Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) blueye válasza kapcsolat88 (#800) üzenetére


blueye
veterán

Tényleg amatőr kérdések :)
multitask: elindítod a zenelejátszót kiválasztod a zenét, elkezded hallgatni, elindítod a böngészőt és netezel, ennyi :)
Ha már így csinálod miért nem másolsz a kivágás helyett?
De amúgy sok app van erre, pl ES File Explorer (olyasmi mint PCn a total commander)

(#802) kapcsolat88 válasza blueye (#801) üzenetére


kapcsolat88
tag

Például már az első kifogott rajtam...miután elindítom a zenelejátszót,nem találok semmilyen módot arra, hogy valami mást indítsak.Ha csak abból a felugró menüből nem.Onnan megy,de ott nem azok vannak amiket szeretnék és még nem tudom hogyan lehetne személyre szabni.
Mi az a multitask? Melyik ikon? Tudom lehangoló...
A másik kérdéssel kapcsolatban köszi az infókat,egyszerűen nem próbáltam ki a másik ikont :DDD Ám az akkor így már rendben és köszi.

[ Szerkesztve ]

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#803) Dawe54


Dawe54
csendes tag

Belépsz a Zenelejátszóba, elindítod, aztán ráböksz a kis házikóra a bal alsó sarokban, és utána elindíthatsz egy másik dolgot, mondjuk a böngészőt. Gyorsan pedig úgy válthatsz a futó alkalmazások között,ha a házikó melletti 2 fektetett téglalapból álló gombot megérinted, és kihozza bal szélen a futó alkalmazásokat egy oszlopszerű görgethető listában.

(#804) Dawe54


Dawe54
csendes tag

Lenne egy kérdésem:
Letöltöttem néhány játékot, és mindegyiknek van egy néhány MB méretű apk zelepítő fájlja, a többi része a játéknak pedig egy külön mappában. Ha elindítom a telepítőt, mindig Wifi vagy 3G kapcsolattal akarja letölteni a szükséges fájlokat. Hogy lehetne felrakni ezeket úgy, hogy a már meglévő fájlokat telepítse fel, és ne akarja letölteni?

(#805) kapcsolat88 válasza Dawe54 (#803) üzenetére


kapcsolat88
tag

És tényleg....ám ez csak a gyári telepítettel működik,a,BSPlayer-rel már nem és eddig csak azzal próbáltam... Miután BS elindít,házikó megnyom és BS leáll. Biztosan valami beállítási probléma lesz ez, ám a tanácsokat köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#806) HIJ válasza kapcsolat88 (#805) üzenetére


HIJ
őstag

Általában minden mediaplayerben van olyan opció, hogy fusson a háttérben is. Sztem a BSPlayerben is kell lennie ilyennek.

(#807) LSL1337


LSL1337
őstag

Filmet nem fogsz hallgatni hatterben, de zenet siman, sot nalam 90%ban mindig fut music a hatterben bt-on keresztul.

Raadasul google music kirak kis ikont talcara amivel a tobbi programbol tudod iranyitani, de gyari android music player is ha jol emlekszem.

(#808) ferensz válasza kapcsolat88 (#800) üzenetére


ferensz
senior tag

Szerintem te a sima P1000-es tabrol beszelhetsz, mivel a 10.1-en nincs sdkartya foglalat. Az alap zenelejatszo fut a hatterben is, de az aftermarket programok nagy resze is tudja ezt.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#809) kapcsolat88 válasza ferensz (#808) üzenetére


kapcsolat88
tag

Wifis 10.1-es tabom van, ám vettem hozzá kártyaolvasót. Ezt eddig nem mondtam, bocsánat :)

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#810) Titi76 válasza HIJ (#798) üzenetére


Titi76
aktív tag

Nekem is pont tegnap jött meg a HUB csak fehérben rendeltem. Tökéletesen működik...
A pyroskin-es tokról tehetnél fel pár képet illetve kicsit bővebben is írhatnál róla. Rendelnék fehéret de nem volt eddig tapasztalat.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#811) scalpal válasza Titi76 (#810) üzenetére


scalpal
tag

Az én fehérem úton van, de még nem ért ide sajnos.

