Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Pizzu válasza Pizzu (#99) üzenetére


Pizzu
aktív tag

jeó lenne valaki a tuningra is mondana valamit :)

[ Szerkesztve ]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#102) Infernohun


Infernohun
tag

Sziasztok !

Erőssen gondolkodok egy ilyen táblagép vételén,T- Mobilnál van most ez az akció,hogy Samsung Galaxy Tab 10.1+Samsung Galaxy S Plus telo 99990ft.Mivel Platinás vagyok és van már kurva sok pontom...a havi 100 ezres teloszámlám miatt,és ideje lenne spórolnom most már...mert a gatyám is rá megy lassan :D.Az Lenne a kérdésem hogy ezen 2 db cuccon mennyire jól működik a skype? :R

(#103) LSL1337 válasza Infernohun (#102) üzenetére


LSL1337
őstag

Tabon jol, de meg nem megy rajta viszont a video chat
Ez teljesen a skypen mulik, meg nem engedelyeztek erre a keszulekre, de amint meglesz, menni fog az is gond nelkul

(#104) misk@ válasza LSL1337 (#103) üzenetére


misk@
tag

nálam már megy a video chat egy ideje

(#105) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mitől függ az, hogy a Tab elején van Samsung felirat vagy nincs? Mert láttam olyan példányt amelyiken van, és láttam olyat amelyiken nincs!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#106) Pizzu


Pizzu
aktív tag

a böngésző kidob böngészés közbe random :/

mi a teendő!?

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#107) Robert75


Robert75
csendes tag

Urak!

A P7500 3G-vel Telefonálásra(hangban) milyen megoldásokat lehet eszközölni, már ha lehet?
1. füles csatlakoztatása + beépített mikrofon?
2. Bluetooth headset?
3. Bluetooth kihangosító?
Vagy nem képes :( ?

Más!
Samsung Galaxy P7300 Tab 8.9 3G 16GB. Ezzel valaki találkozott már? Végül is a fentebb említettel egyforma, csak méretben más, és van microSD olvasója :F jól látom ?
Előre is köszi!

RoB

(#108) Varszegig válasza mesa23 (#105) üzenetére


Varszegig
veterán

amcsi szolgáltatós verziókon nincs felirat, meg az apple photoshopjain:)

(#109) LSL1337 válasza Varszegig (#108) üzenetére


LSL1337
őstag

custom rammal lehet valtoztatni a boot animaciot, plusz verizon 4gn is verizon logoval bootol

feltem hogy a T is tesz erre ilyet, de szerencsere nem piszkaltak

telefonalni nem lehet 3g vel sem, rootolas custom rom etc utan elmeletileg majd mukodesre lehet birni, de nem tudom a szolgaltato hogy all hozza az ilyenhez, es meg nem keszult el ez a megoldas, bar utobbi par hetben nem kovettem a torteneseket

(#110) Varszegig válasza LSL1337 (#109) üzenetére


Varszegig
veterán

ő a burkolatra gondolt, azon van/nincs a samu felirat, azt azért a custom rom sem tünteti el/hozza elő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111) LSL1337 válasza Varszegig (#110) üzenetére


LSL1337
őstag

ja lol, fel sem tunt, azt hittem az mind1iken van :-)

amugy titeket nem zavar mikor az atlag laikus leipadezi a tabotok? :-D

(#112) Pistakiss válasza LSL1337 (#111) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Engem nem zavar, elmagyarázom az illetőnek, hogy milyen szűklátókörűség az, ha valaki csak arra tud asszociálni, ha egy Tab-öt lát és megmutatom, hogy ez milyen jó kis szerkezet. Általában inkább ezek az emberek érzik kelemetlenűl magukat.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#113) Pizzu


Pizzu
aktív tag

a böngésző kidob böngészés közbe random :/
mi a teendő!?

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#114) LSL1337 válasza Pizzu (#113) üzenetére


LSL1337
őstag

lepj be ujra, nagy ritkan nalam is dob egy force closet, de a custom ROMnak tulajdonitottam eddig

nem idealis, de nekem nem tortenik megy tul gyakran, lehet hogy rammal van osszefuggesben, hogyha sok progi vagy tab fut

(#115) Pizzu válasza LSL1337 (#114) üzenetére


Pizzu
aktív tag

nekem már egyre gyakrabban csinálja
újra indítottam és az se....

