Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) David3


David3
őstag

Az alábbi videó szerin van már Wave 533-ra Android 2.2 (Froyo). Eléggé óckodom a dologtól, szerintem fake. Szerintetek megérne egy hírt?

Android 2.2 on Wave 533

(#10852) leslieke válasza David3 (#10851) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem fake. A "zene" meg nagyon gagyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10853) David3 válasza leslieke (#10852) üzenetére


David3
őstag

Gondoltam, hogy nem fog tetszeni. : )

Más:

Lerántottuk az első leplet, ami nem más mint... Német-magyar szótár a DictZone, Aries Studio és a badablog.hu együttműködésével!

[ Szerkesztve ]

(#10854) gelbelex válasza David3 (#10853) üzenetére


gelbelex
őstag

:C :C :C

(#10855) consono válasza David3 (#10851) üzenetére


consono
nagyúr

6 másodpercnél látszik, hogy valamilyen progit indít el... Így biztosan nem lehet a Wave-en sem Androidot futtatni... Vagy valamilyen távoli elérést indít el és távvezérel egy igazi Androidos telót, vagy valami Flash file ami "fut" :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#10856) David3 válasza consono (#10855) üzenetére


David3
őstag

Igen, most nézem, hogy elindul ott valami. Ezért kételkedtem én benne.

(#10857) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Újabb kérdés. sd kártyára telepített programok hard reset után elvesznek? mármint ha reset közben nincs bent a kártya. Van pá játék amit az okosított appsról szedtem le, így kiesben nincsenek benne, és nem szeretném ha elvesznének. A biztonsági mentés mint már írtam nem működik...

(#10858) leslieke válasza Ranger^41 (#10857) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindegy, hogy a kártya bent van vagy sincs. Hard resetnél eltűnnek az ikonok, azt meg csak újratelepítéssel lehet kitenni, hogy indíthatóak legyenek az ikonok, azaz igen, elvesznek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10859) snecizero válasza nokiander (#10850) üzenetére


snecizero
senior tag

Nekem se jött be:) A bada 2.0 kb 1 órát volt fent a készüléken azt ment vissza a régi.

Az én Gps em kb 5 perc után talál jelet. Úgy hogy minden segitő be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10860) Aryes válasza snecizero (#10859) üzenetére


Aryes
nagyúr

Esetleg mobilnet is van hozzá? Mert tapasztalatom szerint wifi nem szokott elég lenni az agps-nek, sőt, edge se mindig. Leggyorsabban 3g-vel talál fixet a gps.

(#10861) Goldmen75


Goldmen75
őstag

gyerekek! Előbb utóbb úgy is át kell állni 2.0-ra mert nem fogja az 1.2-őt támogatni semmi:)
Nekem semmi bajom vele...pl

(#10862) leslieke válasza snecizero (#10859) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy óra? :Y Annyi idő alatt meg se lehet ismerni rendesen. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10863) snecizero


snecizero
senior tag

Igen van mobil netem. Avval megy a GPS.

leslieke: A wave 1-en volt csak 1 órát. Volt nekem 3 hétig wave 2 telefonom és azon volt bada 2.0 Volt rá időm ki ismerni a rendszert. (igaz akkor minek raktam fel újra ?! Adtam neki még egy esélyt :),de elszúrta :D

Goldmen75: Sérelmezem ,hogy mindenkit arra kényszerítenek. Rakja fel az új bada 2.0 Szinte már mindent csak arra készítenek. Nagyon igazságtalannak érzem ezt a Samsungtól.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10864) leslieke válasza snecizero (#10863) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért lenne a Samsung igazságtalan? A külső fejlesztők készítik 2.0-ra a programokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10865) snecizero


snecizero
senior tag

Lehet ,hogy ez lesz a wave 1 utódja-------->youtube videó a telefonról !

És itt lehet megvásárolni-------->46000 ft vaterás

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10866) szimike79 válasza snecizero (#10865) üzenetére


szimike79
őstag

Én a helyedben kétszer is meggondolnám az ily csoda kütyük vásárlását! :(
Szinte 100% hogy ha megveszed csalódás lesz belőle. :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#10867) David3 válasza snecizero (#10865) üzenetére


David3
őstag

X18? Nézd meg a kialakítását. Nem hasonlít véletlenül az egyik Japán gyártó design-jára? Segítek: de! Sony Ericsson X10 és/vagy SE Arc hamisítvány. Egy valami garantált: a silány minőség. : ) Nem ajánlom megvenni ennyi pénzért. 10.000-et ha ér, akkor már sokat mondtam.

