Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) lsc válasza zack (#3300) üzenetére


lsc
nagyúr

Elég az utolsó .

Az élet kegyetlen .

(#3302) zack válasza lsc (#3301) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3303) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

Hogy lehet kiirtani a fosztogató bázist? Beléptem stakernek, megkaptam a küldit, oda megyek, mindenkit lelövök és semmi. :F Elvileg mutat még 6-ot de azokat nem találom. Tán a föld nyelte el őket?

Egyébként vicces a kereskedőjük. Ha bemegyek piros, de azért lehet eladni neki cuccot, majd megpróbál lelőni. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3304) Anubiss


Anubiss
tag

Üdv!

Elhatároztam, hogy peccset teszek fel. Viszont amikor fel próbálom rakni, akkor azt írja ki hogy:

"A telepítő a(z) [Russia and CIS] verziót találta.

Ezt a frissítést csak a [World Wide] verzióra tudod alkalmazni."

Ötlet? :F

(#3305) Vladi válasza Anubiss (#3304) üzenetére


Vladi
nagyúr

Orosz verzió van fenn nálad, ahhoz az orosz pecs kell. Vagy tedd fel az international verziót és az ahhoz tartozó pecset. Ahogy tetszik

Más:
Na kiírtottam a bázisukat. Kiírta, hogy ok szép volt meg minden, erre visszajöttek és kezdhetem elölről. :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3306) Anubiss válasza Vladi (#3305) üzenetére


Anubiss
tag

És az International peccset honnét tudom leszedni?

Alapból orosz volt a játék, csak kiszedtem az orosz nyelvezetet és az angolt raktam fel (tehát a szinkron és a párbeszédek is angolok).

[ Szerkesztve ]

(#3307) emre válasza Anubiss (#3306) üzenetére


emre
veterán

az orosz verziód honnét van? :DDD :P

költői kérdés volt :N

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3308) Anubiss válasza emre (#3307) üzenetére


Anubiss
tag

Havertól kaptam...

(#3309) Anubiss válasza Vladi (#3305) üzenetére


Anubiss
tag

Az orosz peccs nem fogja szétbarmolni a párbeszédeket meg ilyeneket? Mert akkor hagyom a francba, ha félig orosz félig angol lesz tőle...

(#3310) westcoastog


westcoastog
veterán

nah sikerült már a vörös erdőben tevékenykedem..

[ Szerkesztve ]

(#3311) CptMisi válasza Vladi (#3305) üzenetére


CptMisi
őstag

ne erőlködj, a stalkerek nem tartják a fosztogató bázist, teljesen felesleges elfoglalni....elfoglalod amíg azon a pályán vagy nem mennek vissza, de ha elmész, rádióüzenet: fosztogatók visszatértek a semmiből, foglaljuk el a bázisukat...akárhányszor megcsinálhatod, újra ezt fogja csinálni :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3312) Anubiss


Anubiss
tag

Valakinek van ötlete?

Megpróbáltam a legújabb orosz peccset, de amikor elkezd tölteni, beragad a szinkronizálásnál... :((
Mellesleg virágbolti. Talán ez kavarja a sz*rt?

(#3313) skeleton91


skeleton91
tag

Ja, a másolt verziókhoz nem lehet a patchet fölrakni ez a nagy igazság, én ezért szívtam a shoc-ban. A cl-t meg megvettem eredetiben magyar szinkronnal, én megvenném a helyedben.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3314) CptMisi válasza skeleton91 (#3313) üzenetére


CptMisi
őstag

ez hülyeség, tört a játékom és patchelve van, igaz tervezem, hogy megveszem, de csak mert jól mutat a gyűjteményben :DDD másolt SoC-ra is lazán felmegy a patch....szerintem neked azért nem ment, mert kell hozzá új crack :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3315) lsc válasza CptMisi (#3314) üzenetére


lsc
nagyúr

Ezeket a tört és virágbolti dumákat befejezhetnétek amíg valami modi be nem fejezi a topicot . Ott van a privi, abban azt beszéltek meg amit akartok .

Az élet kegyetlen .

