Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Syl


Syl
nagyúr

Valaki magyarázza el, mert nekem nem kerek ez a memória dolog:

Tulajdonképpen mennyi memória van a 8.9/10.1 Tab-ban? És mennyi szabad? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1852) mycso válasza Syl (#1851) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

724MB használható memóriád van, amiből jelenleg 638MB foglalt, így 86MB áll még szabadon a rendelkezésedre.
Fizikailag pedig 1GB ram van benne, csak maga az Android rendszer ebből pár100MB-ot lefoglal magának.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1853) Syl válasza mycso (#1852) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezt értem, köszi, de miért mutat két teljesen különböző értéket a feladatkezelő és az alkalmazások kezelése panel? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1854) mycso válasza Syl (#1853) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát, hogy az alkalmazások fül alatt mit mutat, azt nem vágom....most nézegettem, számolgattam picit, de sehogy nem jó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1855) GLevi91


GLevi91
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e valamilyen jó MAGYAR kiosztású bluetooth billentyűzetet a tabhoz? Nagyon fontos lenne, hogy magyar legyen mert jegyzetelésre használnám. Vagy ha csak angol van, akkor be lehet állítani valahogy, hogy ékezetes betűket is írjon?

(#1856) LSL1337 válasza GLevi91 (#1855) üzenetére


LSL1337
őstag

nekem gyári samu van, nem bluetooth-os
hosszú Ű kivételével minden gomb rajta van, felirat rajtuk angol, de minden gomb ugyan ott van mintegy standard magyar billentyűzeten

(#1857) GLevi91 válasza LSL1337 (#1856) üzenetére


GLevi91
csendes tag

És hogy tudod rajta beállítani, hogy a szimbólumok helyett az ékezetes betűket írd? És megkérdezhetem hogy honnan rendelted?

(#1858) LSL1337 válasza GLevi91 (#1857) üzenetére


LSL1337
őstag

még USAból rendeltem sok cuccal együtt október környékén 20k körül, de több helyen is kapható itthon is már
rádugtam , mivel a virtuális samu bill-em amgyarra volt állítva, az is alapból magyaron volt

(#1859) GLevi91


GLevi91
csendes tag

Stylussal mennyire használható jegyzetelésre? És tud valaki hozzá olyan stylust, ami leginkább íráshoz használható?

(#1860) Szecsy


Szecsy
aktív tag

ez a kies ezer éve instalál de egyszerüen nem történik semmi nem akar feltelepedni:D

(#1861) Pistakiss válasza Szecsy (#1860) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ha a samsung honlapjárol letöltöd, akkor sokkal gyorsabban települ. Ha most is onnan töltöd, akkor a nettel lesz a hiba.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1862) Szecsy


Szecsy
aktív tag

annyit még kérdeznék hogy a samsung appoknak mi a kiterjesztésea telepítő fájloknak, mert torrentről leszednék egy-kettőt de mien végzödést kell keresni

(#1863) blueye válasza Szecsy (#1862) üzenetére


blueye
veterán

Úgy érted hogy android appoknak? mert azoknak apk a kiterjesztése.

(#1864) Szecsy válasza blueye (#1863) üzenetére


Szecsy
aktív tag

nagyon szépen köszönöm a seitséget!!!

Sajnos elég nehezen megy ennek a rendszernek a megszokása mivel eddig csakis ihone om illetve ipadem van:) illetve bövült a csalad egy 10.1 es tabbal ami jócskán más és meg kell tanulnom:)

(#1865) turit


turit
tag

Az alsó menüben a gombok kinézetét lehet változtatni? Nekem most szürkék és már unom, kéken jobban tetszene :-)

(#1866) mycso válasza turit (#1865) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lehet, igazából bármire cserélhető. root kell hozzá és a SystemUi.apk-ban találhatóak a hozzá kapcsolódó képfájlok, amiket cserélhetsz, módosíthatsz.
Illetve mintha XDA-n láttam volna ilyen előre elkészített téma féleségeket...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1867) turit válasza mycso (#1866) üzenetére


turit
tag

Hát ez igy elég bonyolult. Nekem egyedi tabom van, nem GT sorozat , ezzel roottolni nem akarok ha még tudnám hogy is kell. Megvárom az ICS -t hátha ott lesz valami más kinézet.
Köszönöm a választ.

(#1868) Slovak


Slovak
tag

sziasztok!
tudna nekem segítani valaki?
rendre belassul a tabom.
3.2
P7500XXKI1
2.6.36.4-CM+
root@pershoot-ubuntu

(#1869) Szecsy


Szecsy
aktív tag

tudtok nekem egy torrent linket mondani igo programhoz priviben is kérném

(#1870) Le(s)lie


Le(s)lie
csendes tag

Sziasztok!

