Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) ferensz válasza LSL1337 (#700) üzenetére


ferensz
senior tag

Nekem nem volt semmi gondom az alkalmazasokkal ICS prealfa alatt :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#702) PeZsE


PeZsE
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy ujabb kerdesem :-) felmasoltam a tab-ra egy sima BRRIPes filmet, moboplayert toltottem le ingyenesen, viszi is de a kep akadozik még a gyari lejatszoval is. Ugyanez a helyzet egy 1080p-s videoval is. Masik lejatszo kene vagy vmi mas technikaja van ennek ahogy ra kell rakni a TABra? En csak siman osszedugtam a laptoppal, megjelenitette kulon meghajtokent es oda bemasoltam a filmeket a movies konyvtarba. Koszi a segitseget! :-)

(#703) LSL1337


LSL1337
őstag

mycso vagy ki állította hogy neki akadás n élkül mentek 720p mkv-k, nekem semmilyen player/codec nem vitte el mkv-t akadás nélkül, azért ha vmit tabon nézek meg, azt konvertálom, HandBrake-el tökéletese megy ez

felmásolni pedig valóban annyiból áll csak, rádugod és rámásolod

bár lehet overcome-al most újra kéne próbálnom, hátha a broadcomb-al volt vmi gáz

(#704) HIJ válasza LSL1337 (#703) üzenetére


HIJ
őstag

Jól állította! Nekem wifi hálózaton viszi akadás mentesen a 720p -s videókat Dice Player -el, ami ugyan fizetős, de én bármi mást próbáltam nem jött be. Azt mondjuk még nem próbáltam hogy rámásolva mit visz, lehet hogy akár egy normal profile 1080p -vel is megbirkózik (itt teszem hozzá, hogy a hardvernek illene elvinnie...)

(#705) LSL1337


LSL1337
őstag

720p mkv x264-ről beszélünk?

nem ilyen gagyi avi-s bohockodásokról

(#706) HIJ válasza LSL1337 (#705) üzenetére


HIJ
őstag

Ahogy mondod...

(#707) ferensz válasza HIJ (#704) üzenetére


ferensz
senior tag

A BsPlayer Litenak is van tegrahoz drivere, azzal is gyonyoruen mennek.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#708) Dawe54


Dawe54
csendes tag

Nem tudom neked miért akadhat, nekem a gyári lejátszó a BR filmeket lazán viszi ( kb 2000kbps a videó, 384 kbps 5.1 a hang, felbontás 720x300) és egy avi HD filmet is kipróbáltam rajta ( 3200 kbps a videó, 448 kbps 5.1 a hang , felbontás 1280x544). Mkv-t még nem próbáltam.

(#709) HIJ válasza ferensz (#707) üzenetére


HIJ
őstag

azzal nempróbáltam. Viszont a vplayernek is van tegra drivere és azzal nem ment.

(#710) Dawe54


Dawe54
csendes tag

Megpróbáltam egy mkv videót átmásolni de a Windows Intéző problémát észlelt és leállt. Valaki tapasztalt ilyet?

(#711) duli


duli
tag

Aki még nem próbálta. Sammobile-n van ez az Orosz rom
P7500XWKL1 feltettem délután a barátom gépére és nagyon jól muzsikál eddig .

(#712) Luser2000 válasza duli (#711) üzenetére


Luser2000
addikt

van ott egy KL4-es olasz verzió is, az frissebb. Én azt használom.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#713) duli válasza Luser2000 (#712) üzenetére


duli
tag

Az enyémen is az volt fent az overcom előtt , de ez mintha pattogósabb lenne . Biztos az oroszok belenyúltak :)

(#714) LSL1337


LSL1337
őstag

Azért friss romba azt is számoljátok bele full full wipe, cache üres, elején kevés rajta az app/widget, idővel elhasználódgat mint egy windows

(#715) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Gondom akadt a Flash Player-rel.

T-mobilenál vásárolt gépezet. Fel van telepítve, látszólag minden jó, de minap kaptam mailben egy videás linket, és rákattintva kidobta, hogy telepítsem a FP-t. Néztem hülyén, de rákattintottam a linkre, és a Marketre dobott, ahol megjelent a FP, és látszott is, hogy fel van telepítve. A frissítéseket eltávolítottam, majd újra raktam, nem segített.

A Facebookon a beágyazott youtube videókat se eszi meg. Vagy nem játssza le, vagy hang van, kép nincs.

Mi lehet a gond?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#716) ferensz válasza TazLeacher (#715) üzenetére


ferensz
senior tag

Elotelepitett volt mar a gepen a Flash Player?

