Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) kkk99


kkk99
csendes tag

3 nap után most sikerült lemeríteni teljesen. Beraktam tölteni, hát nem gondoltam volna, hogy több mint 5 óra kell neki mire visszatölt.

(#1152) Spidee


Spidee
senior tag

Be lehet valahogy állítani, hogy a Facebook alkalmazásból megnyitott youtube videóknál a videókat a telepitet youtube app nyissa meg? Jelenleg csak a böngészőt ajánlja fel megnyitáshoz.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#1153) scalpal válasza kkk99 (#1151) üzenetére


scalpal
tag

Csak 5 óra? :D
Én kipróbáltam az utángyártott dokkoló egységet, ami csak tölt és szinkronizál, és az alábbi eredményeket produkálta. A tab ki volt kapcsolva, csak arra az időre kapcsoltam be, amíg megnéztem a töltöttségi szintet:
10:00 - 35%
11:05 - 40%
14:03 - 55%
16:27 - 67%

Tehát hozzávetőlegesen ez a nyavalyás dokkoló 5%-ot tölt óránként... Úgyhogy teljesen elégedett lehetsz az 5 órával, mellesleg ha 3 napot bír, nem bírsz ki 5 órát töltésre?

A dokkoló:
- Input: 5V 1000mAh
- Output: 5V 1000mAh

Ha jól rémlik, a gyári 2A-s töltő.

[ Szerkesztve ]

(#1154) LSL1337


LSL1337
őstag

múlt héten fedeztem fel, a gyári táppal és egy utángyártott 2 m-es kábellel is rengeteget lassult a töltés, szóval ezek az olcsó utángyártott dolgok nem hozzák a gyári szintet
és ez csak a kábel volt, a táp az a gyári

és ne úgy nézd hogy 5 óra feltöltés
ha jól tudom 7000mAh-es akksi van benne
egy átlag LAPTOPban 4400 körüli van, de a 10"os netbookokban 2200-as, szóval hatalmas akksi van a tab-ban, és 5 óra igazán nem sok, pláne 10 óra non stop lehúzni. úgy hogy 10"os HD panel fut róla 2 maggal

síelni mentem busszal, wifi 3g szinkronizáció OFF, minimum fényerő
12 órát bírt ki 720p mp4 lejátszásra az 5 hónapja használt aksival

procit visszahúztam még 600Mhz-re, a 720p videolejátszással nem volt gond úgy sem, a legfontosabb kritérium azonban a háttérvilágítás

ha pl belföldön nappal buszozok távolságival, blutooth-os fülessel, max fényerő, 3g szinkronizálások a háttrben, akkor akár 45p alatt is leránt 10-12%-t

ez a két véglet amit eddig sikerült produkálnom, de fél év alatt még soha nem kerültem olyan helyzetbe hogy használtam volna, és üres volt

a browserem meg egyre többször hülyül fagy etc :\

a chrome for androidhoz van valakinek apk-ja ami overcome-n működik? amit xda-n találtam az nem akart települni

[ Szerkesztve ]

(#1155) ferensz válasza LSL1337 (#1154) üzenetére


ferensz
senior tag

Nekem van hozza apk-m, de az csak ICS alatt hajlando mukodni.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1156) quino


quino
tag

Az lehetséges, hogy a SetCPU miat gyorsabban fogy az aksi? Visszaraktam az alap 100MHz-re, de így is gyorsabban merül még készenléti állapotban is, mint régebben. (Vagy csak az emlékek megszépülnek...)

Más: Kijött egy új Kies és azóta nem tudom USB-n csatlakoztatni a notihoz a gépet. Találkozott vki hasonlóval?

(#1157) quino válasza quino (#1156) üzenetére


quino
tag

Annyival kiegészítve, hogy browse-olni tudom a gépet, tehát látják egymást, csak a Kies connecting-el vég nélkül. Lehet, hogy a vírusirtó vagy vmi chkdsk fut és azért nem látja addig a Kies? (visszraktam közben a 2.1-est és ugyanaz a jelenség)

(#1158) quino válasza quino (#1157) üzenetére


quino
tag

jelentem: MEGGYÓGYULT :D
nemtom mi történt, de megy

(#1159) simon7109 válasza quino (#1156) üzenetére


simon7109
csendes tag

nekem sem megy a Kies amióta frissítve lett a program...

