Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) snecizero


snecizero
senior tag

Gyerekek nekem megvan a telóm már majdnem 1,5 éve kisebb nagyobb megszakitásokkal :) Nekem még semmi bajom nem volt a készülékkel. Igazsághoz hozzá tartozik ,hogy egyszer fent volt a bada 2.0 Akkor voltak gondok. Ha azt vesszük figyelembe a windows xp is 1év belül legalább egyszer újra kell rakni. Akkor ne csodálkozzunk ha néha a wave oprendszerét is néha újra kell rakni.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10552) leslieke válasza gyulank (#10550) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs ilyen zenelejátszó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10553) gyulank válasza snecizero (#10551) üzenetére


gyulank
addikt

Állítólag az eredeti Windowsok nem lassulnak be. Vagyis azokat nem kell újrarakni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10554) gyulank válasza leslieke (#10552) üzenetére


gyulank
addikt

Köszönöm! :O Olyan sincs amin EQ van, vagy olyan nincs, amit zsebbe kapcsolhatok? Az EQ fontosabb.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10555) ProdyG


ProdyG
senior tag

felraktam a bada 2.0-t tegnap este. KIES-sel minden hibátlanul ment (gyári fgtlen a telóm).
A számítógéphez történő csatlakozáz változott némiképp. Eddig úgy láttam a telefon 2 tárhelyrészét, mint 2 vinyót. most meg máshogy (ha értitek). ez így rendben van, vagy be lehet úgy állítani, hogy olyan legyen mint régen?
igazából total commanderben most nem látom a meghajtókat, eddig láttam....

(#10556) leslieke válasza gyulank (#10554) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A gyárinál nem láttam jobbat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10557) leslieke válasza ProdyG (#10555) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 2 alatt a telefon automatikusan Kies módban csatlakozik. A módok között a Beállítások -> Kapcsolatok -> USB kapcsolatok menüpont alatt lehet váltani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10558) consono válasza gyulank (#10553) üzenetére


consono
nagyúr

Meg ésszel kell használni a Windowst:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#10559) Goldmen75 válasza gyulank (#10553) üzenetére


Goldmen75
őstag

Előbb utóbb minden op- belassul, nem magától a rendszertől, hanem a sok szeméttől, meg driverek meg eszközök meg progik amiket fel-le telepítünk!
Egy újrainstall csodákra képes, meglódul a masina!

(#10560) leslieke válasza Goldmen75 (#10559) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az Ubuntum 3,5 év után sem lassult be. :P :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10561) osztraksajt válasza gyulank (#10553) üzenetére


osztraksajt
őstag

Csak azon csodálkozom hogy nálunk a cégnél az a rengeteg eredeti windows ezt hogy nem tudja. ;] Mert bizony azok is igen masszívan belassulnak.

(#10562) ProdyG válasza leslieke (#10557) üzenetére


ProdyG
senior tag

értem, és KIES módban csak simán kihúzom a kábelt a gépből bármikor, vagy ott is kell valamit még csinálni, mielőtt kihúzom?

(#10563) leslieke válasza ProdyG (#10562) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én csak simán kihúzom a kábelt a gépből.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10564) gyulank válasza Goldmen75 (#10559) üzenetére


gyulank
addikt

Nekem mindig magától a rendszertől lassult be. Légnemű Windowsaim vannak. (kitöltik a rendelkezésre álló teret) :D

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10565) gyulank válasza leslieke (#10556) üzenetére


gyulank
addikt

Kár. :((( Azért köszönöm! Esetleg tudsz leírást működő linkekkel Android telepítéséhez? Arra biztos van olyan lejátszó. Na meg amúgy 2.0 LC1 mellé is mehet?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10566) leslieke válasza gyulank (#10565) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre majd valaki más, nem másztam bele annyira a droid témába, hogy érdemben tudnék segíteni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10567) Goldmen75 válasza gyulank (#10565) üzenetére


Goldmen75
őstag

Még nincs jól működő droid wave-ra! Ez nem olyan egyszerű történet....pár dolog már működik rajta de sokminden még nem...s sokkal többet ér a gyári bada mint egy félkész droid...(na meg szerintem amúgy is! A droid max a rengeteg alkalmazás miatt jó...)