(#812) HIJ válasza Titi76 (#810) üzenetére


HIJ
őstag

Közben nekem is összejött a HUB. Én kapkodtam tegnap...

A tok maga jó minőség. Nem azt mondom hogy megmondanám róla hogy USA ból jött. Láttam már pár kínai tokot, amik hasonló minőségűek voltak...
Egyébként szépen passzol a tabhoz. Jó erősen fogja. Szépen lehet állványként is használni. És a számomra nagyon fontos opciója, hogy bele lehet állítani az állványos billentyűzetbe is. ..

Fotók

(#813) Titi76 válasza HIJ (#812) üzenetére


Titi76
aktív tag

Kösz a képeket :R
Tényleg elég masszívnak néz ki. Csak emellett fogok dönteni én is... Nekem az a fontos hogy passzoljon, jól védjen és ne vastagítson sokat.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#814) HIJ válasza Titi76 (#813) üzenetére


HIJ
őstag

Rosszul nem jársz vele...

(#815) scalpal válasza Titi76 (#813) üzenetére


scalpal
tag

Amikor én rendeltem érdeklődtem a carbon verzió után. Ezt írta a Pyro Skines fickó:
Notes:
Its probably going to be at least a month before we get more carbon fiber.

(#816) Varszegig válasza scalpal (#815) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor szerencsém volt mert én még vettem carbont.

(#817) Dayco válasza HIJ (#812) üzenetére


Dayco
tag

És akkor megy a hub a billentyűzetbe dugva is, ugye? Kártyaolvasó, usb-k, simán. Igazából erre voltam kíváncsi.

(#818) zsoleer


zsoleer
senior tag

sziasztok egy hülye kérdés gondolom ami a vodánál kapható abban van Wifi ugye?:) most akarok venni és nem akarok pórul járni :R

(#819) oldgeorge válasza zsoleer (#818) üzenetére


oldgeorge
tag

Igen van.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#820) HIJ válasza Varszegig (#816) üzenetére


HIJ
őstag

És meg is van? Esetleg képet tudnál róla csinálni? Mert a honlapon nem sok van róla...

Megy a HUB a billentyűzetről is.

(#821) Varszegig válasza HIJ (#820) üzenetére


Varszegig
veterán

megvan persze. majd lövök róla pár képet

(#822) turit válasza Titi76 (#813) üzenetére


turit
tag

én a Samsung által gyártott bőr tokot, vettem meg, igazán elegáns és kellemes tapintású. az ára 14ezer volt, ez még bele fért a keretembe. :-)
a héten szereztem még egy érintőceruzát is, persze az is eredeti Samsung. Szép rajzokat tudok készíteni a sketchbook programmal ;-)

(#823) simon7109 válasza mycso (#796) üzenetére


simon7109
csendes tag

Nem jelzi ki az aktualis verziot:( azt irja,hogy csak galaxy s telokon megy viszont van olyan opcio,hogy change csc. Ezt kell? Mert azt irja,hogy ehhez kell factory reset. Am ha megvaltoztatom a csc-t akkor mar siman fogom tudni frissiteni kiessel vagy a keszuleken? Vagy igy is odinnal kell?

(#824) Varszegig válasza simon7109 (#823) üzenetére


Varszegig
veterán

ha csak meg akarod tudni a mostani csc-det elég, ha a kies-re rádugod, az kiírja.

(#825) mycso válasza simon7109 (#823) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Progi letölt, telepít, majd indít. Ezután rányomsz a change-re, és ez után fent kiírja az aktuálisat, alatta pedig ki lehet választani a még jelenlévő product kódokat.

