Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) LSL1337


LSL1337
őstag

10.1 3G

nem a vastagabb 10.1v, és nem is wi-fi only
nem tudom a jobb alatt mire célzol:D

(#502) havenday válasza LSL1337 (#501) üzenetére


havenday
tag

a támogatottság, meg az optimalizáltságra gondoltam :U

(#503) LSL1337


LSL1337
őstag

támogatottság alatt gondolom arra gondolsz hogy a 10.1v a régebbi, és samsung sem nagyon foglalkozik vele, custom ROMok sem nagyon jönnek, szóval igen a 10.1 a jobb

(#504) Varszegig


Varszegig
veterán

Azért elég epic fail lenne, ha egy mobilszolgáltató leakciózná a wifi only verziót :DDD

(#505) scalpal


scalpal
tag

Úgy tűnik, hogy találtam pár halott pixelt a kijelzőn... :(
Persze ezt csak úgy vettem észre, hogy letöltöttem egy pixel ellenőrző appot a marketről.

Valaki cserélt már vissza pixelhibás készüléket? Mennyi pixelnek kell döglöttnek lennie, hogy cseréljék? Kb. 3-at látok most, és mivel elég nagy a felbontás, így alig lehet őket észrevenni.

(#506) kuato válasza scalpal (#505) üzenetére


kuato
tag

Nekem cserélték 1 pixelre. (Egymás után kétszer is. :( )

kuat0

(#507) LSL1337


LSL1337
őstag

toltesrol lennne kerdesem

Altalaban tolton hagyom egesz napra ha nem hasznalom, battery monitor szerint ekkor végig 100%on van

Akksit ez nem karositja, vagy epp ellenkezoleg jót tesz neki, mert ilyenkor nem használja az aksit?

Csak olyan írjon aki ert hozza, talalgatni mindenki tud

Van aki szerint ilyenkor 99 100 kozt ugral folyamatosan tolti, es cyclet hasznal, ezert is figyelmeztet a tab arra hogy vedd le toltőről, vagy ez hülyeség, és zöld okok miatt csipog csak?

(#508) mycso válasza scalpal (#505) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem volt szerencsém 2 készülékhez is, az egyiken 1 pixel hiba volt a másikon, vagy 4-5kb. Szerencsére még benne volt a 3napban, így egyből cserélték.
Egyébként fogalmam sincsen, hogy mennyi a megkötés....annó monitoroknál 3 pixelhiba után cserélték.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#509) bubimaci


bubimaci
csendes tag

Nektek működik ezen a FlashPlayer a gyári 3,2-es ROM-al?
Nem tudom frissíteni sem.(P7510-es Galaxy TAB).

(#510) ferensz válasza bubimaci (#509) üzenetére


ferensz
senior tag

Működik tökéletesen, és ha jön ki belőle új verzió azt is frissíti.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#511) fPApi


fPApi
őstag

A képernyő alján van egy felfelé mutató nyíl, ami gyorsindító ikonokat hoz föl (6 db-ot). Tudja valaki, hogy lehet személyre szabni, hogy miket adjon föl? Ja igen nem 10.1, hanem 8.9, de szerintem egységes lehet.

(#512) ferensz válasza fPApi (#511) üzenetére


ferensz
senior tag

Jól gondolod, egységes. Egységesen nem lehet megváltoztatni, se kikapcsolni, ez a TW hülyesége.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#513) bubimaci válasza ferensz (#510) üzenetére


bubimaci
csendes tag

Akkor nálam miért nem????

(#514) ferensz válasza bubimaci (#513) üzenetére


ferensz
senior tag

Ez egy nagyon jó kérdés. Próbáltad már uninstallálni, aztán pedig újra felrakni?

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#515) Titi76


Titi76
aktív tag

Most rendeltem egy PyroSkins fehér tokot, meg egy matt tükröződésmentes fóliát. Majd ha megérkezett töltök fel képeket...

