Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) leslieke válasza Blood Mage (#10749) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az akku merülése használattól is függ. A W3 kibír 2-3 napot, amiben van telefonálás, net, levelezés, zene. A W1 tovább is bírja, de azt meg alig használom. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10752) Blood Mage válasza RetepNyaraB (#10750) üzenetére


Blood Mage
senior tag

értem :) sztem akkor 1.2, amennyiben érdemes egyáltalán váltani :D nem nagyon szeretném gallyra vágni a telót, nekem akár így is jó ahogy van :)

(#10753) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#10750) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem lehet már szerkeszteni...

Jó, hát Wifit használ az ember; attól egy óra alatt garantált 10-15-20% lemegy.
Szerintem a 2.0 sokkal rugalmasabban kezelhető lett, a mindenféle hiányok és (szándékos..?) hibák ellenére. Sokkal kevesebb a memóriaelfogyás, áttekinthetőbb (ha már megszoktad), sokoldalúbb és szebb. De akinek nem tetszik, az is érthető. Akkor mehet vissza a legutolsó 1.2 - az is sok kezdeti hibát orvosol. De ott ugye még a törvényen kívülien szar böngésző garázdálkodik. Attól kihullk az ember haja netezés közben :K

Nem nagyon tudod gallyra vágni sehogyan sem. A frissítés Multiloaderrel teljesen korrektül le vagyon írva, majd Leslieke belinkeli, mert én képtelen vagyok megjegyezni. Ha pedig mégis bejön a 2.0 a tetű Kies segítségével, akkor még jobb ;)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10754) Blood Mage válasza RetepNyaraB (#10753) üzenetére


Blood Mage
senior tag

hát ha sehogy sem tudom elrontani, akkor nyitott vagyok az újra :D (1.2 multilader a befutó) ha sokszor volt már linkelve, akkor majd kibányászom a keresővel.. :)
1 óra alatt 20%? :O kicsit pipa lennék érte! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10755) Aryes válasza consono (#10747) üzenetére


Aryes
nagyúr

És az érzékelők/kijelző/touch hogy áll? Lehet már vmi értelmes dologra használni?

(#10756) snecizero válasza Blood Mage (#10745) üzenetére


snecizero
senior tag

Az 1.2 re válts ! Nem szabad felrakni a bada 2.0

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10757) 641147


641147
csendes tag

Kollégám T-s W3 telefonja az előző és a legújabb T-s firm-el is érdekességet csinál, fogadott SMS-t egyszer a telefonra, egyszer a SIM-re menti, de teljesen rapszodikusan.

Hol lehet ezt beállítani, mert a beállítások>üzeneteknél nincs?

[ Szerkesztve ]

(#10758) leslieke válasza Blood Mage (#10754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt a link: Firmware frissítés menete

2.0ra válts, nem szabad felrakni az 1.2-t! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10759) leslieke válasza 641147 (#10757) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs ilyen beállítási lehetőség. Amelyik számhoz SIM-re megy az SMS, az a SIM-en is van eltárolva?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10760) Aryes válasza 641147 (#10757) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amíg van hely a simen, első körben minden sms-t oda ment a telefon. Majd ha betelt a 20 (50? Hány hely van rajta?) hely, akkor teszi a belsőbe. Ha közben törölt egy sms-t, ami a simen volt akkor a következőt oda tette és így tovább. Ha nem ő törölte akkor be van állítva, hogy törölje a régi üzeneteket automatikusan.

(#10761) leslieke válasza Aryes (#10760) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt hol lehet látni, hogy hol vannak az SMS-ek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10762) Blood Mage válasza leslieke (#10758) üzenetére


Blood Mage
senior tag

ki vagyok veletek segítve... ;] még egy kicsit majd utána nézek ennek a 2.0nak azért, aztán meglátom.. és thx for the link! :)

(#10763) consono válasza Aryes (#10755) üzenetére


consono
nagyúr

Nem tudom a kijelzővel mi van, nincs időm kipróbálni :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#10764) leslieke válasza Blood Mage (#10762) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az új dolgok - már amennyi jön - mind 2.0-ra jelennek meg. Ezért is jobb választás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10765) RetepNyaraB válasza leslieke (#10764) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

meg hat Kiessel megmaradnak a cuccaid, multival tehetsz ujra mindent...
Az raerne akkor is, ha lábràzàsod van a 2.0-tol, gondolom ;)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10766) Blood Mage válasza leslieke (#10764) üzenetére


Blood Mage
senior tag

és mivel a 2.0 így megosztja az embereket, nincs valami hír, hogy jönne majd újabb verzió?

