Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) tirol válasza Dinomano (#5500) üzenetére


tirol
csendes tag

Szia
Igen sajnos az Emmc chip adta meg magát később találtam rá választ és sajnos cserélni se tudtam szóval valóban alaplapcserés a dolog :(

(#5502) previa69 válasza tirol (#5501) üzenetére


previa69
csendes tag

Hello
Ez lehet nálam is a gond.
Nálad mi lett a megoldás ?

(#5503) mycso válasza previa69 (#5502) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Alaplap csere. Viszont az nem biztos, hogy megéri.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5504) previa69 válasza mycso (#5503) üzenetére


previa69
csendes tag

Kösz
Azt hiszem elviszem a ecszervizbe.
Mennyibe fájt az alaplap?

(#5505) previa69 válasza previa69 (#5504) üzenetére


previa69
csendes tag

Ez egy GT- N8000 modell.

(#5506) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Vettem egy Tab A6-ot. Egyből frissítettem 7-esre az androidot.
Betettem egy voda sim kártyát egy usb-s eszközből kivéve, de a pin kód bekérésén kívül mást nem csinál.
Alapból bent volt a vodafone internet apn, mégsem tud csatlakozni.
Tudtok segíteni?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5507) painkillerx


painkillerx
tag

Hali, a 4 éves P5210 (Tab 3 10.1) tabletem megadta magát. Először csak újra indult 5 percenkent aztan már nem is bootolt be, mostanra már semmi reakció, csak ha rádugom a gépre akkor felismeri mint Cloverview Plus Device. Próbáltam INNEN a boot repairt, de nem tudta rá flashelni.

Ez így kuka vagy lehet még valamit csinálni vele?

(#5508) looser


looser
addikt

Sziasztok! Tudom, nem a topic-béli típus, de hátha. Friss Galaxy Tab A 10.1 2016 Smart Switch-csel update-elve, de egy órája csak ezt az alábbi képet látom a SS-ben, a készüléken pedig: Downloading, Do not turn off target. Meg lehet szakítani a telepítést, vagy még egy órát, napot, hetet érdemes várni? :-)
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5509) looser válasza looser (#5508) üzenetére


looser
addikt

Megoldódott :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5510) tobias40


tobias40
veterán

Mi lehet a gond olyankor ha kb 1 napig tölt a tab,a gyári legújabbat tettem fel neki,előtte nem csinálta.
Érdekes mert ha feltöltődik utána bírja 4-5 napig használat nélkül,(tehát elvileg jó az akksi) de ha újra kell töltenem akkor megint 1 nap a töltési idő.
Még annyi hogy amíg töltőn van addig egy piros X van az akksi ikonján,miután lehúzom akkor rendesen csak a zöld ikon.
Próbáltam több töltő fejjel de uanaz mindegyikkel!

Volt már ilyen vkinek,vagy van ötlet mi lehet a gond? :U

(#5511) Ropman


Ropman
tag

Sziasztok,

nemreg jutott hozzam egy P7510 jelenleg a Cyanogemod van rajta pontosan a
3.1.10-cyanogenmod+
build03@cyanogenmod #1
Sun Dec 8 12:44:54 PST 2013

aminek a verzioja:
10.1-20131208-NIGHTLY-p4wifi

abban se vagyok biztos hogy rootolt a tab.. ( igazabol paromnak vettem hasznaltan ). Amikor en probaltam mindig orulten lassu volt, viszont ahogy neztem youtube-on azert ez a tablet nem feltetlen ilyen orult lassu...

ezert szeretnem kerni a segitsegeteket, javaslataitokat, peldaul mit erdemes megnezni, feltenni, illetve hogy hol kezdjem mit olvassak el s hogy telepitsem fel az uj romot ( gondolom csak az segit majd.. remelem )

egyelore toltom le:
XEH-P7510XWMPE-20130313102759.zip -t ami elvileg a Hungary 4.0.4 -es stockrom, ha minden igaz.

illetve mar leszedtem:
Odin3-v1.85
Odin3-v3.12.7
android_fastboot_emmc_full_p4_16G_32G ( bar ez gyanusan 1Kb csak )

minden segitseget orommel fogadok,
koszi elore is!

