Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LSL1337 válasza mycso (#50) üzenetére


LSL1337
őstag

Ez egy dvdrip meretu cucc, nem 720p

(#52) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
A múltkoriban írtátok, hogy a Kies programmal volt baj, azóta már kb a 3. frissítés jött ki, gondolom ezt hibát kiküszöbölendő. Frissítettem is, és még most is azt írja, hogy ezt a, gyári, szoftvert nem lehet frisíteni. Most csak az a kérdésem, hogy ez azt jelenti-e, hogy még nincsen újabb, vagy azt, amit az a hibás Kies írt, hogy nem hivatalosnak minősíti és ezért nem lehet.
Azt tudom, hogy még nincs újabb, tehát nem ez a kérdés, de a régi Kies-nél azt írta, hogy ez a legújabb, ezért nem lehet frisíteni.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#53) Pistakiss válasza mycso (#47) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ennél már újabb verzió van, a vége "-4"-re végződik, gondolom ez is jó a 10.1-hez

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#54) matt22


matt22
tag

Sziasztok!

Nekem volt szerencsém/lehetőségem múlt héten az USA-ban beszerezni egy 16 gigás WiFi-s példányt. Ugyan Galaxy S telóm van, és azzal közel egy éve már "rutinosan" rootolok, romolok, stb. azért sok dolgot újdonságként kellett felfedezni a Honeycomb-ban a Gingerbreadhez képest.
Az első furcsaság volt számomra, hogy alapból nem tüntethető el a "tálca". Azt hittem ez a TouchWiz miatt van, de látom az alap Honeycomb is ilyen. Szerintem ezt meg lehetett volna csinálni úgy, hogy pl. médialejátszáskor, képnézegetéskor magától eltűnjön, "lecsússzon", majd érintésre újra előbukkanjon (mint a windows tálcája ha elrejti az ember). Na mindegy, utánaolvasva láttam hogy leleményes fejlesztők már több alternatív megoldást is kidolgoztak ennek megoldására, és mivel ezekhez root kellett, így azon is sikeresen túlestem.
Mivel nem akarok fájlokat másolgatni a TAB-ra, így a médialejátszást szerettem volna úgy megoldani, hogy a "letöltős" gépről streameljek. Próbálgatás, kísérletezgetés után nálam az ES fájlkezelő + Dice Player kombó vált be. Utóbbi ugyan fizetős, de Tegra 2-es harvergyorsítás + mkv választható hangsáv és feliratlejátszás is van benne. A gyakorlatban így egy tipikus sorozatepizód (720p mkv + külső srt) háttérgépről streamelve történő lejászását mindenféle konvertálgatás, átnevezgetés stb. nélkül kisujjból kirázza a TAB.

(#55) LSL1337 válasza matt22 (#54) üzenetére


LSL1337
őstag

hát videó alatt nálam eltűnik a felirat a tálcáról, csak a halvány pöttyök vannak ott a helyén, és pl overcome ROMon power menüből lehet ki-be kapcsolgatni a statusbart, de ez kicsit néha még bugos

(#56) matt22 válasza LSL1337 (#55) üzenetére


matt22
tag

Igen, de engem így is zavart hogy ott vannak a halvány pontok meg a világos csík a tetején. Aztán a Honeybar nevű app-al megoldottam a problémát.
Más: a Plants. vs Zombies HD verzióját honnan lehet beszerezni? Egyik storeban sem találom.

(#57) twon


twon
tag

Sziasztok!

Van egy problémám! A tabon a polarisoffice programmal szerkesztett táblázat a Galaxy s-n a quickoffice-al nem olvasható! A dropboxxal kezelem a fileokat! A szöveget nem látom csak a számokat!
Így működik másnál is?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#58) LSL1337 válasza twon (#57) üzenetére


LSL1337
őstag

én quickoffice HD-t használok tabon is, és ha galaxy s-eden is az van, akkor sztem célszerű lenne ha a tabon is azt használnád

