Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Luser2000 válasza scalpal (#1948) üzenetére


Luser2000
addikt

Akkor ez egy lehetséges problémaforrás, szerintem. Nekem gyárival sosem volt ilyen, de pár "mókolt" ROM-nál már észrevettem. Pl. tegnap a "hagyományos" módon alig tudtam Download módba tenni emiatt. Szerintem kizárt, hogy a nyomógombnak lenne baja.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1952) s4tch


s4tch
veterán

A gyári böngésző parancsikonját hogy lehet átnevezni? Egy restore után Böngésző helyett [origo]-nak hívja magát a program, nem szimpatikus.

(#1953) Syl válasza s4tch (#1952) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha kiveszed a SIM kártyát, akkor visszaáll "böngésző"-re ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1954) s4tch válasza Syl (#1953) üzenetére


s4tch
veterán

Óbaszki :D Eszembe nem jutott volna, köszönöm! Érdekes módon csak a gyári ROM alatt csinálja, pedig független, nem szolgáltatótól beszerzett a tablet. ICS ROM-ok alatt végig Browser/Böngésző a neve.

(#1955) Dayco válasza blueye (#1945) üzenetére


Dayco
tag

Ha tudom a nevét akkor könnyű... :)

(#1956) blueye válasza Dayco (#1955) üzenetére


blueye
veterán

Ha semmit sem tudsz belole, nem erdemled... :)

(#1957) Dayco válasza blueye (#1956) üzenetére


Dayco
tag

De, mondjuk emlékszem az ikonjára, vagy hogy pl. egy játék, és ha meglátom a nevét akkor már beugrik hogy az. Egy "Játékok" mappában hamar megtalálnám anélkül is, hogy tudnám a nevét, viszont az összes program között keresgélve nehéz... :)

(#1958) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

AOKP ICS-t használja valaki???

Ha igen, akkor kamerára van valami megoldás???
34-es build van fent.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1959) Novver válasza mycso (#1958) üzenetére


Novver
senior tag

Lassan remélhetőleg jön a hivatalos... Bár ezzel a tempóval...

Life is a game... The game is my life!

(#1960) mycso válasza Novver (#1959) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen jön majd egyszer csak...

Én is pont ezt mondogattam, mindig mindenkinek, hogy addig nem érdemes ezekkel a portolt katyvaszokkal foglalkozni, míg ki nem lesz adva az eredeti.
Aztán, csak piszkált a dolog, úgyhogy ma felraktam. Igazából nem rossz, 1-2 apróságot leszámítva.
Illetve ami lényeges, hogy sokkal gyorsabb, folyamatosabb, mint bármelyik HC rom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1961) LSL1337 válasza mycso (#1960) üzenetére


LSL1337
őstag

nekem TW nem is hiányzik igazából, ráadásul alulról 2 felesleges gomb eltűnik végre, jobb alsó sarokban gyorsindításban a gyors kapcsolók meg ugyan úgy ottvannak

szóval nekem a TW abszolút nem fog kelleni

(#1962) Luser2000 válasza mycso (#1960) üzenetére


Luser2000
addikt

joreggelt! :))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1963) mycso válasza Luser2000 (#1962) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1964) paulovitsd


paulovitsd
tag

Sziasztok
Èn az opera böngészőt használom és arra lennék kíváncsi, hogy lehet beállítani h minden honlapot desktop és ne mobile verzióba töltsön be

(#1965) s4tch válasza paulovitsd (#1964) üzenetére


s4tch
veterán

User agentet kell megváltoztatni.
http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=1347822

(#1966) mycso válasza paulovitsd (#1964) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Opera Mobile - Beàllítások - Haladó - User Agent: itt beállítod desktopra.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1967) paulovitsd


paulovitsd
tag

Köszönöm agyors válaszokat :R de nem találom a user agent-et a beállításokban

(#1968) s4tch


s4tch
veterán

Hopp, ICS Kanadának:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1627926

(#1969) Luser2000 válasza Luser2000 (#1962) üzenetére


Luser2000
addikt

Furcsa volt, hogy Te, mint a Tab-ok egyik legjobb szakija itthon, meg csak most jutottal el odaig, hogy ICS-t tegyel fel.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1970) Luser2000 válasza s4tch (#1968) üzenetére


Luser2000
addikt

Ugy tunik, hogy meg nincs felhasznaloi visszajelzes arra, hogy barki frissitett mar. Emiatt ez csak egy marketing szagu sajtokozlemeny. Ezzel viszont ki'lehet pipalni, hogy aprilisra megerkezett a frissites. ;)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1971) Syl válasza paulovitsd (#1967) üzenetére


