Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) szebev válasza ABal (#10369) üzenetére


szebev
senior tag

Tok jo ! Nekem mindig csak egy + 1-et kell irnom, mert en is igy gondolom :C

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#10402) Storms


Storms
őstag

Előfordulhat pixelhiba egy ilyen készüléknél is?

Legfrissebb Bada 1.2-t honnan tudnám letölteni? köszi

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#10403) duvi válasza Storms (#10402) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Igen, előfordulhat pixelhiba a Waveknél is.
S8500 firmware listát ITT találod. 1.2 és 2.0 is ki van téve.
Ha kell, akkor ITT pedig a Firmware frissítés menetét.

(#10404) Storms válasza duvi (#10403) üzenetére


Storms
őstag

Szia

Köszi. 2011-ben vásárolt Wave-re van még Samsung garancia? Bolti gari 12 hónap volt nemrég járt le, ha esetleg 1 pixelhiba lenne akkor a samsung szervízbe beküldhetem?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#10405) leslieke válasza Storms (#10404) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bolti garis telefont a boltba kell visszavinni, ők intézik a javítást. Samsung szerviz - szerintem - csak pénzért fog foglalkozni vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10406) Storms válasza leslieke (#10405) üzenetére


Storms
őstag

januárba lejárt a gari. Samsung nem 2 évet vállal rá?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#10407) leslieke válasza Storms (#10406) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A gyári garanciás telefonokra igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10408) duvi válasza Storms (#10406) üzenetére


duvi
nagyúr

Bolti garira nem ad a Samsung gyártói garanciát :( Sajnos csak az eladó üzleten keresztül tudod érvényesíteni a garidat. A samu márkaszerviz csak pénzért foglalkozik a telefonoddal. Szerintem jobb ha megbarátkozol azzal az egy db pixelhibával. Elég drága mulatság lenne a kijelzőcsere. Az eladó boltba meg kár is elmenni ezzel a hibával.(pláne a gari lejárta után)

(#10409) Bobó_20 válasza Storms (#10406) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

no offense, de ha méltóztattál volna válaszolni a PÜ-mre megtudhattad volna, hogy az enyém hibátlan és a típusra jellemző hibái sincsenek... ;]

(#10410) Storms válasza Bobó_20 (#10409) üzenetére


Storms
őstag

Nincs ennek sem baja :) Mármint a pixelhibát csupán azért kérdeztem, hogy a gyártói gari érvényes-e rá ha előjön.
Egyébként a KF3 / KG2 a legfrissebb 1.2 bada?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#10411) leslieke válasza Storms (#10410) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, a KF3 / KG2 legutolsó bada 1.2.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10412) Bobó_20 válasza Storms (#10410) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

attól még az illem megkövetelné, hogy PÜ-re válaszolj :N
de befejeztem :U
amúgy eladó a wave-m, ha érdekel valakit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10413) peter_k


peter_k
tag

Megtörtént, amitől mindig féltem. Leejtettem a Wavemet. Betört a kijelzője, karcolódott az oldala.
Öröm az ürömben, hogy a T-mobilnál vagyok és van készülékbiztosításom.
Van közületek valaki, aki intézett már ilyet? A menetét tudom, csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#10414) ABal válasza peter_k (#10413) üzenetére


ABal
őstag

Részvétem. :O

A biztosításról sajnos nincs infóm. Lehet, hogy éppen te leszel az első, aki megoszthatja az értékes tapasztalatait. Még szerencse, hogy kötöttél rá!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10415) peter_k válasza ABal (#10414) üzenetére


peter_k
tag

Köszönöm!

Remélem, tényleg szerencse lesz. Ma vagy holnap leadom a szervizbe. Ha tudok már valamit, beszámolok róla.

[ Szerkesztve ]

(#10416) Goldmen75 válasza peter_k (#10413) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hogy sikerült így leesnie? Nekem is esett már jópárat de még mindig mitha új lenne:)

(#10417) peter_k válasza Goldmen75 (#10416) üzenetére


peter_k
tag

Telefonálás közben meglöktek és lerepült a rücskös aszfaltra.
Érdekes, hogy az érintőpanel működik így törötten is.
Titkon abban reménykedek, hogy nem lehet javítani. ( nincs alkatrész vagy nem gazdaságos.) Nem bízok benne, hogy 100-as maradt belül. Rossz lenne, ha kijelző és külső fémtok csere után pár héttel kiderülne, hogy egy-két egység nem úgy megy, ahogy előtte.

(#10418) Goldmen75 válasza peter_k (#10417) üzenetére


Goldmen75
őstag

Belül nem lehet gond, hisz panelforrasztott alkatrészekről van szó, amik eséstől nem jöhetnek "szét":) Igaz van pár csatlakozó, de azt meg a többi alkatrész fogja:) Nekem már sokat esett s semmi baja..de sztem még kicserélik majd neked.

