Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) leslieke válasza Aryes (#7150) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs sértődés, sőt! Mint írtam nem hinném, hogy a fejlesztő akadályt gördítene a bővítés útjába. De a nevében nem tudok nyilatkozni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7152) Silenzio válasza Gabócza (#7127) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi! Ráguglizok. Milyen oldalt ajánlasz rá, vagy ajánlotok? Igazából magától hullanak róla az üvegcserepek. A kezem nem vágja el, használni is lehet, de így legalább annyi előnye van, hogy a telefon maga mutatja meg nekem a "szisztémát". Mondanom sem kell, hogy azon a helyen repedt be, ahol a hülye Samsung meghajlította a kijelzőt, a gombsor felett. Ez lehet a gyenge pont, mert itt egy gyönyörű, horizontális csíkban teljesen szétforgácsolódott, fölötte csak szép nagy szálak futnak pókháló gyanánt.

Már az se izgat, ha akár hetekig, hónapokig valami 3000 Ft-os vackot kell használnom, de 30-at ez a csere nem ér.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7153) kolejo válasza TomWexX (#7104) üzenetére


kolejo
csendes tag

Így is lett.
Majd a KIES felkínálta a frissítés lehetőségét a KF3/KG2-re. Én meg éltem vele.
Köszönöm mindenkinek a közreműködést, segítséget. :R

Silenzio: Mégsem adom el! :D

[ Szerkesztve ]

Pályán maradni ! /SGS4@SanDisk16GBCl2/

(#7154) Silenzio


Silenzio
addikt

Valaki leírná, hol lehet külön gorilla glasst vételezni a Wave-hez? Hiába guglizok, nem találok ilyen honlapot. Vagy csak a Wave jön ki, vagy olyan oldal, ahol van mindenféle, csak ez nincs. Köszi.

kolejo: :R

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7155) Goldmen75 válasza Silenzio (#7154) üzenetére


Goldmen75
őstag

Tesz-vesz, vatera? Ott láttam ilyesmiket asszem, de lehet kijelző volt...nézz rá azért!

Nekik milyen jó...: http://mobilarena.hu/hir/galaxy_blog_megerkezett_az_android_4_0_galaxy_s_ii.html

[ Szerkesztve ]

(#7156) Silenzio válasza Goldmen75 (#7155) üzenetére


Silenzio
addikt

Gabócza fórumtárs valami accessory boltra gondolt, csak nem találok olyat, ahol Wave-hez is lenne.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7157) San398 válasza Silenzio (#7154) üzenetére


San398
őstag

Csak ebay-en láttam: [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#7158) Kicsimix válasza Silenzio (#7154) üzenetére


Kicsimix
őstag

Külön valószínűleg sehol mert az egėsz kijelző egybe van ėpítve vele ės csak egyben cserėlik... Pontosabban amit tapicskolsz rá van ėpìtve a samoled kijelzőre. Dissasembly videoban volt. Egyszer szėtszedtem de nem tudtam szėtválasztani..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7159) leslieke válasza Goldmen75 (#7155) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked minek az ICS? ;] :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7160) San398 válasza Kicsimix (#7158) üzenetére


San398
őstag

Ha megnézed a linkem akkor láthatod, hogy annyira nem szétválaszthatatlan a kijelző és az üveg.Egy kétoldalas ragasztó tartja egyben a kettőt.Belül is sok helyen használja a Samsung ezt a ragasztót pl. a gomboknál , a kamera lednél stb.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#7161) Goldmen75 válasza leslieke (#7159) üzenetére


Goldmen75
őstag

Csak azé linkeltem, hogy milyen jó nekik, jönnek a frissítések....:)

(#7162) Kicsimix válasza San398 (#7160) üzenetére


Kicsimix
őstag

Az igaz, hogy annyira már nem feszegettem de akkor elėg masszìv az a ragacs. Lehetsėges.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7163) Silenzio válasza Kicsimix (#7158) üzenetére


Silenzio
addikt

Gabócza belinkelt egy videót, amiben iPhone-ról szedik le az üveget és a ragaszt. A titka az, hogy megfelelő hőfokon tartsd a cuccot, hogy a ragasztó ne tudjon megkötni. Nem Samsung approved a dolog, de bizisten belevágok. A kijelzőm sértetlen. Inkább én csesszem el (elvből), minthogy ki kelljen dobni valami lehúzós döntés miatt (elvből). Én nekiülök. Izgi. Sőt, rögtön két üveget rendelek, bárkinek jó lehet majd, vagy megtartom tartalékba. Remélem az ebayről gond nélkül lehet Magyarországra is.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7164) Goldmen75 válasza Silenzio (#7163) üzenetére


Goldmen75
őstag

Találtál üveget? Mennyiért?

