Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) kisfer


kisfer
aktív tag

Sziasztok.

Vennék ilyen telefont ha esetleg vki fontolgatja az eladását, kérem keressen meg.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#10202) Bobó_20 válasza kisfer (#10201) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

írtam privátot! :)

(#10203) @matthew@ válasza TomWexX (#10199) üzenetére


@matthew@
őstag

Nice :DDD viszont akkor csak Kies-ben rányomok h letöltés és akkor telepíti is, vagy csak odavarázsolja az ikont is? Mert ha újratelepíti akkor 2x lesz rajta vagy azt érzékeli h már 1x rajta volt?

Matthew 24:42

(#10204) leslieke válasza @matthew@ (#10203) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz kétszer ott, újratelepítéskor felülírja a régi fájlokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10205) TomWexX válasza @matthew@ (#10203) üzenetére


TomWexX
addikt

Újratelepíti, de csak egyszer lesz rajta, mert felülírja a fájlokat mem.karin. A játékokban a mentések/beállítások megmaradnak (ha van ilyen neked), azok miatt ne aggódj.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10206) @matthew@ válasza leslieke (#10204) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, thx a helpet mindkettőtöknek!
Amúgy vagy itt vagy W2-es fórumban olvastam h a memkari miatt van akadás a videó felvételnél és nekem is Kingston van és akad a felvétel néha, most néztem egy ilyet ez már jó lenne vagy 8GB-sből milyet érdemes ilyen 3k körül venni?
Vagy esetleg ilyet?
Vagy ez

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#10207) TomWexX válasza @matthew@ (#10206) üzenetére


TomWexX
addikt

Én a 2 utolsóra szavazok, azok class10-esek. Márkailag pedig mind2 jó. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10208) osztraksajt válasza @matthew@ (#10206) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ha vidéki vagy nézz szét a PCX-nél is, ott ingyenes a kiszállítás.

(#10209) leslieke válasza @matthew@ (#10206) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármelyik Class 10-es jó választás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10210) @matthew@ válasza TomWexX (#10207) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, akkor lehet benevezek vmelyikre köszi mindenkinek a helpet!

osztraksajt: Sztem ez nem ingyenes meg amúgy az iPon pont útba esik hazafelé, szóval az jó is lenne.

Matthew 24:42

(#10211) TomWexX válasza @matthew@ (#10210) üzenetére


TomWexX
addikt

iPon-t ajánlom, korrektek, viszont ne felejtsd el előtte megrendelni, mert ha csak úgy beállítasz hogy "jöttem a kártyáért",akkor furán fognak rád nézni. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10212) osztraksajt válasza @matthew@ (#10210) üzenetére


osztraksajt
őstag

Valóban, akkor már tényleg nem ingyenes, a múlt héten még tuti az volt, de ezek szerint lezárult ez az akció.

De ha pesti vagy akkor amúgy is és az ipon útba esik akkor lényegtelen ebből a szempontból.

(#10213) @matthew@ válasza TomWexX (#10211) üzenetére


@matthew@
őstag

Azt tudom, hogy hogyan megy náluk, már többször is vásároltam ott, és nekem is pozitív volt a véleményem róluk, csak néha garizásnál érdekesek.

Amúgy más telóknál is necces a Kingston kari? Csak mert haveromnak adnám el az enyémet akinek egy Samsung Galaxy Ace telója van és nem tudok h csak a Bada szarozik vele vagy az Android is válogat?

Matthew 24:42

(#10214) San398 válasza @matthew@ (#10213) üzenetére


San398
őstag

Nem a Bada sz@rozik és nem az Android válogat hanem a Kingston kártyából sok a hamisítvány! Próbálja ki esetleg a haverod a telefonjában és rögtön kiderül minden.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#10215) pumpedlix


pumpedlix
tag

Wave I nyerő és imádtam a II már csak egy "nagyképű" hasonmás
Itt jöttem rá az amoled és az slcd közti látható különbségre a wave I javára

(#10216) San398 válasza Aryes (#10193) üzenetére


San398
őstag

A szótár képes tanulni szavakat.Ha nem találod a megfelelő szót a felajánlottak között akkor jobbra görgetsz és van egy olyan, hogy "Szó hozzáadása" itt beírod és megtanulja a beírt szót!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#10217) Sn[4k3] válasza TomWexX (#10182) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én az "erotikusan állnak a levelemhez" kifejezést használom, a "szeretkezik válaszolni" nekem túl nyakatekert lenne :D

