Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ferensz válasza zarayg (#400) üzenetére


ferensz
senior tag

Legfeljebb egy ex-p1000 tulaj tud majd valaszolni, mivel teljesen masfajta rendszer van rajta, ezert ami a honeycombon tapasztalhato az esetedben nem relevans.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#402) zarayg válasza ferensz (#401) üzenetére


zarayg
aktív tag

Köszönöm a választ!:)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#403) mycso válasza zarayg (#400) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, kb. ennyire aktív a P1000-es topikja is, amúgy nem lehet vele zoom-olni...bár lehet létezik valami root-os progi hozzá, eddig én még nem találkoztam vele, bár nem is igazán van rá szükségem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#404) Polacheck válasza Titi76 (#397) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Brutáljó akciók vannak a marketen ahogy nézem, viszont nem tudok semmit előre megvenni, amíg nincs androidos teló? (A webes marketen kiírja, hogy nincs hozzárendelve device az accountomhoz és elzavar).

less qq more pewpew!

(#405) scalpal


scalpal
tag

Sziasztok!

Szemezek Galaxy Tab-bal, de lenne pár kérdésem:

- Ti melyiket vennétek 10.1 vagy 10.1v? Melyiknek jobb a támogatottsága? Az igaz, hogy a v-s csak vodánál kapható?
- Szerintetek az működhet 3G netezésre, hogy veszek egy sima WIFIs verziót, amire rárakok egy külső USB-s 3G modemet vagy felejtős? Keresgéltem guglin, de nem találtam semmi hasznos infót.
- Van olyan verziója, amiben van microSD foglalat?
- Hol érdemes megvenni az eszközt? T-Mobile-nál 148e körül meg tudnám venni pontokkal. Nem szeretnék hűségidőt, stb... Vagy inkább e-digital és barátai?
- Olyan mobil netet keresnék hozzá, ami feltöltőkártyás és él mondjuk 1 évig is akár, csak a letölthető mennyiség csökken. A Telenoros csomag nem biztos, hogy a legjobb, mert nem mennyiséget néz, hanem időt, ami nem tükrözi a forgalmat.
- Ha megveszem a T-Mobile-nál a 3G-s verziót, az gond nélkül használható Vodás mobilnettel?

(#406) Luser2000 válasza scalpal (#405) üzenetére


Luser2000
addikt

LÁSD A SZOVEGBEN:

- Ti melyiket vennétek 10.1 vagy 10.1v?
10. 1 AZAZ P7500

- Melyiknek jobb a támogatottsága?
10. 1 AZAZ P7500

- Az igaz, hogy a v-s csak vodánál kapható?
IGAZ

- Szerintetek az működhet 3G netezésre, hogy veszek egy sima WIFIs verziót, amire rárakok egy külső USB-s 3G modemet vagy felejtős? Keresgéltem guglin, de nem találtam semmi hasznos infót.
NEM MŰKÖDIK.

- Van olyan verziója, amiben van microSD foglalat?
NINCS.

- Hol érdemes megvenni az eszközt? T-Mobile-nál 148e körül meg tudnám venni pontokkal. Nem szeretnék hűségidőt, stb... Vagy inkább e-digital és barátai?
AHOL OLCSÓBB A GYÁRI GARANCIÁVAL.

- Olyan mobil netet keresnék hozzá, ami feltöltőkártyás és él mondjuk 1 évig is akár, csak a letölthető mennyiség csökken. A Telenoros csomag nem biztos, hogy a legjobb, mert nem mennyiséget néz, hanem időt, ami nem tükrözi a forgalmat.
ERRE NEM TUDOK MIT MONDANI.

- Ha megveszem a T-Mobile-nál a 3G-s verziót, az gond nélkül használható Vodás mobilnettel?
NEM NEHÉZ FUGGETLENITENI.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#407) Varszegig válasza scalpal (#405) üzenetére


Varszegig
veterán

"Olyan mobil netet keresnék hozzá, ami feltöltőkártyás és él mondjuk 1 évig is akár, csak a letölthető mennyiség csökken. A Telenoros csomag nem biztos, hogy a legjobb, mert nem mennyiséget néz, hanem időt, ami nem tükrözi a forgalmat."

