Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) torrente777_ válasza PeZsE (#550) üzenetére


torrente777_
aktív tag

A program neve Atorrent.

Rommer.

(#552) LSL1337


LSL1337
őstag

En tTorrent Prot hasznalok, mega/sec-el is tud tolteni, raadasul egyből pendrivera is

1-2 trackeren viszont tiltolistas a tracker, de ncore bH vonalon még nem volt gond

(#553) ferensz válasza PeZsE (#550) üzenetére


ferensz
senior tag

En az aDownloadert hasznalom, ez ia megy mega per sec lefele sebesseggel.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#554) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pár ilyen klienst kipróbáltam, viszont vissza tölteni egyikkel sem tudtam.
Bármelyikben bármit is állítottam nem kezdte el a seedet. Bár lehet az egyes oldalak nem igazán támogatják ezeket az androidos klienseket.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#555) LSL1337


LSL1337
őstag

Kezd rohadtul felhuzni ez a szardarab, masfel rohadt oraja szenvedek egy nyomorult 2 gbos mkv letoltesevel, es eddig vagy 8x fagyott csontra ttorrent plus overcome kombo...

Vicc

(#556) LSL1337


LSL1337
őstag

Most mar tenyleg faszkivan

Atorrent is ido utan csontra fagy...

10 lefagyas utan ami szardarabot letoltott kibaszott ttorent, 2 verify utan sem volt kicsomagolhato androzipel

Most igazabol feleslegesen toltom le masik fos progival, fagyas utan biztos aze is kicsomagolhatatlan lesz

Eszem faszom megall

(#557) ferensz válasza LSL1337 (#556) üzenetére


ferensz
senior tag

Az androidot nem torrentletoltesre talaltak ki. Just go with it mate.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#558) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezt a preshoot's kernelt használja valaki az overcome 2.1.1 mellé??? xda-n, szinte mindenhol áradoznak róla...lehet felpattintom én is...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#559) ferensz válasza mycso (#558) üzenetére


ferensz
senior tag

pershoot, es igen, hasznalja, tenyleg nagyon jo. egyebiranyosan pershoot dolgozik most egyutt a cyanogenmodosokkal, o kesziti a cm9-nek is a kernelet ha jol tudom.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#560) Dayco válasza ferensz (#557) üzenetére


Dayco
tag

Nekem semmi gondom a torrenttel, most jött le egy 2.4 gigás film 3MB/s körüli átlagsebességgel, ttorrentel. A seed is megy szépen.
(gyári rom, pershoot kernel)

(#561) turit


turit
tag

az alsó menü sávot hogyan lehet módosítani? Kék óra és más ikonok legyenek, úgy mint a nemsokkal fentebb lévő képen . azt csak más rommal? nekem a gyári 3.2 van rajta.

(#562) mycso válasza turit (#561) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A fentebbi kép, egy ICS alapú rom, tehát az eleve teljesen más.

Módosítani custom rom vagy téma felrakásával tudod, hogy gyári 3.2-höz milyen témák léteznek fogalmam sincsen. Illetve még lehet ilyen csináld magad dolog is, mit az enyémen, hogy rootolás után a megfelelő fájlokat kimásolod a tabról és a gépen szerkesztgeted, módosítgatod...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#563) mycso válasza ferensz (#559) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Eddig meg voltam elégedve az overcome rommal....most volt egy kis időm, fellőttem a preshoot kernelt...hát besz@rás.
Most már tényleg minden nagyon gördülékeny, pedig a procit nem is babrálom, az had fusson gyári órajelen.

Remélem nem kellesz benne csalódnom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#564) ferensz válasza mycso (#563) üzenetére


ferensz
senior tag

No majd ha még kijön az ICS, én már hozzászoktam az Overcome+pershoot kernel pároshoz, de ez a pre-alfa ICS úgy meglepett, hogy kábé húsz percen keresztül csak vigyorogtam tőle. Használnám már azt is daily romként, de sajna még nincs benne 3G támogatás :(

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#565) hehe23


hehe23
tag

Hali mindenki.

leszedtem torrentről pár e-bookot, és az itt a kérdés, hogy hova másoljam a tabon, hogy a beépített gyári e-book olvasó kirakja a polcra és tudjam olvasni, magyarul működjön.

köszi!

(#566) HIJ


HIJ
őstag

Üdv!

Ma lettem tulaja egy ilyen kis aranyosnak...
Fel is raktam kapásból az Overcome 2.1.1 + preshoot kernelt (már ha ez az), de nem vagyok elszállva a sebességtől... Lehet valamit rosszul csinálni? Fel ment a ROM aztán reboot után a kernel + setcpu és felhúztam maxra. Nekem még mindig meg-meg áll gondolkozni néha.

Meg még egy kérdés. Nem tudjátok mi volt az az időjárás widget ami gyárilag volt rajta?

(#567) LSL1337


LSL1337
őstag

Nekem is overcome es pershoot kombo van fent, de 2 napja torrentnel minden osszejott ellenem

Kicsomagolasra esetleg mit hasznaltok?