(#7165) San398 válasza Goldmen75 (#7164) üzenetére


San398
őstag

Előrébb pár hozzászólással linkeltem egy ebay-es üveget aki szállít Magyarországra is.Szállítással együtt 12,5$.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#7166) kolejo


kolejo
csendes tag

Ha vkit érdekel Wave 3, független, 2 év garival, most a Speedshop.hu 89.900.- az ára.

Pályán maradni ! /SGS4@SanDisk16GBCl2/

(#7167) Silenzio válasza Goldmen75 (#7164) üzenetére


Silenzio
addikt

Rendeljek neked is? Szerintem még ma meg fogom tenni. Azt írják, 15-25 nap a rendelés. És tényleg csak 12.5 USD szállítással egyben. Összerakni meg haverral fogjuk, ő gyakorlott szervizes, én csak egy fakezű bölcsész vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7168) Goldmen75 válasza Silenzio (#7167) üzenetére


Goldmen75
őstag

Remélem nem fog kelleni!:D Köszi azért, de jó tudni ,hogy lehet kapni! E-bay-ről már egyik volt kollégám sokmindent rendelt, többek között, tokot hozzá:)

(#7169) leslieke válasza kolejo (#7166) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Visszament a decemberi árra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7170) Silenzio válasza Goldmen75 (#7168) üzenetére


Silenzio
addikt

Azt hittem karcos lett a tiéd is, azért érdekel ennyire a téma. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7171) Goldmen75 válasza Silenzio (#7170) üzenetére


Goldmen75
őstag

Sok minden érdekel attól függetlenül hogy van-e történés vagy sem:)

Én azé igyekszem figyelni, hogy ha esik is hanyatt essen ne pofára:D

[ Szerkesztve ]

(#7172) Gabócza válasza Silenzio (#7167) üzenetére


Gabócza
senior tag

Én is csak eBay-n láttam külön üveget. Kíváncsi leszek hogy sikerül a műtét. Remélem összejön...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7173) Silenzio válasza Goldmen75 (#7171) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez se esett pofára. :) Lehet akkor baja se lett volna. Szegény az oldalára esett. Az oldalirányú erőhatás pattintotta fel a gorillát ott, ahol a Samsung szakemberei a formatervezésnél enyhén meghajlították. Szerintem ha pofára esett volna, kibírja a gorilla. :) Sőt, az oldalirányút is, ha nincs meghajlítva az üveg. Szerintem. A formatervezés átka a sérülékenység. Lefotózhatom, ha gondoljátok. Izgi látvány, ha bírja a gyomrotok. :) És tanulságos is.

Gabócza: ha már iPhone-nal van ilyen a zsütübön, most lesz egy videó Wave-vel is. :) Kicsit szétnéztem a neten, és borzasztó sérülékeny rajta a gorilla, sokkal többször törik be mint más, ezzel szerelt termékeknél (nyilván ahhoz képest, melyikből mennyit adtak el), gondolom a hajlított üveg miatt. Talán mások is tanulnak belőle.

Már csak a festék pótlása a kérdés, az ütés abból is koptatott 1-2 milliméternyit. Horzsolt homlokkal nem túl esztétikus, lehet lefújom feketére. Elég badass lenne, pláne, lezárt kijelzővel. Étcsoki. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7174) Gabócza válasza Silenzio (#7173) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ha esetleg gumibevonatot szeretnél a telefonodra, itt láttam egy érdekes megoldást. :C
Bár itt azért más a helyzet mint a Nexus S-nél, mert ez minőségi fém...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7175) Silenzio válasza Gabócza (#7174) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi, de ki van zárva. A Wave és utódai az egyik legszebb telefon(ok) a piacon. Ilyennel nem teszem tönkre. :) Számomra csakis az Xperia S és a Lumia 800 szebbek nála. Egy Nexus vagy egy Galaxy S szóba sem jöhet, mert RONDÁK.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7176) Goldmen75 válasza Silenzio (#7173) üzenetére


Goldmen75
őstag

Há én ezé vettem rá tokot..az körbeöleli, lehet egy ilyet mint neked, is túlélt volna...?!

(#7177) Silenzio válasza Goldmen75 (#7176) üzenetére


Silenzio
addikt

Meg tudnád mutatni, milyen tok? Én rendeltem egyet hozzá Amerikából, de átvertek, mert Wave 2-es volt. A gombok nagyjából jó helyen voltak, csak túl nagy lett az egész. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7178) Goldmen75 válasza Silenzio (#7177) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ilyen volt
De anno volt 3 az 1 ben, most darabra leeht venni, de keress rá így:
samsung wave s8500 hard rubber
S kidob jópár opciót...nekem van vagy 5 otthon...:)
Egy baj van velük, de ez mellett eltekintek, hogy a hangerő gomboknál, idővel mivel nagyon vékony ott a műanyag, az kiesik, letörik...de lecsiszoltam a széleit s még jobb is mint ha ott lenne:)

Mellesleg nekem már esett le jópárszor s mivel tokban van mindig, mintha új lenne...a tokon persze láccik leverődés, de meglepően jól bírják, pár 100 Ft-os árukhoz képest!