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#717) TazLeacher válasza ferensz (#716) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, volt rajta valami, de nem látszott a programok között. Marketről lett frissítve.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#718) LSL1337


LSL1337
őstag

nem tudom, első napokban én is rengeteget szívtam flashel, default browser nem látta, pedig engedélyezve volt beállításoknál, akkor más browserrel ment

gondolom neked is "origo" van fent

custom rom-al megy rendesen

(#719) TazLeacher válasza LSL1337 (#718) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Direkt nem piszkáltam. Gondoltam minek. (Nem én használom, és nem ennyire elvetemültek, mint én.) De akkor Browser csere lesz.

Egyébként ezeknél mi a helyzet a root-al, meg a Rom-olással? Megy ugyan úgy? Mert a Root nem jönne rosszul, szívesen pucolnél róla ezt-azt. Csak ugye, ha gond van, tudnom kell visszarakni a gyári romot is...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#720) LSL1337


LSL1337
őstag

lehet mind2-t :)

(#721) TazLeacher válasza LSL1337 (#720) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tudsz esetleg erről valami leírást? Lehetőleg magyar nyelvűt... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#722) scalpal válasza TazLeacher (#719) üzenetére


scalpal
tag

Hasznos dolog a root, de mielőtt nekiesel, tedd fel a CWM-et, mivel a gyári cuccossal nem lehet backupot csinálni. Legalább a 4.0.0.4-est kell feltenni ODIN-nal. Utána recovery módban újraindítod és csinálsz egy teljes backupot. És akkor le is van mentve a gyári rom (persze még tabon van, onnan le kell másolni), már csak a gyári recoveryt kell visszatenni és mehet vissza boltba garis témával. :)
Mycso blogján van hasznos leírás, hogy hogyan kell a CWM-et feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#723) TazLeacher válasza scalpal (#722) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, valamikor rászánok egy kis időt, és nekiállok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#724) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

Üdv:)

Nálam is probléma volt a filmek lejátszása ...nem is akadoztak,csak kissé szaggattak.Nem volt zavaró,de látható volt.Kipróbáltam a Dice player-t és a BSPlayer-t.Mindkettő nagyon jó :) Szóval köszönöm a tippeket :R

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#725) Titi76


Titi76
aktív tag

Srácok. Van rá lehetőség hogy pl. filmnézéskor az alsó sávban lévő "rejtett" ikonsort eltüntessem?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#726) ferensz válasza Titi76 (#725) üzenetére


ferensz
senior tag

Van egy program amivel el lehet, hirtelen meg nem mondom pontosan a nevet, majd utana lesek, de ha jol remlik valami honeybar neven fut.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#727) LSL1337


LSL1337
őstag

de minden rommal nem biztos hogy kompatibilis

nekem filmnézéskor csak 3 szürke nagyon halvány kis pötty van alul, nem zavaró

(#728) Titi76 válasza ferensz (#726) üzenetére


Titi76
aktív tag

Így már meg is van: https://market.android.com/details?id=com.hanhuy.android.hsbm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYW5odXkuYW5kcm9pZC5oc2JtIl0.

Köszi.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#729) hehe23


hehe23
tag

Hali!

tudtok nekem mondani JÓ és jól működő remote desktop progit galaxy tab 10.1-re?
próbáltam a splashtop streamer hd-t, a pocketcloudot, egyik se volt túl megbízható.

hallottam logmein ignitionről, hogy jó, van aki használja?

olyan kéne, ami gyors és 3g hálózaton is tudjak csatlakozni, tűzfal és dinamikus ip ne legyen gond neki.

Köszi!

(#730) HIJ válasza hehe23 (#729) üzenetére


HIJ
őstag

Ez a Logmein. Én használom és elég jól elvagyok....

(#731) LSL1337


LSL1337
őstag

TeamView-er, semmi ip nem kell, 3Gről is tökéletesen ment nekem

(#732) scalpal válasza HIJ (#593) üzenetére


scalpal
tag

Nos, az előbb rendeltem a pyroskins.com-ról egy fehér kígyóbőr clip case-t, mivel a carbonosokból kifogytak.
Aki onnan akar rendelni, használhatja ezt a kupon kódot: GETYOUROOPON
Ezzel 5% kedvezményt kapsz, ha nem is sok, de mégis valami. Így nekem a tok és szállítás 25,74 dollárra jött ki.

Ezen kívül tegnap este rendeltem még a dealextreme-ről is pár cuccot:
- Multifunctional Card Reader USB Hub for Samsung Galaxy Tab 10.1 - Black (Max. 16GB)
- Designer's Data Cable for Samsung P1000 (1M-Length)
- USB Charging Dock Cradle + USB Data & Charging Cable for Samsung Galaxy Tab 10.1 P7510
- Premium AV Composite Cable for Samsung Galaxy Tab P1000 - Black (167CM Cable)

Hát majd meglátjuk, hogy melyik mennyire válik be. :)

(#733) HIJ válasza scalpal (#732) üzenetére


HIJ
őstag

Én is várom már a tokot. Pláne hogy addig ilyen gagyi mappában hordom. Vettem hozzá gyári keyboardot és azt kell mondjam nagyon kellemesen lehet használni netbookként... Még egy egér jól jönne néha, mert jópár dolog a neten még arra van optimalizálva... Az OTG kábel ha megjön akkor az is megoldható lesz már. Viszont egy adatkábel nekem sem ártana.

