Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) proci985 válasza 300000 (#2446) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem raktál fel véletlenül terhelésnövelő modot? az egyik el van rontva és pont ugyanezt a hibát hozza elő... ha leszeded megjavul, használd a másikat:).

remington2: a nemlétező épületeknél én is arra tippelnék, hogy az utolsó utáni pillanatban módosult valamiért a specifikáció, és már senkinek nem jutott eszébe/nem volt ideje módosítani a térképet. végülis nem zavaró hiba, szóval:) egyébként menet közben pár módosítás mindig lehetséges, szóval nem feltétlenül kell ennyire radikális sietésben gondolkozni, bár jelen esetben ez sem zárható ki:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2452) kem


kem
addikt

Sziasztok!
Kb egy hete kilépked a játékom.
Lehtöbbször térkép módban, vagy amikor átkutatok egy batyut.

Most meg is akadtam, mert nem tudok továbbjutni ott, ahol egy anomália mellett a bokorban el van rejtve egy medve detektor vagy mifene. Mitől lehet ez? Azóta csinálja, hogy feldobtam a GTA4-et. Azóta letöröltem, meg VGA-t is cseréltem, de még mindig kilépket.

Egyébként 8600GT-ről cseréltem 4670-es ATI-ra.
Most megy full grafikán 1440*900, eddig közepes környékén tudtam játszani 1280*800-ban.

Stalkernél lehet külön számoltatni a Phisyx-et?

Köszi!

(#2453) remington2


remington2
senior tag

Némi felfedezés: felraktam a no wire modot, ami eltünteti a láthatatlan falakat, és a kerítésekről a drótokat, így lényegében ki lehet gyalogolni a pályákról. Elsőnek Red Forestben próbáltam ki, mert nagyon izgatta a fantáziám az a földút, ami az alagút után van. Persze, sok újdonságot nem találtam, ezen az úton ment - a történetben persze - Strelok át Limanszkba, látható is a háttérben, díszletnek a város néhány épülete. A túloldalon, a banditák / renegade oldalán van egy másik híd is, amelyet időnként egy mesterlövész foglal el. A híd mellett van egy kis bódé (a térképen is látható), a bódé előtt pedig egy pályaváltó pont, amely egyenesen a garbage déli átjárójához vezet, pontosabban a hétköznapi pont mögé, be a susnyásba, ahová normál játékos már nem tudna kimenni a pályaváltás miatt. Meglepődtem nagyon, léptem kettőt oldalra, újabb pályaváltás. WTF? Ez meg Yantarba, az ott lévő Red Forest-es pályaváltó pont mögé rakott, ahová már egyszer eljutottam, csak éppen körbe, a pályán kívülről, a befejezetlen rész irányából. Mivel mindkét pont sima játékosnak megközelíthetetlen, gondolom ezek ugyanolyan spawnpontok, mint amilyenek az SoC-ben voltak, és az npc-k itt közlekednek a pályák között.

Néhány bug vagy fura anomália: amikor blowout jön, az npc-k behúzódnak az arra kijelölt, legközelebbi búvópontra. Mire általában odaérek, már sorban ülnek, de az egyikük mindig halott . . . dutynál is, stalkernél is, és elvileg freedomnál is. Ide töltöttem fel néhány képet erről, meg a fenti barangolásokról is.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2454) Anubiss válasza remington2 (#2453) üzenetére


Anubiss
tag

Érdekes...

Az a Stalker mit csinált abban az anomáliában?

(#2455) remington2 válasza Anubiss (#2454) üzenetére


remington2
senior tag

A kezét figyeld . . . :DDD Kár, hogy azt már nem tudtam kideríteni, hogy ki tudja-e szedni az artit, mert amikor újratöltöttem, nem volt semmi az anomáliában . . . aztán nagymentettem, kiléptem az egész játékból, vissza, és megint ott volt. . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2456) kem válasza remington2 (#2453) üzenetére


kem
addikt

Nagyon szépek ezek a képek. Vistával nyomod? Nekem nem ilyen szép, pedig minden fullon van.

Köszi!

(#2457) remington2 válasza kem (#2456) üzenetére


remington2
senior tag

Nem, XP-vel, és még a beállítások sincsenek maxra tolva (főleg a napfény nem) . . .