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#516) turit


turit
tag

a héten erkezett meg a saját példányom Koreabol. 10.1wifi -s tab, de nekem nem p7510 -t ir ki hanem shw-m380s .
android marketben nem talalom a plants vs zombiest, egyaltalan ott keressem? vagy a hardverszam miatt nem adja be?

(#517) mycso válasza turit (#516) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, ha nem európai modell, akkor más lehet a típusszáma....majd ha esetleg belemélyedsz a romolásba, akkor erre nagyon figyelj oda!!!!

A plants vs zombies-t a P7500-nál sem adja be a market, ettől függetlenül egyébként fut rajta.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#518) turit válasza mycso (#517) üzenetére


turit
tag

annyi zavar hogy van rajta par koreai apps, es a kiesben is csak a koreai jon be. a magyar fiokomba nem enged be :'(
romot nem tudom hogy kell cserelni, olyan valakit kellene keresnem aki nagyon profi ebben.

(#519) Luser2000 válasza turit (#516) üzenetére


Luser2000
addikt

titok, hogy mennyiből jött ki?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#520) mycso válasza turit (#518) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A romcsere "profizmus"-ával nem is lenne baj, csak a készüléked eléggé egyedi: shw-m380s, igazából nem is tudok olyat, akinek ilyen készüléke lenne, illetve nem találkoztam még eddig konkrétan erre való rommal (megkockáztatom nincs is hozzá...)

Közben találtam hozzá egy romot XDA-n.
(mondjuk itt ír valami olyasmit, hogy rámennek a p7500 romja, kerneljei...de kellene valami konkrétabb leírás ehhez..)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#521) turit válasza Luser2000 (#519) üzenetére


turit
tag

Nem titok, nyereményként kaptam a Samsungtól ;-)

(#522) ferensz


ferensz
senior tag

xda dev-en már van kint egy kang verzió az ICS-ből P7510-re. Annyi a trükkje, hogy odinból fel kell tenni a legfrissebb CWM-et. Természetesen használható P7500-on is, csak akkor a 3G támogatás elveszik.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#523) Luser2000 válasza turit (#521) üzenetére


Luser2000
addikt

Jól "ki*@szott" veled a Samsung.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#524) ferensz válasza Luser2000 (#523) üzenetére


ferensz
senior tag

Mint a magyar nepmeseben. Kapott is, meg nem is tabot :-D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#525) mycso válasza turit (#521) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nos igen, ha valami itthoni nyereményjáték keretein belül nyerted, akkor azért ezt nevezhetjük inkorrektségnek a samsung-tól. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#526) turit válasza mycso (#525) üzenetére


turit
tag

a Kies ben volt "legtöbb letöltés verseny" . a koreai cég volt a promoter , világviszonylatban volt meghirdetve.
Igazából amire hasznàlnàm/ használom arra tökéletesen megfelel.
nektek a gép hátulja fényes anyagù ? mert neten olyanokat láttam , de nekem fekete és kellemes gumi tapintásù.

(#527) Pistakiss válasza turit (#526) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Van fényes fehér, szürke és a fekete. Nekem is fekete van.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#528) ethrnz