Ilyen a T-mobil domino web pl, én azzal használom. Telenornál nincs ilyen, csak a djuice reload net, de a telenor netje most minden csak nem használható. Vodát nem tudom

(#408) ferensz válasza Varszegig (#407) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem ertem, hogy miert hordja le mindenki a telenor netjet, nekem az eg egy adta vilagon meg egy picike gikszerem sem volt vele.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#409) mycso válasza ferensz (#408) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Csak az utóbbi fél-egy éve van baj vele, amióta hálózat-fejlesztenek. Sokszor belassul vagy szétkapcsol, ennyi a baj vele.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#410) ferensz válasza mycso (#409) üzenetére


ferensz
senior tag

Akkor en nagyon jo helyen lakhatok, mert ilyenben meg hala isten nem reszesultem.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#411) LSL1337


LSL1337
őstag

ja tényleg, srácok ha ti ennyire bújjátok xda-t, van valami időpont, ígéret, pregress bar ICShez?

én csak 1 random tweet-ről tudok amit egy custom fejlesztő eldobott lassan több mint 2 hete

[ Szerkesztve ]

(#412) ferensz válasza LSL1337 (#411) üzenetére


ferensz
senior tag

Azota sincs semmi uj, ama tweet szerint a cyanogenmod team rahasalt, nekik elmeletben egy alfa verziojuk is van, illetve egy xda-s srac is nekifekudt, de manpower hianyaban nem tul gyorsan halad.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#413) Titi76


Titi76
aktív tag

Srácok. Délután lesz egy kis időm, s felpattintanám a Overcome v2.1.1. ROM-ot.
A kérdésem hogy a gyári állapotot vissza lehet valahogy hozni majd, illetve a CWM-ben lehet előtte full Backupot készíteni? Hogy van ez?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#414) ferensz válasza Titi76 (#413) üzenetére


ferensz
senior tag

CWM-ben tudsz nandroid backupot készíteni, de azzal csak a már meglévő rendszeredet tudod lementeni, és vész esetén teljesen visszaállítani. Gyári állapot alatt mit értesz?

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#415) Titi76 válasza ferensz (#414) üzenetére


Titi76
aktív tag

Tudod ha valami gond lesz a tabbal. Gyári Vodás, mint amikor kivettem a dobozból.

Motorola Defy-nél simán PC hez csatlakoztatva, adott programmal gyári szoftot tudok rá hegeszteni, bármilyen főtött ROM után. Ilyenre gondoltam.Vagy pl nem elromlik a kütyü hanem kijön a gyári Samu 3.2 vagy 4.0 ICS és nem tökölök tovább hanem mittomén KIES-sel mehet rá és kész a custom után.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#416) ferensz válasza Titi76 (#415) üzenetére


ferensz
senior tag

Vissza lehet persze, ODIN-nal egy gyári romot kell csak visszaflashelni, és kész is, azt meg találsz szintúgy fent az xda-n.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#417) Titi76 válasza ferensz (#416) üzenetére


Titi76
aktív tag

Ahha oksa értem.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#418) Titi76 válasza ferensz (#416) üzenetére


Titi76
aktív tag

Lenne még egy apró de nem jelentéktelen kérdésem:
Ezen az oldalon: http://logout.hu/bejegyzes/mycso/samsung_galaxy_tab_10_1/hsz_1-50.html
ezt a romot: P7500_Restock_KI1 ajánlják az OverCome alapjául. Előtte szükséges feltenni ezt amit előtte ír a leírás: P7500OXAKI1_P7500XXKI1_P7500XXKI1 ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#419) mycso válasza Titi76 (#418) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, az Overcome által ajánlott restock romot rakd fel.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#420) Titi76 válasza mycso (#419) üzenetére


Titi76
aktív tag

Köszi. Na és elég csak az ajánlottat vagy előtte tegyem fel a másikat is?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#421) Titi76 válasza mycso (#419) üzenetére


Titi76
aktív tag

Bocs minden segítőtől. Most nézem igazán a a kettő 1 és ugyanaz...

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#422) mycso válasza Titi76 (#421) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Azért írtam, hogy az overcome félét, mert elég csak azt!

Egyébként valóban verziószámot tekintve megegyezik a 2 rom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#423) ferensz válasza mycso (#419) üzenetére


ferensz
senior tag

Anno en restocking nelkul csinaltam meg, es nekem mukodott egybol.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#424) mycso válasza ferensz (#423) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem mondtam, hogy nem fog működni. Ezért is benne mind2 verzió a leírásomban, és a restock az ajánlott. (fogalmam sincsen, hogy mit változtattak benne, lehet semmi, még nem hasonlítottam össze tüzetesen).