Illetve az alján van egy telepít gomb, nyilván ha csak megnézni akarod, akkor nem választasz itt ki semmit és nem nyomsz rá a telepít-re, hanem majd csak simán kilépsz belőle.

A KIES abban az esetben fogja tudni frissíteni (fentebb írtam már), ha olyan rom van a tabodon, olyan product kóddal, ami a KIES "rom listájában" is szerepel, és létezik belőle újabb.

DE egyébként még mindig nem értem, hogy mit is szeretnél csinálni???
Ha valamelyik legújabb gyári romot vagy custom romot szeretnéd feltenni, akkor ODIN.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#826) simon7109 válasza mycso (#825) üzenetére


simon7109
csendes tag

Csak simán frissiteni szeretnem a legujabb gyárira. Most akkor ehhez elég az odin vagy elobb meg kell valtoztatni a csc-t? Nem igazan ertem:S

(#827) simon7109


simon7109
csendes tag

Na ez fura. Ramentem az egyetlen gombra a "change csc"-re es egy sor volt csak.
Sales code es a sorban ORS. Semmi mas nincs kiirva. Persze a leglent levo "telepit" ill "megse" gombokon kivul.

(#828) scalpal válasza simon7109 (#826) üzenetére


scalpal
tag

Ha csak frissíteni akarsz, elég az odin. Én megizzadtam, mire vissza tudtam állítani a csc-t, ugyanis a gyári romban furán van a csc beállítva. A csc changer app nem is látta...
Mycso blogján szépen le van írva minden lépésről lépésre. Mentsd le a mostani romot, ha később vissza szeretnéd állítani a gyári állapotot.

(#829) simon7109 válasza scalpal (#828) üzenetére


simon7109
csendes tag

Ok mar tiszta. Mar csak 2 kerdes:) hogy tudom lementen a jelenlegi romot? Honnan tudom letolteni a legfrisebb gyári romot? Ami ablogjan van link az csak a 3.1. Gondolom a telepites ugyan ugy megy csak mas fajlokkal.

(#830) mycso válasza simon7109 (#829) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Leírásomból a CWM-et felrakod, majd CWM-ben újraindítod és "restore and backup", majd a "backup" menü. Ezt elég sokáig fogja csinálni, majd jelzi ha kész van. Ezután restart, és a mentést átveszed valahova a számítógépedre. Nagyjából ennyi....

Neked szlovák tabod van???

Felrakni a leírás szerint kell, a 3.2-es romokat még ide nem raktam bele, a legfrissebb: [link] itt írd be a keresőbe, hogy "p7500"

mod.: egyébként ha már romcsere, nem nézed meg az overcome+preshoot párost???? :U

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#831) scalpal válasza mycso (#778) üzenetére


scalpal
tag

Érdekes módon az overcome alapjául szolgáló romban (P7500XXKI1) nincs benne a TMH product code, sőt a TMO sem, pedig XX. Ez volt annó az én bajom is...
Akinek van fent 3.2-es romja, megnézné, hogy a SYSTEM/CSC könyvtárban lát-e TMH vagy TMO könyvtárat? Köszi!

Ha esetleg valaki tudja, hogy PC-n hogyan tudom megnézni a rom telepítőjében található system.img tartalmát, azt is megköszönném! Ugyanis jó pár lehetőséget végig próbáltam, eredménytelenül. Ha meg tudnám nézni a tartalmát, akkor látnám is a fent említett CSC könytár tartalmát. A CSC changer progi is onnan olvassa a lehetséges CSC-ket.

[ Szerkesztve ]

(#832) scalpal válasza scalpal (#831) üzenetére


scalpal
tag

PC = Windows 7 környezet, de ha kell, akkor virtuális masinára felhajítok egy ubuntut, csak tudjam végre megnyitni a nyamvadt img file-okat. :)

(#833) mycso válasza scalpal (#831) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyébként amik nekünk vannak szánva romok, azok az XW kezdetűek. Illetve a product kódok függnek a hozzá passzított CSC-től.

pl.: a v2.1.1-es overcome, tutira multi csc-t tartalmaz, mert ott megtalálható pl. az összes magyar product code.

