Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) lsc válasza GhostLead (#2650) üzenetére


lsc
nagyúr

A pda mutatja, egy sárga csomag jellel .

Az élet kegyetlen .

(#2652) kabbbe


kabbbe
csendes tag

sziasztok :) ... én már ott elakadtam, hogy melyik oldalával lefelé kell a lemezt berakni a "pohártartóba", amit amúgy valami lemezmeghajtónak is hívnak? :DDD

(#2653) GhostLead válasza lsc (#2651) üzenetére


GhostLead
tag

Hali!
Dutys bázis környékén van! képet tudnál mutatni róla! én nem látam a pda-n sárga csomag jelet, csak azt hogy kinek, és hová kell vinni a csomagot!

(#2654) lsc válasza GhostLead (#2653) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha jól emlékszem a hátsó kapun /ami a kereskedő mellett van/kimész a bázisról majd balra, a kerítéstől nem messze van egy bokorban .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2655) kmiki20


kmiki20
senior tag

xRengine stop working - mindig ezt a hibát dobja, ha át akarok menni a kordonba :( 1.5.07-es pacth van fenn, win7 alatt játszom. Valaki esetleg tudna tippet adni, hogy mi lehet a gond, vagy esetleg valaki tudna küldeni egy mentést közvetlenül kordonba menetel utánról?!

(#2656) GhostLead válasza lsc (#2654) üzenetére


GhostLead
tag

Köszi! Este megnézem!

(#2657) lsc válasza kmiki20 (#2655) üzenetére


lsc
nagyúr

Az email címed jó, akkor küldöm a mentést .

Az élet kegyetlen .

(#2658) kmiki20 válasza lsc (#2657) üzenetére


kmiki20
senior tag

Él az email címem. Köszi előre is!

Szerk.: Azóta újraraktam, de a hibajelenség nem szünt meg :(

(#2659) lsc válasza kmiki20 (#2658) üzenetére


lsc
nagyúr

Elküldtem, remélem jó lesz, igen lassú a feltöltésem .

Az élet kegyetlen .

(#2660) kmiki20 válasza lsc (#2659) üzenetére


kmiki20
senior tag

Köszönöm a fáradozásod, sajnos a probléma nem oldódott meg :(

(#2661) Medvelászló válasza kmiki20 (#2660) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Bár segíteni nem tudok,nekem az 1.5.03 peccs van fent,"relatíve stabilnak" mondható a játék,ritkán bugzik!

(#2662) golyani


golyani
addikt

összeszedtem 4db Vintar BC-t. de hova tudom eladni??? agropromba 900 körül aakr adni érte a kereskedő.hol kellene eladni h értelmes összeget kapjak érte?

(#2663) emre válasza golyani (#2662) üzenetére


emre
veterán

A mocsárba vidd a freedom bázisra. Az ottani kereskedő adja a legtöbbet a gyüjtögetett cuccokért.
Hogy-hogy csak négyet? ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2664) GhostLead válasza lsc (#2654) üzenetére


GhostLead
tag

Véletlenül nem a Freedom bázisról irtál?? ott már megtaláltam a pent!
Linkelek egy képet hogy miről beszélek!

(#2665) GhostLead válasza lsc (#2654) üzenetére


GhostLead
tag

Linkeltem egy képet! Hol találom???

(#2666) lsc válasza GhostLead (#2665) üzenetére


lsc
nagyúr

Ez elméletileg az egyik lila körrel jelölt részen lesz, amennyiben rájuk viszed a kurzort akkor kiírja hogy melyik . Így nem lesz egyszerű .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2667) katt777


katt777
félisten

Hi!
2 hónap után végre kaptam másik VGA-t, és tudok játszani. 1 kérdés: 1.5.0.7 v. 1.5.0.8 patch-csel mennyire bugzik még a játék? Van már értelme folytatnom?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2668) Dimitryj válasza katt777 (#2667) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Én a helyedben nem folytatnám hanem újrakezdeném.
Pl a 07es patchtől a clear sky bázison nekem néha bedobott egy frankó kis detektort, meg egy elég jó kis armort :DD
Szal nem baj ha újrakezded mert elég sok új dolgot hozzá adtak ami esetleg eddig nem volt benne.

(#2669) Brent válasza katt777 (#2667) üzenetére


Brent
aktív tag

Én most újból kezdtem 1.5.0.7-el. Full stabil eddig egyszer nem dobott ki + bugokat se tudnék mondani..

