Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) leslieke válasza Goldmen75 (#7200) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A telefonnal formázd meg, az a legjobb módszer. Egyébként NTFS nem lehet, azt nem kezeli.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7202) Kicsimix válasza Goldmen75 (#7200) üzenetére


Kicsimix
őstag

FAT32 és

Lemezfoglalási egység mérete : 8192 bájt

A telefon ilyenre formáz.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7203) Goldmen75


Goldmen75
őstag

2,5 Gb ment vissza..minjá elalszom...:)

(#7204) Goldmen75 válasza Goldmen75 (#7203) üzenetére


Goldmen75
őstag

Párom véletlenül valahogy kirakott az asztalra egy névjegyet, hogy a bánatba kell????

(#7205) szimike79 válasza Goldmen75 (#7204) üzenetére


szimike79
őstag

Telefonkönyvben menj rá egy névjegyre, és máris tudni fogod a megoldást! ;)

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#7206) gelbelex válasza Kicsimix (#7197) üzenetére


gelbelex
őstag

:R Köszönöm az infót!

(#7207) PartyShan válasza gelbelex (#7195) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Nekem eddig mindegyik 2.0 újraindulgatott. Kipróbáltam párat. Eddig ez a legstabilabb ami rajta van. Holland LB1 firm és szerb LA2 csc (van benne magyar nyelv) Az meg hogy újraindul vagy sem az nem a készítő érdeme vagy hibája szerintem. Nekem a hivatalos kiesen keresztül feltehető W2 firm is újraindult.

(#7208) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Van rá mód, hogy ha exchange active sync-et használok, akkor ne kelljen minden képernyő feloldás után jelszót írnom neki? (wave 1, bada 1.2) Köszi a válaszokat.

(#7209) ABal válasza Bukoba (#7208) üzenetére


ABal
őstag

Ilyenről még nem is hallottam. Nálam nem így működik az tuti. Valami ott nem stimmel. Biztos az exchange kér jelszót?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7210) Bukoba válasza ABal (#7209) üzenetére


Bukoba
tag

Ma lőttem be és azóta kéri a PIN kódot minden képernyő feloldásnál.

(#7211) David3 válasza Kicsimix (#7197) üzenetére


David3
őstag

Várjuk nagyon!

(#7212) formanekzs válasza Kicsimix (#7202) üzenetére


formanekzs
tag

Szia! A #7199-ben leírtakat nem tapasztaltad? Mi lehet az oka? Csak az enyém rendetlenkedik?

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#7213) leslieke válasza Bukoba (#7210) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Biztonság alatt van valami aktiválva?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7214) Bukoba válasza leslieke (#7213) üzenetére


Bukoba
tag

Semmi

(#7215) Bukoba válasza leslieke (#7213) üzenetére


Bukoba
tag

Nyomtam egy restartot, talán megoldotta. Köszi, hogy próbáltatok segíteni ABal és Leslieke.

(#7216) Kicsimix válasza formanekzs (#7212) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen,

Bada 1.2 alatt ha arra gondolsz akkor amikor küldtek egy levelet azonnal megkaptad azt hiszem. (És ezt nem csak a Gmailes fiókkal). A bada 2-vel ezt elég ritkán tapasztaltam én is de meg meg esik. Illetve később viszont szinkronizál.

Nem sokan foglalkoznak a problémával mert ahogy netre csatlakoznak szinkronizál a telefon és jön minden levél, illetve ha beállítod mennyi időnként szinkronizáljon akkor csinálja magától.

Viszont nekem is fura ez a dolog kicsit... Én arra gondolok egy ideje, hogy mivel a social hub prémium aktivációs fájljai a mai napig a BADA 1.2-ből származnak ezért "talán" (ha ezt nem direkt így csinálta a Samsung a BADA 2-ben) akkor ez lehet a probléma forrása.(Ha ez tényleg probléma.) De amíg nem tudjuk milyen egy hivatalos BADA 2 aktiváció addig nem tudom biztosra én sem. Sajnos Bada 2-ből származó friss aktivációs file-ok nincsenek. 1,5-2 évvel ezelőtti az utolsó.

Viszont az aktiváció többi része a szinkronizáción kívül stimmel.

Egyébként foglalkoztat a dolog ... Több variáció is ki lett próbálva már de az eredmény mindig ugyan ez. (Egyenlőre) ... Sőt egy újabb dolog mostanában ,hogy járnak le az aktivációk itt ott... Bár erre van megoldás..

Majd meglátjuk mi lesz.. Most ez van..

Mást sajnos nem tudok most mondani én sem... Türelem... Hátha változik valami..

