Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Hachiko95


Hachiko95
aktív tag

Próbáltam már másik usb porton is de ugyan azt csinálja most már felesleges programot próbálok törölni hátha valamelyik bezavar.

(#3002) ibenny


ibenny
senior tag

Úgy olvastam Mo-n is kijött az ICS update a tab-hez. Elérhető vhol esetleg ez a rom? Már fent van az egyik kiszivárgott 4.0-ás, így OTA-nem nem tudok frissíteni.

(#3003) mycso válasza ibenny (#3002) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Magyarországi verzió még nincs, hivatalos 4.0.4 rom viszont valóban van. Egy Olasz és egy Balti-államokba szánt változat. (természetesen magyar lokalizációval).

Ezeket ODIN segítségével tudod felrakni, #1.hsz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3004) ibenny válasza mycso (#3003) üzenetére


ibenny
senior tag

Azt tudom, most is olyan van fent. :) Csak vhonnan azt az infot kaptam (kulon rakerdezesre), hogy kijott a Mo-ra szant verzio is, csak azt nem talaltam sehol. Na mindegy, akkor nem lenyeg. :)

(#3005) Hachiko95 válasza turit (#3000) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Sikerült, nyomtam neki egy factory reset-et és mint a villám ugy felismerte a Kies. Elképesztő a tab sebessége.

(#3006) blueye válasza turit (#2998) üzenetére


blueye
veterán

Tényleg, emlékszem.
A 300 db Galaxy S3-ból lehet hogy az egyik az enyém lesz :)

(#3007) bigdady


bigdady
nagyúr

hali
Nem tudjátok 8.9-re is szeptember elején jön az ics? Látom samfirmwaren most jönnek kifelé

(#3008) Syl válasza bigdady (#3007) üzenetére


Syl
nagyúr

Először augusztusra ígérték, majd tolták szeptemberre. Ha jön is, tuti nem szept. eleje lesz :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3009) bigdady válasza Syl (#3008) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R

(#3010) ibenny


ibenny
senior tag

bocsánat, ezt nem ide szántam

[ Szerkesztve ]

(#3011) Gerinces


Gerinces
csendes tag

Szaasztok!

Már megteremtődtek a feltételek, hogy vásároljak a Play-en. Ha letöltök egy appot, és frissítek/újraindítom a rendszert, akkor újra meg kell vásárolnom az adott appot, vagy emlékszik a rendszer a vásárlásomra? A másik: olvastam és tapasztaltam Gameloftos problémákat. Melyek azok a játékok, amik biztosan futnak? Nem lenne jó vásárolni, majd dühöngeni, mert nem megy!

Továbbá: sd-kártyát és pendriv-ot fogok vásárolni. Viszi valakinek a 32gb-osat? Illetve kártybából melyik Class-osztályú amít bír?

[ Szerkesztve ]

(#3012) turit válasza Gerinces (#3011) üzenetére


turit
tag

1. A google fiókodhoz csatolja a megvásárolt appokat, 1x megveszed mindig le tudod tölteni onnan.
2. Minden megy ha támogatja az adott eszközt, bírnia kell a Tabnak :) Amúgy 15 perces pénz visszatérítési garancia van.
3. ha van hozzá átalakító dugaszod és fat32 fájlrendszerben van a pendrive vagy az sd -kártya akkor elvileg felismeri. C10-es kártyákat is kapsz már elég olcsón :)

(#3013) #12366592 válasza Gerinces (#3011) üzenetére


#12366592
törölt tag

A Gameloftos problémáktól nem kell tartani, mert írsz nekik és megoldják (igaz nem minden esetben megy gyorsan (sajnos)).
Én pl: az Order & Chaos-sal játszottam Galaxy S-en és amint meg lett a tab egyből ráraktam, de nem ment. Odáig eljutottam, hogy kezdőkép, aztán se kép, se hang...
Ezt jeleztem nekik, még aznap küldtek egy telepítőfájlt ideiglenesbe, amíg a Play-re fel nem került a javított verzió.

Van valakinek tapasztalata az olcsó kínai usb/mem.kártya adapterrel?
Mert nem igazán szeretnék ezreket kidobálni csak azért, mert eredeti Samus...

(#3014) Gerinces válasza turit (#3012) üzenetére


Gerinces
csendes tag

Köszi a gyors választ! Most rendeltem a dílex.-ről nagyon jó kis otg átalakítót. Nincs kábele, nem fityeg majd...

(#3015) lackoka válasza Gerinces (#3014) üzenetére


lackoka
tag

Esetleg root után Ntfs mounter a play-ből.