(#2670) Brent válasza emre (#2663) üzenetére


Brent
aktív tag

A mocsárban vannak freedomok ?

Én úgy tudtam, hogy ott csak a Clear + Renegade van..

(#2671) emre válasza Brent (#2670) üzenetére


emre
veterán

Jogos :B

Természetesen a Clear Sky bázisra gondoltam

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2672) Brent


Brent
aktív tag

[link]

Egy jó térkép.

Cordonban a leszakadt vasúti híd tetején az a teleport nem tudjátok, hogy hova visz ?

(#2673) emre válasza Brent (#2672) üzenetére


emre
veterán

A vasúton haladva keleti irányban található alagútba visz.
Oda máshogy nem is lehet bejutni, az anomália érkező oldali kitüremkedése visszabasz a küszöbről. Visszafele azonban csak a gyalogos módszer működik. 1-2 lőszert, kötszert ilyesmit lehet találni különböző dobozokban.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2674) Dimitryj


Dimitryj
aktív tag

Cordonban miután beszéltem swidoich-al nek kapok map markert se küldetést. Ez most bug vagy gyárilag ilyen?

(#2675) katt777 válasza Dimitryj (#2668) üzenetére


katt777
félisten

és Brent: Köszönöm! :R Bár azért elég sok cuccot összeszedtem, meg fejlesztgettem is már anno még 1.5.0.3-mal...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2676) GhostLead válasza lsc (#2666) üzenetére


GhostLead
tag

Hali! Megtaláltam, már le is adtam a Dutys fejlesztőnek!
Thunder géppityut honnan lehet venni?? Se a Dutynál, Stalkereknél, Freedomosoknál nem láttam! Tipp??

(#2677) GhostLead válasza Brent (#2672) üzenetére


GhostLead
tag

Hali! Ez a térkép naon jó!

(#2678) GhostLead válasza Dimitryj (#2674) üzenetére


GhostLead
tag

Kezd újra onnan ahogy átmész a Kordonba, nekem is ez volt a baja!
Ne ments sehol, csak fuss és fuss! és úgy beszélj Sidorovich-l és csak utánna ments!

(#2679) emre válasza GhostLead (#2676) üzenetére


emre
veterán

Tipp: Trader mod
A ruházattal jártam így, mire volt pénzem, nem tudtam sehol sem venni, tele lett a tököm mod-oltam. :D

To: Katt777 Az 1.508-al még nem próbáltam, bár lehet a hétvégén majd megnézem azt is. Ugyanis nem tudok a freedomhoz csatlakozni, mert desktop lesz a vége.
Egy ideig az alapváltozattal toltam, (1.504_hun_sub :DDD ) de meguntam, az 1.507-tel kezdtem újra, de nem teljesen elölről, mert a mocsaras rész baromian idegesített.
Szinkron működik, mentések megmaradtak. És a különböző mod-okat is elég jól viseli.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2680) Brent


Brent
aktív tag

Kicsit játszottam, láttam egy-két jó tűzharcot a Duty és a Freedom között :C nagyon ott voltak. A Stalkerekhez álltam be úgy mint régen aztán full jó a karosszékből nézni ahogy öldösik egymást :D bár kicsit bele kellett most szólnom a dolgok forgásába...

A Duty nagyon kezdte elkenni a Freedomot, szinte volt pár perc amikor teljesen ki voltak verve a szabadságiak Garbageből. Aztán jött egy Exos duty azzal a golyószóróval rp-74 vagy mi a fuck meg hozta még két haverját. Így hárman betámadtak egy 6 főből álló Freedom csapatot akik a Dark valley - Garbage átjáró között tanyáztak. Azaz Exos duty úgy ledarálta őket mint a sz@rt csak néztem, hogy milyen csúzlit tart a kezében amitől így hullanak az emberek.. a másik két fityfiritty meg alig tudott beleszólni a dolgokba mert akkor már a 6 free-ből 4 feküdt..