(#59) twon


twon
tag

A marketben hogyan lehet hozzászólást írni?
Nem találom!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#60) mycso válasza twon (#59) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A marketen a proginál a képei alatt van az automatikus frissítés pipája és ez alatt egy "Értékelések" menü, na erre nyomjál rá.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#61) twon válasza mycso (#60) üzenetére


twon
tag

Köszi

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#62) twon


twon
tag

Van olyan játék amit egyszerre lehet ketten játszani egymás ellen egy képernyőn?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#63) twon válasza mycso (#60) üzenetére


twon
tag

Mégsem találom!
A Galaxy S-emen így működik, de a tabon nem találom az értékelés feliratot!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#64) LSL1337


LSL1337
őstag

sakk, four in the line (amikor 4 pöttyöt kell sorba ejteni, 1vs1

de talán erre a célra a legjobb amivel találkoztam a ninja fruit THD

egyszerre játszatok egymás ellen, 2 térfél van a képernyőn, és gyömölcsöket dobál fel, neked meg el kell szelni őket
de air hockey-s game is van asszem, bár az nem tetszett annyira

(#65) mycso válasza twon (#63) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bocsi a 7-es tabom alatt néztem...itt a 10.1-esen én sem találok ilyen lehetőséget. Érdekes.

Nekem olyan játék kellene, amit ketten két készüléken tudunk játszani, na az lenne jó. ;]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#66) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Milyen traffic countert használtok???

Próbáltam a megszokott 3g watchdog és TrafficCounter-t is, de egyik sem mozdul meg....bármilyen adatforgalmat csinálok, marad nullán a számlálója mind2 proginak.

Se wifit, se az adat kapcsolatot nem számolják. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#67) LSL1337 válasza mycso (#66) üzenetére


LSL1337
őstag

honeycombon egyik sem működik, nincs rá semmiféle megoldás

(#68) bosa válasza LSL1337 (#67) üzenetére


bosa
tag

Nekem xoom-on a 3g watchdog kitünöen megy.Tehát az elözö hsz-ed nem igazán helytálló.

[ Szerkesztve ]

(#69) LSL1337 válasza bosa (#68) üzenetére


LSL1337
őstag

ezt a 3G watchdog készítője írta:

- [May 5, 2011] Large inaccuracy reported on Samsung Galaxy Tab 10.1v and 10.1 with Honeycomb - this problem seems to affect other data counting applications as well (so it's probably caused by the tablet itself).

ok, akk csak a SGT 10.1-et érinti:D

[ Szerkesztve ]

(#70) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Háát!
Eléggé leállt ez a topik, mintha senkinek sem lenne ilyen tabletje.
Más
Megvettem az USB (host)-SD kártya olvasó kitet, nagyon jó mindkettő. Az USB csatlakozóval kipróbáltam a billentyűzetet, egérrel, és a "pendrájv"-ot, nagyon jól kezelite ezeket, viszont kérdés, hogy lehet-e rákötni USB-s külső merevlemezt, vagy DVD írót. Ja és igen jól kezelte a SAMSUNG színes lézernyomtatómat

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#71) twon válasza Pistakiss (#70) üzenetére


twon
tag

Én is arra várok hogy megjöjjön az adapter! Én külső vinyó miatt vettem volna! A nyomtatót hogy ismeri fel? Milyen drivert használ hozzá?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#72) twon válasza twon (#59) üzenetére


twon
tag

Még most sem tudom a választ!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#73) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Sziasztok!
Egy 16GB Galaxy Tab 10.1 ujdonsult tulajdonosa vagyok, egyenlőre csak ismerkedek a masinával, nagyon még nem volt időm nyomogatni se, de már most nagyon tetszik. Az USB dokkolót én is meg fogom rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#74) Répafőzelek válasza twon (#72) üzenetére


Répafőzelek
tag

Kivettek ezt a featuret a jelenlegi marketbol, csak webbongeszobol lehet ertekelni es irogatni.

(#75) matt22 válasza twon (#71) üzenetére


matt22
tag

Az adapterrel alapvetöen FAT32-es pendrive-ot, kártyaolvasot, fényképezöt tudsz kezelni. Külső vinyót, telefont, optikai meghajtót és egyéb hasonlo, nagy energiaigényü eszközt nem, legfeljebb egy powered usb hubon keresztül.
Nyomtatóval nincs tapasztalatom, de fényképezöröl az adatokat pictbridge protokollal is le tudja szedni, szerintem a nyomtatáshoz is ezt ismerő nyomtató kell.