Annó, p1000-nél is ugyan ez volt a helyzet, ott is felment a sima romra is, de ott volt akinek utána problémái voltak vele, a restock-ra telepítve pedig mindenkinek hibátlan volt.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#425) ferensz válasza mycso (#424) üzenetére


ferensz
senior tag

Érdekes, nekem az ég egy adta világon semmi problémám nem volt, hála istennek.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#426) scalpal


scalpal
tag

Nos, megrendeltem egy P7500-ast. :)
Először 140e-ért rendeltem, de mivel abban a boltban 0% Áfa van a számlán, így visszamondtam, mert cég nevére veszem.
Így maradt a T-Mobile, ahol 152900 Ft az ára és vettem mellé még egy Domino Quick Web Sim csomagot is 3000-ért, lejöttek a pontjaim, így 152000Ft lesz a számla végösszege, ami azért nem rossz ezért a 3G-s eszközért. Majd beszámolok a tapasztalataimról is.

[ Szerkesztve ]

(#427) scalpal válasza ferensz (#408) üzenetére


scalpal
tag

Nincs tapasztalatom a Telenoros nettel, így nem is akartam lehordani. Csupán az nem tetszik, hogy ha pre-paid netet szeretnék, nem előfizetéseset, akkor szeretném a letöltött adatmennyiség után fizetni a számlát, nem pedig a hálózaton töltött idő alapján (ugyanis a telenor kártyás megoldása így működik). Ezért lőttem ki a lehetőségek közül a Telenort.

(#428) Luser2000 válasza scalpal (#426) üzenetére


Luser2000
addikt

Gratula, használd örömmel.
Állítólag a Média Markt 150 000,- Ft-ért adja, [link]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#429) LSL1337


LSL1337
őstag

aug-ban T-nél 2 év hűséggel 123ezer nagyon jó árnak tűnt, és bejött úgy tűnik, első 3 hónap ingyen (épp akció), szóval 21hónapra 2-ezer, ami 42e
123+42, 165e, ráadásul lehet részletben is fizetni, így a jelenértéke gyak még sokkal lejebb van, és 2 évig havi 2GB, tulszámlázás nélkül

nem értem az emberek miért nem ezt választják

Nandroidról kérdés:
pl most broadcomb-ról csinálok képet, felteszem overcome 2.2.1-et, meggondolom magam, 5p és nandroiddal visszahozom a mostani rom-om összes kis bitjét?

vagy eltérő romok közt ez annyira nem ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#430) mycso válasza LSL1337 (#429) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mert az embereknek hűség nélkül kell és szinte ingyen.
Én a vatta új tabot 110-ért adtam el, de voltak olyan ajánlatok is rá, hogy ne tudd meg.
Pedig nagyon is olcsón adtam.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#431) Rav válasza mycso (#430) üzenetére


Rav
csendes tag

Én most kaptam egy elég jó vodás ajánlatot, 40k a készülék + 4800 havonta hozzá a tablet mobilnet 7 csomag (2giga/hó, utána lassítanak) és ehhez két év tarifahűséget kell aláírni. Viszont van másik teljesen korlátlan mobilnetem ingyen (cégtől), úgyhogy azon agyalok, hogy lecsapjak erre, vagy a hardveraprón válasszak 120k körül valamit. (mondjuk a legjobb lenne az előfizetést átpasszolni valakinek az előfizut és mellé dobnék mondjuk havi 2k-t, viszont nem vagyok képbe a netcsomagokkal, hogy ez mennyire jó business).