[ Szerkesztve ]

(#7179) Gabócza válasza Silenzio (#7177) üzenetére


Gabócza
senior tag

Fateromnak ilyen tokban van a Wave. Bár így pont a fém és a kecsesség veszik el...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7180) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Van valami tapasztalat a NAMI féle rommal? Erősen gondolkodom hogy mielőtt nagyon belaknám a mostanit felrakom.

(#7181) leslieke válasza osztraksajt (#7180) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ITT vannak tapasztalatok, vélemények.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7182) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na akkor szerintetek Nexus vagy Nami?:)

(#7183) Zolii44 válasza Goldmen75 (#7182) üzenetére


Zolii44
tag

Szerintem Nami. :)

(#7184) Nimda válasza Goldmen75 (#7182) üzenetére


Nimda
addikt

Én felraktam és bizony "többet tud" a nexusnál :) sebességben nem látok különbséget és stabil...

(#7185) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na még 1 valaki ez mellett voksol akkor felrakom:D Már úgyis rég multiztam, "hiányzik":D:D:D

(#7186) leslieke válasza Goldmen75 (#7185) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1 a Nami féle fw-nek.

Mehetsz multizni. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7187) TomWexX válasza Goldmen75 (#7185) üzenetére


TomWexX
addikt

Tedd fel, holnap én is felpakolom. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#7188) samsungs8530


samsungs8530
csendes tag

Üdv mindenkinek! Nálam ennyi elég volt a 2.0-ból wave 2-őn:)) Visszapakoltam a nami féle 1.2-őt.. sokkal élvezetesebb a telefont nyomkodni...(egyedül a netezés gyengébb..de én régebben már megbarátkoztam vele..) Szerintem a 2.0..egy gyenge,összetákolt.. szoft...pedig kies-es frisítés volt:)

(#7189) Goldmen75 válasza leslieke (#7186) üzenetére


Goldmen75
őstag

Bazz:) Akkor menthetek már több mint 2,5 GB-ot...akkor ez otthonra marad, ssd miatt:)

(#7190) Goldmen75 válasza samsungs8530 (#7188) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kies-el hogy a bánatba frissítettél 2.0-ra mikor még nincs is???

(#7191) osztraksajt válasza Goldmen75 (#7190) üzenetére


osztraksajt
őstag

WAVE 2. Arra van.

(#7192) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Jah, gyorsan olvastam:D

(#7193) Silenzio válasza Goldmen75 (#7192) üzenetére


Silenzio
addikt

Pedig még a csávó neve is a telefonja. :))

Gabócza: szimpatikus az a tok, ami apád telefonját védi. Szerintem valahonnan boltolok egy ilyet. Csak ne lenne ennyire borzalmasan drága.

Goldmen75: a hard rubbert hol lehet kapni? A két kijelzőt már berendeltem, lehet végig kellett volna néznem az eladónál mik vannak...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7194) Goldmen75 válasza Silenzio (#7193) üzenetére


Goldmen75
őstag

Only E-bay...

(#7195) gelbelex válasza Nimda (#7184) üzenetére


gelbelex
őstag

Ez a NAMI-féle firm készül(t/ne) WaveII-re is esetleg...? :U
Mert azon a Nexus néha újraindulgat... :((

(#7196) richies


richies
senior tag

europe / uk regiokodra van mar 2.0?

wave 1-re

Rozsomak of Power

(#7197) Kicsimix válasza gelbelex (#7195) üzenetére


Kicsimix
őstag

Elvileg a mostani 4 napos ünnep alatt jön.

Hali!

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7198) leslieke válasza Goldmen75 (#7189) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hogy halad a fw-csere? :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7199) formanekzs válasza Goldmen75 (#7182) üzenetére


formanekzs
tag

Szerintem is Nami. Egy észrevételem van, hogy időközönként felvillan és kiírja, hogy e-mail szinkronizálás, majd, hogy e-mail szinkronizálás befejezve. Természetesen nem esik be egy levél sem. Gmail push van beállítva. Nekem minden PSH-s firmmel ezt művelte. Nincs erre valami megoldás? Nektek nem csinál ilyet?

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#7200) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Fat32 vagy NTFS legyen a memkari?
Már fenn....épp memkarit pucolok , majd vissza a biztosnági mentés

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.