(#10868) Silenzio válasza snecizero (#10865) üzenetére


Silenzio
addikt

Ne csináld, öreg, 650 Mhz-es MTK proci, 3.2-es kamera? Lehet, hogy a Bada ezer sebből vérzik, de ez nem egy igényes telefon. Mert nem az. :) Max. egyedi, mert annyira ortó, hogy nem sokan vesznek ilyet. :D

(#10844) ProdyG: ma az enyém is remekelt. Elrakott a GPS egy egész belvárossal arrébb-ra, hiába vártam, hiába cigiztem, anyáztam, stb. Meguntam és elindultam a cél felé. Közben a telefon magához tért, és végre képes volt megmutatni a helyem az univerzumban. Gratulálok. :D Csak kérdés, hogy mikor, mert fél óra telt el, mire megnéztem. :)

A SkyView meg a múltkor Szöulba rakott, hiába reseteltem a helyem hatvanszor. :D

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10869) nokiander válasza Goldmen75 (#10861) üzenetére


nokiander
tag

És mennyire igazad van...számból vetted ki a szót :DDD Előbb-utóbb elér mindenkit a 2.0.... ;]

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10870) Silenzio válasza snecizero (#10859) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor meg miért akarsz droidos telefont? A droid olyan, mint a Bada 2.0, csak erősebb készülék kell neki, meg valamivel csicsásabb. :) A 650-es MTK procival nem lesz bődületes a felhasználói élmény. :D

Hopp, az új avatár. És csak egy hónapba tellett. Hiába no, a bürokrácia. ;]

Amúgy belinkelted a zsütüb videót. Az oké, hogy kínai a cég, amelyik feltöltötte, de 2008 óta nem frissítette a copyright-ját és nincs contact információjuk sem. Most épp a guglis oktatási anyag beszél belőlem, de ők az ilyen cégekre azt mondják: löncs.(gy.k. spam)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10871) Dhampir válasza snecizero (#10865) üzenetére


Dhampir
félisten

Ne hülyéskedj, gyűjtsél inkább a Wave 3-ra! :(

(#10853) David3

:C

[ Szerkesztve ]

(#10872) leslieke válasza Dhampir (#10871) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10873) @matthew@ válasza Dhampir (#10871) üzenetére


@matthew@
őstag

Szerintem Bada-ba invesztálni most nagyon nem jó, mivel sok helyről a halálhíre folyik és ha ez a Tizen tényleg jön akkor a Bada sztem le lesz sz@rva hacsak nem lesz elérhető a Wave-ekre de addig ameddig ennek nincs végkifejlete sztem túl rizikós a dolog. Amennyibe a W3 kerül, annyiból lehet venni Omnia W-t ami WP7-es és a legalább fejlődik is nem úgy mint a Bada. :(

Matthew 24:42

(#10874) leslieke válasza @matthew@ (#10873) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig úgy tűnik, hogy a Samsung mégse áll le, GT-6800 (nem elírás) néven új bada telefon várható.

WP7 fejlődik? Ne már! Nem olvasol cikkeket? 2,6%-os részesedésről letornázta magát 1,9%-ra. [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10875) Silenzio válasza @matthew@ (#10873) üzenetére


Silenzio
addikt

A WP7 sem fejlődik, de látom, leslieke már megelőzött.
A fenti tudálékosságom kifizetődött, most jött az email, hogy felvett a nagy G - jee. Ennyit szerintem még szigorlatra sem tanultam, mint hozzájuk. :P

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10876) snecizero


snecizero
senior tag

Talán igazatok is van. Wave 3 semmikép nem vennék. Akkor inkább Samsung galaxy s pluszt.[link]
Vagy ez--->[link]

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10877) Silenzio válasza snecizero (#10876) üzenetére