(#3316) skeleton91 válasza CptMisi (#3314) üzenetére


skeleton91
tag

Lehet erre nem is gondoltam, kössz.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3317) CptMisi válasza skeleton91 (#3316) üzenetére


CptMisi
őstag

persze, mivel a Stalker jó játék, nem valami szar, érdemes megvenni, ráadásul most már olcsó is :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3318) zack válasza CptMisi (#3317) üzenetére


zack
nagyúr

Az első része is kötelező darab...mind a kettő itt a polcon eredetibe. :K ;) Nem sok játék van amit érdemes megvenni, de a Stalker és a Stalker CS ezek közé tartozik. :K :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3319) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hátha valakit érdekel az ingyen SoC → [link]

(#3320) hülyegyerek válasza VinoRosso (#3319) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Fasza... :(( Beregeltem,telepítette a firefox-kieget,tölteném a játékot,erre kiírja,hogy "bocsi,de a 64 bites rendszered nem támogatott....".Pedig Vistáról van szó,nem win2000-ről,vagy win7-ről.
Pedig már azt hittem,lesz legális S.O.C.-om ingyé :(

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3321) CptMisi válasza zack (#3318) üzenetére


CptMisi
őstag

azt hiszem a Call of Pripyat is ott lesz :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3322) zack válasza hülyegyerek (#3320) üzenetére


zack
nagyúr

Ha feldobsz egy XP-t addig amíg letöltöd? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3323) hülyegyerek válasza zack (#3322) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor inkább megveszem dobozosban....Mondjuk úgyis vinyót kell vennem,lehet hogy egy órácskára feldobom.Azért így is szégyen,hogy egy elég populáris oprendszert nem támogat a letöltő-progi. :U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3324) zack válasza hülyegyerek (#3323) üzenetére


zack
nagyúr

Mondjuk ha megveszed, nem fog a földhöz vágni. :DDD Dobozos kivitelben van vagy 1-2k... ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3325) CptMisi válasza hülyegyerek (#3323) üzenetére


CptMisi
őstag

kompatibilitást állítani nem lehet?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3326) hülyegyerek válasza CptMisi (#3325) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem ,mivel már a honlapon kidobja az üzenetet,hogy a 64bit nem jó neki.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3327) CptMisi válasza hülyegyerek (#3326) üzenetére


CptMisi
őstag

az szar :O

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3328) zuchy


zuchy
őstag

Hali!

Olyan gondom, van hogy nem megy a Faction war. Az elején még ment, amíg le nem állt a progi. Nincsen valamilyen megoldás, hogy újra beinduljanak az egységek, jöjjenek segíteni, mert amíg jó volt jöttek, de most már meg se mozdulnak. :O
Nagy kár érte, tök izgi lett volna... :(

PC-STYLE.hu

(#3329) hülyegyerek válasza CptMisi (#3327) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Hát elég gagyi megoldás....aki komolyabban zúzza a játékokat,annak szerintem min.4Gb ramja van,ahhoz meg egyértelműnek tűnik a 64bites oprendszer....vagy mégsem?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3330) emre válasza hülyegyerek (#3329) üzenetére


emre
veterán

Csak a magam nevében beszélek, de nem :N
Xp, 32bit, 2Gb ram, és semmi bajom nem volt vele

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3331) CptMisi válasza emre (#3330) üzenetére


CptMisi
őstag

minden játéknál más számít, van, ahol a processzor fontos, van, ahol a vga(ezen belül: Ati sok SPs kártyái, vagy az nV csoda chipjei), szerintem mai játékok közt nincs olyan, ami 100%ig kihasználna 4gb ramot, de ha közben csinálsz mást is, nagyon jó a 4gb :C én 2gbal nyomom, egyelőre gond nélkül :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3332) hülyegyerek válasza emre (#3330) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor valszeg nem játszottál a gta 4-el :DDD Ahhoz kellett beszereznem a 4gb ramot,meg a quad procit.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3333) CptMisi válasza hülyegyerek (#3332) üzenetére


CptMisi
őstag

inkább a procit nyúzza, de nem árt hozzá a ram, 2gigán is elfut szépen :C MHztől függően

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3334) Anubiss


Anubiss
tag

Mitől van az, hogy elmegyek a szeméttelepre és ott jelölve van két pont amit el kellene foglalnom és tartani, amíg az erősítés meg nem érkezik. A probléma: Az egyiket elfoglaltuk a Stalkerekkel és van egy másik pont az a cső. Nos az erősítés megjött, de a cső végében kuporognak és nem hajlandóak jönni... Mitől lehet ez és hogyan lehet megoldani ezt az incidenst?