ethrnz
csendes tag

Sziasztok,

Karácsonyra masszívan beújítottam szüleimnél. Újrahúztam a laptopot amit eddig én használtam. Windows 7 fel, otthoni csoport létrehoz, minden ami kell megoszt, médiaadatfolyam stb. beállít, csak a legalapabbak, de el voltam vele egy jó darabig... A végén örültem a TV látja a PC-n megosztott cuccokat, lejátszta. Új HTC Desire S... életemben nem használtam Androidot, de viszonylag gyorsan összehoztam a kapcsolatot, minden megosztott cuccot eszközt lát, akár elindítom egy olyan film lejáccását a telefonról a TV-n ami egyébként a gépen van. Győzelem, király! A Galaxy Tab 10.1 (GT P75120 csak wi-fi) maradt a végére, eddigre már kicsit megfáradtam, nem jöttem rá hogyan kapcsolódokj a DLNA hálózatra. A netet böngészve nekem elég homályos hogy most akkor Allshare vagy Kies, vagy lehet hogy teljesen banális csakúgy mint a HTCnél, csak én nem jöttem rá. Mivel a készüléket a szülők fogják nyúzni, a legbanálisabb megoldás kellene, nem akarok felesleges szuperprogramokat telepíteni
Szóval aki tudja, hogy hogyan tudom a Galaxy TAb-ot legegyszerűbben összekapcsolni a DLNA hálózatban levő egyéb eszközökkel, kérem segítsen. ELőre is köszönök minden segítséget!
Kellemes ünnepekt mindenkienk!

(#529) LSL1337


LSL1337
őstag

AllShare kell rá, viszont vmiert ez nincs rajta a magyar tabokon, legalabbis az en Ts tabomon nem volt rajta, es mobilarena cikkben is emlitettek hogy ok sem talaltak

Miota custom romot hasznalok, azota megy (kicsit modositott amdroid verzio gyk.)

Szoval valahogy szerezz be ra allshare programot, en azzal tudok avikat es 720p mp4eket wifin streamelni ps3ra, massal nem probaltam.

(#530) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Samsung Galaxy Tab 10.1 GT-P7500 új készülék ugye megér 116 ropit?

Előre is köszi.
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#531) maláj válasza Tigi (#530) üzenetére


maláj
őstag

még szép - nekem is szerezzél ;]

(#532) ferensz válasza ethrnz (#528) üzenetére


ferensz
senior tag

Jo megoldas lehet meg a Skifta neven futo program is, elmeletben ez is latja a windowsos cuccokat.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#533) Varszegig válasza LSL1337 (#529) üzenetére


Varszegig
veterán

A mostani gyári romokon már van allshare.
Tigi: gyári garival igen

[ Szerkesztve ]

(#534) LSL1337


LSL1337
őstag

Gyarin mindig is volt, de mo-i origo browser, ilyesmiken nem volt

[ Szerkesztve ]

(#535) turit


turit
tag

nektek is van a tab bal felsö sarkában kihuzhatò antenna? :-) vagy ez a koreai modell sajátossága? mire jò?

(#536) ferensz válasza turit (#535) üzenetére


ferensz
senior tag

Nekunk nincsen. Nem tudom, hogy milyen speci tabod van neked :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#537) mycso válasza turit (#535) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A miénkben nincsen.

Viszont erről a koreai modellről nagyon kevés dolog található a neten, ami van az is koreai nyelven...viszont annyit sikerült találnom, hogy ez egy DMB tv antenna elvileg. Tehát akkor ennek a készüléknek kellene tartalmaznia egy tunert is. Ez valami hasonló technológia lehet, mint nálunk ez a DVB szabvány, csak gondolom ezzel kóreában, kóreai digitális adások foghatóak. (ez egyelőre csak találgatás, mert nagyon kevés az infó)

Furin néz ki amúgy:

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#538) Luser2000 válasza turit (#535) üzenetére


Luser2000
addikt

:DD
(nincs)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#539) Luser2000 válasza mycso (#537) üzenetére


Luser2000
addikt

Jól találgatsz! :K

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#540) ferensz


ferensz
senior tag

Eszméletlen gyors már ez az alpha 4.0.3 is a tabon, alig várom már, hogy megjelenjen a 3G supported CM9.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#541) ferensz


ferensz
senior tag

Itt a bizonyíték :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#542) madve


madve
tag

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy t-mobile-os galaxy TAB 10.1-es. (P7500) Friss ropogós. (karácsonyra kellett, és csak most lett kibontva)
Az a probléma vele, hogy nem akar elindulni, csak ODIN3 downloader mode-ba...
A következőket írja ki a bal felső sarokban:

reason:no kernal
secure mode: secure
check signature: check
custom binary download: 0
current binary: samsung official
waiting usb cable....