Volt egy klános küldetésem, hogy el kellett foglalnom a másik átjárót Garbage-Cordon között. Csak ott volt a gubanc, hogy azon az őrposzton Dutysok állomásoztak... Húztam a számat, féltem hogy ellenségek lesznek ha megölök párat de végülis bevállaltam. 8 Dutyt fejbe lőttem, jöttek a társaim és letáboroztak, mehettem tovább a Banditák főhadiszállására (itt esett vissza a Duty az előretörésben). Fejbe durrantottam mindenkit aki bent volt, megnyertük a háborút a banditák ellen! Rá 4 percre visszateremtődtek szal úgy tűnik tényleg nem lehet ki írtani őket persze lehet, hogy csak azért mert nem jöttek a társaim és nem költöztek be..Nem mintha sok vizet zavarnának a tolvajok, úgy be vannak fenyítve, hogy csak na.. Duty - Freedom háborúban még nem tudom kinek segítsek majd valószínű a Duty lesz mert azok jobb kapcsolatban vannak a Lonerekkel...

(#2682) kabbbe válasza emre (#2673) üzenetére


kabbbe
csendes tag

Azért azt is tedd hozzá, hogy ott van az a PDA, amit a sofőrnek kell megszerezni.

Tudom most jön a kérdés, hogy milyen sofőr? ... hát aki a Szidorovicstól a vasúti átjáróhoz vezető úton az átjáróban ücsörög és másodküldetésként lehet tőle bevállalni a barátjának a PDA-jának a megszerzését.

Egyebekben tényleg csak pár kacat van még azon a helyen.

(#2683) GhostLead válasza kabbbe (#2681) üzenetére


GhostLead
tag

Neked is el kellene olvasni, hogy mi volt a baja az illetőnek, és utánna megszólalni!
Nem azt mondtam hogy mindig fusson! csak hogy ne szedjék le a katonák! mivel azt írta hogy beszélt Sidorovich-l és nincs főküldi! Olvasd el!!! és megérted!!! Utánna pancserozhatsz!!!!

(#2684) emre válasza kabbbe (#2682) üzenetére


emre
veterán

Hozzátehetném, de nem foglalkoztam a soförrel. :D
Ha nem én löttem le első alkalommal mikor összefutottam vele, mire visszaértem már halott volt. Nekem ez a mellékküldi mellékénél is lényegtelenebb.
Meg az a duma, hogy majd együt lerohanjuk a stalker bázist, és kiszabadítjuk a parancsnokot. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2687) golyani


golyani
addikt

akkora bugba léptem. belépte freedomosnak. ugye irtani kell a dutysokat. nah amikor a dark valleyba vezető utat kell biztosítani mert megtámadják az ott lévőket. ha kinyírok mindenkit kilép a játék. ha nem csinálok semmit jön egy üzi a freedom főnöktől kilép a játék :(((

(#2688) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Gondoltam ideje lenne kipróbálnom a stalkert:D Lenne előtte pár kérdésem, szinte semmit se tudok a játékról:

-A Clear Sky kiegészítő lemez vagy önálló rész? kell hozzá az alapjáték?
-Melyik a jobb? Az alapjáték vagy a Clear Sky?
-Láttam neten hogy van a játékhoz coop mod. Ez működik rendesen? Ha igen melyik részével működik?
-Láttam hogy a gém rendesen tele van bugokkal... ezeket javították már? Melyik patchet/eket kell feltenni?

Előre is köszi a válaszokat!!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2689) lsc válasza LLKobe (#2688) üzenetére


lsc
nagyúr

A C S az önálló játék, szerintem mindkettő jó . C S-hez az 1.507 jó, a 08-ban ha jól olvastam csak a multi részt javították . A coop modra keress rá vagy majd valaki segít .

Az élet kegyetlen .

(#2690) DerStauner


DerStauner
senior tag

amikor feltettem az 1.5.0.7-es patch-et, nálam mindig megállt a töltésben, amikor a shadereket töltötte (hd4850). habár ilyenkor még nem volt 8.12-es driver. ezzel már nem fagy ki, próbálta valaki???

(#2691) DerStauner válasza DerStauner (#2690) üzenetére


DerStauner
senior tag

közben föltettem, és minden ok. fps-t még nem néztem, de mindent maxra húzva gyorsabbnak tűnik, mint az 1.5.0.4-el max-on.

(#2692) skype


skype
tag

Sziasztok
Tudja valaki honnan tudok letölteni magyaritást?
Nem találok sehol.
Köszi

(#2693) lsc válasza skype (#2692) üzenetére


lsc
nagyúr

Elméletileg itt is van, meg az 1. hsz-ban is van egy link . Azért nem nagyon van egyébként hozzá, mivel magyarul is megjelent .

Az élet kegyetlen .

(#2694) skype válasza lsc (#2693) üzenetére


skype
tag

Köszi
Sajna ez 2007-es, szerintem ez az első stalkeré.