: )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7217) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na fasza....egyetlenegy alkalmazást sem tudott visszaállítani?!................na mind1..megyek aludni....

(#7218) Kicsimix válasza Goldmen75 (#7217) üzenetére


Kicsimix
őstag

Valaki azt írta,hogy repülő üzemmódban sikerült neki visszaállítania.. : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7219) szebev válasza Goldmen75 (#7217) üzenetére


szebev
senior tag

:D .... :P .... ;) ....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#7220) bexinho23


bexinho23
őstag

"Well bad news for for you guys. According to Oleg Rebellos lost interest in this project for now. Oleg says that maybe he will come back to it or maybe not. Oleg will continue his work on the Kernel but the modem is now on ice. There is another person working on it but is also very busy with other work, so there is probably no chance of some kind of alpha release with modem and gingerbread working."

Nem rég írták XDA-n. Sajnos ez nem hangzik jól. Vagyis egyáltalán nem. :U

(#7221) Goldmen75 válasza szebev (#7219) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem röhög!:D Folyt köv....:)

(#7222) formanekzs válasza Kicsimix (#7216) üzenetére


formanekzs
tag

Köszi, akkor a hivatalos BADA 2.x mellé tesszük, és várjuk ezt is. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#7223) Goldmen75


Goldmen75
őstag

(#7224) Bukoba válasza leslieke (#7213) üzenetére


Bukoba
tag

Nos tévedtem. Egy idő elteltével ismét kéri a "Telefonjelszót". Így azért elég kényelmetlen a használata.

(#7225) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nesze nekem Nami...másodszorra sem rakta vissza egyetlen appom se, ráment 1,5-2 órám 2x......fasza....Most minden mentésem otthon, én meg melóba...még jó hogy a névjegyeket visszarakta.....

(#7226) osztraksajt válasza Goldmen75 (#7225) üzenetére


osztraksajt
őstag

Először nekem sem rakta vissza, csak többszöri próbálkozásra. :F

Volt benne csutkára fagyás, újraindulás és egyéb nyalánkságok, de végül vagy ötödjére megcsinálta a KIES.

(#7227) Goldmen75 válasza osztraksajt (#7226) üzenetére


Goldmen75
őstag

Akkor ez a nami érdeme lehet, mivel eddig sosem csinált ilyet!!! Frankó...megy vissza Nexus....nem fogok 4-5 x 2 órákat várni, hátha akkor se sikerül...
Köszi!
S még asszony ki is volt akadva tegnap este ,hogy megint a telót buzulom:)

[ Szerkesztve ]

(#7228) osztraksajt válasza Goldmen75 (#7227) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem a sima LA1-el is csinálta.

Esetleg ha csak 1 appot teszel vissza próbaként hogy ne kelljen órákat mókolni?

(#7229) Goldmen75 válasza osztraksajt (#7228) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem még 1x se....volt két mentésem már 1,5 meg 1,9 GB, simán visszamentek...

(#7230) osztraksajt válasza Goldmen75 (#7229) üzenetére


osztraksajt
őstag

Akkor passz. Mondjuk az igaz, hogy az apps kezelése valóban nem tökéletes, egy sima félmegás widget letöltésével/telepítésével percekre megakadt a telefon először, azt hittem le is fagyott, de összeszedte magát egy idő után.

(#7231) Goldmen75 válasza osztraksajt (#7230) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na most (mivel itt is van azé mentésem) kipróbálom egy app-s-al...

(#7232) Goldmen75 válasza Goldmen75 (#7231) üzenetére


Goldmen75
őstag

Aha..volt mentésem...ennyi...marad az este megint:(

(#7233) leslieke válasza Bukoba (#7224) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A telefonjelszó kérése érdekes, mert azt a Biztonság részen kell megadni. De ha ott nem állítottál be semmit, akkor miért kéri? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7234) ABal válasza leslieke (#7233) üzenetére


ABal
őstag

Igen, ez nagyon furcsa. Valami más gond lesz nála, mert az exchange semmihez nem kér jelszót az első beállítás után. Pláne nem a telefon jelszót.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7235) gelbelex válasza PartyShan (#7207) üzenetére


gelbelex
őstag

Nálam a KL6 a Wave II-n nem indulgatott újra, de a böngésző igen.
Most a Nexus-sal fordítva van... ;]
Én eltérő betűjelű csc-t még nem mertem kipróbálni (csak eltérő régiósat), de akkor elvileg működhet jól. :R

(#7236) PartyShan válasza gelbelex (#7235) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Mondom nekem eddig mindegyik újraindulgatott. Volt amelyik akkor ha elindítottam az apps-ot a mostani meg akkor ha elindítottam a böngészőt. Eddig 2x 2 hét alatt.
Azért mertem kipróbálni, mert ha nem jó akkor max újraindulgat a telefon és visszamultizok egy másikat.