Szerintetek visszavigyem vagy próbálkozzak az ODIN-al egy stock rom rátöltéssel?

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#543) ferensz válasza madve (#542) üzenetére


ferensz
senior tag

Szerintem nyugodtan próbáld ki az odinnal történő stock rom flashelést. Viszont előtte ne felejtsd el feltenni a Kies-t, azzal feltelepülnek a driverek is.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#544) Tigi válasza maláj (#531) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi a válaszokat. :R

Sajna csak egy volt belőle. :(
Karácsonyra rendelte valaki a közeli GSM boltban, de nem mentek érte, így lecsaptam rá.
Kislányomnak lesz a 13. szülinapjára. :)

Varszegig: Gyári garis. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#545) mycso válasza madve (#542) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát, ha mostanában lett véve és esetleg még bele esik a 3 napba, én visszavinném....sőt igazából, ha most lett először bekapcsolva és ezt produkálja, én mindenképp visszavinném.

Egyébként lehet megoldja az odin, mert olyan mintha félbe maradt volna egy rom csere. Csak ugye boltban nem igazán illene ilyet eladni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#546) madve válasza mycso (#545) üzenetére


madve
tag

A baj az, hogy a 3 nap már nem játszik... (2011.12.12)
Én is áldom kezeimet, hogy neten rendeltem, ráadásul futár hozta... Főleg itthon se voltam, mert akkor rögtön kipróbálom, de így. A samu szervizek csak jövőre, a t-mobile-nál csak átveszik és majd csak lesz valami vele. :W
Szóval nem tudom... Azért aggódok, hogyha rátöltök valamit odin-al akkor mondjuk a custom rom számláló már nem 0 lesz és a garanciát meg fújhatom... Vagy a stock rom-nál nem számlál nem tudod?

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#547) mycso válasza madve (#546) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Elvileg nem változik...nekem odinnal a stock KI1 lett felpakolva, majd arra cwm-ből a KK4, HC 3.2 alapú Overcome és most megnéztem a számláló 0-án áll és azt írja, hogy official samsung rom van rajta.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#548) Luser2000 válasza madve (#546) üzenetére


Luser2000
addikt

ha budapesti vagy viheted a pólusba. ott van samu is segítőkész fiúkkal, illetve nekem a T-ben a 7-es tabomat helyben frissitették.
odinnal nem vacakolnék, egy vadonatúj készülék ilyet ne csináljon, te meg ne barkácsold.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#549) madve


madve
tag

Nah. Összeszedtem magam és a bátorságom... :B
Úgy néz ki, hogy a memóriájával van baj. Az elején pirossal ír is valamit, de elugrik gyorsan, valami partíciót nem tud mountolni....
Odin se tudja írni, 0X30000-es hibakóddal elszáll és újraindítva a TAB ugyanoda ugrik vissza.
Ez se tudja írni a partíciót. Úgyhogy mehet vissza garba sajnos.... Kifogtam egy hibás darabot... :O Jól kezdődik a "kapcsolatunk"... Pedig az SGS2-vel nagyon megvagyok elégedve...
Köszönöm a válaszokat és a segítséget.. :R

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#550) PeZsE


PeZsE
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem par napja egy ilyen galaxy tab 10.1es keszuleket, minden nagyon jo meg nagyjabol kezdek rajonni a dolgokra, nem hasznaltam megelotte androidos keszuleket. Egy olyan problemam lenne, hogy szerettem volna letolteni egy torrent klienst hogy tudjak letolteni torrent fajlokat. Nem talaltam meg mukodo klienst, esetleg tudtok ajanlani vmit? Filmet hogyan tudok ra tenni? Van esetleg olyan oldal ahonnan tudok letolteni? Elore is koszi a segitseget ha lesz:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.