Egy ismerősömnek van problémája az új Galaxy Tab 10.1-el. A videókat lejátssza pl. a Youtube-on, azonban, ha pl. más oldalon kattint videóra, vagy Face-en a videó képére, nem a linkre, akkor kiírja neki, hogy frissítse az Adobe Flash Playert, aminek a 11-es változata a gépen van.

Mi lehet a hiba.
Köszi előre is.

(#1871) blueye válasza Slovak (#1868) üzenetére


blueye
veterán

Néha újraindítod?

(#1872) Slovak válasza blueye (#1871) üzenetére


Slovak
tag

a funkciobillentyuket ha megnyomom, akkor ottmaradnak a progik akkor ia ha forxe closet nyomok a futo peogiknal. restart utan is.

(#1873) konyi79 válasza Szecsy (#1869) üzenetére


konyi79
addikt

Minek a lopott program, mikor magyarul is navigál már a maps, csak meg kell venni pár százért mariskát az áruházban? Kell a linkje priviben?

(#1874) Szecsy válasza konyi79 (#1873) üzenetére


Szecsy
aktív tag

mert nekem olyxan kell ami nem hasznal netet. csak gps-t

(#1875) gusztavka válasza Szecsy (#1874) üzenetére


gusztavka
csendes tag

Igo nem igen van tabletre, a felbontás miatt. Sygic-et lehet használni.

Galaxy Tab 7510 (ICS 4.0.4.)

(#1876) gusztavka válasza gusztavka (#1875) üzenetére


gusztavka
csendes tag

http://www.sygic.com/en/android:compatible-devices

Galaxy Tab 7510 (ICS 4.0.4.)

(#1877) gusztavka


gusztavka
csendes tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura

Galaxy Tab 7510 (ICS 4.0.4.)

(#1878) Szecsy


Szecsy
aktív tag

a sygic et leszedtem tudnatok nekem egy 16 karakteru kodot mondani priviben:)

(#1879) ferensz válasza Szecsy (#1878) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha kell vedd meg. Ezen a fórumon tabu a warez, ilyen kérésekkel keress egy másikat.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1880) Slovak válasza ferensz (#1879) üzenetére


Slovak
tag

pedig fanatikus tag. :D

(#1881) ferensz válasza Slovak (#1880) üzenetére


ferensz
senior tag

Óóó, az nem jelent semmit, láthattunk már rá példát jó pár helyen :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1882) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezt láttátok már? MetroUI
Megy már itt is ez a win8/wp7 style.

Meg találtam egy okosságot is: microSD slot p7500-ba :Y

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1883) s4tch


s4tch
veterán

Sziasztok,

tegnap óta használok egy 3G-s, 16 GB-s fehér P7500-at. Most telepítettem rá ezt az ICS alapú custom ROM-ot, kb. 10 perce várok arra, hogy bebootoljon, kissé idegőrlő. :D Addig is, tudtok nekem olyan dokumentumkezelőt mondani, ami egyszerre több doksit is meg tud nyitni?

(#1884) mycso válasza s4tch (#1883) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bár az első indítás valóban sokáig szokott tartani, ha viszont tényleg 10perce kínlódik, az kissé gyanús.
Illetve remélem a 3G-s változatra való verziót pakoltad fel, nem a wifi-s romot??? :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1885) s4tch válasza mycso (#1884) üzenetére


s4tch
veterán

Innen töltöttem le a P7500-hoz való ROM-ot. Egyébként még mindig a bevezető animáció (rózsaszín unikornis) kering, úgyhogy erős a gyanúm, hogy valami félrecsúszott.

(#1886) mycso válasza s4tch (#1885) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha a 7500-ra valót, akkor OK. Gondolom recovery-ből valami újabb verziód volt fent (5.x.x) illetve az instrukciók szerint megvolt a telepítés előtt a full wipe???

Rom után egyből felraktad a gapps-ot is??? (bár ennek inkább majd indulás után lehet/lesz jelentősége).

Ha már valóban több, mint 10 perc, az nem jó, esetleg indítsd el recovery-ben és csinálj egy full wipe-ot, majd restart.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1887) s4tch válasza mycso (#1886) üzenetére


s4tch
veterán

Egy wipe kellett neki.

(#1888) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Valami infó nincs véletlenül a hivatalos ICS megjelenéséről?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1889) s4tch


s4tch
veterán

Ilyesmi USB/kártyaolvasó kombót használ itt valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok? Erősen gondolkodom egy rendelésen, jól jönne. (Mondjuk már eleve azt nem értem, gyárilag miért nincs legalább egy USB és egy SD-slot a kütyün, de ezt már buktam.)

jer1cho: mindenhol azt lehet olvasni, hogy "soon"... Sokra megyünk vele.