(#3335) zolka78 válasza Anubiss (#3334) üzenetére


zolka78
senior tag

Hasonló gonddal küzdök én is. Amikor feltettem a gémet minden küldi ment simán, egész odáig jutottam, hogy megkaptam az infót a szabadságos vezértől Agyarról. Ekkor gondoltam kipróbálom Emre által javasolt módot, de nálam legányolta a gémet. Nem csak a mentéseim vesztek el ( ez nemjelentett nekem problémát, legalább újra kezdhettem ), de ekkor jöttek elő ezek a gondok, mindig egyedül kellet lezúznom az ellent, szövetségesek meg sehol. És amikor az a dolog, hogy tarts egy állást, órákba telik mire megérkeznek. Na, gondoltam újra húzom a gémet és kezdem előröl, de ugyan azt csinálja. Az elején még az ingoványba, a gépteleperöl hagyták,hogy egyedül verjem ki a renegátokat, mikor kaptam, hogy tartsam az állást olyan soká jöttek, hogy rendeltem egy pizzát meg vártam míg megjött, szépen meg vacsiztam, besöröztem és megérkezett az erősítés. Cirka 2 óra volt. Később mindenütt ezt csinálta. Aztán rájöttem a megoldásra. Azért nem jönnek mert szarosok. Amíg az ellen van fölényben csak lassan mozognak, és ha van előttük vagy a környéken mutáns vagy ellen, akkor megállnak. Így kénytelen vagyok egyszemélyes dzsihádba fogni ;] , hogy egy kicsit beinduljanak és a küldik haladjanak. De most már élvezem. Csak azt nem értem, hogy az első telepítésnél miért nem csinálta.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3336) Anubiss válasza zolka78 (#3335) üzenetére


Anubiss
tag

Nálam is elsőre minden happy meg ilyenek, de aztán amikor másodszorra estem neki a játéknak, akkor kezdte el ezt csinálni... Amúgy már a Stalkerek vannak fölényben a PDA szerint és a koncentrációs tábort is kipucoltam, de semmi. Egyetlen egy mutáns sincs a közelben. De ez már csak jobb lehet...

(#3337) zuchy


zuchy
őstag

Van egy olyan gondom, hogy nem jó a Facion War. A háború a Duty ellen szól, Freedommal vagyok. Addig jó volt, míg ki nem fagyott a játék.
Szépen eljutottunk a szeméttelep és az agroprom határáig. Azt itt fagyott ki. Innentől nem jöttek segíteni a Freedomosok. Gondoltam elmegyek, kiírtom a Duty base-t.
Sikerült kipucolnom a bázisukat, de nem történt semmi. Aztán ahogy megyek vissza a szeméttelepre, szépen visszateremgettek a Duty-sok. :(
Akkkor mondom felrakom az 1.5.09-es patch-t. Ja, de ez meg elrontotta a játékot. Előtte 1.5.07 volt fennt és virágbolti a verzió. :DDD Sajnos.

PC-STYLE.hu

(#3338) DerStauner


DerStauner
senior tag

sokadig nekifutásra ismételten feltettem a játékot, áthidalva az új játék mentes periódust.

közepes beállításokon dx10.1-ben viszonylag jól megy, nem akad.

viszont már az elején van egy hiba benne: mert amikor először kimegyek az ingoványba, és ha nem megyek fel azonnal a toronyba, és nem veszem fel a lőszert, beragad a játék, és nem megy tovább, nem lesz újbóli kisülés. pedig az 1.5.0.7-es patch rajta van.

(#3339) zolka78 válasza DerStauner (#3338) üzenetére


zolka78
senior tag

Lőszert nem kell fel venni nem a feladat része, de a toronyba fel kell menni hisz segíteni kell a stalkernak.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3340) Kareszovics válasza zuchy (#3337) üzenetére


Kareszovics
addikt

Cimborának se akartak segíteni a Freedomosok (oridzsi pedig a játék); ez kb olyan lehet, mint a "fosztogató-bázis jelenség" (értsd mindig visszaspawnolnak).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3341) Vladi


Vladi
nagyúr

Srácok a CS-ben is működik az újratöltő módszer. Igaz nem kell annyiszor. Ha valahol beragad a játék, ment és újratölt. Vagy egy korábbi állást.

Én ezért mentegetek 15 percenként.