(#3016) Devilhun_HUN válasza bigdady (#3007) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Ideje lesz már mert lassan egy fél éve várunk rá

Linket dobj létszíves

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#3017) mycso válasza Devilhun_HUN (#3016) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

8.9-re még nincsen, ő is azt írta.

Csak, arra célzott, hogy lassan jönnie kell, mert az utóbbi időben ömlenek a sammobile-on a 4.0.4-es romok.
Egyébként párral feletted írták, hogy szeptember eleje...

Ja és ne felejtsük el, hogy szeptember elején, a 10.1-hez hasonlóan kidobnak valami Angol/Osztrák romot, aztán az lesz vagy fél évig. (valószínűleg)

Tehát ha valaki a hivatalos OTA/KIES hazai, esetleg szolgáltatós ICS-t várja, szeptemberben nagy csalódás fogja érni.... (talán majd karácsonyra :DDD )

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3018) LSL1337 válasza mycso (#3017) üzenetére


LSL1337
őstag

azért gáz hogy a transformerek a héten kapják jelly-t!

és T-nél 2 év hűséggel 108 ezer a GT2 10.1 3G

[ Szerkesztve ]

(#3019) Humbert90 válasza mycso (#3017) üzenetére


Humbert90
csendes tag

Szerintem azért már szeptember végén elérhető lesz kiesen, ennyit már őksem halaszthatnak.

(#3020) BanNor


BanNor
csendes tag

Sziasztok, nem vagyok jártas a témában, ezért fordultam hozzátok... A válaszokat kérném ha lehet PRIVÁTBAN!

Vettem egy Galaxy Tab 10.1-et... Milyen lehetőségem van a vigyázáson kívül arra, hogy ha ellopnák, akkor megtalálhassam? Vagy ez csak okos telefonoknál játszik?

És mit tehet a tolvaj, hogy soha többet ne találjam meg?

Köszi előre is!

(#3021) delbarta válasza BanNor (#3020) üzenetére


delbarta
senior tag

Szóval, lefordítva a kérésed: Loptál egy tabot és szeretnéd megtudni, hogy megtalálhatja-e a tulajdonsosa, ill. mit tehetsz azért, hogy soha ne találhassa meg? Jól értem?

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#3022) duli válasza delbarta (#3021) üzenetére


duli
tag

:C

(#3023) bigdady válasza delbarta (#3021) üzenetére


bigdady
nagyúr

:C

(#3024) LSL1337 válasza delbarta (#3021) üzenetére


LSL1337
őstag

samsungdive erre van, custom romokból hiányolom is, mert fasza feature

(#3025) mycso válasza BanNor (#3020) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

SamsungDive, Sim csere jelzés ezek vannak gyárilag.
Egyébként lopás esetén, rendőrségi feljelentés után az imei + cellainfó alapján a szolgáltató segítségével megtalálható.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3026) BanNor


BanNor
csendes tag

Ez igen delbarta...Éles logika :)

Nem mindenki olyan mint te :)

(#3027) Saua válasza BanNor (#3020) üzenetére


Saua
tag

Úgy tudom, hgy az IMEI szám is változtatható, sőt ROM cserekor véletlenül is megváltozhat. Az esély, hogy visszakapd elenyésző.

[ Szerkesztve ]

(#3028) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Friss tab 2 tulaj vagyok es valamilyen tokot keresek. Az eredeti Samsung tok nagyon tetszene csak a 15eFt-s araval nem vagyok kibekulve. Tudtok ajanlani valami alternativat vagy egy helyet ahol olcsobban megvasarolhato lenne az emlitett tok?

Vlaszokat elore is koszonom!
K3NZO

"Per aspera ad astra"

(#3029) dy_nmq válasza K3NZO (#3028) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Ebay-en annyi van mint a szemét és nagyon olcsok is csak hát sokat kell várni rá. Pár hete rendeltem egy ilyet.
Ha megérkezik beszámolok milyen.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3030) s4tch válasza dy_nmq (#3029) üzenetére


s4tch
veterán

Ugyanilyet vettem, csak más színben ("smoke", halványszürke). Jól passzol a tabra, nem fog kiesni a tokból a kütyü. A sarkokat korrektül védi, a hangszórók szabadon maradnak, a füles helyére viszont nagyobb jackdugó már nem fér oda. Nem mágneses, mint az iPad-féle hasonló szerzetek. Tömege meglepő, nehezebb, mint vártam. Semmiképp nem csúcsminőség, de a méretezése csaknem tökéletes, alapvető védelmet ad a tabletnek, és baromi olcsó.