(#1160) Novver válasza simon7109 (#1159) üzenetére


Novver
senior tag

Hmm, most néztem meg ma poénból a szoftverfrissítés opciót (alap telenoros 3g-s) és frissíthetek egy olyanra hogyaszondja "Firmware-frissítésre van szükség. blablabla adatai 106.47 MB blablabla Fejlesztett operációs rendsze - HC3.2

érdemes ezt ugye?
Ha jól veszem ki , ez a honeycomb 3.2 akar lenni, mivel jelenleg 3.1 van a tableten.

Life is a game... The game is my life!

(#1161) Novver válasza Novver (#1160) üzenetére


Novver
senior tag

frissítettem, minden tuti, viszont a market visszaállt a régire, és nem akar frissíteni, hogy tudnám megoldani?

Life is a game... The game is my life!

(#1162) Luser2000 válasza Novver (#1161) üzenetére


Luser2000
addikt

Frissül az majd magától.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1163) Luser2000 válasza Novver (#1160) üzenetére


Luser2000
addikt

Melyik verzió ment fel?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1164) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok..Egy pár dolgot kérdeznék a galaxy tab.-ról mert vásárlás előtt állok ,tehát egy ilyen készüléket szeretnék vásárolni, és egy pár infót be szeretnék gyűjteni.. A következő lenne a kérdéseim: A sima galaxy tab 10.1en is lehet mobilnetezni pl: sim kártyával ha van rá előfizetés vagy mobilstickel, vagy csak a 3g.-s változaton? A galax tab 10.1 re lehet csatlakoztatni külső winchestert? Milyen usb van rajta, ez a mini, vagy a rendes szabvány ami a pc.-ben is van? Ennyi lenne egyenlőre a kérdésem

Váromm válaszotokat.. Köszönöm előre is.. Üdv: Robi :R :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1165) HIJ válasza roberto211 (#1164) üzenetére


HIJ
őstag

Mivel a galaxy tab 10.1 -en nincs szabvány USB, csak a saját speckó csatlakozója, így a mobil stickes net az nem tudom mennyire kivitelezhető. Hacsak nem egy átalakító kábellel, ami egy USB portot ad neked, viszont nem tudom hogy támogatja e a 3G stickeket... Ezzel a másik két kérdésed is megválaszolva...

(#1166) roberto211 válasza HIJ (#1165) üzenetére


roberto211
őstag

És sim kártyát bele lehet tenni, tehét van benen sim kari hely? Mert ebből nem derítettem ki, hogy ha van benne sim kari hely, és ha bele teszem, akkor működni fog-e a mobilnet a készüléken. :D

Üdv: R :R :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1167) HIJ válasza roberto211 (#1166) üzenetére


HIJ
őstag

A 3G változat attól 3G, hogy van benne SIM hely.

(#1168) mycso válasza roberto211 (#1164) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, winyó nem fog elindulni vele, ha csak nincsen külső tápja. Csak a kis áramfelvételű külső USB-s eszközöket tudja meghajtani.

P7500 --> 3G-s változat, tudsz bele sim-kártyát tenni
P7510 --> Only Wifi változat, nem tudsz bele sim-et rakni, és külső USB-s 3G modem segítségével sem tudsz rá mobilnetet szerkeszteni.

A baloldali megy a tabba, annak ilyen a csatlakozója:

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1169) roberto211 válasza mycso (#1168) üzenetére


roberto211
őstag

Okés, akkor most már tudom ezt is..:D A kis áramfelvételű eszközök alatt , érted a pendriveot, telefont,stb.. Jól mondom??

Egyébként egy ilyen winyóról lenne szó, nem tudom ez mennyire kis áramfelvételű: LINK

És azt az átalakítót adják a csomagban vagy azt külon kell venni?