Az ellenség bázisát meg vagy nem lehet kiirtani, vagy nagyon nehéz. Én általában megelégszem a jutalommal érte. :DD

Ha meg nem jönnek a haverok gyilkolászni, akkor ha jössztök lesztek, ha hoztok esztek módszerrel magam irtom le az ellent.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3342) DerStauner válasza zolka78 (#3339) üzenetére


DerStauner
senior tag

úgy volt, hogy elértem a toronyhoz, aztán mondják rádión, hogy menjek fel a toronyba, mert úgy nem kapnak el a mutánsok. de ha én még lent körbenézegelődök, átkutatok pár testet, esetleg még le is lövöm a disznókat, és csak utána megyek fel, akkor hiába vagyok ott, nem történik semmi. viszont ha "frissibe" egyből a szövegelés alatt felmegyek, máris jön a villanás.

(#3343) zolka78 válasza DerStauner (#3342) üzenetére


zolka78
senior tag

Bizony ez így van :K

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3344) CptMisi válasza DerStauner (#3342) üzenetére


CptMisi
őstag

ingoványban eleinte korlátozott a játék, haladnod kell a történettel, nem járkálhatsz fel-alá, de ha meg van a Guide, aki elvezet cordonra már szabadon rohangálhatsz :C

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3345) zuchy válasza Kareszovics (#3340) üzenetére


zuchy
őstag

Az gáz. Csak kár, hogy nem tudom megkapni az exo ruhát. Hiába irtottam ki a Duty base-t nem történt semmi. Sőt néha a fosztogatók (akik most ősi ellenségeim) küldik az üziket, hogy jöjjek segíteni nekik, mert gyilkolják őket. :DDD :N

PC-STYLE.hu

(#3346) Kareszovics válasza zuchy (#3345) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Sőt néha a fosztogatók (akik most ősi ellenségeim) küldik az üziket, hogy jöjjek segíteni nekik, mert gyilkolják őket."

Akkor nálad komolyabb bajok van. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3347) zuchy válasza Kareszovics (#3346) üzenetére


zuchy
őstag

De csak néha csinálják. :D Most jó. De volt olyan is, hogy a katonai-raktártelepnél, vagy hol nem voltak másodlagos küldetések, aztán később visszajöttem és már lehetett csinálni őket.
Amúgy most a Duty, plusz egy mutáns-csorda kiírtotta a banditákat-fosztogatókat a szeméttelepről. :C

PC-STYLE.hu

(#3348) DerStauner


DerStauner
senior tag

nah, belevetettem magam egy kicsit a játékba. lenne pár kérdésem:

1. az ingovány bal sarkában megjelent egy info jel, hogy felvehetem a jutalmamat (3.000 ru). de hogy jutok oda? akármerre megyek, csak szöges drótot látok.

2. tényleg csak száraz talajon lehet közlekedni? mert amint vízbe megyek, máris sugárzást kapok.

3. és ha pechemre azután mentettem, miután sugárzást kaptam, és nincs nálam sugárzás elleni gyógyszer, akkor bebuktam a játékot? mert az életem, ha lassan is, de csökken.

4. hol lehet feljavítani a páncélomat?

egyébként most szisztematikusan végigjárom a piros pontokat (ahol csak egy van), és azokat kiiktatom, majd utána megyek a "sok piros ponthoz".

[ Szerkesztve ]

(#3349) zolka78 válasza DerStauner (#3348) üzenetére


zolka78
senior tag

1. Ha az ingoványba akarsz jutni akkor a pda térképén látod a nyilat merre kell menned, ha az ingoványba vagy és a bázisra gondolsz akkor csak kísérővel, de ezt is jelzi a térkép.

2. Igen, tényleg csak a szárazon lehet közlekedni és sugár veszélyesek a vizes részek.

3. Ha nagy dózisban kaptál sugárzást mindenképpen bebukod ha nincs sugár elleni drogod.

4. Mindig valamelyik bázison a technikusoknál, de nem mindenki képes minden ruhát fejleszteni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3350) norst válasza DerStauner (#3348) üzenetére


norst
csendes tag

Üdv!

1) Vannak karakterek, akikhez oda lehet menni és ők "átvisznek" egy másik pályarészre.

2) Nem csak száraz talajon, lehet vízben is, csak akkor sugárzásveszély áll fenn.

3) Hát, betöltesz egy korábbi mentést, vagy letöltesz trainer-t. Nem tudom, hogy a clear sky-hoz van-e, de a shadow of chernobyl-hoz volt.

4) Csapatok vezetője tud javítani fegyvert-ruhát, ezért ajánlom, hogy egy kis pénz legyen javításra mindig. :)

fghfghfhjme thagzjgzjgzjare gilénven.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.