Silenzio
addikt

Arról nem az a hír járta, hogy nem kap Jégkrémes Szendvicset?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10878) snecizero


snecizero
senior tag

35000+postáért bárki elviheti a szeretett wave 1mobiltelefonom a mi gyári független full Európa térképpel örök licences 16gb sdhc class 6 , igényes bőrtok, szilikon tok, minden gyári dolog megvan. Kivéve a headset :) Gyönyörű szép állapotban van. :Y 2011 januári.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10879) snecizero


snecizero
senior tag

Itt hirdetgetem-------> mobilarena

vatera

expressz

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10880) Aryes válasza snecizero (#10865) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak jelzem, mielőtt átveretnéd magad a vaterás üzérrel, hogy a dealextreme.com-on 149 dollár cucc. Az a mocsok nepper is onnan rendeli, csak még rátesz jó 10ezer hasznot... Remélem a NAV is olvasgatja a hirdetését.
Mellesleg 32-33ezret még meg is érne a cucc, nagyon tetszetős, és tv-t is pl. elég sokat nézek. :)

(#10881) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Probléma hátán probléma.. tök jó lenne ez a social hub dolog, beállítottam a gmail fiókom, érzékeli a bejövő leveleket meg minden, csak épp azon apró bibivel, hogy a mail-ekben csak a küldő és a tárgy látható.. tehát maga az üzenet nem :F wtf..

Másik.. 10-15percet voltam facebookon, erre kiírja h memória megtelt zárjak be alkalmazásokat. Hallottam, h vannak ilyen gondjai a wave-nak, na de ennyire? 15perc? semmi más progi nincs nyitva, nulla widget az asztalon.. o.O Továbbá teljesen értelmét veszti ez a facebook kliens, mivel az fb-s csoportokba nem tudok belemenni, pedig nekem pont az lenne a lényeg.. :U

Aztán ez nem hiba, csak én nem tudom visszacsinálni, h ugye az alap háttérképen lehet jobbra balra mozogni.. eredetileg 3 db felület volt, most 8. Tudom nem egy lényeges dolog, csak azért szeretném megtudni :)

[ Szerkesztve ]

(#10882) RetepNyaraB válasza Blood Mage (#10881) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

2.0 :K

Deamúgymeg:
A google-nak meg lehet adni valahol a beállításokban, hogy csak a fejlécet töltse, vagy a teljes üzit.
Előbbi sok adatforgalmat és akkut spórol.

Gyári fészbukk kliens kalap szar ( 2.0 alatt is), inkább netről a mobile.facebook.com legyen kedvencben és kész (illetve 2.0-Opera; ott használható. Esetleg a java alkalmazás)

Háttérképre már nem emlékszem, de talán ha nyomva tartod a zujjad a képernyőn, akkor megjelennek a kis behajtani tilos táblák és törölheted őket...(?)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10883) Blood Mage válasza RetepNyaraB (#10882) üzenetére


Blood Mage
senior tag

:R
fogadási lehetőségek: csak tárgy-volt kiválasztva.. komolyan ennek semmi értelmét nem látom o.O :DDD de most már megvan, tök jó, h látom is amit küldenek :D
facebook klienst akkor kipucoljuk.. csak akkor tudnám minek van :U
a hátteren hiába tartom nyomva a zujjam :D nem jön elő semmi

[ Szerkesztve ]

(#10884) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

"Az oldal túl nagy" bármit nyitok meg, még google.com-ra is ezt írja és állandóan felugrik ez az ablak.. és ezt úgy, h elsőre behozza pl a google-t minden oké, majd 2sec és szétesik az oldal, nem lehet semmit csinálni. kicsit idegesítő, h nem lehet netezni..

[ Szerkesztve ]

(#10885) Blood Mage válasza Blood Mage (#10884) üzenetére


Blood Mage
senior tag

sőt, most mobile.facebook.com - DNS hiba. komolyan ez egyre jobb.. :U

(#10886) Silenzio válasza Aryes (#10880) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezt mondtam én is, csak az oldal spam-tartalmából kiindulva. Kamu a dolog... Sajnos.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10887) consono válasza Blood Mage (#10885) üzenetére


consono
nagyúr

Milyen fw? Mennyi widgeted van kint? Mikor indítottál újra? A feladatkezelő nincs tele futó progikkal?

