Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Háát!
Eddíg semmi gondom nem volt a tabbal, de most kikapcsoltam, vagyis újra szerettem volna indítani és már percek óta csak a "SAMSUNG" felirat villog. Mit tudnék csinálni??
Már vagy 5x újraindítottam, de semmi

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1802) Pistakiss válasza Pistakiss (#1801) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Most úgy indítottam újra, hogy a hangerő le gombot is nyomva tartottam, itt villog a Downloadig felirat, kellene valamit csinálnom?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1803) IamTheDog válasza IamTheDog (#1800) üzenetére


IamTheDog
tag

ja, és ota-n nem is jelzi, hogy lenne frissítés...
az lehet, hogy egyik telenoros készülék megkapja, a másik még nem?

(#1804) Pistakiss válasza Pistakiss (#1802) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
A végén teljes gyári visszaállítás lett a vége

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1805) fecs válasza IamTheDog (#1800) üzenetére


fecs
senior tag

Nincs tab-om, de Galaxy SII-n a product kódot is ellenőrizni kell. Ha nem stimmel, akkor vacakol a Kies. :U

Pixel 6a

(#1806) IamTheDog válasza fecs (#1805) üzenetére


IamTheDog
tag

értem. és mivel kell stimmelnie valamint hol kell átírni és mire? :D

(#1807) mycso válasza IamTheDog (#1806) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, hol vetted a készüléket??? Telenorban??? Vagy valakitől kéz alól??
Egyébként amit linkeltél képet azon jó a product code-od --> PAN
Viszont ami furcsa, hogy olyan szöveget kellene a kies-nek kiírni, hogy: [link] --> tehát hasonló módon kellene kinéznie, ha valóban nem talál frissebb szoftvert.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1808) fecs válasza IamTheDog (#1806) üzenetére


fecs
senior tag

mycso megmondta a tutit. A képen nekem nem tűnt fel. :DDD

Pixel 6a

(#1809) gerzsol


gerzsol
aktív tag

Sziasztok,
Hozzám került egy Samsung Galaxy Tab 10.1 16Gb, Telenor-os Hipernet 7 csomaggal.
De nem boldogulok vele, bekerült a SIM kártya, látom hogy van térerő. Megcsinálom a szolgáltató által leírt beállításokat és egyszerűen nem megy az internet, annyit ír a készülék hogy nincs internet hozzáférés. Ha belépek a böngészőbe szintén azt írja hogy nincs internet kapcsolat.
Többször ellenőriztem a beállításokat, jól adtam meg amiket a szolgáltatónál leírtak. Esetleg valami más beállítás lehet a hiba oka?
Kérlek segítsetek.

Segítségetek előre is köszönöm.

(#1810) mycso válasza gerzsol (#1809) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, beállítási hiba lesz. Próbáld meg ezeket:

Neve: Telenor Online
Hozzáférési pont neve: online
Proxy: üres
Port:üres
Felhasználónév:üres
Jelszó:üres
Kiszolgáló:üres
MMSC:Üres
MMS-proxy és port: üres
MCC:216
MNC:01
hitelesítés tipusa: üres
Hozzá.pont-név tipiusa: default,supl

esetleg ezt: Hozzáférési pont neve: online változtasd meg net-re.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1811) mycso válasza gerzsol (#1809) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, beállítási hiba lesz. Próbáld meg ezeket:

Neve: Telenor Online
Hozzáférési pont neve: online
Proxy: üres
Port:üres
Felhasználónév:üres
Jelszó:üres
Kiszolgáló:üres
MMSC:Üres
MMS-proxy és port: üres
MCC:216
MNC:01
hitelesítés tipusa: üres
Hozzá.pont-név tipiusa: default,supl

esetleg ezt: Hozzáférési pont neve: online változtasd meg net-re.

mod, közben megnéztem pontosan nekem mi van a 10.1-ben:

APN: net
Mobil országkód: 216
Mobilhálózat kódja: 01
APN típusa: internet
A többinél: "Nincs beállítva" érték.

Egyébként amit az elején írtam, azok az xperia neo beállításai, ott pl. ezek a beállítások nem jók....

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1812) IamTheDog válasza mycso (#1807) üzenetére


IamTheDog
tag

A hivatalos Telenor shopban vettem a Pólusban, ott bontotta fel a csávó. Ugyanakkor vettem egy Galaxy W-t is, de azzal nem problémázik a Kies, sőt, most ment fel rá a gyári Value Pack ota-n. Amugy a 3.2–t nem kéne a Tabon kijelezni az ota-nak? Csak mert ott sem jelzi, hogy lenne frissítés. Hibás lenne a Tab? Mert amúgy minden okés rajta, csak a 3.1 akadásai is megvannak.

(#1813) Dadan01 válasza IamTheDog (#1812) üzenetére


Dadan01
senior tag

ODINnal feltenni a 3.2est nem valós alternatíva? Amennyire tudom, garanciában nem zavar be, nameg ha van odinos 3.1-es pannonos firmware, vissza lehet rakni bármikor. Én már 3.2vel vettem a tabot, így nemtudom miben jobb, mint a 3.1.