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#116) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Varszegig: Köszönöm! :)

Azt szeretném még megkérdezni, a 3G-s változat és a Wifis változat között van-e különbség hardver ügyileg, mint a Galaxy Tab 7-nél? Ott ugyanis azt olvastam hogy nem csak annyi a különbség, hogy nincs 3G lehetőség a Wifis verzióban, hanem valamivel gyengébb is a Wifis verzió! Ez a 10.1-nél hogyan néz ki?
Nekem ugyanis tökéletes lenne a csak Wifis verza is, ha minden másban megegyezne a 3G-vel!

Válaszokat előre is köszönöm!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#117) LSL1337 válasza mesa23 (#116) üzenetére


LSL1337
őstag

elvileg megegyezik, en nem tudok kulonbsegrol

(#118) Pizzu


Pizzu
aktív tag

várom még mindig az instrukciókat mit is kéne csinálnom mert bosszantó
:W

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#119) konyi79 válasza Pizzu (#118) üzenetére


konyi79
addikt

nyugi!
Sajnos. a gyári böngésző nekem is ilyen tedd fel az opera mobile-t, az nagyon ritkán dob ki.
Gyorsabb is, mert a flash reklámokat csak akkor tölti le ha rákattintasz.(be lehet állítani)

(#120) Varszegig


Varszegig
veterán

Tegnaptól én is tulajdonlok egy P7500-at. Régebbi tulajok, ti milyen gyári romot használtok? (Már aki azt használ.) XDA-n az XXKI1-et istenítik.

(#121) LSL1337 válasza Varszegig (#120) üzenetére


LSL1337
őstag

én is azon vagyok, tudtommal az a legfrisebb, van belőle overcome és broodcomb, ez a 2 működik a 3G verzióval tudtommal

jelenleg broadcomb v1-en vagyok, ICS-ig nincs kedvem ujratelepítgetni, ránézésre amúgy overcome-t tedd fel

ha elbaszol valamit, akkor mindig vissza tudod szinte állítani, lehetetlen brickelni

(#122) konyi79


konyi79
addikt

Ha valakit érdekel, ma a voda szervize azt mondta, a p7100 mikulásra megkapja a 3.2-t!
Igen, 3.1 kimarad ezen és egyből (vagyis kicsit késve) 3.2.
Hurrá!

(#123) turit válasza mesa23 (#116) üzenetére


turit
tag

Csak abban különböznek hogy a wifi-s 560g ,amíg a 3g-s 565g :)
Na meg az áruk :Y

(#124) turit


turit
tag

Neten kerestem USB és SD kártya adaptert hozzá, de MO.-on alig van valahol, ott is 8-9000FT. Míg a hivatalos ára 20 dollár.(kb 4500)

Nektek sikerült valahonnan szerezni?

(#125) LSL1337 válasza turit (#124) üzenetére


LSL1337
őstag

valaki már írta hogy vettek, engem is érdekelne

én még szeotember elején vettem egyből egy hdmi-s kábelt, amihez semmi papírt nem kaptam amazon.de-ről, és nem működik, vagyis mp-enként kb 1 frame hibás, amitől kb villog az egész...

sztem majd egyszer én is rendelek egy SD kártya adaptert, akinek csak USB kell, azzal társulhatnánk :)

(#126) Pizzu válasza konyi79 (#119) üzenetére


Pizzu
aktív tag

rendben megpróbálom

köszi!

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#127) Pistakiss válasza turit (#124) üzenetére


Pistakiss
őstag

Hát nem teljesen van így, mert eléggé szórt az ára mindenhol, 20-40 dollár, tehát a tmobilos 8000 nem irreális. Viszont lehet kapni csak USB csatlakozót is, aminél az aljzat vezetékkel csatlakozik a rendszer csatlakozóhoz, 7-9 dollárig

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#128) Varszegig válasza Pistakiss (#127) üzenetére


Varszegig
veterán

t-nél van usb és hdmi adapter 8000-ért? Vagy félreértelek?

(#129) LSL1337 válasza Varszegig (#128) üzenetére


LSL1337
őstag

én sem találtam, csak töltőt, de horror ár bakker

(#130) Varszegig


Varszegig
veterán

Azt nem tudja valaki, hogy miért nem szinkronizál a chrome-mal a böngésző? A beállításoknál beállítom neki, hogy szinkronizáljon, a desktopon meg a chrome be van állítva, hogy feltolja a google fiókba, le is ellenőriztem, rendben van. Mi lehet a gond???