(#734) Titi76 válasza scalpal (#732) üzenetére


Titi76
aktív tag

Ilyen tokot akarok én is de még nem tudom bele fér-e a havi keretembe...

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#735) hehe23


hehe23
tag

Sziasztok!

mondjatok nekem légyszíves zeneszerkesztő progit, amit aránylag könnyű kezelni, mégis komolyabb zenéket is össze lehet vele rakni.

Köszi!

(#736) ferensz válasza HIJ (#733) üzenetére


ferensz
senior tag

Vagy akar vehetsz egy bluetoothos egeret is.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#737) kcs73


kcs73
aktív tag

ISO file-okat lehet valahogy tab 10.1-en megnyitni?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#738) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok!

Átolvastam a topikot! Azt szeretném kérdezni, hogy ez hogy van a 3G-s? Csak mobilnet van rajta, vagy abban is van wlan is? WLan verzióban gondolom csak Wlan? Nekem van egy telefonom (HTC Incredible S), amiben van simkártya (meg hozzá mobilnet), akkor ebbe kéne mégegy SIM kártya+előfizetés, új szám stb? Vagy van jobb megoldás is? Nem akarnék még plusz havi költséget, mert igazából elég a wlan is...

Szóval igazából elég lenne a WLAN verzió is, mert a telefonon levő mobilnetet ha kell meg tudnám osztani, mert van rajta wifi hotspot. De egyébként ahol tartózkodni szoktam, ott van wifi mindenhol...

Köszi!

(#739) blueye válasza zezoka (#738) üzenetére


blueye
veterán

Van WLAN is a 3G-sben, a váltás pont úgy működik mint a telefonodban.

(#740) mycso válasza zezoka (#738) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

P7500 --> 3G-s, tehát ebbe rakható sim kártya, viszont wifi is van benne.
P7510 --> wifi van benne, ebbe nem tudsz simet rakni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#741) Varszegig válasza zezoka (#738) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha mondjuk T-nél mediamania L-ben vagy, akkor kaphatsz olyan társ simet havvi 500 Ft-ért, amivel a havi netkeretedet a 2 eszközzel lakhatod le.
Vagy vehetsz nbele feltöltős netet (én ezt tettem), hogy ha alkalmilag kell, legyen 3g, de ne legyen havidíj.

(#742) zezoka válasza mycso (#740) üzenetére


zezoka
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek! Telenoros vagyok, de nekem bőven elég egy wifis is. Gondolom árban van különbség. Bár ha "egykutya", akkor ha 3G-set vesz az ember, és nem rak bele SIMet, akkor reklamál/el sem indul, vagy mindene pont ugyanúgy műxik? Magyarán egy 7500as SIM nélkül teljes értékű 7510-esként tud-e működni, ez a kérdésem! :)

Ugyanis nemtom hogy a cégnél, ahol dolgozok, milyen lesz majd a listában, amiből kiválaszthatom, melyiket vegyem meg kedvezményesen.

Továbbá hol szoktátok nézegetni, hogy milyen ROMok vannak hozzá? Telefonommal az XDA-t szoktam csekkolgatni, és itt is előkerült már, hogy xda. Akkor ezek szerint ott van erre megfelelő topik? Na mindjárt meg is nézem...

[ Szerkesztve ]

(#743) ferensz válasza zezoka (#742) üzenetére


ferensz
senior tag

Mindenkeppen az xda-t ajanlanam a romokhoz, es igen, ugyan ugy funkcionalnak, viszont listaaron dragabb a 3G-s.

Rombol az Overcome romot ajanlom pershoot kernellel, vagy az alfa verzios ICS romot.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#744) kcs73 válasza kcs73 (#737) üzenetére


kcs73
aktív tag

?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#745) scalpal válasza kcs73 (#737) üzenetére


scalpal
tag

Kérdés, hogy adat vagy video iso. Igazából egyikkel se nagyon kecsegtetnek. Azt írják, hogy elvileg az ES File Explorer tud böngészni az iso-ban.

(#746) kcs73


kcs73
aktív tag

Van valami,progi ami számolja az adatmenyiséget internetezéskor?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#747) kcs73 válasza scalpal (#745) üzenetére


kcs73
aktív tag

Kösz!
(amúgy próbálltam,de nem nyitja meg)

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#748) blueye válasza kcs73 (#746) üzenetére


blueye
veterán

(#749) twon válasza scalpal (#732) üzenetére


twon
tag

A multifunkciós cardreader tud külső vinyót kezelni?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#750) twon válasza blueye (#748) üzenetére


twon
tag

A 3g kutya már megy a tab alatt?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.