PC-n ki lehet "csomagolni", de bonyolult egy külön progi kell hozzá esetleg ITT olvasgass.

Egyébként saját használatra, miért akartok mindenáron magyar kódot beállítani, igazából semmi jelentősége sincsen....Nekem a jelenlegi AUT, pedig megváltoztathatnám magyarra, mert tartalmazza mindegyiket.

Egyébként ha gondolod, lementegetem a system/csc mappámat aztán elküldhetem neked, hátha be tudod másolni, és használni a benne lévő CSC-ket???? :U

Elvileg működnie kellene.

mod: sőt, letöltöd az overcome romot, és abból kimásolhatod a CSC mappát, az simán zippel van tömörítve :C
(ha root explorerben nem lehet másolni, akár csinálhatunk belőle egy flesselhető CWM-es zipet)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#834) scalpal válasza mycso (#833) üzenetére


scalpal
tag

Nekem most a 2.1.1-es overcome van fent és nincs benne tutira TMH és TMO, megnéztem! :)
Most látom, hogy kijött overcome 2.2.0 XW-s alappal, na arra kukkantok egyet, hátha abban alapból van TMH.
Mycso: te már a 2.2.0-át használod? Most töltöm a 2.2.0-át és megnézem. :)

Csak azért pörögtem rá erre a CSC témára, mert átállítottam (XEU) és vissza akartam vinni a gépet a T-hez, de nem akartam, hogy lássák, hogy buherálva volt a CSC. Amúgy nem zavart volna, ha nem marad a TMH, mivel KIES-t amúgy sem használok.

Köszi a linket, átolvasom.

(#835) mycso válasza scalpal (#834) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Basszus, neked van igazad, felületesen néztem át....a 2.1.1 és a 2.2.0-ban sincsen TMH, TMO, WST viszont a PAN, VDH, XEH bennük van. :F
Hát így passz, egy eredeti t-s rom kellene, és abból kiszedni a csc mappát.

mod: a 2.1.1 is XW romra épül --> XWKK4

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#836) scalpal válasza mycso (#835) üzenetére


scalpal
tag

Az eredeti T-s rom, elég silány! Nincs benne TMH mappa, csak pár CSC fájl a CSC könyvtárban, így a CSC changer nem is látta, de amint létrehoztam egy TMH mappát, bemásoltam a kinti fájlokat, akkor már látta és visszaállítottam. Na, azóta addig nem nyúlok hozzá, amíg nincs rendes TMH mappa a CSC könyvtárban. :) Gondolom a T-nél beállították a CSC-t, aztán töröltek minden olyan cuccot, ami engedné könnyen a módosítást.

Érdekes, amit írsz az overcome 2.1.1-ről, mivel a guideja szerint nem ártott egy XXKI1-es szűz telepítés data wipe-al, hogy ne fossa össze magát, viszont ez még nem jelenti azt, hogy ne az XWKK4 lenne az alapja a v2.1.1-nek.

Eredeti T-s romot nem találtam sehol, amiben ott lett volna a TMH mappa, vagy a többi. Szóval, akinek van TMH, TMO, WST könyvtára a P7500-ason, az ne tartsa vissza magát és ossza meg velünk! :D

(#837) duli


duli
tag

Feltettem az overcom 2.2.0 át. Nekem eddig nagyon bejövős.