(#131) LSL1337 válasza Varszegig (#130) üzenetére


LSL1337
őstag

passz, nálam gond nélkül megy:\ és egész gyorsan frissíti is 1iket a másik alapján

(#132) Pistakiss válasza Varszegig (#128) üzenetére


Pistakiss
őstag

Az USB adapter van SD kártyaolvasóval együtt, eredeti Samsung. A HD tv adapter az még az ebay-én is drága, kb 100 dollár.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#133) Varszegig válasza Pistakiss (#132) üzenetére


Varszegig
veterán

erre az usb-re tudsz linket?

(#134) LSL1337 válasza Pistakiss (#132) üzenetére


LSL1337
őstag

én amazon.de-ről kb 8.000-ért rendeltem, de így zsákbamacska hogy szar..., pláne hogy igazából szükségem sincs rá:\

nekem csak SD kártya kéne, nem kell vkinek csak az USBs fele, mert akkor felezhetnénk :)

(#135) Varszegig válasza LSL1337 (#134) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem usb-s sd olvasóm van, szóval az nem létkérdés. ha jól értem, ez is olyan, azaz felezhetnénk. csak még nem tudom, miről beszélünk:)

[ Szerkesztve ]

(#136) LSL1337 válasza Varszegig (#135) üzenetére


LSL1337
őstag

Valaki itt a topicban rendelt valahonnan SD USB olvasó kombót, mert akkor nekünk is kéne egy olyan

amazon.de-ről lehet, de a többiek hátha tudnak jobbat

nekem csak sd olvasó kell szerintem

(#137) Pistakiss válasza Varszegig (#133) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ezt tudom linkelni, remélem használható:

http://www.ebay.com/itm/NEW-Samsung-Galaxy-Tab-10-1-8-9-USB-Host-OTG-Cable-Connection-Kit-Adapter-/260870587551?pt=PDA_Accessories&hash=item3cbd19449f

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#138) Pistakiss válasza LSL1337 (#134) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem meg nyagyon jó, úgy az USB átalakító, mint az SD olvasó. Az USB átalakítóra hub-al lehet egeret és billentyűzetet is kapcsolni és egyéb eszközt, pl nyomtatót, fényképezőgépet, stb

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#139) LSL1337 válasza Pistakiss (#138) üzenetére


LSL1337
őstag

7 dolcsi, rly?

(#140) Pistakiss válasza LSL1337 (#139) üzenetére


Pistakiss
őstag

Igen, ezt mondtam, de van ott olyan átalakító is, aminél egyben van a kártyaolvasó és egy USB elosztó

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#141) LSL1337 válasza Pistakiss (#140) üzenetére


LSL1337
őstag

innen rendeltetek, mennyire megbízható?

(#142) Pizzu


Pizzu
aktív tag

van olyan alkalmazás, hogy wifin keresztül ellehessen érni a az asztali gép adatait?

így ki lehetne küszöbölni az USB hiányát

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#143) LSL1337 válasza Pizzu (#142) üzenetére


LSL1337
őstag

múltkor láttam olyan appot ami FTP-t hostol instant a TABodon, a TABod IP címét beírod sajátgépbe, és akkor WiFi keresztül tudsz rá/róla copyzni

[ Szerkesztve ]

(#144) Pizzu válasza LSL1337 (#143) üzenetére


Pizzu
aktív tag

huuu az nagyon jó lenne szerintem mást is érdekel mert ez az USB nem hogy drága de kilóg is :)

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#145) twon


twon
tag

A samsung app-ból kezdtem letölteni valamit de közben mást néztem a tabon! Közben egy időre lefagyott és újra indítás után nem indul a fent említett program! Hiba üzenettel leáll! Hogyan tudnám újra elindítani? Segítsetek!
Ui: alkalmazás kezelőben már mindent megpróbáltam törölni!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#146) Varszegig válasza Pizzu (#142) üzenetére


Varszegig
veterán

Samba a marketen.
De akár a kies air is jó lehet. Én a sambát használom. Ja, root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#147) LSL1337 válasza Varszegig (#146) üzenetére


LSL1337
őstag

kies via wifi NAGYON lassú

(#148) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Most nyomkodtam kb. 2 órán keresztül a kollégám tegnap vásárolt T-Mobilos tab-ját! Megpróbáltam az Android marketen letölteni 1-2 ingyenes játékot, de azt az üzit dobja fel, hogy "Hiba a vásárlás feldolgozása során"! Mi lehet a probléma, hogy nem lehet letölteni a marketből?

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#149) mycso válasza Pizzu (#144) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Wifi File Explorer Pro , én ezt használom már régóta...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#150) LSL1337


LSL1337
őstag

huhh, elsőre nagyon jónak tűnt, de a WiFI nem az igazi file transferre, mindig megszakad, GBos file 3. nekifutásra se ment át:\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.