Szerintem nezek vmi task killert is, mert pl 1 nap utan ha msnen kivul nem fut masik app elvileg, akk is 640mb foglalt

Vkinek vmi ajanlas?

V6on kivul

(#568) ferensz válasza LSL1337 (#567) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem baj az, ha tenylegesen kell ram, akkor az android felszabaditja maganak. 256 mega ramnal tobbel rendelkezo eszkozok eseten teljesen felesleges a task killer. Egyebkent az overcome ramban alapbol is van task killer, a home gombot kell hosszan tartani.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#569) LSL1337


LSL1337
őstag

Ami overcomeban van, az a stock android tssk mngr, es nalam erezhetoen lassul a cucos ha tele van a memoria, es ha androidos task managerrel csak mindent lelovo opcio van, attol meg leall pl a home widget, music, msn, etc

(#570) ferensz válasza LSL1337 (#569) üzenetére


ferensz
senior tag

Ne nevettes. Minden app sarkaban kint van az x, amivel ki tudod loni.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#571) mycso válasza hehe23 (#565) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Tudtommal sehogy...viszont ajánlom figyelmedbe a CoolReader progit, nagyon jól testre szabható/alakítható, egy élmény benne az olvasás.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#572) kcs73 válasza kuato (#17) üzenetére


kcs73
aktív tag

Én is így jártam,csak én T-nél vettem,és másnap vittem vissza pixel hibával.
Szó nélkül cserélték.

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#573) Dayco válasza mycso (#571) üzenetére


Dayco
tag

Már hogyne lehetne! Ott van a jobb felső sarokban hogy importálás. Pdf-eket is ki lehet pakolni a polcra simán. Vagy ha megnyitásnál oda társítod, legközelebb már ott lesz a polcon.

(#574) Dayco


Dayco
tag

Vettem egy ilyet, ma jött meg:

Szerintem nagyon frankó, kipróbáltam egér, billentyűzet, pendrive és egy schc kártya, mind egyszerre simán ment. Persze ehhez már kellett egy külső táp, de ez sem volt probléma, mert szerencsére van külső táp csati is a kis kütyün. 2 cuccot még meg bír hajtani táp nélkül is.

Kemény 10$ volt az ára. :)

(#575) HIJ válasza Dayco (#574) üzenetére


HIJ
őstag

Esetleg belinkelnéd honnan van.

(#576) LalaApo válasza HIJ (#575) üzenetére


LalaApo
csendes tag

Itt, és még ezen vannak olcsón ilyenek.

(#577) LSL1337 válasza ferensz (#570) üzenetére


LSL1337
őstag

..., abban a listaban egy program sincs, en a masodik fulre gondoltam, ott ahol mutatja mennyi szabad hely van a memoriaban, ramegyek, kiirha hogy tizen valamennyi apps killed, amibol erdekes modon EGY SEM volt bent az altalad emlitett listaban

Kiraly, szoval akkor senki sem hasznal task killert itt

(#578) ferensz válasza LSL1337 (#577) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha kilovod arrol a fulrol a mindent, akkor az aftermarket billentyuzettol kezdve a widgetek frissitesen keresztul kilosz mindent, azok is foglaljak am a ramot.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#579) Dayco válasza LalaApo (#576) üzenetére


Dayco
tag

Így van, ebayről vettem. Bocsi, ez valóban kimaradt.

(#580) mycso válasza Dayco (#573) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk én könyveknek a *.prc kiterjesztésűeket használom.
pdf fájlokat a polaris office nyitja meg alapértelmezésben, illetve a polcos cuccnál semmit nem tudok hozzáadni, semmi ilyen jellegű menü nincsen...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#581) LSL1337 válasza ferensz (#578) üzenetére


LSL1337
őstag

Igen, az ég meg kék?

Tudom, ezért kellene egy norm auto task killer, de majd marketről köv héten végigpróbálgatom őket

(#582) ferensz válasza LSL1337 (#581) üzenetére


ferensz
senior tag

Ahogy gondolod.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#583) HIJ válasza LalaApo (#576) üzenetére


HIJ
őstag

Ez jó. Rendeltem is egyet...

Ahogy írtam tegnap, most vettem a tabot. Egy htc flyer -ről váltottam. Most tudom csak meg, hogy milyen jó is volt a sense... Egyenlőre még nem fogott meg ez a készülék. Sajnos a tegra2 sem hozza a várt sebességet. A htc is volt ilyen gyors a maga kis 1,5 ghz -ével egy maggal, legalábbis éreztre. Most meg még valami jó launchert is kell nézni/ venni hozzá.

(#584) ferensz válasza HIJ (#583) üzenetére


ferensz
senior tag

Adw Ex Launcher, illetve majd ha jön ICS frissítés normális GPU gyorsított UI-val.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#585) HIJ válasza ferensz (#584) üzenetére


HIJ
őstag

Igen most egyenlőre azzal próbálkozom... Nem tudom minek tudhatom be, de volt már két fagyásom. Csak foced resettel rudtam visszahozni. Most 1.4 ghzről visszavettem 1.2 re.