By Luke SkyRopman :]

(#5512) tobias40 válasza Ropman (#5511) üzenetére


tobias40
veterán

Felrakni ezen leírás szerint (ICS romok). Előtte egy gyári visszaállítást csinálj.
Ez a gyári rom ha jól gondolom,ugye?

[ Szerkesztve ]

(#5513) Ropman válasza tobias40 (#5512) üzenetére


Ropman
tag

Ha jol sejtem a cyanogenmod nem a gyari rom, ez szerintem egy custom rom ( igazabol masik tabletemrol tudom hogy ez egy custom rom, csak ott mielott barmit is csintaltam voln utana olvastam nagyon sokat, s most sajnos nincs annyi idom :/ )

amugy koszi a linket, azt az oldalt mar olvasgattam, csak egy resze mar nem elerheto sajnos ( bar ez nem volt akadaly ossze szedtem a XEH-P7510XWMPE-20130313102759 romot ahonnan tudtam :) illetve ODIN-t is ... bar nem tudom meg pontosan mi fog tortenni ha elkezdem a mokat.. :) ezert kerdezek inkabb elobb.. )

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#5514) tobias40 válasza Ropman (#5513) üzenetére


tobias40
veterán

Amit fel akarsz rakni az a magyar gyári rom,nem?

(#5515) Ropman válasza tobias40 (#5514) üzenetére


Ropman
tag

XEH elvileg benne azt jelenti hogy magyar, s igen a gyari, mar nem emlekszem melyik oldalrol sikerult tegnap levadasznom... mert a samMobil-on probalkoztam, de ott minden arron premiumma akartak tenni, ezert mashonnan vadasztam egy p7510-hez valo XEH ( magyaroknak kiadott ) amennyire lehetett legfrisebbet, 2013.03.13-as romot.. ( ami asszem android 4.0.4 ha minden igaz )

By Luke SkyRopman :]

(#5516) tobias40 válasza Ropman (#5515) üzenetére


tobias40
veterán

Akkor a leírás szerint csinálhatod,én is az alapján csináltam...
Gyári állapot visszaállítását ne feledd!!

(#5517) Ropman válasza tobias40 (#5516) üzenetére


Ropman
tag

hat oke, igazabol azert alltam meg rogton, mert nem talaltam a tabon EFS mappat, s gondoltam akkor itt mar egybol elbukhatom.. nade megprobalkozom akkor...

szerk:
megis meg van

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#5518) Ropman


Ropman
tag

hat.... lehet hogy valamit elszurtam.... :/

nalam ket com port is nyitva volt frissiteskor:

<ID:0/003> Added!!
<ID:1/004> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> P7510XWMPE_P7510OXXMPB_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:1/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:1/004> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:1/004> SetupConnection..
<ID:1/004> Initialzation..
<ID:1/004> Get PIT for mapping..
<ID:1/004> Firmware update start..
<ID:1/004> boot.img
<ID:1/004> NAND Write Start!!
<ID:1/004> bootloader.bin
<ID:1/004> cache.img
<ID:1/004> hidden.img
<ID:1/004> recovery.img
<ID:1/004> system.img
<ID:0/003> Can't open the serial(COM) port.
<ID:1/004> RQT_CLOSE !!
<ID:1/004> RES OK !!
<ID:1/004> Completed..
<OSM> All threads completed. (succeed 1 / failed 1)
<ID:1/004> Removed!!

sajnos ujraindulas utan a SAMSUNG felirat utan megallt s nem megy tovabb ujra tudom inditani meg minden... de nem igazan jut annal tovabb ( bar lehet tul keveset varok .. :/ nem tudom )

By Luke SkyRopman :]

(#5519) Ropman válasza paulovitsd (#3723) üzenetére


Ropman
tag

szia hogy oldottad meg ? :)

By Luke SkyRopman :]

