Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) LSL1337 válasza BaziJoe00 (#250) üzenetére


LSL1337
őstag

én biztos nem vennék 10.1v-t

a FW support is kétséges hozza a jövőben, sztem ICS update-t sem kapja meg, valamint szerintem alig olcsóbb mint a 10.1

vehetsz hozzá külön USB adaptert, vagy SD kártya adaptert, amivel bővíthető a belső tárhely

kicsit rosszabb a 10.1 kamerája, de vékonyabb is, és sztem egy tabletnél fontos a mréet

(#252) Luser2000 válasza BaziJoe00 (#250) üzenetére


Luser2000
addikt

ha 10.1v, akkor pl a motorola xoom ki van zárva?
annak bővíthető a memója, de alapból eleve 32GB.
csak azért kérdem, mert vastagságra kb. ugyan az, mind2, súlyban sincs nagy különbség, elég jó áron kapható és mivel anno referenciakészülék volt, így bizonyára még lesz egy ideig support is rá (mondjuk ICS személyében).
hozzáteszem: sosem volt a kezemben egyik készülék sem (kivéve a 10.1 P7500, mert az van).

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#253) Dayco


Dayco
tag

Hurrá végre megvan nekem is a kis Galaxy Tabom :) 10.1 P7500 :))

Érdekes volt, hogy minden alkalmazás megjelent rajta, amit a telefonomra tettem korábban.
Imádni való jószág, nagyon szép, könnyű, vékony, kényelmes használni, de az az ICS nagyon kéne, mert tényleg akadozik kicsit.
Ezek az első tapasztalataim így a dobozból épphogy kivéve.

Sziasztok! :D

(#254) szabieable


szabieable
aktív tag

Magyar billentyűzetet talált már valaki hozzá? A brando féle csak angol/német kiosztású, a gyári meg szintén angol. Sehol sem lehet hozzá kapni magyar kiosztású billt venni? :( kerestem szimpla bluetoothként is de semmi, a gyári beígért változat meg gondolom iszonyat bizonytalan....

(#255) Pizzu válasza szabieable (#254) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Az Angolt beállítod magyarra
és még ott van a matrica opció ha zavar, hogy nem látod a karaktereket

99% nem lessz magyar
sok laptophoz sem lehet kapni....

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#256) szabieable válasza Pizzu (#255) üzenetére


szabieable
aktív tag

Nah igen ezt az opciót szerettem volna elkerülni, hogy moddolgatni kelljen házilag de ezek szerint akkor nincsen más megoldás csak a gyári angol keyboard dock+matrica megoldás sajnos. Elég gáz ez így de mostmár akkor legalább tudom, hogy felesleges keresgetni forgalmazót meg terméket mert nem létezik :)

(#257) Pizzu válasza szabieable (#256) üzenetére


Pizzu
aktív tag

van matrica eltávolítom, ha majd később meggondolod magad

termékeim közt megtalálod

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#258) Pizzu válasza Pizzu (#257) üzenetére


Pizzu
aktív tag

[link]

Ez egy APPLE cucc lehet kompatibilis
ha pesti vagy az Andrássy uton van az opera felé
nagyon segítőkészek és szerintem kiprobálhatod

szerintem még reális is az ár""

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#259) Devla24 válasza mycso (#234) üzenetére


Devla24
csendes tag

mikor lesz kész a leírásod?

(#260) mycso válasza Devla24 (#259) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát pici problem van, mert most vagy 1-2 hétig nem lesz 10.1-es tabom, így nem tudok mindent 100%-osan kipróbálni rajta. A leírás kész van, viszont így nem merem kirakni, nehogy véletlenül valaki beleszaladjon valami hibába, aztán téglát gyártson....

Tehát sajnos most tolódik picit. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#261) LSL1337 válasza mycso (#260) üzenetére


LSL1337
őstag

valami preview verzio van, rapillantanek

(#262) mycso válasza LSL1337 (#261) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Privibe átküldöm neked. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#263) Dayco


Dayco
tag

Gondoltam egy fülhallgatót használok a Galaxy S-hez és a Tabhoz is, mert tök ugyanolyanok... Erre nem!! :Y Egyikhez sem jó a másiké... Még ilyen böszmeséget! :((

(#264) LSL1337 válasza Dayco (#263) üzenetére


LSL1337
őstag

h erted h nem jo?
sztem ugyan az a standard 3,5os jack mind2, legalabbis a 10.1en es SGSen

(#265) Dayco válasza LSL1337 (#264) üzenetére


Dayco
tag

Az persze. De bedugom és furcsán szól (nem ugyanaz a bekötés, ilyen visszhangosan és csak a vokálok szólnak). És a gombja sem működik. Az S-hez se jó a Tabé, meg a Tabhoz se az S-é. A mikrofont már ki se próbáltam.
Kinézetre meg annyi a különbség a két füles közt kb. hogy a csatlakozóján a szigetelés gyűrűk az egyiké fekete másiké fehér... :((

(#266) Dayco válasza Dayco (#265) üzenetére


Dayco
tag

Most nézem, hogy a gyári zenelejátszójánál meg az ékezetes karakterek sz*rok... Ez azért csúnya hiba.