(#10419) snecizero válasza TomWexX (#10399) üzenetére


snecizero
senior tag

Nem baj ha ennyiért nem kell senkinek. Akkor végleg megmarad. És többet nem próbálkozok az eladásával. Nagyon jól belaktam már a wavem. Lehet ,hogy már bánnám is ha elmenne. :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10420) szimike79 válasza peter_k (#10413) üzenetére


szimike79
őstag

Olvasd át a készülékbiztosítással kapcsolatos szerződést, ajánlott. Már csak azért is, hogy mit nem szabad mondani a T-nél, különben elhajtanak melegebb éghajlatra. Újat nem kapsz helyette, mert már rég nincs kínálatban. Javítás esélyes, bár nem tudom menyi volt az utolsó T-s kiskerár, mert ha jól emlékszem annak alapján kalkulálnak. Nagy valószínűséggel választhatsz helyette valami mást hasonló árban, ha nem éri meg javítani, vagy választasz valami komolyabbat, és kifizeted a különbözetet.
Még nincs ilyen jellegű tapasztalatom, de nem kizárt, hogy lesz. :))
Ha lezajlott a dolog megírhatnád a végeredményt, akár privátban is. :K

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10421) aurel343


aurel343
tag

Valaki tudna segíteni privátba az alábbi probléma megoldásában? (gyenge angol :F és nagy kockázat)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473089

(#10422) consono válasza aurel343 (#10421) üzenetére


consono
nagyúr

Szerencsére ez nem nagy kockázat, ha a multiban NEM kattintod be a boot cserét. Ha még nem multiztál, akkor viszont óvatosan!

"In God we trust. All others must bring data"

(#10423) Goldmen75 válasza consono (#10422) üzenetére


Goldmen75
őstag

Boot csere? Én mindig bepipálom, anélkül nem is tudom berakni a boot files könyvtárat a helyére?! :)

(#10424) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss hírek a badablogról:

Samsung Apps: Most ingyen kínáljuk a legjobb játékokat

Samsung Apps: Kihagyhatatlan alkalmazások ingyen

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10425) Goldmen75 válasza leslieke (#10424) üzenetére


Goldmen75
őstag

Legjobb játékok?...hát.....

(#10426) leslieke válasza Goldmen75 (#10425) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem se azok, de ha egyszer ezt a nevet adták neki. :O

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10427) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok! Hol lehet letiltani teloszámot, hogy az fél ne tudjon hívni?
Mert csak az üzenetnél találtam. Köszi előre is.

Vagy ha az üzeneteknél letiltottam, akkor hívni sem tud már?

[ Szerkesztve ]

(#10428) leslieke válasza csibusz0314 (#10427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Hívás -> Automatikus elutasítás

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10429) csibusz0314 válasza leslieke (#10428) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Köszi ^^

(#10430) Attelah


Attelah
tag

Ingyenes a Sims3 is. Letöltöttem, telepítettem Kiesen keresztül. Elindítom, először kiírt valami memória helyzetjelentést majd kilépett. Másodjára indítva elindult csak a gombok nem látszódnak, fehér négyzetek vannak mindenhol. Az embernek a haja sem látszik amikor a tulajdonságait lehet állítgatni. Fehér a háttér is...
Mit lehet ezzel kezdeni?

u.i.: az Asphalt 6 is ingyér van.

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#10431) leslieke válasza Attelah (#10430) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sims3-hoz itt a javítás: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10432) consono válasza Goldmen75 (#10423) üzenetére


consono
nagyúr

De minek a boot csere a FLOCK-hoz? Ahhoz csak a spéci FOTA kell, semmi más. Én amúgy sem, cseréltem bootot hónapok óta, csak ha nagyon kell, akkor... Az az egyetlen dolog, ami kinyírhatja a telót multizáskor...

"In God we trust. All others must bring data"

(#10433) peter_k válasza szimike79 (#10420) üzenetére


peter_k
tag

Köszönöm a tanácsokat.
Jelenleg ott tart az ügy, hogy elfogadták a kárigényemet és tegnap délután bementem egy T-pontba, ahol szervíz is van, leadni a készülékemet.
A szervízes megnézte és megállapította, hogy nincsen szerencsém, mert a ház is rendesen megkarcolódott, amit ők már nem tudnak cserélni. ( nem tud alkatrészt rendelni hozzá.)
Ezért megy a Samsunghoz, ahol döntenek majd, hogy cserekészüléket kapok vagy megéri kicserélni a házat. ( Azért titkon örülnék, ha nem érné meg.)