"In God we trust. All others must bring data"

(#10888) RetepNyaraB válasza consono (#10887) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

1.2-je van neki, megint leírom a problémamegoldást: 2.0 :DDD

BloodMage: DNS hiba állandó vendég 1.2-n és a "túl nagy az oldal" szintúgy. Simán használhatatlan 75%-ban. Meg lassú, mint a tetű, hacsak nem wifit használsz.
Az emileknél meg ha csak tárgyat tölt, akkor katt a letöltésre és behozza szépen az üzit. Mondom kevesebb tárhely, kevesebb adatforgalom.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10889) consono válasza RetepNyaraB (#10888) üzenetére


consono
nagyúr

:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#10890) ABal válasza RetepNyaraB (#10888) üzenetére


ABal
őstag

A memóriaelfogyást vagy "az oldal túl nagy" problémákat maradéktalanul orvosolja a 2.0? Ezt még eddig senkitől nem hallottam ilyen határozottan kijelenteni.

A DNS hiba pedig korántsem állandó vendég 1.2-n. Azért ne ess túlzásokba!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10891) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nekem mióta 2.0 van, nem volt mem elfogyás!

(#10892) leslieke válasza Goldmen75 (#10891) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor sincs, ha több oldal nyitsz meg egyszerre?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10893) consono válasza Goldmen75 (#10891) üzenetére


consono
nagyúr

Ez szerintem nagyban a felhasználói szokásoktól is függ, én pl. kényszeresen mindig becsukok mindent, nem hagyom a háttérben futni a progikat. Kevesebb a 2.0-val a memelfogyás, mint 1.2-n szerintem is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#10894) s4tch válasza ABal (#10890) üzenetére


s4tch
veterán

Maradéktalanul nem, de ebből a szempontból SOKKAL-SOKKAL jobb a 2.0, mint az 1.2 volt. Több nagy oldallal meg lehet fektetni a böngészőt, van, hogy az Angry Birds nem hajlandó elindulni, ha közben fut más is, de ezek azért nem mindennaposak. Pl. ha mobil oldalakat böngészel alapvetően, akkor eléggé valószínűtlen, hogy elfogyjon a memória. 2.0 alatt már inkább a gyári böngészőt használom, mint az operát, már ha egyáltalán a mobilon nézek meg dolgokat.

Te még nem tetted fel a frissítést? Szerintem nagyságrendekkel használhatóbb, mint az 1.2, nekem egyedül a régi hívásinfó hiányzik, minden más jobb a 2.0-n: parancsikonok-mappák kezelése, gyorshívások, több ikon fér el a képernyőn, jobb a böngésző, jobb a lock screen, tökéletes a gyári időjárás-widget, jobb a mail kliens (pop3 és exchange szintén), stabil az exchange szinkron (2.0 alatt még nem kellett újratenni a gmail fiókot, 1.2-nél kéthetente ismétlődő művelet volt), stb. Meg ad egy kis újdonság-érzést addig, amíg nem veszel valamit. ;)

(#10895) RetepNyaraB válasza ABal (#10890) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem kategorikusan jelentem ki, de határozottan. Nekem sem volt ilyen jellegű gondom 2.0 óta.
Van más :DD
De alapvetően stabilabb, szebb és használhatóbb. Erről persze nem nyitok vitát, mert ízlés(telenség :P ) dolga - de a kifejezett javulás letagadhatatlan

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10896) Blood Mage válasza RetepNyaraB (#10888) üzenetére


Blood Mage
senior tag

egyenlőre még 1.0 van fent, nem frissítettem sem 1.2re sem 2.0. Jelenleg nincs időm ezzel foglalkozni.. de ha ilyen szenvedős ez a 1.x, akkor eddig egy jó pont a 2.0nak :)

(#10887) consono: nulla widget van kint, újraindítani kb egy nappal korábban, a feladatkezelőben mindig mindent bezárok.

[ Szerkesztve ]

(#10897) RetepNyaraB válasza Blood Mage (#10896) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ja, hát az 1.0 az azért már karcsú :N

és nem is sukár :DD

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10898) leslieke válasza Blood Mage (#10896) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sok gondodat megoldja a 2.0. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10899) nokiander


nokiander
tag

valaki meg tudná mondani hogy miért írja a telefon alkalmazás telepítés közben hogy megtelt a memória kártya miközben még 14gb szabad hely van :F :F :F Bada 2.0 és kiesből telepítek... :W :W :W

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10900) David3 válasza nokiander (#10899) üzenetére


David3
őstag

A telepítés helyét állítsd át telefonról memóriakártyára. Ha átállítottad korábban, akkor ellenőrizd.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.