A gáz még mindig az, hogy féltávon van egy vonal, ahonnan van fű, a távolban meg sehol. Nagyon nem zavar, csak a képek feltöltésénél vettem észre, hogy red forestban, garbage-en is jelen van ez. Nálatok ugyanez van?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2458) gere79 válasza remington2 (#2457) üzenetére


gere79
csendes tag

Nálam sincs fű a távolban, de engem zavar mert nem tudom miért.

https://plus.google.com/photos/101823395290620125758/albums?banner=pwa

(#2459) Anubiss válasza remington2 (#2457) üzenetére


Anubiss
tag

Nálam nem tűnt fel ilyesmi a játékban, de az már csak a grafikán múlik (látótávolság részletessége vagy mi)

(#2460) kem válasza remington2 (#2457) üzenetére


kem
addikt

Nekem Fullra van állítva, és ugyanúgy nincs fű a látótávolságom felétől kb mint neked, viszont se a köröm nem ilyen szép, se a távcső lencséje a puskán. Nem értem... Ma raktam újra a drivereket, az se segített.

Köszi!

(#2461) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Kéne a segítség,red forestben járok valami hídnál,rohadtul legyaláz az ellen mert nincs fasza ruhám,artifakkokat nem találtam eddig sehol amivel tudtam volna kereskedni.Valakinek valami ötlete?

(#2462) virkir válasza Medvelászló (#2461) üzenetére


virkir
veterán

Kezd újra, mert addigra minimum egy seva uppolva meg néhány arti összeszedhető.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2463) remington2 válasza Medvelászló (#2461) üzenetére


remington2
senior tag

Menj vissza, szedj össze artikat, add el a dokinak Yantarban, és költsd a pénzt :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2464) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló!

[link]

HD 3850 256mb-OS VERZIÓNÁL VAJON MIÉRT NEM NEGEDI A 10.1-et Vista Home Premium 64 bit esetében?

Ma vettük a Corában.

szerk: 8.12-es Catalyst van a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#2465) #41133696 válasza #41133696 (#2464) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már rájöttem ( Külön kellett beállítani a DX 10-et), csak arra nem jöttem rá, hogy X-FIre miért nem látszik mellette.

[ Szerkesztve ]

(#2466) 300000


300000
csendes tag

KÉP

Minden fegyó csutkára tuningolva :D
Igen, az egy Exoskeleton suit.

Csak hogy lássátok, menni pénzt lehet seftelve keresni :D

[ Szerkesztve ]

(#2467) Anubiss válasza 300000 (#2466) üzenetére


Anubiss
tag

Ezt mind hol találtad? :Y

(#2468) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Relikviákat hol találok?Nekem kissé fura ez a játék a SoC után

(#2469) zeoos válasza Medvelászló (#2468) üzenetére


zeoos
tag

Részletes térkép: IDEKLIKK!!!

Egyéb segítségek: ITT!!!

A második lehetőségben érdemes a videókat megnézni

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2470) Hun'reeth válasza 300000 (#2466) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Most belinkeljem a szabadságos exomat? ;]

Na amúgy kírtottam a duty-t nem volt egyszerű de aztán érdekes volt. Kinyírtam mindenkit a bázison megvártam míg besétálnak a freedomosok mert különben visszajön a duty. Végülis mikor elhagytam a pályát és visszajöttem érdekes módon megjelentek de csak a központi épületükben. Egy szabadságos pedig beállt ajtónállónak de nem zavarta, hogy azok ott bent randalíroznak. Ki nem jöttek csak ha arra mászkáltam nyomták a szöveget. :D
Az egész akcióért kaptam 19200 rubelt meg a szabadás exo-t, asszem az SVD2-est tölténnyel meg még pár dolgot.

Találtam 3 db!!! mama gyöngyét azaz vérzéscsillapítót. Sajna mindhárom 20%-os csak. 2 volt amúgy a szeméttelepen az anomáliákban ahol az ásatók vannak. 1 meg yantarnál.

Revideálnom kell az álláspontomat arti ügyben. így, hogy van rajtam kolobok (+4 egészség) vérzéscsökkentő, kitartásnövelő (hély sajna csak) nemcsak futni tudok pl. 40 kilóval végtelenségig de ha csak nem lőnek teljesen agyon elpusztíthatatlan vagyok. ;]
Pillanatok alatt eláll a vérzés és úgy töltődik vissza az életerőm mint a fene. Mindezek ismeretében sajna tényleg a seva a legjobb. Ha a bulaton 3 hely lenne akkor talán az de így nem. Az összes exo meg sajna a futás meg pl. az éjjellátó teljes hiánya miatt nem fejleszthető igazán jó irányba. Nem tudom miért nem csináltak egy igazán extra szuper ruhát a készítők. :U

Jahh és megint volt kitartásnövelő x16-ban ahol mondtam de most a gyengébb verziója sajnos.