(#838) simon7109 válasza mycso (#830) üzenetére


simon7109
csendes tag

thx.
igen szlovák.amint mondtam itt élek és az Orange-ből lett kivéve(elvileg független mivel az orange független cuccokat árul,legalábbis a telefonom az)
miért lehet belőle baj?netán más cucc kell rá?vagy csak meglepődtél?:D

(#839) simon7109 válasza simon7109 (#838) üzenetére


simon7109
csendes tag

a CWM az egyébként a ClockworkMod-ot takarja?
[link]
ezt?mert a link a letöltéshez a leírásodban azt írja,hogy not found

(#840) LSL1337


LSL1337
őstag

2,1,1 vs 2,2,0

Érdemes váltani? Vmi uj feature, bugfix etc?

(#841) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Volna egy galaxy Tab 10.1 ami egyszer kikapcsolt és azóta csak a Galaxy TAB feliratig jut el ha próbálom bekapcsolni. Egyszerűen netezés közben kikapcsolt és ennyi.. :F

Egyedül a Download mód érhető el.
Odinnal tettem rá másik szoftvert ,jelen esetben ezzel próbálkoztam: P7500OXAKI1_P7500XXKI1_P7500XXKI1_HOME.tar , most töltök le másikat is...

Tehát felteszem szépen íme, de csak világító fekete képernyő fogad és megint ugyanott vagyok mint eddig :F

Szerintetek mi lehet a probléma?
Help pls, fontos lenne.
Köszi :R

(#842) F-ECT$ válasza DeathAdder (#841) üzenetére


F-ECT$
titán

TAB-om nincs, csak sgs2-m. Ha van recovery mód, akkor próbáld meg ott a wipe data, cache, dalvik cache kombót, de nem tudom, hogy segíteni fog-e :F

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#843) DeathAdder válasza F-ECT$ (#842) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajna csak a download mód érhető el, ha recoverybe akarok menni, akkor is a világító fekete háttér fogad (vártam eleget kb 10 percet) de sehova tovább :(

Feltettem odinnal CWM et is, de akkor is ugyanaz a helyzet.
Nem tudok recoverybe sem lépni.

(#844) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Esetleg Odinból valamelyik rommal ha adnék neki egy Re-Part ot? De melyik rommal lehetne azt?

(#845) scalpal válasza DeathAdder (#841) üzenetére


scalpal
tag

Szia!

Nekem is ez volt egy update után, beparáztam egy kicsit, de én be tudtam lépni a recovery mode-ba és ott tudtam is futtatni a data wipe-ot, stb., ahogy előttem is írták. Nekem az segített. Esetleg próbálj meg feltenni egy újabb recoveryt:
[link]

Meg a masinán van egy hard reset gomb is, azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#846) scalpal válasza LSL1337 (#840) üzenetére


scalpal
tag

A Task650-es rombol betette a srác az SQLite adatbázis optimalizáló scriptet, újdonság még, hogy mostantól külön lehet frissíteni a 3G modem driverét, maradt a stock launcher, de abból talált egy újabb verziót egy XOOM romon, illetve az alapja a v2.2.0-nak a P7500XWKL1.

(#847) scalpal válasza simon7109 (#839) üzenetére


scalpal
tag

Igen, a CWM a ClockWorkMod. De én azt a CWM-et ajánlanám, amit az overcome oldaláról lehet letölteni. 2 hozzászólással ezelőtt írtam a linket a recoveryhez, mivel ez ugyanaz. :)
Ha ODIN-nal teszed fel, akkor a .tar-t kell leszedned, ha eleve CWM-ből akarod, akkor pedig a .zip-et.

(#848) torrente777_ válasza DeathAdder (#841) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Tölts le 3 file os romot aztán pipáld be a repartition t aztán el fog indulni.Task rommal már nekam is csinálta ezt a hibát.

Rommer.

(#849) caius marius


caius marius
tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy P7500-ast, és nem tudok semmilyen net countert beüzemelni.
Nem tudjátok hogyan lehet ellenőrizni az adatforgalmat?
Előre is köszi a válaszokat.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#850) mycso válasza caius marius (#849) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyelőre nincs hozzá működő net counter.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.