Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) riki5511 válasza Storms (#10149) üzenetére


riki5511
csendes tag

Beírom,és jelszót kér.

(#10152) ABal válasza riki5511 (#10148) üzenetére


ABal
őstag

Alapból a telefonon nincs semmilyen jelszó.

Szerintem az előző tulajt kérd meg, hogy erőltesse meg az agyát és próbáljon meg visszaemlékezni, hogy mit állított be jelszónak egy részeg éjszakán.

Úgy vetted meg a telefont, hogy nem volt bekapcsolva, vagy miért most derül ki, hogy le van védve kóddal?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10153) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok.
Amikor kies módban csatlakoztatom a wave 1 em a pc re. Akkor a kies em ezt írja ki.
Ez miért lehet ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10154) snecizero válasza riki5511 (#10151) üzenetére


snecizero
senior tag

Gyárilag a wave 1 úgy van beállítva ,hogy az alap kódja az 1,2,3,4,5. Ha ezt nem fogadja el tuti ,hogy a kód meglett változtatva. :U

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10155) ABal válasza snecizero (#10153) üzenetére


ABal
őstag

Legfőképpen azért, mert a hülye KIES beírta a géped nevét a telefon nevébe és e miatt nem ismeri fel.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10156) leslieke válasza snecizero (#10153) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Benne van a PC-d neve a firmware-ben, ezért írja azt, amit. Ez megoldja a problémát: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10157) riki5511 válasza ABal (#10152) üzenetére


riki5511
csendes tag

Nincs minden levédve csak 1-2 funkció

(#10158) ABal válasza snecizero (#10154) üzenetére


ABal
őstag

Erről a kód mizériáról az jutott eszembe, hogy ilyen eset szerintem leginkább akkor fordulhat elő, ha a telefon lopott. Ha az eladó szerint ő nem rakott rá, és nem ismeri a kódot, az elég elgondolkodtató...

(#10157) riki5511: Ez esetben biztos, hogy az előző tulaj állította be. Szegezd neki a kérdést!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10159) snecizero válasza leslieke (#10156) üzenetére


snecizero
senior tag

Hálás köszönet. Akkor most elvileg a bada 2.0 frimware t telepítését lehet felrakni ? Mert az nem olyan jó ?! :(((

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10160) riki5511 válasza ABal (#10158) üzenetére


riki5511
csendes tag

Hát ez nem semmi.

(#10161) snecizero


snecizero
senior tag

A bada 2.0 nál a R66 navigációt nem ismeri fel a telefon ? :Y

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10162) David3 válasza snecizero (#10153) üzenetére


David3
őstag

Szia!

Használd a Kies Update patch-et!

A szinkronizáló program nem ismeri fel a bada 2.0-át.

[ Szerkesztve ]

(#10163) snecizero válasza David3 (#10162) üzenetére


snecizero
senior tag

Köszönöm a segitségeteket. Már minden okés. A bada 2.0 azért nem rakom fel max majd a bada 3.0 t. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10164) leslieke válasza snecizero (#10159) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, elvileg azt, de neked arra nincs szükséged. :DDD :P :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10165) snecizero válasza leslieke (#10164) üzenetére


snecizero
senior tag

Lehet ,hogy szebb a bada 2.0 kinézetre. A müködése miért is jobb a bada 1.2 nél ?! Írja már le nekem valaki. :W :D

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10166) ABal válasza snecizero (#10165) üzenetére


ABal
őstag

Ne ingereld őket! :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10167) Tocika


Tocika
aktív tag

Hali!
A Nami féle CL1 V2-be másnak is olyan az üzenet érekzés, hogy ha jön egy üzenet akkor zörög a teló, viszont a képernyőn nem jelenik meg az üzenet ikon.
Ha feloldom a képernyőt akkor alul az üzeneteknél látom ,hogy jött egy üzenet. és ha ilyenkor lezárom a képernyőt akkor viszont már ott lesz a kis üzenet ikon.
????