(#1814) paulovitsd


paulovitsd
tag

Sziasztok!

Vki nem tudja hogy lehet megcsinálni hogy a gyári böngészőben elindítok egy youtube vidit, és az egyből az előre telepített youtube player-rel játsza le?

(#1815) Syl válasza paulovitsd (#1814) üzenetére


Syl
nagyúr

Én legtöbbet az Opera Mobile-t használom, és arra is nagyon jól jönne ez a "trükk".

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1816) IamTheDog válasza Dadan01 (#1813) üzenetére


IamTheDog
tag

Egyelőre nem, mert idegesít, hogy valami baja van az egyhetes gépemnek.

(#1817) gerzsol válasza mycso (#1811) üzenetére


gerzsol
aktív tag

Hello,

Köszönöm szépen a segítséget.
Valóban megoldotta a problémát az hogy az APN névre a Telenor által leírt "online" helyett a "net" nevet adtam neki. Bár nem értem hogy ez miért nincs fent valahol normálisan a szolgáltató honlapján. vagy csak én nem találtam meg mert béna vagyok. Na mindegy, a lényeg hogy most már működik és használható normálisan.
Köszi a segítséget még egyszer

üdv, gerzsol.

(#1818) mycso válasza IamTheDog (#1816) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A kies mondjuk szokott érdekességeket csinálni, tehát nem kell a legrosszabbra gondolni, fôleg így, hogy hivatalosan a Telenortól vetted, a készüléknek rendben kell lennie.
OTA pedig szintén ilyen bugos, valakinek beadja valakinek pedig nem a frissítést, (már többször volt erre utalás itt a fótumon is) bár elôbb-utóbb mindenkinél megjelent, tehát nem kell aggódni.
Esetleg beviheted egy samsung szervizbe vagy telenorba, hogy frissítsék neked.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1819) Varszegig válasza gerzsol (#1817) üzenetére


Varszegig
veterán

az 'online' apn az a telefonos tarifák (okostarifa pl.) apn-je. A hipernyethez meg gondolom a 'net' kell. De ezt egyrészt leírhatnák valahol, másrészt ráküldhetnék sms-ben is :(
(Én ezt sose értem, betettem a t-s kártyát a tabba, oszt azonnal jó volt...)

(#1820) Szecsy


Szecsy
aktív tag

szeretnek egy tabletet vasarolni és kérdése lenne hogy ait boltban lehet kapni azok vmilyen függöek si kártya terén vagy bármilyennel müködnek

(#1821) HIJ válasza Szecsy (#1820) üzenetére


HIJ
őstag

Hát ezt nagyon szépen megaszondottad. Legalább olvasd át a hozzászólásod, mielőtt elküldöd :S

Ha nem szolgáltatónál veszed (értsd: Telenor, T-mobile, Vodafone), akkor azok függetlenek és bármilyen kártyával tudod használni.

(#1822) Szecsy válasza HIJ (#1821) üzenetére


Szecsy
aktív tag

ne haragudj csak iphonerol irtam és utazva:) elnezest es nagyon köszönöm a valaszt:)

(#1823) paulovitsd


paulovitsd
tag

vki nem tud egy pontos dátumot az ics érkezésére? :F

(#1824) Varszegig válasza paulovitsd (#1823) üzenetére


Varszegig
veterán

májust olvastam a héten a twitteren.

(#1825) Dadan01 válasza IamTheDog (#1816) üzenetére


Dadan01
senior tag

Szerintem semmi baja a gépednek, én inkább a Kiesre gyanakodnék. Viszonynlag régóta mozgok samsung vonalon, de kiest csak akkor tettem a gépre, mikor a driverek kellettek, utána le is szedtem :)

(#1826) Szecsy


Szecsy
aktív tag

boldog tulajdonosa lettem ey tab-nek kérdésem lenne hogy mik azok a programok melyek szerintetek elengedhetetlenek rá. legföképp vmi jo naptár program kene amely akar figyelmeztett is adott időpontokban.

(#1827) Syl válasza Szecsy (#1826) üzenetére


Syl
nagyúr

Mindenkinek mást jelent az elengedhetetlen program :)
A beépített naptár pedig szerintem nagyon jó. Természetesen riaszt is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1828) dy_nmq válasza Szecsy (#1826) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Legelőször ami eszembe jutott az a total commander volt, úgyhogy azt mindenképp ajánlom.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#1829) HIJ válasza dy_nmq (#1828) üzenetére


HIJ
őstag

Hmm. TC androidra? Én inkább az ES File Explrorert használom...

(#1830) Szecsy


Szecsy
aktív tag

nem tudom magam kiismerni aközött hogy mi a külömbség a sima hátú illetve a samsung körlogos hátú tabok között:S

(#1831) Motaba78 válasza Szecsy (#1830) üzenetére


Motaba78
őstag

más lokalizációs gépek? vagy más generáció
esetleg típusokat tudsz mondani ?