(#432) LSL1337 válasza mycso (#430) üzenetére


LSL1337
őstag

de ha valaki 3gt vesz, akkor kell hozza mobilinternet, es ha kifizeti a 2evnyi havidijat, akkor is ott van kb mintha bemegy a mediaba es levesz egyet a polcrol, de nincs melle mobilnetje

vodanal ugyan az 2x annyiba kerul havonta

(#433) ferensz válasza LSL1337 (#429) üzenetére


ferensz
senior tag

Nyugodtan megcsinalhatod a nandroid backup-ot, overcome rom utan is siman visszaallithatod.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#434) fPApi


fPApi
őstag

Megvettem a galaxy tab 8.9-et, most próbálom belakni. Azért írok ide is, mert még nem igazán van 8.9-es topic, és úgy tudom, hogy igazából csak a méretben van különbség a két tab-ban.
Rögtön egy probléma merült fel: A kies látja a gépet, viszont USB meghajtóként nem jelenik meg, így nem tudok fájlokat másolni rá. És nem találtam olyan beállítást, ami az USB kapcsolatra vonatkozna. Letöltöttem a Google Android File TRansfer-t, de azt írja, hogy nincs csatlakoztatva eszköz, miközben de. Mit kell tenni, hogy USB meghajtóként is lássam a gépet?

(#435) LSL1337


LSL1337
őstag

sajátgépben kéne eszközként megjelennie, legalábbis a 10.1

ha kies fent van, akkor azt jelenti hogy a driverek fent vannak, ergo bedugás után érzékelnie kell

de Betűt nem rendel hozzá, és csak sajátgépben látszik, pl total commanderben nem

(#436) ferensz válasza fPApi (#434) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha maskepp nem sikerul, akkor probald meg a myphoneexplorerrel.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#437) GödiAli


GödiAli
tag

Sziasztok!

Segítsetek már 1 kicsit, samsung tab vásárlása előtt állok, 7100 v 7500 nézegetem de nem jövök rá mi a 2 között lévő különbség, ill arra rájöttem h a 7100 jobb mivel van micro sd usb ill jobb kamera, vagy van még vlm különbség? A 7100-et már nem gyártják? Ez az amit az apple beperelt? :R

(#438) mycso válasza GödiAli (#437) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

10.1V = P7100, ez a legelső szériás 10.1-es galaxy tab, amit kizárólag a Vodafone forgalmaz. Ennek a "javított"/finomított változata a P7500 = 10.1.

P7100 javára: nagyobb felbontású hátlapi kamera, szebben/jobban szóló beépített hangszóró.

P7500 javára: újabb, jobb (módosítva, javítva lett benne 1-2 dolog), vékonyabb, van hozzá megfelelő támogatás (szoftverezettség tekintetében: HC 3.1, 3.2, majd jövőre ICS4.0). Ha a 2 közül akarnék választani mindenképp a P7500!!!
MicroSD és USB csatlakozás egyiken sem található.

A P7500-at perelgette az apple.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#439) kender_lovag


kender_lovag
csendes tag

Vettem hozzá 1usb átalakitott ....nem tudja valaki hány gb—ig kezeli a pendrivokat? (p7500)

[ Szerkesztve ]

Lehettem volna sötét Rokker, lehettem volna Dj ki kever,de ha az élet nevel , a rappet veszed fel!!!

(#440) LSL1337 válasza kender_lovag (#439) üzenetére


LSL1337
őstag

gyarilag 32gbos fat32 a max, de vannak progik amivel teras ntsc vinyokat is lat

(#441) GödiAli válasza mycso (#438) üzenetére


GödiAli
tag

Köszönöm így már értem, de a P7100 -ason root + rom cserével ki lehet küszöbölni a hibákat? Azért kérdezem mert 7100-as van már 95ért, viszont 7500-t nem nagyon találok 125 alatt ami független. Vagy mindenképp érdemes inkább 7500-ast venni?

(#442) mycso válasza GödiAli (#441) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Most így hirtelen nem tudok olyan changelog-ot felmutatni, amiben leírná a samsung, hogy hardveresen miket dolgoztak át a p7500-ban.
Romok tekintetében, mint írtam nem igazán van nagy választék...gyárilag 3.0.1, custom romok is csak elvétve vannak...(illetve ami 100%-os és tökéletes, lehet nincs is rá).
Háát nem tudom...végül is tényleg nagy az árkülönbség, én mégsem választanám a 7100-ast. Nekem fontosabb az, hogy legyenek még egy ideig frissítések, custom cuccok a tabomhoz és ez a 7500 esetében így van/lesz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#443) ferensz válasza GödiAli (#441) üzenetére


ferensz
senior tag

Szerintem eszed ágába ne jusson P7100-at venni, átkozni fogod magad amiatt, ha így döntesz.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#444) LSL1337


LSL1337
őstag

Nekem se fordult meg a fejembe egy pillanatra sem hogy 10.1v-t vegyek, pár hónapot vártam, és be is hozta T elég jó áron a vékonyabb 10.1-et
3G vs wi-fi nagyobb dilemma lehet, de én nem bántam meg a 3g-t

[ Szerkesztve ]

(#445) kender_lovag válasza LSL1337 (#440) üzenetére


kender_lovag
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :)

Lehettem volna sötét Rokker, lehettem volna Dj ki kever,de ha az élet nevel , a rappet veszed fel!!!