[ Szerkesztve ]

(#1890) Varszegig válasza TazLeacher (#1888) üzenetére


Varszegig
veterán

május állítólag

(#1891) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen. Igen, én is ilyen soon-okba szaladok bele. Újra akarom tenni már az egészet, de nincs kedvem most nekifutni, aztán 3 hét múlva megint.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1892) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Tervezek venni ilyet tabot a vodánál, vagy egy ipad2-őt.
Nem tudok dönteni, mindegyiknél van pro és kontra.
Leginkább az érdekelne, hogy ti mennyire vagytok megelégedve ezzel a készülékkel illetve mennyire vannak optimalizálva tabletre az androidos alkalmazások. Mivel nem tudom, hogy lehet e szűrni, hogy tabletre optimalizált appokat dobja ki a google play.
Illetve androidos telefonom van, egyszerre a két készüléken tudom használni az accomat és a megvásárolt alkalmazásokat?
Illetve bármi tapasztalat pozitív negatív élmény érdekelne:)

Előre is köszi!

Üdv
pac

blueye : köszi a gyors választ:)

[ Szerkesztve ]

(#1893) blueye válasza pacman789 (#1892) üzenetére


blueye
veterán

"Illetve androidos telefonom van, egyszerre a két készüléken tudom használni az accomat és a megvásárolt alkalmazásokat?" - IGEN.

(#1894) Titi76 válasza pacman789 (#1892) üzenetére


Titi76
aktív tag

Nekem nagyon bejön. Dönteni neked kell. Androidos appok jók a tabletra is. Ami nem kifejezetten vab oprimalizálva az is szépen fut vagz "ablak" szerűen, vagy valahogy kinagyitja szerintem pixel sokszorozással vagy hogy mert elég szépek még így is. De nekem minden appom tabletra optimalizált. Ha tabon fogsz böngészni csak olyan appokat hoz ki a Play amit jól működik rajta. Ha a két androidos cuccodra ugyan azt Google accot(emailt) állítod be akkor igen tudid használni a megvásárolt appokat.

(Bocs a hibákért, telóról veretem)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#1895) Motaba78 válasza pacman789 (#1892) üzenetére


Motaba78
őstag

szia

ha jól emlékszem a vodánál a 10.1v tab van csak amire elméletileg nem lesz ICS rendszer.

Én személy szerint nagyon megvagyok elégedve vele mióta megvan, használnám is mindennap ha az asszony nem használná. ;]
Hátránynak én a belső kártyaolvasó hiányát tudnám mondani.

Egyébként szerintem nagyon kellenes kis gép.

(#1896) LSL1337 válasza Titi76 (#1894) üzenetére


LSL1337
őstag

Ha nem vagy benne az iOS eco-system-ben, és tetszik a telefonos Android élmény, akkor tablet fronton se válaszd a másik oldalt

én is a december-ben feltett overcome-omat már nagyon lecserélném amúgy ICS-re

az az irónia, hogy november végén is ugyan így voltam a broadcomb-al (korábbi első 3G-s custom ROM), hogy overcome szép és jó, de pár hét és itt az ICS, most nem akarok újratenni mindent

erre még ÁPRILIS közepén is itt tartunk:D

vizsgaidőszak-tól úgysem kell annyira, bedoom gari-ba, aztán megy fel az overcome utána újra, ezzel a tempóval :\

Valaki itt a topicból használ 3G-s készüléken ICS CM9-et?
"
Bugs:
- For auto-brightness to work, lock/unlock the screen once.
- Searching for network providers doesn't work."

ez azt takarja hogy 3G nem fog menni?

[ Szerkesztve ]

(#1897) Pistakiss válasza Motaba78 (#1895) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ezt rosszúl tudod! A vodánál van a 10.1, sőt náluk volt elsőként a szolgáltatók közül is. Jó lenne, ha mielött valamit leírsz utána is néznél a dolgoknak. Én is vodás 10.1-s tabot használok, remélem mihamarabb jön rá az ICS.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1898) LSL1337 válasza Pistakiss (#1897) üzenetére


LSL1337
őstag

10.1v csak a vodánál volt, és szerintem a rendes 10.1 3G először a T-nél jelent meg még augusztus utolsó hetében

majdnem leestem a székről mikor megláttam, plána milyen jó áron volt
még aznak megrendeltem:)

(#1899) Pistakiss válasza LSL1337 (#1898) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Azon, hogy hol volt elsőre, nem vitatkozom, én így emlékeztem, mert pont írták, hogy fehér hátú lesz direkt vodának. Egyébként én októberben vettem.
Csak az előző hsz-ben arra reagáltam, hogy a vodánál csak "v"-s van.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1900) mycso válasza Pistakiss (#1897) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na-na nem kell így nekiesni a másiknak. Ha te utánaolvastál akkor szépen megadod a helyes válasz és mindenki örül. Egyébkéntneked is van van még mit olvasni...
A 10.1v volt a vodánál valamikor tavaly tavasszal, a 10.1 pedig nyáron a t-mobile-nál majd a telenornál aztán utána a vodafone is elkezdte forgalmazni a 10.1-et is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.