(#267) Dayco válasza Dayco (#266) üzenetére


Dayco
tag

Valamivel életre lehet kelteni a hátsó ledet, elemlámpaként?
Már kipróbáltam egy csomó elemlámpás programot, de egyik se tudja bekapcsolni... :((

(#268) kapcsolat88 válasza Dayco (#267) üzenetére


kapcsolat88
tag

Én kipróbálnék egy elemlámát a helyedben (olcsóbb,egyszerűbb ) :DD Csak vicceltem...ha találok valamit,szólok! Ám ezt nem hagyhattam ki ;]

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#269) rankesz


rankesz
veterán

Van valami új infó a 7.7-es tabletről, csak mer én szeptember óta várom? A héten kipróbáltam egy 10.1-est, és megbizonyosododtam róla hogy nekem az nagy lenne ahogy én használnám, pedig hatalmas kezeim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#270) LSL1337


LSL1337
őstag

nekem sima flashlight+LED nevű progi megy simán, első amit a market kidobott, on off 1 touch widgetje is van

(#271) Dayco válasza LSL1337 (#270) üzenetére


Dayco
tag

Köszi, ez tényleg megy. Talán ez volt az egyetlen, amit nem próbáltam még ki :D
Persze tényleg kérdéses, hányszor fogom a tabot használni elemlámpának, na de legalább már ez is működik.

(#272) rankesz válasza Dayco (#271) üzenetére


rankesz
veterán

Én a Galaxy S-t simán használom este zseblámpának, ha ki kell botorkálnom valamiért, mondjuk a WC-re... Beállítottam a gesztusverzérlést, egy felfelé simire már indul is a zseblámpa mód :D

(#273) LSL1337


LSL1337
őstag

xperiamon én is, de az nem 10 "-os:D

(#274) babosmiki válasza rankesz (#269) üzenetére


babosmiki
addikt

Semmi, én is azt várom de lehet Galaxy Note lesz belőle.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#275) Luser2000


Luser2000
addikt

Fura dolgok történtek ma!!!

1)
A Dolphin Browser HD és a gyári böngésző is elfelejtette az összes saját könyvjelzőmet.

2)
A KIES nem hajlandó csatlakozni. PC-n azt mondja, hogy a Kies 2.0 nem támogatja ezt a készüléket (upsz), a MAC-en meg azt mondja, hogy a készülék nem válaszol.

Mit nem mondjak, nagyon fasza kedvem van ezektől.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#276) LSL1337


LSL1337
őstag

Mire kell a Kies?

(#277) Luser2000 válasza LSL1337 (#276) üzenetére


Luser2000
addikt

abban volt mentésem a könyvjelzőkről.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#278) Varszegig válasza Luser2000 (#277) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez nem túl jó ötlet, mentsd inkább a felhőbe.

(#279) Luser2000 válasza Varszegig (#278) üzenetére


Luser2000
addikt

hogyan, mivel?
google szinkron kizárva, nem működik jól több gép esetén.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#280) LSL1337


LSL1337
őstag

Én PCn Chrome-t használok, az ottani könyvjelzőm szinkronzálva felhőbe, és az egyből látszik a stock honeycomb böngészőben, amit egyik változtatok, az változik a másikon

és ugyan azt a google profilt xperia mini-en is és a Tabon is szinkronizáltam, nem éreztem problémát

de ha neked csak könyvjelzőhöz kell, akkor csinálj arra egy uj accountot, és azzal loginolj be Chromenál is és a Tabon is

Én le is szoktam Kiesről rég

(#281) Varszegig válasza LSL1337 (#280) üzenetére


Varszegig
veterán

Így van.

(#282) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Urak!

Lehet kis hazánkban valahol 32GB-os GT-P7500-at kapni? :F

Vagy elég a 16GB? :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#283) Luser2000


Luser2000
addikt

Használ valaki Custom ROM-ot vagy más régióba kiadott gyárit?
Az érdekelne, hogy abban / azokban teljes körű-e a magyar karakterek támogatása. Azaz: van-e benne hosszú dupla ékezetes ő és ű, kicsi és nagy?
A P1000-es Tabommal futottam bele olyanba, ahol csak kalapos ékezetek voltak.
(A dolog egy XEU CSC fájllal bizonyára kezelhető).

Vagy esetleg van valakinek GYÁRI Telenoros HUN ROM-ja? (Még mielőtt felteszek valami mást).

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#284) Varszegig válasza Luser2000 (#283) üzenetére


Varszegig
veterán

XXKI1 nem a mi régiónknak szól, de teljeskörű a támogatás, még a swype is. Bár azt nem látom, swype mire jó tableten. Szerintem XX, XW mehet fel.