(#1832) Luser2000 válasza Szecsy (#1830) üzenetére


Luser2000
addikt

P7100 (Galaxy Tab 10.1v):

P7500 (Galaxy Tab 10.1):

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1833) HIJ válasza Luser2000 (#1832) üzenetére


HIJ
őstag

És tegyük hozzá, hogy a 10.1v -t ne vedd meg! ;)

(#1834) Pistakiss válasza Szecsy (#1830) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
A 10.1 v csak a vodafone kínálatában jelent meg, ezt jelenti a "v", nem lesz rá ICS hivatlosan. Amiben jobb az a hátlapi kamera, ami 8 mp-es

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#1835) Motaba78 válasza Pistakiss (#1834) üzenetére


Motaba78
őstag

látom sikerült is megválaszolni a kérdést, mondjuk jól néz ki a "V"-s hátlap, de mivel tokban van ez el is tűnik a használat közben.

Más: kíváncsi leszek az ICS rendszerre., mert most 3,2-őn elég jól elvagyok, már amikor hozzájutok a géphez, mert asszonynak is nagyon bejön, ezért Ő birtokolja rendszeresen. ;]

(#1836) HIJ válasza Motaba78 (#1835) üzenetére


HIJ
őstag

Én most feltettem az AOKP ICS romját, mert számomra nem felelt meg a gép sebessége. Azt kell mondjam megérte! vanna kis hibák (amit eddig észrevettem és kissé idegesít hogy a samsung billentyűzetet sima angol qwerty -nek ismeri fel meg ugye nemmegy a kamera...), de a sebesség az lehengerlő. Mind a böngésző, mind a rendszer sokkal használhatóbb/gyorsabb.

(#1837) Motaba78 válasza HIJ (#1836) üzenetére


Motaba78
őstag

Èn megvárom a hivatalos megjelenést, ezek szerint érdemes lesz várni rá. Most is a tabiról vagyok. :-P

(#1838) mycso válasza Motaba78 (#1837) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát kapkodhatná már magát a samsung. Én sem akarom ezeket a béta portolt ics-eket pakolgatni, elég volt a p1000-nél 2-3 naponta rakosgatni, itt nincs hozzá kedvem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1839) Szecsy


Szecsy
aktív tag

nagyon köszönöm a segitseget 7500 am van, szerencsére:)

alap dolgokat megcsinaltam már rajta de mondtok nekem egy rogramot ami filmeket felirattal kezeli?

(#1840) Szecsy


Szecsy
aktív tag

a masik probléma h rádugom alaptopomra amin xp fut és semmit nem észlel semmit se tudok rámásolni a tab ra:(

(#1841) blueye válasza Szecsy (#1840) üzenetére


blueye
veterán

Drivereket telepítettél?
(vagy KIESt?)

(#1842) Szecsy válasza blueye (#1841) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Neeem, akkor ez a hiba ezt hogy kell?

(#1843) blueye válasza Szecsy (#1842) üzenetére


blueye
veterán

Telepítsd fel a KIESt, az felteszi a drivereket.

(#1844) LSL1337


LSL1337
őstag

utána törölheted is a Kiest:D

(#1845) Titi76 válasza Szecsy (#1840) üzenetére


Titi76
aktív tag

Szerintem nem kell hozzá Kies, sem driverek.
Önálló meghajtóként nem fogod látni viszont az Intézőbe Saját gép alatt megjelenik mint mobil eszköz. (legalább is nekem mind XP mind Win7 alatt így működik)

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#1846) LSL1337 válasza Titi76 (#1845) üzenetére


LSL1337
őstag

de ahhoz kell kies, biztos van rá más megoldás is, de Win 7 alatt is kellenek alap driverek hogy lássa meghajtóként a Tab-ot, XP alatt méginkább

(#1847) HIJ válasza LSL1337 (#1846) üzenetére


HIJ
őstag

Szerintem én sem tettem fel semmilyen drivert még win7 alatt, de most win8 alatt meg biztos...
Lehet hogy a kolega nem jó helyen kereste. A sajátgépbe jelenik meg mint eszköz.

(#1848) Titi76 válasza LSL1337 (#1846) üzenetére


Titi76
aktív tag

Akkor nem tudom akkor.
A meló helyemen le van tiltva mindenféle telepítés. MINDEN. :( de ha rádugom a Tabomat simán megjelenik... (teljesen szűznek mondható sallangmentes XP, csak a legszükségesebbek rajta irodai felhasználásra)
Ki érti ezt ?!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#1849) LSL1337 válasza Titi76 (#1848) üzenetére


LSL1337
őstag

Érdekes, elhiszem, nekem augusztusban rádugtam nem ment, csak Kies után

(#1850) Szecsy


Szecsy
aktív tag

jolvan megprobálom akkor a Kiessel köszönöm a segitseget..

és ha van a gepemen egy igo program melyet szeretnek ugyanugy a tab ra annak mi a modja hogy föltelepitsem?
vagy csak a teleitöt kell monjuk kiessel fölhuzni és magan a keszuléken futtatni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.