Egy jó tanács: strelok üldözésénél mikor beléptek vörös erdőbe egy tagot életben kell hagyni és kifaggatása után megjelenik egy közeli (mindjárt a folyó mellett) rejtekhely ahol egy szuper jó cucc van. -6 sugárzásos arti.

Yantarnál egyébként simán lesétáltam a pályáról ott a domboknál, le is estem. :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2471) remington2


remington2
senior tag

Ez az én kung-fum, tehervonat módban :DDD Van nálam jónéhány felesleges arti, ezeket majd eladom a dokinak, mert most járok a katonai raktártelepes, rádióadás-befogós résznél. Alulra pakolgattam őket a kép kedvéért, lényegében hasznosak, amíg az ember nem talál náluk erősebbeket ;]

szerk: a játék egyébként még mindig furán kezeli a málha-növelőket: akár 140 kilóig is megpakolhatom magam, és csak utána nem lehet moccanni, holott elvileg 130 a határ. . . :F

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2472) kem


kem
addikt

Szerintetek használ PisyX számolást a program?

Köszi!

(#2477) emre


emre
veterán

Helló!

Tudtuk megoldást esetleg arra, hogy az AMK sleeping mod-dal valahogy vissza hozzam a szinkront?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2479) emre válasza emre (#2477) üzenetére


emre
veterán

Lehet sikerült.
hamarosan tesztelem :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2480) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Tököm teli a Tiszta égbolt játékkal,lenyúlta két köcsög az összes lóvém a szemétdombnál, kb 15000 rubelt,amin
ruhát akartam vásárolni a Szaharin profnál,nem lehet valahogy elkerülni h,lenyúlják a lóvém?Szintén szemétdombi hangárba nem tudok valahogy bejutni,csak akkor van nyitva amikor özönlenek ki a gyökerek belőle!??

(#2485) zeoos válasza Medvelászló (#2480) üzenetére


zeoos
tag

Macilaci!
Érdemes a játékban folyamatosan menteni az állásodat, főleg olyan várható események előtt, amiknek a végkifejlete kétséges.
Ha ezt idáig mégsem tetted, akkor ennél a konkrét problémádnál pont visszatudsz térni egy automata mentési pontra, hiszen a játék csinált egy ilyet akkor, amikor átjöttél a sötétvölgyből az Agyar nevű stalkert követve.
"Esc" billentyűre nyílik a megfelelő panel és ott már csak ki kell választanod az 'autosave'-t.
A pénzed elrablását nem tudod elkerülni, érdemes mindet elkölteni a pincébe lemenet előtt. Cuccaid viszont megmenthetőek, ha a lejárat előtt az összes rajtad lévő és a hátizsákodban található ÖSSZES cuccot vagy elrejtesz, vagy csak simán eldobsz.
A rablás ekkor is megtörténik, de csak a maradék pénzed veszik oda, a többi MINDENT újra összeszedhetsz amikor újra előjössz a pinyóból.

A hangár ajtaja viszont egy másik téma: valószínüleg az ott lévő fosztogatók éppen már az ellenségeid és így nem várható el tőlük, hogy tárt ajtóval fogadjanak :DDD

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2487) 7


7
addikt

Tommi0000001 és zeoos is figyelmeztetve. Az Alapelvek értelmében nem kérünk és nyújtunk segítséget warez-témában!

Igen, a frissítés utáni crack-műveletek leírása is kimeríti a warez-témában való segítségnyújtás témakörét!

[ Szerkesztve ]