(#285) Luser2000 válasza Varszegig (#284) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez jó hír, köszi!
Ugye ellenőrizted, hogy van "rendes" ő és ű? :U

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#286) Varszegig válasza Luser2000 (#285) üzenetére


Varszegig
veterán

persze, sokat használtam azóta, és gépelésnél szoktam ékezeteket írni:)

(#287) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Valaki tud egy normális virtuális billentyűzetet amelyiknél be lehet lőni, hogy kirakja az összes magyar ékezetes karaktert és nem kell szerencsétlenkedni ezzel a hosszam nyomós ékezetgépeléssel.
A Go Keyboardot es a SwiftKey Tablet X-et már teszteltem, de egyik se hozta meg a megváltást.

(#288) kapcsolat88 válasza Répafőzelek (#287) üzenetére


kapcsolat88
tag

MultiLing

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#289) Pistakiss válasza Répafőzelek (#287) üzenetére


Pistakiss
őstag

Az AnysoftKeyboard nagyon jó,

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#290) Dayco válasza Répafőzelek (#287) üzenetére


Dayco
tag

Kipróbáltam most ezt a multiling-et, de ezen sincs minden ékezet gomb. Az anysoft meg nekem nagyon nem jött be, nehézkes vele bármiféle szimbólumot, írásjelet írni, meg félre is gépelek benne és nem javítja. Smart keyboard inkább, az nagyon jól tanítható, beállítható, vagy ez a multiling.
De erősen gondolkodok egy fizikai billentyűzet vásárlásán.
Hol lehet venni olcsón, (akár külföldről) gyári dokkolós billentyűzetet? Mert ez az itthoni 20ezres ár nagyon durva. (Az se lenne baj, ha az usb átalakítót is el lehetne intézni egy úttal)

(#291) Dayco válasza Dayco (#290) üzenetére


Dayco
tag

És ha vennék egy ilyen billentyűzetet, ezt full át lehet állítani magyar ékezetesre? Tehát ha átcimkézem akkor magyar lenne? Mert csak úgy érné meg nekem. Akinek van tapasztalata ilyen billentyűzettel ossza már meg legyen szíves.

(#292) LSL1337 válasza Dayco (#290) üzenetére


LSL1337
őstag

akarmilyen BTos mukodik elvileg

(#293) Robert75


Robert75
csendes tag

Urak!
2 hetet ment a gépezet... :( :( :( :(
Ma este kikapcsoltam, és töltőre raktam. Majd mégis kellet volna, és bekapcsoltam volna!
És amikor a kék háttérben a Samsung logónak be kellett volna jönnie, belassult és meg is állt a boot... :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y
Hosszan nyomva a power gombot újra is indul-na. De a fenti lassulást, majd megállást produkálja :F :Y :O
Rohadt ideges vagyok. Mert így még el sem érem a menüben a hard reset :(
Le sem ejtettem, vigyáztam rá...
Esetleg valakinek tipp? Persze, szerviz lesz előreláthatólag... rendes Samsung gari van hozzá.
Na, mind1, gondoltam megosztom veletek, hogy így jártam...

RoB

(#294) LSL1337


LSL1337
őstag

ha van szerviz, akk vidd oda, de egy cache wipe sztem segitene, esetleg visszaflashelni a stock frimwaret

adataidrol amugy sztem lemondhatsz sztem

(#295) torrente777_ válasza Robert75 (#293) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Kapcsold ki kapcsold be ahogy elindul nyomd meg a és tartsd lenyomva a hangerő gombot lefelé bejön egy menü a hengerő gomb lefelé nyomkodásával lehet választani, hogy download mòd vagy recowery mòd válaszd a recowery mòdot a hangerő fel nyomásával tudod kiválasztani a recowery menübe válaszd a wipi funkciòt, kiválasztani a power gombal tudod csinál egy full wipit és szerintem elindul ha nem akkor szervíz.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#296) mycso válasza torrente777_ (#295) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

"wipe"

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#297) torrente777_ válasza mycso (#296) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nem okoskodni kellene hanem segíteni.(Grécsi úr)

Rommer.

(#298) Robert75 válasza torrente777_ (#295) üzenetére


Robert75
csendes tag

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Legyalultam mindent, és láss csodát elsőre elindult :K :K :K :K :K :K
Még1x Köszi :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

RoB

(#299) mycso válasza torrente777_ (#297) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Akkor ne okoskodj. thx

Egyébként csak kijavítottam, amit hibásan írtál. Pusztán segítő szándékkal, hogy a kolléga megtalálja az opciót a recovery-ben.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#300) Robert75 válasza mycso (#299) üzenetére


Robert75
csendes tag

:DD ! a 2ből meglett a megoldás, ez a lényeg :K ! :C :C :C :C :C :C

RoB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.