szimike79 (#7794) üzenetére


ABal
őstag

Á, semmi gond, ne izgasd magad e miatt! Talán majd helyrerakják a közeljövőben. Ha meg nem, akkor csak megerősítve érzem magam, hogy váltsak amikor eljön az ideje.

Erről jut eszembe, a napokban kipróbáltam néhány w7-es és androidos telót és erősen meg kellett markolnom őket, hogy a böngészőik letöltésjelző sávja ki ne rántsa a kezemből őket, amikor végigfutott. Basszus, szívfájdító élmény volt. Különösen a W7, ami egy később indult rendszer. Tudom, 2.0-n jobb a böngésző, de majd ha lesz hivatalos, csak akkor fontolom meg.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7797) F-ECT$ válasza ABal (#7796) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne sírjatok, váltsatok :)

Ahogy látom a w7 szoftveres támogatottságban már lehagyta a badat, és mivel az első generációs w7 készülékek is kapnak még frissítéseket, így szerintem 20-30e Ft-ból meg is lenne a váltás egy használt w7-es telefonra.

Btw egyre kevesebbszer nézek ide vissza, sajnos elvesztettem az érdeklődésemet a bada iránt. Egyre távolabb kerül az élvonaltól, és most már bejelentések sem nagyon vannak. (Hacsak holnap nem lesz valami érdekesség...)

Dive ever, work never.

(#7798) TomWexX válasza F-ECT$ (#7797) üzenetére


TomWexX
addikt

Én már rég eldöntöttem hogy leváltom a badát, mert az utóbbi időben már nem vagyunk barátok, de ha már váltok akkor nagyobb lépést teszek és nem használtat veszek. Júliusban jár le a T-nél a hűségidőm, így leghamarabb akkor cserélődik le a wave, nagy valószínűséggel az aláírásomban is szereplő példányra. Az a baj, hogy nagyon lassan közeledik az a július. :O

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#7799) F-ECT$ válasza TomWexX (#7798) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg 1.5 év után is válthatsz, nem kell a 2 évet megvárni.

Dive ever, work never.

(#7800) TomWexX válasza F-ECT$ (#7799) üzenetére


TomWexX
addikt

Tudom, de úgy drágább, + most még maga a telefon sem olcsó, ezért várok júliusig. Addigra remélhetőleg már barátságosabb ára lesz. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.