(#586) mycso válasza HIJ (#583) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A Go Launcher is megjelent tabra nem olyan régen, azt is érdemes lehet kipróbálni.
A sebesség az sajnos ilyen, már leírtuk ezt is többen, többször. Viszont szerencsére nem hardveres oka van, hanem szoftveres/driveres --> ez látszik is egyértelműen, hiszen custom romokkal/kernelekkel sokat lehet javítani/gyorsítani rajta.

De ahogy előttem is írták, itt max az ICS ami meghozhatja a javulást, már ha azt normálisan megírják erre a cuccra. :R

mod.: fagyogatni nagyon ritkán szokott csak, tehát ott lehet ez az órajel volt sok neki...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#587) HIJ válasza mycso (#586) üzenetére


HIJ
őstag

De azért ez elég szánalmas. Eddig nem értettem hogy hogy lehet a applenek többmint 60% os részesedése a tablet piacon, de kezdem érteni. Hogy lehet egy ilyen erős hardverre ilyen optimalizálatlan szoftvert írni?
Nekem még costum rommal is lassúnak tűnik. Ezek szerint stockkalmég rosszabb... Na mind1. Mikorra várható az ICS?
Ez csak ezért vicces, mert amikor a flyert vettem meg akkor meg a hc -t vártam mint a messiást

(#588) ferensz válasza HIJ (#587) üzenetére


ferensz
senior tag

A google is mondta, egy félkészen kiadott cucc a hc, sajnálják nagyon, majd az ICS. És eddig ahogy kinéz tényleg az ICS. Hivatalosan jövő év elején lesz kész valamikor, a CM team pedig nem szeret ETA-kat megadni, szóval az meg jó kérdés. Még valami Tegra2-es driverre várnak, aztán már közel lesznek a befejezéshez.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#589) HIJ válasza ferensz (#588) üzenetére


HIJ
őstag

Értem én, de pl a HTC -n miért nem éreztem ezt? Ott megváltásként jött a HC (igaz jó későn). Én naivan azt gondolnám, hogy optimalizálás kérdése lenne ez is. Azt pedig a Samsung számlájára írom...

(#590) ferensz válasza HIJ (#589) üzenetére


ferensz
senior tag

A samu nem igazán szeret optimalizálni, illetve elszab mindent a Touchwiz UX-szel. Most a CM team ráhasal a CM9-re, és láss csodát, még jobban hasítani fog, mint a custom HC-kel.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#591) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok.
10.1-hez van Igo navigációs szoftver?
:R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#592) ferensz válasza kcs73 (#591) üzenetére


ferensz
senior tag

Nincs

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#593) HIJ


HIJ
őstag

Szerintetek ha innen megrendelem azt a tokot, akkor lesz vám+ÁFA ? Mert egyszer rendeltem egy bakancsot amcsiból és ott volt mindkettő...
Mert így szállítással együtt 27,59 $ lenne, de ha erre még jön a vám meg ÁFA akkor már nem hangzik olyan jól...

(#594) ferensz válasza HIJ (#593) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha csak nem sikerül elintézni velük, hogy ajándék címszóval küldjék, akkor tuti, hogy lesz. Ha ajándékként jön, akkor van esély rá, hogy megússza.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#595) csabám


csabám
addikt

Szép jó napot mindenkinek.

Lehetőségem lesz 90 ropiért egy p7500 - at beszerezni. T - mobilos, karcmentes, tartozékos, garis. Vélemény? :R

Luser2000: Megtörtént már. Van egy ismerősöm T - nél, aki lecsekkolta. És azt mondta, hogy nyugodtan vágjak bele.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#596) Luser2000 válasza csabám (#595) üzenetére


Luser2000
addikt

Jó vétel. csak győződj meg a szarmazasarol, ne legyen részletre vásárolt, nem kifizetett. A husegnek is menj utána.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#597) csabám válasza Luser2000 (#596) üzenetére


csabám
addikt

Danke schön.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#598) kcs73


kcs73
aktív tag

Eladnám,vagy elcserélném Galaxy tab 10.1-es P7500-as T-mobilos 6 napos készülékem.
Ár 95000ft.
Csereár 105000ft.
Van hozzá gyári dokkoló,gyári tv kábel,bőrtok.
A tartozékok plusz 13000ft.
Én 16000 vettem őket.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#599) HIJ válasza kcs73 (#598) üzenetére


HIJ
őstag

A bőrtok milyen? A dokkoló, az csak ez az asztali dokkoló ugye?

(#600) mesa23 válasza HIJ (#593) üzenetére


mesa23
aktív tag

Szia!

Nekem pont olyan tokom van 1 hónapja, mint amit te kinéztél! 24 dodoért vettem Ebayen Hongkong-ból. Nem kellett ráfizetnem semmit, mert nekem úgy küldte a csávó, hogy ajándék be volt jelölve a csomagon!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.