A másik ami eszembe jutott még, hogy sokan hiányolják azt hogy az alsó kezelőgombokkal is felvillanjon a kijelző. Nekem rendszertelenül csinálja azt, hogy ha megnyomom valamelyik gombot akkor felvillan vagy nem. Ez is jelen volt az összes eddigi 2.0 firmben, amit kipróbáltam.

(#7237) gelbelex válasza PartyShan (#7236) üzenetére


gelbelex
őstag

Érdekes, nálam a telefont csak a Nexus-LA1 indítgatja újra, de nem túl sokszor.
Együtt lehet élni vele, azaz másikat már csak jó tapasztalatokat olvasva rakok fel.

Nálam az összes 2.0-val mindig működött az End-Menu-swipe képernyőfeloldás.
Az LA1 (vagy csak a Nexus-LA1) óta pedig a Start-Menu-Swipe is.

(#7238) Bukoba válasza ABal (#7234) üzenetére


Bukoba
tag

Esetleg valami tipp, hogy mi lehet? Egyébként már bekapcsolás után rögtön kéri.

(#7239) Fred23


Fred23
nagyúr

Hivatalos BADA 2.0 mikorra várható?

(#7240) Goldmen75 válasza Fred23 (#7239) üzenetére


Goldmen75
őstag

Aha...:)

(#7241) leslieke válasza Fred23 (#7239) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A jövőben bármikor. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7242) Silenzio válasza Fred23 (#7239) üzenetére


Silenzio
addikt

:C
Hájjaaa.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7243) Fred23 válasza leslieke (#7241) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jó, ismerem a dörgést, de azért havonta talán érdemes megkérdezni... :DD

(#7244) leslieke válasza Fred23 (#7243) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyszer még szerencséd is lesz és azt a választ kapod, hogy már rég kint van. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7245) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Eddigi pozitívum a Nami-nál, hogy nagyon lassan merül! A sebességgel nincs gond

(#7246) ABal válasza Bukoba (#7238) üzenetére


ABal
őstag

Hát, sajnos lövésem sincs, hogy mi lehet. :F Nálam csak akkor kér telefonjelszót, ha beállítom, hogy kérjen.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#7247) leslieke válasza Bukoba (#7238) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy képernyőképet csinálnál róla, hogy lássuk mi is ez pontosan?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7248) s4tch


s4tch
veterán

LA1-LB2 tapasztalatok dióhéjban:
- LA1-ből a török volt fent, a cseh vodás CSC-vel. Gyors, nem akad, böngészőben néha elfogy a memória, volt hangfelvétel, azon túl, hogy nem vette be a gyomra a freemail fiók beállításait, tulajdonképp semmi bajom nem volt vele. A cseh CSC-t már nem tenném alá, nem tetszett a magyar fordítás, angolul használtam.
- török LB2: talán picit gyorsabban merül, az akksi töltöttségét mutató %-os érték és a mellette lévő kis ikon nincs összhangban (pl. most 57%on áll az akksi, a kis ikon még majdnem telit jelez), szoftverek talán gyorsabban elindulnak, böngészőben érezhetően több alkalommal fogy el a memória (ugyanazt a 8-10 oldalt nézem mobilról), megy a freemail, van hangfelvétel, polaris office, minden gombra felvillantja a kijelzőt, van egy csomó jópofa flash téma. A freemail, PSH, polaris, témák miatt megéri ezt feltenni, a böngésző bizonytalansága miatt nem.

A felhasználói élmény majdnem teljes: telefonálni, üzenetet írni, naptárt kezelni, játszani jó ez. A Kies backup-restore funkciója nálam 2.0 alatt gyakorlatilag hibátlanul működik, ezzel az 1.X egyik legnagyobb hiányosságát oldották meg. Némileg jobb stabilitással és egy tisztességes hívásinfóval magában a rendszerben nem sok hibát találnék, tényleg csak a gyenge kínálatú, tetűlassú szoftverbolt lenne a dealbreaker, viszont úgy látom, ezen a területen az idő előrehaladtával csak egyre nő a lemaradás a kurrensebb rendszerekhez képest.

(#7249) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! Hívás közben ránéztem a telóra s volt ott egy REC gomb?!?!?! Az eddig is volt????

Húúúú...lesznek itt rögzített beszélgetések! Apeh...Erste bank...:D

[ Szerkesztve ]

(#7250) San398 válasza Goldmen75 (#7249) üzenetére


San398
őstag

Eddig nem volt az LA1-ben, de most a Nami féle van fenn neked is és abban benne van!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.