(#10168) leslieke válasza snecizero (#10165) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem írom le. Nem akarlak meggyőzni. Magadnak kell dönteni a váltásról vagy a maradásról. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10169) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Most hivatalosan is megőröltem.
Ideraktam az x8-at (jóval gyengébb vas) a Wave mellé, kb mindent 10-ed annyi idő alatt végez el. Egy youtube videó megnyitását, internetoldal megnyitását, GPS jelet házon belül kb 10mp-alatt talált, míg a wave-em 10 percig sem talált, ---ááááá. Jah és 2.2-es android van csak rajta.
No comment.
Egyedül a wave kijelzője veri. De ennyi....És semmi több.

Inkább offba teszem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#10170) Andrasxy


Andrasxy
tag

Tudna valaki segíteni miért nem tudom letölteni a spanyol oldalról at Ndrive-ot?
A kies arra hivatkozik hogy a samsung felhasználói fiokom csak a magyar apps-ra érvényes!
Aki tud segítsen akár privát üzenetben is jó.
Köszönöm!

(#10171) San398 válasza Andrasxy (#10170) üzenetére


San398
őstag

Igaza van a Kies-nek! Regisztrálj a spanyol Apps-ra és le tudod tölteni!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#10172) ABal válasza Andrasxy (#10170) üzenetére


ABal
őstag

Minden ország boltjához külön felhasználói fiók kell, a magyarral nem tudsz bejelentkezni a spanyolra. Csinálj egyet a spanyolhoz is!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10173) leslieke válasza Andrasxy (#10170) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valódi címet használj, mert elküld egy megerősítő mailt is, és csak aktiválás után enged belépni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10174) duvi válasza Ferdzsoo (#10169) üzenetére


duvi
nagyúr

Pont a Wavek gyengéit tesztelted. A böngésző és a netes appok gyengébben/lassabban teljesítenek badán mint a droidban. A fém ház miatt gyengébb a GPS érzékenysége is, mint a plasztik házas X8-nak. Hasonlítsd össze fotózás, offline filmnézés, zene hangzás, vagy akár szimpla telefon használattal is.(fizikai felvevő gomb, gyors hívás lehetőség, hangminőség) ;)

(#10175) jurzsolt válasza leslieke (#10141) üzenetére


jurzsolt
tag

Engem is letámadhatnál egy olyasmi PÜ-vel, kezdi megadni magát a régi Nokiám. :R

(#10176) Ferdzsoo válasza duvi (#10174) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ott a pont. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#10177) leslieke válasza jurzsolt (#10175) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ment!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10178) Dhampir


Dhampir
félisten

Ki lehetne valahogyan törölni azt az E-Mail címet, amivel régebben egy másik országhoz regisztráltam? Inkább azt szeretném használni a magyar bolthoz.

(#10179) Attelah válasza Dhampir (#10178) üzenetére


Attelah
tag

Engem is hasonló dolog érdekelne: lehet-e törölni egy Sam Apps regisztrációt, mert pl már nincs rá szükség?

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#10180) s4tch válasza Dhampir (#10178) üzenetére


s4tch
veterán

Nem. Raadasul a support szeretkezik valaszolni, pedig legalabb 10 uzenetet kuldtem a temaban. Ha valaki megis tud megoldast, jelezze...

[ Szerkesztve ]

(#10181) Goldmen75 válasza s4tch (#10180) üzenetére


Goldmen75
őstag

"szeretkezik válaszolni" Te miközben írsz ide a barátnőddel vagy???:D:D Vagy nekem van még qrva reggel?!:!

(#10182) TomWexX válasza Goldmen75 (#10181) üzenetére


TomWexX
addikt

A szeretkezik válaszolni a "baszik válaszolni" populárisabb változata. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10183) Gabócza válasza Goldmen75 (#10181) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ez a "b@szik válaszolni" kulturáltabb változata... :K

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10184) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Most már ezt is tudom...:D

(#10185) osztraksajt válasza Goldmen75 (#10184) üzenetére


osztraksajt
őstag

Csak nincs hiába ez a topik. :DDD

(#10186) Goldmen75


Goldmen75
őstag

:)

Más. Nami V1 tökéletes, nem rebootol.....marad ez!

(#10187) peter_k


peter_k
tag

http://badahub.com/2012/05/turko-cfw-v4-android-2-2-froyo-wave-i.html

Ez vajon hogy működik? Mégis van droid a telefonra?

[ Szerkesztve ]

(#10188) consono válasza peter_k (#10187) üzenetére


consono
nagyúr

Csak annyira, mint eddig. Beleintegrálták a félig működő 2.2-t.