(#2695) skype


skype
tag

Ha valakit érdekel, ezt találtam:
http://rapidshare.com/files/148849673/stalker_magyaritas.rar.html ez csak a felirat

http://rapidshare.com/files/148620657/hun_mod.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/148636231/hun_mod.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/148652640/hun_mod.part3.rar.html
http://data.hu/get/664526/hun_mod.part4.rar.html

A rar fájl tartalmát a játék gamedata könyvtárába kell másolni ez meg szinkronnal együtt

(#2696) DerStauner


DerStauner
senior tag

én nem értem ezt a játékot. pedig már egyszer feltettem, akkor annyira nem jött be, le is installáltam, de asszem, most is ez lesz a vége.

először is graf-ot maxra lököm, 10 fps, anyád...mondom.

visszaveszek ezt-azt, ha kiírja, hogy indítsam újra, újraindítom, alig változik, +2-3 fps. jó, akkor tegyük vissza közepes beállításokra. eredmény: 50-60fps. ok, ez azért túl sok, állítsunk párat megint max-ra. fps nem változik, pedig még újra is indítottam. megint feltettem mindent legmagasabb beállításra, elmegyek egy toronyhoz, jön a kisülés, újra visszakerülök a bázisra, és ahol korábban legmagasabb beállításokon 10 fps volt, most 30-40 fps ugyanazokon a beállításokon. ki érti ezt?

kimegyek az ingoványra, 60-70 fps. legmagasabb beállításokon. ezt magam sem hittem el.

de most beszéljünk a játékról: mi ez az összevisszaság??? menjek ide, menjek oda, de ez mind egyszerre. a küldetések össze-vissza változnak. egyszer azt írja, hogy mentsem meg ezt, oké, elindulok. még félúton sem vagyok, kiírja, hogy mentsem meg amazt. és a nyilak is megváltoznak. miért ilyen ez a game?? ja, és tényleg nehéz. legkönnyebb fokozatot választotam, de nehéz. életerőcsomag meg kevés van. szerintem ebből megint uninstall lesz. pláne úgy, hogy most települ a fallout 3 német szinkronnal, uncut crackel.

(#2697) Dimitryj válasza DerStauner (#2696) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Nálam is kicsit érdekesen műxik, de az F3 nagon zsíííír.

(#2698) Hun'reeth válasza DerStauner (#2696) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nincs benne összevisszaság legalábbis nem úgy ahogy hiszed. Csak még nem ismerted fel a rendszert. A dolgok haladnak valahogy nélküled is de általában rajtad múlik. Pl. ha megtámadnak egy bázist az ingoványban mindjárt kapod az üzit, hogy segíts. DE vagy sikerül kivédekezniük vagy nem. Általában nem :) de ha közel érsz és beszállsz a harcba sokszor az már elég hogy győzzenek. Máskor maguktól is megoldják ilyenkor függesztődik fel a küldi. Az elején a területfoglalós kicsit nehézkes talán kicsit a bf1942 -höz hasonló :D vagy pl. az UT-ban is lévő területfoglalós rendszerhez. Ezért kell rohangálni az egyes helyszínek között.
Később is lesz hasonló ha belépsz valahova és megtámadják a frakciódat akárhol a pályán. Van mikor nyilván nem érhetsz oda, akkor vagy megvédik vagy sem rájuk kell hagyni.
A legnehezebb ilyen területfoglalós később van a duty kiírtása például. ;] Bár gondolom a freedom kinyírása épp ilyen nehézkes a másik oldalról de azt még nem próbáltam. Persze ezekben nem kell résztvenned a játék végigjátszásához csupán az elején muszáj amíg a Clear Sky meg nem szerzi a felügyeletet a mocsár felett.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2699) Medvelászló válasza DerStauner (#2696) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nekem is elég fura volt az elején a játék,aztán megbarátkoztam a gondolattal h.nem lehetek egyszerre 2 helyen h.minden melléküldit megcsináljak :((( Egyébként nagyon sok elsősegély csomi van már az ingoványban is,az öreg templom után már lesz több first aid :K :P
Huhh,ma végre sikerült megtekintenem a Sztalker c.filmet,feliratosban,3 óra tömény izgalom :W :DDD

(#2700) skype


skype
tag

Valaki árulja már el nekem, hogyan kell a MODokat aktiválni? Hova kell berakni, meg ilyen. Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.