Syl
nagyúr

Ne Opera Minit használj, hanem Mobile-t.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1972) mycso válasza Luser2000 (#1969) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Jaa, már leírtam többször a véleményem a 10.1-el és a portolt ics-el kapcsolatban, tehát nem véletlenül nem raktam eddig fel.
p1000-en az összes létezô ics portot végigszenvedtem /aosp, kang, humberos, cm9.../ és ugyan sebességben ott is pozitív tapasztalataim voltak, sok kis apró hiba volt amik idegesítôek voltak /autó fényerô-forgatás, bt-wifi-hálózat keresési problémák, stb...a kamera éppen mellékes/.
Na ezt nem akartam itt is végigkínlódni, mert a felsorolt funkciók mindegyikére szükségem van napi szinten.
Illetve az elsôdleges híresztelések szerint már kint kellene lennie a hivatalos ICS-nek, ezért is inkább ezt és a majd erre épülô customokat szerettem volna elônyben részesíteni.

(#1970 ) Luser2000: na ja pár napja minden ezzel a hírrel van tele, viszont konkrétum meg semmi, én is ùgy vélem, hogy ez csak egy reklámfogás. Mondjuk, az sem világos, hogy a sima 7-es tab miért van ebben a 'kiszivárgott' listában, hiszen az nem kap ICS frissítést.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1973) s4tch válasza mycso (#1972) üzenetére


s4tch
veterán

aokp milestone 5 elég jó, ebben gyakorlatilag nincs kompromisszum. Két dolog zavart, mindkettő röhögve áthidalható: egyrészt nincs Kies Air, másrészt nincs gyárilag normális időjárás widget. Hálózatkezelés, üzemidő, stabilitás, sebesség, testreszabhatóság terén végig jobb, mint a gyári honeycomb.

(#1974) mycso válasza s4tch (#1973) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen, ezt már tudja a 34-es aokp is, azért is raktam fel. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1975) s4tch válasza mycso (#1974) üzenetére


s4tch
veterán

Azzal annyi bajom volt, hogy a böngésző nem működött tökéletesen. Amint felraktam a store-ból a flasht, a böngészővel egy, max. 2 oldalt lehetett megnyitni, utána a következő oldalt nem töltötte be. Wipe sem segített. Még szerencse, hogy kijött a milestone 5, ami pöpec.

(#1976) mycso válasza s4tch (#1975) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk a gyári böngészőröl nem tudok nyilatkozni, talán életemben 2x használtam, viszont nálam az Opera Mobile Desktop módban tökéletes.

mod.: viszont amikor felraktam, akkor még csak a milestone 4 volt kint, majd lehet ránézek erre az 5-ösre.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1977) HIJ válasza s4tch (#1973) üzenetére


HIJ
őstag

Egyébként mi az a milestone5? Egy verzió?
Nekem két gondom van még az aokp ics vel. Az egyik, h nem kezeli jól a samu billentyűzetet és a bt -s egeret. Pl a 32 -el szépen megy az egér, de a későbbiekkel meg már nemakar újracsatlakozni alvás után. A másik meg, h csinál random bootlop -okat. Egyszer csak felnyitom a tokot és az unikornis fogad...

(#1978) mycso válasza HIJ (#1977) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen mondhatni, egy verzió, asszem kernelben van eltérés igazábol.
BT tartozékok irányában nem tudok mit mondani, mert nekem nincsenek, viszont a 34-esben pl. az s2-mről nem tudok BT-on semmit küldeni. A párosítás megy, de nem fogadja a küldött fájlt.
Bootloop-al, random restarttal még nem találkoztam.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1981) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Srácok, ez szakmai topik, nem adok-veszek. Azt hagyjuk meg a hardveraprónak!

Köszi :R

Everybody lies.

(#1982) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hogy lehet egy normális képet normálisan beállítani háttérképnek. Állandóan egy ilyen ******** kereszt alakú keret jön elő. A fél kép lemarad. Normálisan nem lehet képet berakni? Csinálok egy fényképet, és nem tudom használni? Más androidos készüléken nincsilyen baromság.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1983) s4tch válasza TazLeacher (#1982) üzenetére


s4tch
veterán

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1246217

Első hozzászólásban van két alkalmazás, bármelyik segít.

(#1984) HIJ válasza TazLeacher (#1982) üzenetére


HIJ
őstag

Minden mozgó hátteres készüléken így kell beállítani. Azt a keretet szét lehet húzni szinte teljesen, de az alakja és az arányai fixek. Így tud mozogni a háttérkép amikor váltogatod a képernyőket.