További fejlemények 1-3 héten belül.

Nagyon nem bántam meg, hogy megkötöttem ezt a biztosítást, mert most enélkül, igencsak szomorú lennék. Havi 500 Ft nem egy nagy összeg.

(#10434) Dhampir válasza peter_k (#10433) üzenetére


Dhampir
félisten

Remélem, hogy egy Wave 3-at fogsz kapni, mert gondos gazdaként megérdemled. :)

(#10435) peter_k válasza Dhampir (#10434) üzenetére


peter_k
tag

:DD :DD

(#10436) gelbelex válasza Goldmen75 (#10033) üzenetére


gelbelex
őstag

Mit szóltok a Galaxy S III-hoz???

Nem tudom. ;)

( Ülök az Opelemben a lámpánál, megáll mellettem egy új S-Merci. Mit szólok hozzá...?
Nem tudom, nem ismerem az Audi A8-at sem... )

(#10437) Storms


Storms
őstag

üdv

Hol kell beállítani azt hogy milyen gyakran nézze az e-mailemet? Beállítottam egy gmail-es fiókot és szinte percenként szinkronizálja.
Másik, samsung apps-ba a telefonon azt írja hogy 1 frissítés érhető el, rámegyek (előjön a letöltések) de nincs ott semmi mindegyiknél csak az van írva hogy telepítve, meg van közte olyan ami nincs is telepítve

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#10438) leslieke válasza Storms (#10437) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Fiókok -> kiválasztod a gmail fiókot és Szinkr. ütemezése

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10439) snecizero


snecizero
senior tag

Eljött számomra az a nap amikor jól átgondolva felraknám a bada 2.0.
Lenne azért egy két kérdésem.
Megvásároltam a route66 térképszoftvert. A bada 2.0 rendesen működik ?
Mert hallottam ,hogy valami van evvel ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10440) Dhampir válasza snecizero (#10439) üzenetére


Dhampir
félisten

Nálam rendesen működött a független Waven, de picivel lassabb volt az 1.2-nél, szerintem ez nem vészes.

(#10441) leslieke válasza snecizero (#10439) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is rendben van a 2.0. De ha mégse tetszene, akkor is vissza tudod tenni az 1.2-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10442) snecizero válasza leslieke (#10441) üzenetére


snecizero
senior tag

Ez igaz. És akkor most mindent vissza kell raknom. Vagy megmarad minden ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10443) leslieke válasza snecizero (#10442) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kies-zel megmarad minden, telepítés közben felajánlja a mentést. Multiloaderrel viszont mindent újra vissza kell raknod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10444) snecizero


snecizero
senior tag

Ez mennyi idő a biztonsági mentéssel együtt ?
Bakker még mindig a bada 1.2 van fent és a kies lefagyott. Na most mi a tö..met csináljak. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10445) radav válasza snecizero (#10444) üzenetére


radav
csendes tag

Ha sok minden van rajta akár több óra is lehet.

Akkor elfelejtettem beírni, de nálam a frissítés során sikerült az alapértelmezett telefonszámokat jól összekevernie.

(#10446) chubii válasza snecizero (#10444) üzenetére


chubii
senior tag

Ismerős a helyzet. Nekem majdnem taccsra vágta a telót a KIES, mert gondolt egyet és lecsatlakoztatta a frissítés befejezte előtt. A vész-viszaállító programmal tudtam csak helyrehozni.
Biztonsági mentésnél célszerű csakis a legfontosabb dolgokat kipipálni, mivel elég sokat tököl rajta a KIES. Kb 60 névjegy, 20-30 üzenet, és 8 pármegás alkalmazás visszatöltése a telefonra fél óráig tartott nálam...

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#10447) snecizero


snecizero
senior tag

Sikerült a bada 2.0 Ha wave 2 nem teccett akkor most fog ?! :F Na majd meglátjuk ,ha meg nem akkor megy vissza a bada1.2. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10448) snecizero


snecizero
senior tag

HTC HD2 re már csináltak jó működő androidot.[link]
Akkor a milyenkre sem lehetetlen. :)

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10449) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

De szép lenne, ha csak ki tudnám már próbálni milyen is lehet egy android a wave-emen.. Viszont én szerintem akkor is a Badanal maradnék.. Még soha a büdös életbe nem fagyott le.. Max újraindul, ha nem tetszik neki valami.. Zökkenés mentes a scroll, nem úgy mint más zöld taknyos mobiloknál :) Szóval... elfogult Badás lettem.. Ez van :D

(#10450) Dhampir válasza csibusz0314 (#10449) üzenetére


Dhampir
félisten

Jóval egyszerűbb és simább Badát használni, mint Androidot. :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.