(#446) Titi76


Titi76
aktív tag

Hi. Nem jeleztem vissza nektek, de végül sikerült feltolni rá az Overcome v2.1.1. ROMot. Köszi mycso és akik segítettek pár tanáccsal.
Mit mondjak, tényleg ég és föld a gyári ROMhoz képest. Megérte!
Viszont egy valami nem működik benne (vagyis kettő) Az alap naptár Widget FC-zik vagyis nem működik, a másik pedig hogy nem lehet letölteni a Gmail és a Mail alkalmazással sem pl .egy txt kiterjesztésü mellékletet...

Ja és akar magának ilyen csodát maxi kedvező áron akkor a Voda webshopban ismét lehet kapni most a fekete változatot!
Amivel én vettem: 38e+24x5900=179600.-Ft (lesz a végén) de van benne havi 2GB túlforgalmazási díj nélküli, sebesség csökkentéses net.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#447) GödiAli válasza LSL1337 (#444) üzenetére


GödiAli
tag

Ne haragudjatok, de szeretnék kész érveket hallani, mert egyre inkább nem látom értelmét a 7500-nak, hogy miért? Mert 90-ért találtam pár napos független gyártói garanciás 7100-at, de nem csak az ár ami megfog. Egy óra alatt simán át lehet alakítani 7500-ra. Itt a link a 3.2 rom-ról. Ráadásul ahogy olvastam tökéletes kernelt írtak hozzá, így a proci stabilan megy 1.4 GHz-en. Így már nincs akadás 1 pillanatra sem. Persze ezt meglehet csinálni a 7500 is. Viszont így már a 2 gép ua, sőt mivel a 7500-as kernelét írták rá ezért minden 7500-nak ismeri fel. Igaz vannak bugok a romban mivel mindenképp megakarják oldani róla a telefonálást, és ha jól olvastam a 7500-on már majdnem sikerült is, de én meg ezt nem telefonnak szánnám, viszont a többi funkció tökéletesen működik. Külsőre nekem is jobban tetszik a 7500-as, de nem tudom hogy megér e -3mm + 30-40e ft-ot. Ezért ismét megkérdezném még így is azt mondjátok h csak a 7500-as, hozzáteszem én nem értek a tab-okhoz, sosem volt sosem néztem, és most is csak pár órát foglalkoztam vele. Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

(#448) Titi76 válasza GödiAli (#447) üzenetére


Titi76
aktív tag

Szia. Én is új vagyok tehát igazán komoly mély tapasztalatot nem nagyon tudok neked mondani. Amiért én a 7500-át választottam az az hogy a V-s változatot csak és kizárólag a Voda forgalmazza, ergo kevesebb van belőle a Golyón, vagyis szerintem sokkal kisebb az esély rá hogy kijöjjön rá a hivatalos ICS frissítés. Itt egy link http://www.mobsido.com/android-4-0-ics-update/ (nem tudom mennyire megbízható) és itt sem szerepel a 10.1v a támogatott eszközök között. A másik dolog amiért ezt választottam az a VÉKONYSÁGA. Elé tettem a kislányom színes ceruzáját és szinte teljesen kitakarta oldalról a TABot. Minap megvettem a PCWorld Androidos különszámát, hát nem sokkal vékonyabb az újság.
Tokot még nem vettem hozzá, hanem a bban a Vodafonos mappában hordom egyenlőre amiben a Voda a szerződésemet tette...

De rajtad áll.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#449) mycso válasza Titi76 (#446) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali a leírásom vége fele ott van a 3db patch, ami javítja a hibákat és működni fog minden.

GödiAli: pedig annál konkrétabban nem rudom leírni a p7500 előnyeit, mint ahogy leírtam.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#450) Titi76 válasza mycso (#449) üzenetére


Titi76
aktív tag

Fennt vannak, alapból így kezdtem... Felzeszem majd még 1x akkor a pach-eket...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.