(#1985) TazLeacher válasza s4tch (#1983) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1986) TazLeacher válasza HIJ (#1984) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ami ugye nem igaz, hogy legjobb példának az S2-met említsem, amin nem így van. Nincs az az isten, hogy a kép 4 sarkában lévő dolgok bármilyen formában szerepeljenek a képen. Rövid leszek: ez úgy sz@r, ahogy van. Az, hogy egy téglalap alakú készülékre komoly problémát okoz berakni egy téglalap alakú hátteret, több mint vicc. Karácson óta most jutott először eszembe, hogy saját képet dobok be...de annyira felhúzott, hogy hogy majdnem földhöz b@sztam. Érdekes S2-n meg tudják oldani a Tab-on nem. Ezt hívják úgy, hogy a szádba sz@rnak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1987) Syl válasza TazLeacher (#1986) üzenetére


Syl
nagyúr

Rossz a megközelítésed.
A telefont ugye portré módban használod, úgy állítod be a háttérképet. Ha azt elforgatod, akkor a kép alul-felül kilóg.
Tabon ez pont fordítva van. Mivel landscape módban állítod be a képet, a rendszernek alul-felül el kell hagynia egy részt, mert ha elforgatod a gépet álló módba, akkor meg hiányozna a képből.
Sz*r ügy :DDD Ezért használok én nonfiguratív háttérképet.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1988) TazLeacher válasza Syl (#1987) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor mondom az é megközeítésemet a normál intézési módra:

2 keret van: egyik, amivel beállítod, hogy fekvő nézetben mi látszódjon, egyik, amiben meg beállítod, hogy állóban. Esetemben pl: tökéletes lenne, ha fekvő képnek a normál kép lenne, állóban meg kijelölhetném a fekvő kép egy részét ugyan azon téglalap állított változatával.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1989) Syl válasza TazLeacher (#1988) üzenetére


Syl
nagyúr

Értem én hogy gőzgép :DDD
És igazad is van. Azért írtam, hogy ez egy ilyen sz*r.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1990) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Nekem inkább az a bajom, hogy még a kereszt se használja ki a képet rendesen, mindig marad majd' egy centi (a tableten nézve) körben.
Rám s hozta már az ideget, nagyon nehéz olyan 1080p képet találni, aminek pont a közepén, a 720p kockában van a lényege, és körben csak puffer :\

(#1991) s4tch


s4tch
veterán

Van egy ilyen is: Simple Image Wallpaper Free. Feltelepül az élő háttérképek közé, nem csonkít.

(#1992) tacssi


tacssi
csendes tag

Sziasztok nekem is van 10.1 tab-m sajna az én gépem valami miat állandoan kikapcsol (színes lessz a kijelsző)és hátul elég meleg ,most ,hogy már süt a nap csak percekig tudom használni.Esetleg valakinek volt már ilyen gondja?

[ Szerkesztve ]

(#1993) mycso válasza tacssi (#1992) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, valószínűleg mindenképp a túlmelegedés a problémád. Ha garanciális a tabod, akkor vidd vissza.
Vagy szoftver gondja lesz, de így otthon ne vállald be a szoftver frissítést, hogy bármikor kikapcsolhat, vagy pedig valamelyik hardver okozza a gondot, ez utóbbit meg ugye csak is szervizben tudják javítani, tehát én a szervizet javaslom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1994) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a sütiket/gyorsítótárat hogyan/hol lehet kiüríteni?

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#1995) quino


quino
tag

Olyat lehet valahogy csinálni, hogy melyik app legyen landscape és melyik álló? Mert alaból mindent landscape-ben használnék és az auto rotation OFF, kivéve az e-bookot, ahol csak az állót. És jó lenne, ha nem kéne minden taskváltásnál ki-be kapcsolgatni.

(#1996) blueye válasza mesa23 (#1994) üzenetére


blueye
veterán

A gyári böngészőben?
Ha igen, akkor menü - beállítások - adatvédelem és biztonság.

(#1997) Meglivorn válasza quino (#1995) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

A legtöbb e-book olvasónak meg lehet adni mi legyen az orientációja. Az alap beépítettnek nem tudom, de az amúgy is elég ramaty, kiváló ingyenesek vannak.

De tényleg jó lenne, ha apponként meg lehetne határozni. Vagy kikapcsolt auto-rotate mellett egy gyorsgomb a manuális forgatáshoz, mondjuk a felugró system menübe.

(#1998) mesa23 válasza blueye (#1996) üzenetére


mesa23
aktív tag

Köszönöm, erre gondoltam! :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#1999) Varszegig válasza quino (#1995) üzenetére


Varszegig
veterán

Smart rotator a marketen.

(#2000) s4tch


s4tch
veterán

http://www.beyzacases.com/cat-samsung-galaxy-tab-10-1-cases.cfm

LOL, micsoda árak. Mondjuk szépek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.