Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17073) gelbelex válasza Dhampir (#17069) üzenetére


gelbelex
őstag

Egyetértek.
Nekem is anyagi és racionális megfontolás volt a (független) Wave II másfél éve 60-ért.
A ráció az volt benne, hogy akkor és azóta sem érek rá/akarok túl sokat telefont bizgerálni, sem bosszankodni. Ez sajnos a badával az első négy hónapban nem teljesült, csak a 2.0 KL6 után. Azóta jó, csak magamnak kerestem a bajt néha (cfw-k). Egy csomó minden hiányzik a badából nekem is, de mivel egész nap online gép előtt ülök, kibírom. Cserébe amit tud, stabilan és gyorsan tudja. Megfizethetetlen a nyugalom, hogy nem foglalkoztat a telefon. Emiatt nem is sürgős a váltás. :N
Amit én nem csúcsgépes android-júzerektől hallok, engem zavarna. Röccen-döccen, lefagy, lassú, újraindul. Engem nagyon bosszantana. A Guugle "töltsd fel az egész életedet a felhőbe" hozzáállása is zavar.
Az iOS elit-felárát pedig elvből sem fizetném ki.
Marad a WP8, ha a Lumia 520-as kamerája elfogadható lesz, elgondolkozom rajta.

Más:
Kellemesen működik a BeOnRoad navigáció. Bekapcsolva tartva a (gyorsított) gps-áramkört fél percen belül műholdat talál kültéren ~5 méteres pontossággal, telefonhívás után folytatja a dolgát. :C Sajnos gyorsan eszi az akkut, de ez érthető.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.