(#10767) leslieke válasza Blood Mage (#10766) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem osztja meg az embereket, csak snecizero-nak nem tetszik a 2.0 ( :DDD :R ).
Új verzióról/frissítésről nincs friss illetve hivatalos infó, állítólag készül a bada 3.0, de nem mostanában várható a megjelenése.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10768) consono válasza Blood Mage (#10766) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs. Még a 2.0 sincs kint mindenhol hivatalosan, szerintem az év vége előtt nem jön hozzá verziószámot emelő verzió...

"In God we trust. All others must bring data"

(#10769) Blood Mage válasza leslieke (#10767) üzenetére


Blood Mage
senior tag

ez gonosz volt! ;]

(#10770) RetepNyaraB válasza Blood Mage (#10769) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A wave 1-re pedig NEM fog jönni jelentős frissítés már, legfeljebb valami bugfix, az is csak akkor, ha nem figyelnek oda egy pillanatra és valami programozóról lehullik az agypóráz. De majd megbüntetik :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10771) Blood Mage válasza RetepNyaraB (#10770) üzenetére


Blood Mage
senior tag

:DDD egyébként nem értem, h a wave 1et miért hanyagolják el ennyire.. bezzeg a wave 2 rendesen kapható bárhol, van rá támogatás meg minden, amikor ha jól tudom, u.a mint a wave 1 csak nem samoled meg picit nagyobb kijelző. szvsz semmivel nem jobb, sőt.. (kijelző :U ) egyszer nézem vmi samsung wave-es oldalt és a wave 1 ki se volt sorolva közéjük.. wtf?! :F

[ Szerkesztve ]

(#10772) consono válasza Blood Mage (#10771) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem látok különbséget a supportban a W1-W2 között. Már egyik sem supportált :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#10773) leslieke válasza Blood Mage (#10771) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 2-re még nincs normális bada 2.0 nagyon sok országban. A Wave 1 nagyobb támogatást kapott eddig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10774) Blood Mage válasza consono (#10772) üzenetére


Blood Mage
senior tag

háát nem tudom.. pl. itt a samsung.com-on a wave-eknél ki van sorolva minden készülék kivéve a wave 1 [link] de ha a wave 2vel sem törődnek, akkor ez remek hír :D

(#10775) Dhampir válasza Blood Mage (#10774) üzenetére


Dhampir
félisten

Új készülék vásárlása esetén érdemes Wave 3 beszerzését megfontolni a későbbi szoftvertámogatás miatt.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10776) Blood Mage válasza Dhampir (#10775) üzenetére


Blood Mage
senior tag

:DDD most vettem meg a wave 1et használtan.. de a wave 3 nem is volt alternatíva, mert túl nagy. ez a 3,3" ami pont ideális.

leslieke: nekem az :P

[ Szerkesztve ]

(#10777) leslieke válasza Blood Mage (#10776) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dehogy nagy a 4". :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10778) Dhampir válasza Blood Mage (#10776) üzenetére


Dhampir
félisten

Még a 4,3" sem nagy. :D

(#10779) snecizero


snecizero
senior tag

iphon 3gs telefont adnának a wave 1 ért. Nem cserélek :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10780) Nimda


Nimda
addikt

Valamelyik nap nézegettem élöben egy wave 3-mat és nekem is tepsinek tünik a wave 1 után :) a nagyméretü kijelzö miatt jóval szembetünöbb volt a pentile matrix hátrányai...de az is lehet,hogy egy hibás darabot próbálgattam :)

(#10781) Blood Mage válasza snecizero (#10779) üzenetére


Blood Mage
senior tag

én cserélek! eladom az iphone-t 20k val drágábban és vennék még egy wave 1et! 20k profit! :DDD

Dhampir & leslieke: látom nálatok a méret a lényeg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10782) leslieke válasza Blood Mage (#10781) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nézd meg jobban az aláírásom. :P :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10783) Blood Mage válasza leslieke (#10782) üzenetére