(#5520) Ropman


Ropman
tag

na jo most mar csak azt szeretnem tudni hogy kell factory resetet csinalni igy utolag :)

Kieg ( megtalaltam mycso leirasaban )
mod.: megeshet, hogy első indítás után (főleg ha valami custom rom volt a tabunkon), a "SAMSUNG" feliratnál megáll a BOOT folyamat.
Ebben az esetben indítsuk el a tabot "Recovery" módban: hangerő- (le) és a bekapcsoló gomb együttes nyomásával. és itt válasszuk ki a bal oldali ikont a hangerő gombokkal: [link], majd válasszuk a "wipe data/factory reset" opciót.

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#5521) tobias40 válasza Ropman (#5520) üzenetére


tobias40
veterán

Én a telepítés előtt csináltam a gyári visszaállítást!

Most akkor jó vagy nem az új telepítésed?

Nekem is megállt mikor nem csináltam meg a resetet,miután megvolt a reset,újra telepítettem és minden ok!

Elég sokáig dolgozik,türelmesen kell csinálni! :)

Az a gond a gyárival hogy sok minden nem működik rajta ami újabb droidot kíván...

Alap dolgokra jó de sajnos nem csinálnak már rá frissítést!

Ami nem gyári szoft volt rajta nekem,az meg állandóan hibákat dobált,főleg a google miatt gondolom,ezért leszedtem és maradt a gyári! :R

[ Szerkesztve ]

(#5522) Ropman válasza tobias40 (#5521) üzenetére


Ropman
tag

igen vegul teljes siker :R koszi mindenkinek ( leginkabb neked illetve mycso-nak a leirasert :R )

igazabol a customrom-nal sok dolog nem ugy mukodott ahogy vartam volna ( azaz szimplan kidobalt illetve uber lassu volt :) ) remelem ez jobb lesz, inkabb kevesebb dolog legyen de az normalisan, szerintem legalabbis :)

By Luke SkyRopman :]

(#5523) tobias40 válasza Ropman (#5522) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,én is így voltam vele hogy menjen gyorsbban ,stabilabban kevesebb dolog.
Sajnos a Chrome sem megy amit sajnálok,de ez van... :O

Vmivel belehet hozni a chrome,kedvenceit,beállításait,jelszavak egy másik böngészőbe ami ezen a gyárin működik? :U

(#5524) Ropman válasza tobias40 (#5523) üzenetére


Ropman
tag

en sajnos nem tudom a valaszt :) ( en felraktam paromnak most a opera mini-t hogy legyen jo bongeszoje egyelore nincsenek nagy igenyei :) )

By Luke SkyRopman :]

(#5525) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! Van egy samsung galaxy tab 2 10.1, ami egyik napról a másikra megadta magát. Nem kapcsol be. Már kipróbáltam mindent több mint fél percig nyomtam a bekapcsoló gombot, kipróbáltam a bekapcsoló + hangerő fel, le eggyütte nyomását. Kipróbáltam, hogy fél percig nyomtam a bekapcsolót és akkor dugtam rá a töltőt, úgy sem. Próbáltam azt is hogy akksit lehúztam egy időre és utána próbáltam, de úgy sem. Az akksi jó mert rá mértem. Szerintetek?

(#5526) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

a Play Áruházból nagyon sok alkalmazást nem tudok telepíteni, mert azt írja, hogy nincs internet kapcsolat.
Azt vettem észre, hogy azok az appok nem települnek, amik meg vannak csillagozva a Szerkesztő ajánlatával.

Sőt azt is észrevettem, hogy Play Áruház - Beállítások - Névjegy - Eszköztanúsítvány alatt az jelenik meg, hogy Nem rendelkezik tanúsítvánnyal.

Emiatt lehet? Hogyan orvosolható?

(#5527) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Van 1 ilyen tabunk.