Tehát telefonálni nem lehet vele, akkor egy droidos PMP lenne belőle, nem? Van ami még nem megy?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10218) consono


consono
nagyúr

Mike legfrissebb tweetje: "Big progress on Wave made ... Movie on days, build will be sent to 3 developers me and rebellos know. Stay tuned" ezek szerint van előrelépés :)

Sn[4k3]: a modemen kívül kb ezek nem mennek: hangbemenet, energiagazdálkodás, GPS, szenzorok...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#10219) Dhampir válasza pumpedlix (#10215) üzenetére


Dhampir
félisten

+1 :K

Boldog idők voltak azok. Még nem volt Wave 3, nem izgatta az embert az Android, elég volt egy-két új téma vagy widget a boldogsághoz.

[ Szerkesztve ]

(#10220) TomWexX válasza Sn[4k3] (#10217) üzenetére


TomWexX
addikt

Off-ra: :D

Valami olyasmi, de ezzel kapcsolatban pontosabb infót consono tudna mondani. Úgy emlékszem hogy a wifi (talán) működik, és az alkalmazások nagy része is fut. Persze csodát nem kell várni, valószínű tele van buggal. Ja, és a droid mem.kariról bootol, így megmarad a bada is. Bővebben itt olvashatsz a project-ről....

Szerk.: ÁÁ és közben meg is jött az említett fórumtárs. :)

(#10218) consono: Én is követem Mike-ot, de eddig mindig a saját anyanyelvén tweet-elt. Nagyon zsír lenne ha összehoznának egy működőképes droidot, én biztosan kipróbálnám. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10221) Sn[4k3] válasza TomWexX (#10220) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Mi a twitteres ID-je annak a Mike-nak? Továbbá, kiket érdemes követni, ha nagyon érdekelnek minket a mobilos újdonságok (plusz bada)?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10222) TomWexX válasza Sn[4k3] (#10221) üzenetére


TomWexX
addikt

Mike Gapinski

Ez mellett még érdemes a sammobile-t követni. (meg minden egyéb geek oldalt, sok van :) ) Bada oldalakból is van rengeteg, a twitter keresője kidobja őket.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10223) Aryes válasza San398 (#10216) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi, de nem ez volt a kérdés. :)

(#10224) Sn[4k3] válasza TomWexX (#10222) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

kösz! holnap followolom is őket, ma már nincs kedvem csiripelni

fel tudjátok tölteni/fel vannak töltve a gyári hátterek? még 1.2-n láttam az olyanokat, ahol folyó mellé építették a házakat, kávézó, stb, asszem 723-on volt olyan ahol középen megvágta egy épület, hogy Y-elágazásos legyen - na az jó lenne nekem :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10225) TomWexX válasza Sn[4k3] (#10224) üzenetére


TomWexX
addikt

Tessék:


[Normál méretben itt]

A többi eredeti hátteret itt találod:[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10226) consono


consono
nagyúr

Progress riport: Mike új videója

"In God we trust. All others must bring data"

(#10227) s4tch válasza consono (#10226) üzenetére


s4tch
veterán

Fajin! Úgy látom, még mindig "fordítva" működik a touch screen (ha felfele húzza az ujját, a kurzor lefelé indul), meg nem mindig ugyanazt csinálja (a videó végén a beállításokból sokadszorra tud kilépni), de a sebesség már nem is rossz, és tetszik, hogy talán mintha kezdenének összedolgozni. Jó lesz ez.

(#10228) leslieke válasza consono (#10226) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legalább a zene jó, még ha nem is a Wave-ből szól. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10229) consono válasza s4tch (#10227) üzenetére


consono
nagyúr

Nem értem miért szenved ezzel a pointeres inputtal, ezt viszonylag könnyű megoldani. Gondolom pont ezért, nincs benne kihívás... A legfontosabb infó nem is a videó, hanem alatta a felirat, hogy Rebellos is előbbre lépett a modemmel!

update: látom közben Rebellos kernel forrása is frissült pár dologgal, mindjárt próbálok egyet forgatni!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#10230) osztraksajt válasza consono (#10229) üzenetére


osztraksajt
őstag

Lélegzet visszafojtva várjuk a fejleményeket. :DD Bár milyen rutinosan kezeli már fordítva a touch-panelt. :DDD

Ha a modemet is életre keltik akkor komoly esély van rá hogy tényleg lesz a dologból valami, nem csak érdekesség szintjén fog mozogni mint eddig. :K

(#10231) consono válasza osztraksajt (#10230) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, az a kulcskérdés, elvégre telefonról van szó....