(#10568) gyulank válasza Goldmen75 (#10567) üzenetére


gyulank
addikt

De nekem pont az kell, hogy pl. olyan ingyenes lejátszót találjak, amin azt állítom be, és úgy, amit, és ahogy akarom. A gyári bada nem kéne, mert nem lehet semmit kezdeni az előlapi kamerával.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10569) leslieke válasza gyulank (#10568) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez esetben jobban jársz egy droidos telefon vásárlásával.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10570) ABal válasza leslieke (#10569) üzenetére


ABal
őstag

Így van!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10571) gyulank válasza leslieke (#10569) üzenetére


gyulank
addikt

Nem véletlenül vettem ezt. Amik számomra szóba jöhettek, az s8500, i9000, i9100. De mivel az i9000 az csak ilyen átmenet, és azt is olvastam róla, hogy mivel nincs hívásfelvevő gomb, néha ki kell lépegetni az alkalmazásból, hogy fel tudjuk venni, és ez tudom, hogy nagyon zavarna. Az i9100 pedig túl drága nekem. És olvastam, hogy lehet erre is tenni valamennyire működő androidot, meg fémházas, és gombok is vannak rajta, ezért emellett döntöttem. Fontos kérdésemre a hanggal kapcsolatban még mindig nem kaptam választ, pedig, egy hónap garanciát adtak rá 2 hete, addig van 1% esélyem rá, hogy visszaveszik, de utána semmi. Mivel nem tudom, hogy hiba-e, hogy nagyobb zajt vesz fel, mint a C3050-es telefon, ezzel nem mehetek be, hogy vegyék vissza, mert rámondanák, hogy semmi baja. :((

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10572) Aryes válasza ProdyG (#10555) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kies módban csatolt telefon total cmdben való kezelése nálam win7 alatt úgy történt, hogy beírtam alulra a parancssorba, hogy //Computer és a gépben lévő meghajtók alatt megjelent a wave is. :)
Kicsit máshogy működik a másolás, de egy két fájl behúzására tökéletes, és nem kell b.szkódni a menüben meg visszaállítgatni minden alkalommal a telepítési helyet.

(#10573) leslieke válasza gyulank (#10571) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És olvastam, hogy lehet erre is tenni valamennyire működő androidot

Valamennyire működik is, csak épp a lényegi funkciók nem használhatóak, pl.: hívás, sms.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10574) ProdyG válasza Aryes (#10572) üzenetére


ProdyG
senior tag

igen, én is így fogom csinálni...

(#10575) Aryes válasza leslieke (#10560) üzenetére


Aryes
nagyúr

3,5éve ugyanazt az ubuntu verziót használod frissítés nélkül? :o

(#10576) leslieke válasza Aryes (#10575) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem ugyanazt a verziót használom. A 8.04 LTS-sel kezdtem, azt frissítettem a 10.04 LTS-re, ehhez jönnek folyamatosan a rendszerfrissítések. Ez üzemel újratelepítés nélkül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10577) gyulank válasza leslieke (#10573) üzenetére


gyulank
addikt

Igen, de mivel a Bada mellett van, amikor olyat akarok használni, amihez az kell, tudom, amihez Bada kell, ahhoz használhatom azt. Jobb lenne mint a semmi.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10578) Goldmen75


Goldmen75
őstag

(#10579) leslieke válasza Goldmen75 (#10578) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Próbálkozik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10580) Goldmen75 válasza leslieke (#10579) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez olyan mint nálam a parkettázás, régen nagyon jól megéltem belőle, most meg már mindenki lerakja magának....

(#10581) David3 válasza Goldmen75 (#10578) üzenetére


David3
őstag

Te atya világ! Hova jutottunk... Hány és hány embernek csináltam meg már Skype-on, TeamViewer-en keresztül vagy bárhogy máshogy a telefonját... na, de vannak ilyen emberek.

Frissült a ChatON, az új verzió: 1.7.0

(#10582) ProdyG


ProdyG
senior tag

2.0-ra történő frissítés után, minden 1.2-es letöltött alkalmazásom elveszett (ez nem meglepő), és már meg se nagyon találom őket az apps store-ban. azoknak annyi?
illetve most ha a store-ból le akarok tölteni valamit, kéri, hogy regisztráljak be. muszáj beregelni? köszi

(#10583) David3 válasza ProdyG (#10582) üzenetére


David3
őstag

Ha multiloaderrel frissítesz, csak akkor vesznek el az adatok. Gondolom azzal frissítettél.