Menet közben 1x csak leállt, azóta nem reagál semmire, töltőn volt 1 jó órát kb, azóta se.
Ötlet esetleg?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#5528) felho24


felho24
csendes tag

Sziasztok! Most találtam ezt a topic ot.eddig nem volt rá szükség de ugy belassult a 2 gépem hogy szörnyű. Most a régebbit szeretném kicsit gyorsítani. Ez egy tab GT-P7500 as. Most ott tartunk hogy a yutubos videók alatt lefagy. Már a lányaim sem rudják használni. Mit javasolnátok? Már azon is go dolkodtam hogy kipróbálnám rajta a linuxot. A kis laptopjaimmal is csodát tett. Vagy tudtok ajánlani valami jó romot?

(#5529) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv, kijelző cseréje kb mennyibe kerül, megéri? Illetve ha igen, akkor hova érdemes vinni? Köszi

(#5530) NagySandor98


NagySandor98
újonc

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy melyik érné meg jobban. A Samsung T510 Galaxy Tab 10.1 vagy pedig a Huawei Mediapad T5 10? Leginkább Youtube és film nézésre használnám, így számít, hogy az akksija mennyit bír, és hogy a hangszórói milyen minőségűek. A válaszokat előre is köszönöm!

(#5531) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

Sziasztok! Feltettem a GT-P5110-re a Lineage 14.1-et, de valami iszonyat lassú. Esetleg van még valaki, aki ezt a kombinációt használja?

[ Szerkesztve ]

(#5532) Twism


Twism
csendes tag

Sziasztok!

Samsung t-510-e van valakinek? Tényleg nincs benne rezgő hangjelzés? Köszönöm

(#5533) babati


babati
aktív tag

Üdv. Van egy ilyen tabom, de sajnos alaplapos. Ha esetleg lenne valakinek kijelzőhibás pl. vagy olyan amiben kb. csak az alaplap működik, elképzelhető hogy meg tudnánk egyezni. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését pls. írjon rám. Előre is köszönöm. Üdv. Zoli

(#5534) bondors


bondors
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Nekem van egy Samsung GT-P7500 taletem. Jelenleg a 4.0.4 -es android van rajta és már nem kapcsolódik semmihez.
Tudná nekem valaki a úgy frissíteni, hogy még egy pár évig működőképes legyen?

(#5535) Glatius válasza bondors (#5534) üzenetére


Glatius
őstag

Ugyanezen dolgozom. szobabiciklire kéne használhatóvá tenni (youtube) de a 4.0.4 már a google bejelentkezésre se volt hajlandó, a 7.1.1 nél pedig a Play áll le mindig.
Elérhető ROM ot keresek, mert olvasni sokféle csomagról lehet, de sehol nincs komplett. :(

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#5536) npnp válasza Glatius (#5535) üzenetére


npnp
tag

Szia

Ma került hozzám egy GT-P7500, keresek én is megoldást a frissítésre. Ilyet találtam, de nem biztos, hogy merem megcsinálni. Vélemény?

Install eOS on Samsung Galaxy Tab 10.1 GT-P7500 | Install Puck Rom Remix Android 7.1.2 Nougat - TechNO (techn3d.blogspot.com)

p

(#5537) npnp


npnp
tag

Nos, feltettem, nem vált be

(#5538) Szaky válasza npnp (#5537) üzenetére


Szaky
tag

De mukodik? Miert nem vált be?

(#5539) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Nem tudom jó helyen vagyok-e, de van egy Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5110 tabletem.
Egy olyan problémám van vele, hogy hiába rakom töltőre, semmi sem történik, nem jelenik meg semmi töltés visszajelzés, bekapcsolni sem tudom.
Találkozott már valaki ilyennel? Ha igen, mi volt rá a megoldás?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5540) pvt.peter válasza pvt.peter (#5539) üzenetére


pvt.peter
őstag

Azóta kiderült, hogy a kábellel volt probléma.
Viszont annyira levolt merülve a tablet, hogy a töltéskor felvillanó képernyő le is szívta az akksit, így a folyamat kezdődött előlröl és nem haladt semmere sem a töltés.
Végül ez a leírás segített az életrekeltésben.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.