"In God we trust. All others must bring data"

(#10232) Sn[4k3] válasza TomWexX (#10225) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ezaz :K A badablogon nekem nem mutatja a képeket :F

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10233) consono válasza consono (#10229) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, már értem a fordított érintőkijelzőt: a display már jól áll, de a touch még nem :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#10234) leslieke válasza Sn[4k3] (#10232) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Regisztráció kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10235) ABal válasza consono (#10233) üzenetére


ABal
őstag

Végülis készségfejlesztésnek sem rossz.

A te álláspontod szerint milyen messzire/közel vannak egy használható Androidtól?
A végtermék egyébként mennyiben lesz ugyanaz, mint, ami a tényleges androidos telókon fut?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10236) Fogash


Fogash
tag

jóreggelt, mostanában nem jártam erre, de a fórum pörgött, ezért tán egyszerűbb kérdezni, mint húszezer hszt elolvasni:

van már badára működő VoIP alkalmazás? skype még nincs, azt tudom. előre is kösz a válaszokat.

(#10237) leslieke válasza Fogash (#10236) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Más sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10238) Dhampir


Dhampir
félisten

Tizen fejlesztői okostelefonokat osztogattak

A készülékek specifikációi:

* Dual-core
* 4.65″ Super AMOLED screen!
* Cortex A9 1.2GHz processor
* 1GB RAM
* 16GB hard drive
* 8MP back camera
* 2MP front camera
* micro USB
* WiFi
* GPS
* running Tizen 1.0
* Audio/Video Decoder (MP3, AAC, AAC+, Mpeg4, .h263, .h264)

(#10239) Fogash válasza leslieke (#10237) üzenetére


Fogash
tag

júliusban lejár a 2 éves hűségem, asszem veszek egy ájfónt, ez meg nemtom, megy az eladó fonok közé... Nekiadnám az asszonynak, de ha nem lesz rajta voip, akkor tökmindegy milyen telóról hív. Az ősöreg E51re bezzeg van skype...

(#10240) consono válasza ABal (#10235) üzenetére


consono
nagyúr

Őszintén bevallva nem tudom, milyen közel vannak. Szerintem arra szintre eljutni az ICS-sel, ahol a Froyo van, az pár hét, esetleg pár hónap. A sötét ló az még mindig a modem, arról elejtett félmondatoknál többet nem hallok... Azon fog állni vagy bukni az egész.

A végtermékben nem lesz nagy különbség, leginkább semmi. Max annyi, hogy honnan fut, de ugyanazok az alkalmazások, etc. menni fognak, persze a Wave limitációi (főleg a RAM-ra gondolok) mellett. De ez sem akkor gond, hisz sok jóval gyengébb hardverű gép is képes ICS-t futtatni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#10241) leslieke válasza Dhampir (#10238) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Év végére már a Tizen 2.0-át ígérik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10242) Dhampir válasza leslieke (#10241) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint gőzerővel rágyúrnak a fejlesztők.

(#10243) consono válasza leslieke (#10241) üzenetére


consono
nagyúr

És kereskedelmi forgalomba mikor kerül vele teló? :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#10244) leslieke válasza consono (#10243) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arról nincs infó. Jövő évben valamikor.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10245) ABal válasza consono (#10240) üzenetére


ABal
őstag

Őszintén, látod rá az esélyt, hogy lesz a kezünkben Androidot futtató, és normális működésre képes Wave?

Én személy szerint szívesen kipróbálnám az Androidot a Wave-en, és mivel még egy telefonomat sem adtam el, erre elméletileg van is esélyem. Egyáltalán hogy fogjuk majd felrakni? Ilyen multis pipálgatás lesz?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10246) snecizero


snecizero
senior tag

Gyerekek miértnem tudok videót lejátszani a youtube-n ? Most vagy a wave-vel van a baj vagy a youtube szerverrel van a gond. Nézze meg valaki hogy nála megy e.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10247) snecizero


snecizero
senior tag

http://www.xda-developers.com angol nyelvü oldal. Ahol már elviekben már van android wave re. Nálunk a cégnél egy informatikus mondta.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10248) ABal válasza snecizero (#10246) üzenetére


ABal
őstag

Nálam három hibaüzenetet dobott, úgyhogy azt hittem gond lesz, de most már rendben megy. Próbáld újra!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10249) Goldmen75 válasza snecizero (#10246) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nálam tökéletesen jáccik youtube, ideje lenne 2.0 -ra áttérned:D

[ Szerkesztve ]

(#10250) leslieke válasza snecizero (#10246) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 2 alatt nincs gond a videókkal. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.