[ Szerkesztve ]

(#76) Pistakiss válasza twon (#71) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Semmilyen drivert nem kér, egyből nyomtat, de csak Samsung nyomtatóra.
A külső vinyó miatt még meg fogom próbálni a tápegységes USB elosztót

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#77) Pistakiss válasza twon (#71) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
A nyomtatáshoz nem tölt le drivert, egyből nyomtat, Samsung nyomtatóval!
A külső vinyó miatt most megpróbálok tápegységes USB elosztót használni.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#78) Varszegig válasza Pistakiss (#77) üzenetére


Varszegig
veterán

Wifin át szinte bármilyen nyomtatóra tudsz nyomtatni ezzel. Telefonról is.
Persze hálózati nyomtatóra, de ez ma már nem akkora csoda.

[ Szerkesztve ]

(#79) Pistakiss válasza Varszegig (#78) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Kösz a tippet, letöltöttem, teleptettem az asztali és a tabletre is. Én most nem hálózatira is nyomtattam, mondjuk elég sok macera van vele, de ha szükség lesz rá, akkor használom. Az ingyenesnél csak 20 oldalt engedélyez, tehát spórolni kell vele.
Sokkal egyszerübb kábellel nyomtatni, persze, ha van Samsung nyomtatója valakinek.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#80) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Szerintetek ez mit jelent, semmit nem csináltam a készüléken lévő szoftverrel?!
"A készüléken található verzió nem frissíthető"
A Kies-ben írja ezt az alapadatok fülnél

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#81) mycso válasza Pistakiss (#80) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, elvileg azt jelenti, hogy a készülékeden lévő szoftvernél nincsen frissebb. (legalábbis a KIES-en).

Meg ugye "bugféleség" is lehet, mert több felhasználó panaszkodott olyanra, hogy kijött egy újabb szoftver KIES-en a telefonjára és mégis valami hasonló szöveget írt ki a kies.

Néhányuknál a KIES frissítése megoldotta ezt a problémát...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#82) Pistakiss válasza mycso (#81) üzenetére


Pistakiss
őstag

A "Kies" a legújabb, ma is frissítve lett és egy korábbi frissítés után írta ezt ki.
A készüléken csak azt írja, ha frissítés gombot nyomok, hogy "Nincs elérhető frissítés"
Nálam ez akkortól van, amikor a Kies úgy frissűlt, hogy rá volt kapcsolódva a tablett a számítógépre, lehet ez csak egy véletlen és tényleg csak a Kies hülyéskedik, de én akkor nagyon megijedtem, hogy elcsesződött a frissítésem

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#83) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

Üdv mindenkinek:)

Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy GT 7510-esnek.Ez az első androidom,teljesen ismeretlen terület.Majd belejövök,ám első körben,amihez segítség kellene az az ebook olvasás.Találtam pár ingyenes könyvet,ezekkel el leszek egy darabig...ám van rengeteg könyvem számítógépen,persze nem epub formában...próbáltam konvertálni,de nagy százalékban nem sikerül,illetve elvileg ez a készülék kezeli pdf-eket,ám nem találtam olyan opciót amivel pdf-et küldhetek a Tabra.Persze direkt másolással még nem próbálkoztam...Ez lesz a következő...hátha.(kiessel próbáltam)
Szóval ha ebben valakinek van tapasztalata az kérem ossza meg velem :) Fizetős dolgok is érdekelnek persze,meg online konvertálás is jó,de szeretném,ha én magam is tudnék epubot készíteni.
Előre is köszi mindenkinek :)

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#84) LSL1337 válasza kapcsolat88 (#83) üzenetére


LSL1337
őstag

pdf-et simán rádonod, filekzelőben megnyitod, és olvasod
utána az ebookos polcon is megmarad elvileg

[ Szerkesztve ]

(#85) kapcsolat88 válasza LSL1337 (#84) üzenetére


kapcsolat88
tag

Köszi,úgy néz ki ez műxik:) Igaz olvashatatlanul kicsik a betűk,ám úgy gondolom,hogy a forrásfájlt kell kicsit bizergálni.
Minden információ jól jöhet,ne hagyjátok abba:)