(#3031) Meglivorn válasza turit (#2998) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Ha már itt vannak ilyen tapasztaltak :)
A mostani SGS3 akcióba én is beneveztem még aug elején. Viszont azóta a gyári 2.3 helyett felficcent egy CM9 szóval a samu appok elszálltak. Ilyenkor vajon mi van? Elvileg az előírt feltételeket teljesítettem, de nemtom nem kell-e a samsung apps később is a készüléken legyen. Esetleg azon át értesítenek, vagy valami.
Nem mintha sok esély lenne nyerni, de mint a topik mutatja, fordult már elő egyesekkel, és gáz lenne ha ezen csúszna el a teló :)

[ Szerkesztve ]

(#3032) LSL1337 válasza Meglivorn (#3031) üzenetére


LSL1337
őstag

Valakinek van itthon LTE-s tabletje? (8.9?), gyakorlatban mennyire hasít?

(#3033) bigdady


bigdady
nagyúr

Ported ICS for P7310 8.9 :Y

Jónak tűnik, cska azt nem tudom hogy rakjak cwm-ot a tab-ra hogy flashelni tudjam :F

[ Szerkesztve ]

(#3034) s4tch válasza bigdady (#3033) üzenetére


s4tch
veterán

Szomszéd topik: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1312218 Odin kell hozzá.

(#3035) bigdady válasza s4tch (#3034) üzenetére


bigdady
nagyúr

kösz de ez kinai nekem, azt se tudom jó-e 7310-re.
megvárom a gyári ics-t :R

(#3036) mycso válasza bigdady (#3035) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Esetleg magyar leírás... :U
A vége fele van a root/cwm, p7300-7310-hez, ugyan azok a fájlok kellenek az XDA szerint.
[link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3037) bigdady válasza mycso (#3036) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R

(#3038) Saua


Saua
tag

A galaxy tab 2 10.1 zenelejátszója le tudja tölteni és megjeleníteni az albumborítókat? Odáig eljutottam, hogy album kiválasztása a számhoz...de nem jelenik meg sehol.

(#3039) Humbert90


Humbert90
csendes tag

Most tettem fel rá ics-t és nagyon jó, sokkal gyorsabb az egész.

[ Szerkesztve ]

(#3040) bigdady


bigdady
nagyúr

kint az ics a 8.9-re a samfirware.com on :C

(#3041) bigdady válasza bigdady (#3040) üzenetére


bigdady
nagyúr

csak fingom nincs hogy kell felrakni mert ez állitólag usa-ba való 4.0.4 illetve valami zip.

:F :F

(#3042) Acheron


Acheron
őstag

No, valami nagy (240 MB) csomag kezdett lejönni, lehet, hogy megjött az OTA ICS? (7510, Wifi)
Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből... :D

(#3043) bigdady válasza Acheron (#3042) üzenetére


bigdady
nagyúr

és nem ota eetén hogy lehet a sfware zip-et felrakni nem tudod? nekem nem talál semmit sem ota sem kies :F
P7310

(#3044) Acheron válasza bigdady (#3043) üzenetére


Acheron
őstag

Sajnos nem tudom :(
Sosem mókoltam az eszközeimet, de azt hiszem itt, többen is lesznek, akik fognaktudni segíteni.

4.0.4 :DDD
Gyári OTA frissítéssel jött.

[ Szerkesztve ]

(#3045) bigdady válasza Acheron (#3044) üzenetére


bigdady
nagyúr

mennyit vártál még ics megjelenéséből ota lett?

(#3046) Acheron válasza bigdady (#3045) üzenetére


Acheron
őstag

Hó eleje körül jött ki erre a modellre, ha jól emlékszem.

(#3047) mycso válasza bigdady (#3041) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ugyan úgy kell, mint az összes gyári romot. Kicsomagolod és a benne lévő *.tar.md5 fájlt, ODIN-al felrakod.

Bár én még ezzel várnék, mert ez még eléggé valami béta állapotú romnak tűnik, még infó sincs róla, hogy pontosan milyen régióba, milyen nyelvekkel adták ki.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3048) Humbert90 válasza bigdady (#3041) üzenetére


Humbert90
csendes tag

logout.hu/bejegyzes/mycso/samsung_galaxy_tab_10_1/hsz_1-50.html itt megtalálod, ha egy kicsit lejjeb görgetsz akkor pontosan le van írva hogy hogyan kell csinálni és vannak linkek is.

[ Szerkesztve ]

(#3049) Humbert90 válasza mycso (#3047) üzenetére


Humbert90
csendes tag

Már a magyar régióra is van elérhető július közepe óta, nekem az van fent.

[ Szerkesztve ]

(#3050) Syl válasza Humbert90 (#3048) üzenetére


Syl
nagyúr

Csakhogy a kollégának 8.9-es Tab-ja van, ahogy nekem is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.