Blood Mage
senior tag

ebből az LC, LD1 izéből nem sokat értek, de a többi kb. átjön.. látom samsung meg ilyenek :DDD szóval, akkor van wave 1 és 3ad is? :D

(#10784) leslieke válasza Blood Mage (#10783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az LC1, LD1 azt jelenti, melyik bada 2.0 van a telefonon és igen, van Wave 1 és 3 is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10785) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Neki 1 wave 1 meg egy wave 3 van, nekem meg 3 wave 1:D:D:D

(#10786) Blood Mage válasza Goldmen75 (#10785) üzenetére


Blood Mage
senior tag

minek annyi neked?! :Y nem dobsz meg egyel? :P

(#10787) consono


consono
nagyúr

Láttam saját szemmel az ICS-t futni a Wave-en ;) Van még vele gond, de lassan ugyanott fog tartani (illetve előrébb, mert nem indul újra, meg működ(get)nek a szenzorok) mint tavaly a Froyo... Csak modem nincs még mindig...

"In God we trust. All others must bring data"

(#10788) Goldmen75 válasza Blood Mage (#10786) üzenetére


Goldmen75
őstag

1 enyém 1 páromé 1 nagylányomé:) Nyem eladó!!!:)

(#10789) Blood Mage válasza Goldmen75 (#10788) üzenetére


Blood Mage
senior tag

kicsit se fanatikus a család :DDD

Amúgy hogyan lehet a kijelzőt megtisztítani az újlenyomatoktól?

(#10790) Goldmen75 válasza Blood Mage (#10789) üzenetére


Goldmen75
őstag

Rálehelsz s letörlöd, de nem papírzsepivel, hanem pl amit szemüvegekhez adnak törlőrongyal!

(#10791) Blood Mage válasza Goldmen75 (#10790) üzenetére


Blood Mage
senior tag

thx! már is sokkal szebb lett.. :R

(#10792) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Tegnap megint kicsúszott a kezemből a teló (ahogy öregszem egyre bénább leszek:D) bukdácsolt mindenen, de kutya baja:D:D:D Imádom!:D

(#10793) s4tch válasza consono (#10787) üzenetére


s4tch
veterán

Fajin. :C Ráérnek a srácok, amennyit használtan ér a Wave, annyiért inkább megtartom tartaléknak, szóval ha jövőre lesz kész a droid, azt sem bánom. :DDD Mondjuk annyi időt nem fognak rászánni.

(#10794) leslieke válasza Goldmen75 (#10792) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hányszor ejtetted már le?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10795) Goldmen75 válasza leslieke (#10794) üzenetére


Goldmen75
őstag

Pff 5x kb...:)Persze tokban van!:)

(#10796) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Mármint hátsó tokja van....elöl semmi!:)

(#10797) snecizero


snecizero
senior tag

Régen nagy nokia fan voltam. Azt szerettem ,hogy mindent megtaláltam rajta. A bada 1.2 is olyan mindent meglehet benne találni. A bada 2.0 már nem követi azt az irányvonalat amit a bada 1.2 :U

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10798) gelbelex válasza snecizero (#10797) üzenetére


gelbelex
őstag

Ez (is) szubjektív.
A 2.0 azt az egyszerűséget hozta, hogy (a mappákkal) egyetlen képernyőre rakhattam ki szinte minden fontosat, amit a mindennapokban használok: kontaktok, linkek, programok egy helyen.
Nekem ez a legfontosabb egy telefon kezelhetősége szempontjából, elengedhetetlen.
A bada 1.x ezt nem tudta.

(#10799) snecizero válasza gelbelex (#10798) üzenetére


snecizero
senior tag

Szerintem a bada 1.2 re is lassan megoldható ez a probléma. Már nagyon sok widgetet csináltak amivel a fő képernyőről tudod indítani az alkalmazásokat.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10800) gelbelex válasza snecizero (#10799) üzenetére


gelbelex
őstag

Próbáltam anno sokat, nekem egyik sem tetszett; a 2.0 (még béta) megváltás volt.
Ha nem jött volna, már nem lenne meg a Wave II-m. :N

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.