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#86) LSL1337 válasza kapcsolat88 (#85) üzenetére


LSL1337
őstag

zoomolj be:D

(#87) kapcsolat88 válasza LSL1337 (#86) üzenetére


kapcsolat88
tag

nem találtam ilyen lehetőséget...még próbálgatom :B

ja,hogy az ujjaimmal :D ezt el is felejtettem :D

[ Szerkesztve ]

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#88) LSL1337 válasza kapcsolat88 (#87) üzenetére


LSL1337
őstag

:) omg

(#89) kapcsolat88 válasza LSL1337 (#88) üzenetére


kapcsolat88
tag

:) sry

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#90) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

Üdv megint:)

Ez talán nem egészen idevágó kérdés,majd kiderül....

Nekem van pár könyvem pdf-ben és sajna egy oldalon a szöveg egy elég kis részt foglal el,iszonyúan kicsik a betűk és nem nagyon élvezhető ebookon.A kérdés:hogyan tudom a már létező pdfben felnagyítani a betűket,úgy hogy az kitöltse az egész oldalt?
Előre is köszönöm :)

Feltettem ezt a kérdést a megfelelő helyen is,de az a rész eléggé döglött és senki nem válaszol.

ui.:tudom...zoom...próbáltam nem a legjobb

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#91) Pizzu


Pizzu
aktív tag

Sziasztok!

Van egy nagy célom: szeretném csatlakoztatni a p 7500-as készülékem az asztali gépemhez USB-én keresztül

Azt írja ki nekem a kies ,hogy nem jó módban van a készülék és állítsam át!? :Y

DE HOL? :W hol kell átállítani a tabon? be googléztam és nem ír erről senki semmit

tudom aki tudja annak egyszerű

köszönöm előre segítségetek

telefonom is samsung csak nem droidos és azt látja is a kies
remélem nekem is azt írja majd ki: nincs FW frissítés

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#92) matt22 válasza Pizzu (#91) üzenetére


matt22
tag

Kapcsold ki az USB hibakeresést.
Asszem Beállítások/Alkalmazások(vagy programok)/Fejlesztés menüpont alatt van.

(#93) LSL1337


LSL1337
őstag

igen USB debugging azt ki kell kapcsolni, de ha fileokat akarz másolni, akkor sajátgépben megteheted. ott is felbukkan csatlakoztatásután

(#94) Pizzu válasza matt22 (#92) üzenetére


Pizzu
aktív tag

:R

nagyon jó!!!

örülök neki ahogy sejtettem nincs új FW
Köszönöm!

következő kérdésem:

telefonként hogy lehet használni?
a market-en beírom "tel" és semmi értelmeset nem találok

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#95) mycso válasza Pizzu (#94) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Telefonként nem tudod, teljes egészében hiányzik belôle a gsm modul. Sms-t lehet vele küldeni/fogadni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#96) kuato


kuato
tag

Srácok,
ICS-re frissítésről van vmi info, vagy még korai reménykedni? :D

kuat0

(#97) LSL1337 válasza kuato (#96) üzenetére


LSL1337
őstag

mindenképpen kijön a TABra is, mikor azt még nem tudni

There's no news yet on an upgrade schedule for existing devices, or a definite Galaxy Nexus release date - but Google has confirmed that the update will be landing on all Gingerbread devices.

[ Szerkesztve ]

(#98) greggggg válasza LSL1337 (#97) üzenetére


greggggg
aktív tag

ebből lesz most még újabb nem a wwmc-n? tavasszal asszem.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#99) Pizzu


Pizzu
aktív tag

láttam neten win7-et is lehet vagy ubuntut rárakni

van valakinek valami véleménye tapasztalata erről?

win7-et azért vetettem el mert az energiagazdálkodása fényévre van az androidhoz képest

kíváncsi vagyok nagyon az a linuxra ha nem is feltétlen az ubuntu

[ Szerkesztve ]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#100) LSL1337 válasza greggggg (#98) üzenetére


LSL1337
őstag

nem igazán értem mi a kérdés/mire gondolsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.