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1170) konyi79 válasza roberto211 (#1169) üzenetére


konyi79
addikt

Nekem pont ilyen vinyóm van, nem megy róla, de semmilyen amit eddig próbáltam. Pendrive megy vele, igaz 16G -től már volt akinek akadt vele problémája érdemes előre próbálni, ha van rá mód. A samsung ügyel rajta utólag is tudjon rajtunk pénzt keresni, így az átalakítót nem teszi a csomagba, utólag kell megvenni. Ebből nekem a leggazdaságosabb megoldásnak kitben megvenni bizonyult, kicsit más a képen szereplőnél egy házban van a két csati. EPL-1PLRBEGSTD a gyári sami kódja usb connection kit névre hallgat kb 8k itthon az ára.

(#1171) Novver válasza Luser2000 (#1163) üzenetére


Novver
senior tag

Ha a frissítésre gondolsz akkor a Honeycomb 3.2
P7500XXKL4
BUILD : HTJ85B P7500XWLA1

Life is a game... The game is my life!

(#1172) roberto211 válasza konyi79 (#1170) üzenetére


roberto211
őstag

Okés.::D Háát sajnálom, de hát komprumisszumokat kell kötni ugye. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1173) hehe23


hehe23
tag

Hali!

Pár napja nem megy a ttorrent progi.
Úgy értem megy csak se fel se le nem tölt semmit.
Tudtok rá megoldást?

Köszi!

(#1174) roberto211 válasza hehe23 (#1173) üzenetére


roberto211
őstag

Nem rossz az aránya a torrentnek?, Mennyi a fel/letöltő ?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1175) hehe23 válasza roberto211 (#1174) üzenetére


hehe23
tag

köszi megoldódott, csak wifi-s letöltés volt bekapcsolva.

(#1176) Dayco válasza Novver (#1160) üzenetére


Dayco
tag

Érdekes nekem nem ajánl fel semmilyen frissítést, igaz az enyém trémobilos :U

(#1177) Syl válasza Dayco (#1176) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem tudom mennyire más hardver, de a 8.9"-es témobilos tabra van frissítés. Nálam tegnap települt a 3.2

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1178) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk, ha úgy van, akkor ITT a legfrissebb hivatalos független (XEH) magyar rom, ami ODIN-al mehet fel. :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1179) Dayco válasza mycso (#1178) üzenetére


Dayco
tag

Lehet azért nem talál, mert ez a pershoot kernel van rajta?
De az enyém nem független, hanem tés, az baj?

(#1180) mycso válasza Dayco (#1179) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ja, ezt nem írtad...emlékeim szerint már a kernel módosítása is megborítja a KIES-t.
Meg kellene tudni, hogy t-nél van-e már újabb rom. Egyébként neked akkor még 3.1 van rajta, vagy melyik verzió pontosan?
De ha már custom kernel, meg ilyesmi akkor simán az ODIN-t használnám. :U
Illetve rombol is az overcome amit erőltetnék.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1181) Dayco válasza mycso (#1180) üzenetére


Dayco
tag

Hát, igazából meg akartam már várni az ICS-t de már eléggé idegesít hogy ilyen lassú meg minden, szóval lehet frissítek, ha már még kiessel is kijött... igen még ez a tök gyári 3.1 van rajta...

(#1182) scalpal


scalpal
tag

Most, hogy már egy jó ideje használom az új overcome romot a 3.2-es alappal, az az érzésem, hogy ez lassabb, mint a korábbi, 3.1-es alapú. Simán játék közben megakad, ami korábban nem volt. Az overcome-mal érkező kernelt használom. Más nem tapasztalt ilyet?

(#1183) Varszegig válasza mycso (#1178) üzenetére


Varszegig
veterán

ehhez rootolás megy a szokásos módon?

(#1184) mycso válasza Varszegig (#1183) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1185) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Háát!
Sziasztok!
Itt ülök a gép elött kb 2 órája és próbálom frissíteni a tabomat a Kies-sel, mivel felajánlotta, hogy van rá frissítés, méghozzá, ha jól veszem ki, a 3.2-s. Már vagy 20x indult el és mindíg valahol elakadt, mindent úgy csináltam ahogy írta és mégis elakad. Ha nagy nehezen átvergődi magát az első letöltendőkön, akkor a második résznél nem hajlandó tovább menni.
Azt kérdezném, hogy volt-e már valaki, aki ezt le tudta játszani és hogyan?
Megjegyezném, hogy a Kies a legújabb verzió, mivel ezt pár napja frissítettem, már minden USB helyet kipróbáltam, Win 7-em van 32 bites