Elvileg a mobilos Samsung Apps mutatja a letöltési előzményeket, de lehetséges, hogy nem mindet látod ott. A Kies-ben viszont ott lesz minden letöltött alkalmazásod, amennyiben volt felhasználói fiókod (márpedig kellett, hogy legyen, mert különben nem tudtál volna letölteni).

Regisztrálni muszáj, ez az alkalmazások letöltésének feltétele.

[ Szerkesztve ]

(#10584) Goldmen75 válasza ProdyG (#10582) üzenetére


Goldmen75
őstag

A kiesben nekem pl az összes eddigi megvan! (kivéve ha nem járt még le az egy évesmandátumuk), Telónk most nekem is csak 1 oldal látszik szinte...Majd talán a következő firm-nél változik a helyzet:D

(#10585) ProdyG válasza David3 (#10583) üzenetére


ProdyG
senior tag

KIES-sel frissítettem. és soha nem regeltem be :)
használtan vettem a telót, valszeg az van, hogy az előző tulaj beregelt, és én az ő nevében töltögettem le, de most nem tudok újra bejelentkezni az ő nevével, úgyhogy itt az idő, hogy regisztráljak :)

(#10586) leslieke válasza ProdyG (#10585) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor ezért veszett el minden program.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10587) snecizero


snecizero
senior tag

QR kóddal raktam fel még régebben az Angry Brids játék programot. Ezt én bada 1.2 re feltudom még rakni valahogyan ? Persze ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10588) Goldmen75 válasza snecizero (#10587) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem, azt én is buktam...max ha csináltál biztonsági mentést

(#10589) Aryes válasza leslieke (#10576) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igazán nem akarok trollkodni, de elfelejted azt az apró tényt, hogy közben már kétszer lecserélte magát a rendszered verziófrissítés címén. :) Szóval ha jól számolom max másfél éves lehet a rendszer a gépeden. ;)

(#10590) leslieke válasza Aryes (#10589) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem értek veled egyet. Újratelepítésről volt szó, abból indult ki az egész. Én nem telepítettem újra semmit. Automatikus frissítésekről van szó, és ilyen alapon, amikor kernelt cserél, akkor is új rendszer lesz, az meg kb. egy hónapja jött és most is jelez egy újat. De ha így nézzük, akkor is, már több, mint 2 éves a rendszer, 2010.04. óta ugyanaz. :P

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10591) snecizero válasza Goldmen75 (#10588) üzenetére


snecizero
senior tag

Az Angry Birds játékot is berakhatták volna ebbe a nami féle verzióba. Na jó ne legyek telhetetlen. :DDD Azért így is nagyon jó ez a bada 1.2 nami féle full verzió.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10592) Dhampir válasza leslieke (#10590) üzenetére


Dhampir
félisten

Megindult az Uborkaháború. :DD

(#10593) leslieke válasza snecizero (#10591) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az Angry Birds rendszerigénye bada 2.0!

Dhampir: fenét, nincs itt háború. Igazából halál lényegtelen, hogy ki mikor és milyen rendszert telepít újra.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10594) Goldmen75 válasza snecizero (#10591) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én voltam olyan f..sz, hogy eltüntettem a mentésemet, amiben ez is benne volt....:(

(#10595) Aryes válasza leslieke (#10590) üzenetére


Aryes
nagyúr

Persze, nem akartam én háborút kirobbantani. :) Csak nem bírom a demagógiát se linuxos, se windowsos oldalról, ilyenkor kényszeresen beszólok. :)))
Ezt a logikát követve ha 2006ban vettem egy pc-t xpvel, három év múlva formázás nélkül upgrade-eltem vistára, majd tavaly win7re, elmondhatom, hogy 6éves a windows telepítésem? ;)

[ Szerkesztve ]

(#10596) Aryes válasza Goldmen75 (#10594) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbált már vki más telefonról készült backupot visszaállítani a saját telefonján? Az imei miatt nem fogadja el?

(#10597) Goldmen75 válasza Aryes (#10596) üzenetére


Goldmen75
őstag

Valószínű, de még én se próba, pedig van 3 wave a családban:D

(#10598) leslieke válasza Aryes (#10596) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes ötlet, de talán az imei miatt nem menne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10599) leslieke válasza Aryes (#10595) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mit értesz a formázás nélkül upgradelés alatt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10600) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Láttam egy olyan hirdetést, amiben ezt állítják: "akkumlátor jó 6-8napot bír!" :Y ez mennyire hihető? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.