"In God we trust. All others must bring data"

(#10189) peter_k válasza consono (#10188) üzenetére


peter_k
tag

Szóval ne örüljek annyira? :(

(#10190) Sn[4k3] válasza consono (#10188) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Mi nem megy benne?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10191) TomWexX válasza Sn[4k3] (#10190) üzenetére


TomWexX
addikt

Pont a lényeg. Nincs modem driver, ergo nem tudsz telefonálni, mobilnetezni stb.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10192) David3


David3
őstag

Reagáltunk mi is a napokban megjelent találgatásokra. Szerintünk kedvezőbben fog alakulni a bada jövője, mit ahogy azt többen az előzetes spekulációk alapján pletykálnak.

A bada jövője.

(#10193) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Van olyan, aki (cseh) LA1 után feltette a (magyar) LC1-et, és használja a t9-es szótárt? Arra lennék kíváncsi, hogy miután az utóbbi hivatalosan magyar, több szót ismer-e a szótár és értelmesebb találatokat ad-e? Az 1.0-s bada után a 2.0 szótára sokkal butább lett, és ha az előző kérdésemre igen a válasz, az esetleg magyarázhatja, hogy miért nem adták ki az LA1-et hivatalosan magyar firmware-nek.

(#10194) Aryes válasza Aryes (#10193) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ugye naivság lenne feltételezni, hogy a KIES által régebben legálisan letöltött "app" kiterjesztésű fájlokat, amiket már nem hajlandó megjeleníteni és telepíteni a telefonra, ezzel a megoldással fel lehetne multizni? :D

(#10195) Kicsimix válasza Aryes (#10194) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ezzel a megoldással semmi mást nem lehet felrakni csak a Samsung által előre telepített alkalmazásokat.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#10196) ABal válasza David3 (#10192) üzenetére


ABal
őstag

Nekem erről a cikkről ez ugrott be.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10197) Dhampir válasza David3 (#10192) üzenetére


Dhampir
félisten

Szurkolok a Badának! :C

"A Samsung egyelőre nem válaszolt"...

Remélhetőleg válaszolnak majd, mert a hallgatás csak fokozza a bizonytalanságot.

(#10198) @matthew@


@matthew@
őstag

Olyan kérdésem lenne h pl kiveszem a microSD-t és azon vannak a játékok és programok, de a telefon szoftverét frissítem és visszateszem a kártyát akkor egyből nem látja a dolgokat (játék, progi) az SD karin, ezeket hogyan tudom elővarázsolni? Vagyis az ikonjukat?

Matthew 24:42

(#10199) TomWexX válasza @matthew@ (#10198) üzenetére


TomWexX
addikt

Újra le kell őket tölteni.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10200) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok!
Telepítettem a Samsung Theme Designert, és csináltam benne egy töltöttségjelzőt.
Igazából mást nem nagyon tudtam benne csinálni, viszont ezt sem tudom hogy kell alkalmazni. Esetleg van valami, amivel több telepített témából csinálhatok egyet? Pl. az egyikből az ikonokat, másikból a mozgó hátteret szedném ki, és hozzáadnám a saját akku kijelzőket. Ja, és próbáltam ezt, de nekem csak az Stune1.0.7 töltődött le, és azt se találta megbízhatónak a ZoneAlarm. De elindítottam, ahogy le van írva, addig jutottam, hogy Automatikus csatlakozás, aztán Browser – AppEx. De nem lép be semmibe, amíg nem kattintok semmire addig fájlok is vannak, amint az AppEx-re kattintok a fájlok eltűnnek, aztán mindegy mire kattintok, nem történik semmi. Valószínűleg, mert nem tudom, mi az, hogy KIES módban kell csatlakoztatni a készüléket. Próbáltam az egyszerű verziót is, de én hiába másolom fel, mert a beállításoknál a telepített témák vannak, és Egyéb. Ha az Egyebet választom, elindul a Samsung Apps, aztán kiírja, hogy nincs hálózat, de a mappák nem jönnek ki. Még egy dolog... nekem is azt írja ki, hogy nem lehet frissíteni, akkor is, ha előtte telepítem a patch-et. Ez lehet, hogy a Win7 miatt van. Gondolom, XP-n működik.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.