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1186) Syl válasza Pistakiss (#1185) üzenetére


Syl
nagyúr

Én a készüléken indítottam el a frissítést (beállítások, az eszköz névjegye, szoftver frissítése). Kb fél órát szüttyögött vele, sokáig állt 51%-on, de nem akadt le. Tökéletes lett.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1187) Pistakiss válasza Syl (#1186) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ott azt írta eddíg, hogy nincs újabb frissítés. Milyen géped van és melyik szolgáltatótól? Az enyém vodás és 3G-s
Most megpróbálom a Kies-t újra telepíteni, hátha sikerül

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1188) Syl válasza Pistakiss (#1187) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem meg a Kies bizonygatta, hogy nincs frissítés. A készüléken regisztráltam a Samsung oldalára és azonnal jött lefelé a 65 megás csomag.

Szerk.
T-mobile, 8.9"

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1189) Pistakiss válasza Syl (#1188) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az enyém 10.1-es, 3.1-es Android van rajta. Szerintem a 8.9-s szoftvere nem jó rá, mármint az enyémre

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1190) Syl válasza Pistakiss (#1189) üzenetére


Syl
nagyúr

Nyilván nem jó rá. De itt valaki írta, hogy Telenoros 10.1 készülékre jelent meg a (múlt?) héten frissítés, ezért én is megpróbáltam. És lett 3.1-ből 3.2

Szerk.
Egy barátomnak Vodafone-os 10.1V-je van és az sem akar frissíteni, pedig azon még 3.0.1 van :F

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1191) Pistakiss válasza Syl (#1190) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Annak örülnék én is, ha közvetlenül a készüléken lehetne frissíteni, mert sosem jó, ha áttétel van egy műveletben
Na közben újra települt a Kies két számítógépemen is, lehet még ezt is ki kell próbálni

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1192) LSL1337 válasza Syl (#1190) üzenetére


LSL1337
őstag

10.1v teljesen más, és arra nincs és nem is lesz support

(#1193) Pistakiss válasza LSL1337 (#1192) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ezt tudom, de az enyém az a síma 10.1, tehát erre még ICS is lesz, ha minden igaz

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1194) LSL1337


LSL1337
őstag

Pontosan!

(#1195) konyi79


konyi79
addikt

Nekem is 10.1v-m van, rajta van a 3.1. Persze nem hivatalos, de szólj a barátodnak meg lehet oldani, mert az alapnál még ez is sokkal stabilabb, meg többet tud. CWM-nél keresse a megoldást.

(#1196) Varszegig válasza Pistakiss (#1191) üzenetére


Varszegig
veterán

odinnal már rég végeztél volna. és az 1 file-so ugyanazt tolja fel mint a kies, azaz nincs adatvesztés. A hülye KIES-sel felesleges szenvedni.

(#1197) Pistakiss válasza Varszegig (#1196) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Kösz a tanácsot, de méd nem babráltam az "Odin"-nal, úgyhogy azt sem tudom hogyan csináljam.
Persze az igazi az lenne, ha nem kellene ilyen nagy hókuszpókuszokat csinálni, hanem magáró a tabról menne, vagy valaki, aki a Kies-sel csinálta, elmondaná, hogy mit hogyan csináljak, mire ügyeljek

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1198) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Nekem Telenoros 3G-s 10.1-es készülékem van, és a Kies azt mondja, hogy nem támogatott készülék! :(
Erre kipróbáltam magán a készüléken lévő frissítési opciót, beregisztráltam a samsung fiókba, és azt mondja, hogy nincs frissebb soft!:( Jelenleg a 3.1-es gyári van rajta!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#1199) mycso válasza mesa23 (#1198) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Érdekesnek tűnik ez a kies vagy ota frissítés. Nem vágom mi alapján működik, mert itt teljesen random módon valakinek működik, valakinek meg nem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1200) Pistakiss válasza mycso (#1199) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Igen, most pillanatnyilag nem kapcsolódik a gépemmel, nem telepíti a meghajtókat. Direkt újra telepítettem, hátha valamit javúl, de inkább romlott. OTA-n meg nem jön a frissítés

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.