(#2489) virkir válasza Medvelászló (#2480) üzenetére


virkir
veterán

Na megpróbálok segíteni

Először is használd a #2469-ben linkelt első térképet.
Ha jól sejtem éppen csupaszon állsz a Bolhapiac közelében.
Mint javasolták töltsd vissza az autosave-t és menj vissza Dark Valley-be és vállald el a Freedom vezetőjétől az antennák elfoglalását, majd a zsoldosok kiirtását. Ez aránylag könnyű 2 küldetés de könnyedén összeszedhető vele 30+ TRs 301 az egyébb sallangról nem is beszélve amit ha csak a Freedom kereskedőjének adsz el is szép pénzt lehet keresni.
Nem tudom milyen ruhád, fegyvered van de itt már érdemes beruházni ruhára valami komolyabbra ami épp kapható a kereskedőnél, meg rárakatni + artitartókat. Fegyvernek meg egészen használható a TRs 301 pontosságra uppolva távcsővel, hangtompítóval.
Ha ez megvolt a linkelt térkép szerint szedegesd össze az artikat, főleg a +4 életet és a -4 sugárzást majd ami nem kell azt meg Sidorovichnál érdemes eladni mert itt még ő ad érte a legtöbbet.
A következő lépés úgy is visszamenni Cordonba a Garbage-n keresztül és a Military Outpostot leszüretelni.
Az úton visszafelé szintén érdemes szedegetni az artikat mert van útközben egy +10kg-s ami most majd jön jól.
A faluban van egy pincelejárat mellett egy láda amibe az éppen szükségtelen dolgokat lerakhatod, hogy minél kisebb súllyal menj a katonák ellen mert lesz mit elhozni onnan bőven.
Tehát fegyver, lőszer, lehetőleg páncéltörő ha tudtál szerezni, legalább 3-500, kötszer, eü. csomag 3-4 ami legyen nálad.
A pálya keleti oldalánál a kerítés mellett közelítsd meg a katonákat akkor nem vesznek észre és egy kidőlt fán áthaladva lehet bejutni a területükre majd a bázisuk délkeleti sarkánál a sittre felmászva bejutni a bázis hátuljába.
Ha idáig eljutottál akkor értelemszerűen kiirtani mindenkit és minden fegyvert felszerelést elvéve megint szép summához lehet jutni ráadásul egy halom katonai elsősegély készlethez ami a legjobb a játékban.
A lényeg, ha kiirtottál mindenkit gyorsan hordjál ki mindent a kidőlt fához 2-3 körrel mert ha géppuskást megölöd jön az utánpótlás és lehet kezdeni elölről a gyűjtögetést.
Ezt tetszés szerint lehet ismételni mindaddig míg a stalkerektől nem fogadod el azt a küldetést amiben egy spec. eü. dobozt kell elhoznod a katonáktól, ha az megvan akkor többet sajna nem jön utánpótlás.
Amiket itt megszerzel azt meg érdemes a Clear Sky kereskedőhöz vinni mert ő adja a legjobb pénzt főleg az Obokanokért és ha már a mocsárban jársz ott is érdemes összeszedegetni az artikat.
Ha ezeket megcsinálod akkor már nem lehet gondod a felszerelésre pénzed mint a tenger csak bírd elkölteni.
Cordonba a Stalker kereskedőhöz érdemes benézegetni ezek után mert előfordul, hogy van már nála SEVA amit meg tudsz venni és az az egyik legjobb cucc a játékban ha artikat is szedegetsz.
A lényeg a játékban, hogy nem szabad rohanni ez nem egy CoD aminél lehet villogni, hogy mennyire rövid idő alatt végigmegy valaki a lineáris pályán.
Tessék csatangolni felfedezni, ha van nálad egy Chaser vagy egy SPSA14 normál söréttel, növelt tárral akkor a mutánsok sem okoznak igazán gondot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2493) Medvelászló válasza virkir (#2489) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köcce az infót :)) :R

(#2494) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Visszamentem a Freedom bázisra,fel kellene jutnom a 3 szintes tégla épület tetejére de nem tudok,mindenhol kerestem de nem találom a bejáratát.!Valakinek valami ötlete?

(#2495) zeoos válasza Medvelászló (#2494) üzenetére


zeoos
tag

Egy korábban feltett kérdésedre kapott két segédletből az egyiknél már javasoltam, hogy nézd meg a videókat is. Ott találhatsz választ a kérdésedre!

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2496) bim


bim
veterán

zeoos.
napok óta nem volt időm játszani de most újra elakadtam. a vőrős erdőben (vagy hol) kellene megtalálnom valami ösvényt de mindig meghalok a rengeteg anomália és sugárzás egyszerűen kinyír. valami stratégia nincs erre hogy túljussak rajta?
pda

(#2497) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Már 2-szorra kezdem újból a játékot,kezd leolvadni a házi reaktorom,az első része a gémnek nem irritált ennyire.Ha így folytatódik kihajítom a gépemet :O :W

(#2499) killer76


killer76
csendes tag

Kár azért Karácsonykor ilyen irásokat olvasni. :(

Intel 775 core 2 QuadQ6600 2.4, ASUS P5B-E , Geil ultra 4x1024 dual 800MHZ,HDD Sata 2 WD 250Gb, VGA EN9600 GT top 512 Mb/256 bit PCIE, táp Chieftech GPS 500W

(#2500) zeoos válasza lsc (#2498) üzenetére


zeoos
tag

Rólad alkotott véleményem csak elméjült és pont! :K

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.